Open Lender Polska Sp. z o.o.

Opinie o Open Lender Polska Sp. z o.o.

itp

niestety nie szukają już osób na te stanowiska :( ktoś już objął te posady, ale na goworku znajdziecie sporo ofert z zakresu banków i chwilówek itp. ;)

xyz

Zarobki dobre, nigdy nie było problemu z dniem wolnym, jedyna wada to straszny nacisk na osiągi, ale jeśli ktoś coś takiego lubi to jak najbardziej polecam.

dżumandzi

he he he widzę, że sekretarka firmy sie postarła i dodała pozytywne opinie wcale nie jest to solidna firma. praca polega na nabijaniu ludzi w butelke, zarabia się grosze i jeżeli nie studiujesz masz umowe o dzieło. nie ma szans na awans i przyzwoite pensje. ciągła inwigilacja i cisnienie.odradzam

Jedna z najlepszych firm w jakiej miałam okazję pracować. Mały zespół, przyjazna atmosfera, przyzwoite zarobki. Warto aplikować.

JA

Idealna praca dla wszystkich, którzy potrafią i lubią sprzedawać. Podstawa taka sobie, ale prowizja rekompensuje wszystko :)

Świetna firma dająca ciekawe warunki zatrudnienia i duże szanse rozwoju szczególnie ludziom młodym.

Zostaw opinię o Open Lender Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Open Lender Polska Sp. z o.o.