QATAR AIRWAYS

Toruń

Opinie o QATAR AIRWAYS

lala

Wszedzie teraz w ofertach pracy od pracodawców masz wymagane ,znajomości conajmniej jednego języka obcego. Poza tym teraz każdy zna język, a tu uczesniczych w róznych projektach międyznarodowych wiec musisz tez cos rozumiec.

Natalia

Byłam na spotkaniu w sprawie pracy u nich jakis rok temu. Kazdemu odradze ze wzgledu na zasady ktore łamią prawa człowieka i niskie zarobki. Podstawa to mniej niz 1000 dolarów,to bardzo mało jak na przeprowadzke do Dohy i życie tam ktore jest drogie.Co z tego ze za wylatane godziny sie ma wiecej jesli wydajesz wszystko w drogim kraju w ktorym jedyna forma transportu do miasta na wlasna reke sa taksowki. Ogolnie maja podejscie do pracownikow zeby tylko wyzyskac.Kontakt na 4 lata,jak go złamiesz to musisz sporo zapłacic,wiec nie mozna zrezygnowac bezproblemowo. To specjalnie zeby miec niewolników.Poza tym nie mozna zmieniac stanu cywilnego w trakcie trwania kontraktu. Nie mozna nawet zaprosic brata czy ojca do Kataru bo gdzie bedzie spał jak w twoim mieszkaniu jest to zabronione bo to facet...masakra:(mieszkasz z kims rzypadkowym w mieszkaniu,nie masz dla siebie,wszedzie sa kamery wiec kontroluja gosci i o ktorej wracasz,nie wolno wrocic dłuzej niz o ile pamietam o 3 w nocy bo bedziesz miec problemy. W ogole Doha to nie miejsce dla lubiacych imprezy i alkohol,a po takiej stresujacej pracy wypadaloby odreagowac czasem chociaz. Jakis arab oskarzy cie o cokolwiek i trafiasz do pudła...cudowna praca;)

Cargo
@Natalia 04.01.2016 22:31

Nie wiem z jakiego poziomu pracownika mowisz. W naszym dziale zarobki sa zdecydowanie katarskie. Zdecydowanie polecam

lotnik

Wszystko zależy od podejścia do życia. Jestem już po trzydziestce i choć wiem, że zabawnie to zabrzmi, to należę do tych "starszych". W firmie pracuje bardzo dużo młodych osób, wielu z nich także spoza Polski. Jest zatem różnorodnie i w związku z tym ciekawie. Oddział we Wrocławiu jest na etapie szybkiego rozwoju, Qatar zatrudnia sporo osób. Zatem zgadzam się z powyższym stwierdzeniem, że o szybki awans nietrudno. Prawdopodobnie kolega/koleżanka, która pisze powyżej, "że to ostatni pracodawca, którego można polecić" należy do tej grupy młodzieniaszków w wieku ok. 25 lat bez doświadczenia i kompetencji, za to z oczekiwaniami na poziomie sufitu. Podsumowując dla mnie ok., a marudom powiem: "pójdź człowieku gdzie indziej, popracuj trochę, zobacz jak wygląda świat, a potem dyskutuj"

Zadowolony

Nie zgadzam się z opinią powyżej. To wszystko zależy od podejścia - bardzo ciekawa i rozwijająca praca, możliwość szybkiego awansu i zdobycia ciekawego doświadczenia. To nie jest zwykłe call center.

no to corpo

Ostatni pracodawca, jakiego można polecić. Trzymajcie się z daleka. 9/10 pracowników (byłych i aktualnych) potwierdzi ta opinie.

Zostaw opinię o QATAR AIRWAYS - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QATAR AIRWAYS