Opinie o Weranda Home Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Weranda Home Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Weranda Home Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weranda Home Sp. z o.o. w Poznań

Winia

Pracowałam w Werandzie na kierowniczym stanowisku przez kilka lat. Niestety przez ostatnie dwa lata firma stała się miejscem pracy, które chcę wykreślić z mojego życiorysu. Większość pracowników ma umowę śmieciową, pracuje za niższą stawkę niż przewiduje to najniższa krajowa. Wynagrodzenia nigdy nie są wypłacane na czas, pracownicy otrzymują je od ponad roku czasu na raty, nawet, jak to było w moim przypadku, otrzymują je w częściach lub wcale przez okres kilku miesięcy. Zarząd spółki umiejętnie manipuluje właścicielami, którzy tak naprawdę nie wiedzą lub nie chcą wiedzieć, co się dzieje w ich firmie, również względem pracowników.(usunięte przez administratora)

Tamparampampam
@Winia

Obawiam się, ze część wypowiedzi to czysta projekcja. W dobie kryzysu COVID/następnie skutki wojny - firma przeszła ogromne turbulencje. Wszyscy pracownicy, którzy pozostali - zdecydowali się (niektórzy nie mogli sobie na to pozwolić) - pozostać w dobie kryzysu. Osoby, które informują o braku takiej możliwości (wypłat ratalnych) - są traktowani priorytetowo. Dość sporo osob o tym wie, a jednak wolą kreować obraz nędzy i rozpaczy. Zastanawiam się dlaczego wkładają tyle energii w marudzenie, niż zwyczajnie - zmianę pracy. Na rynku bezrobocie jest coraz mniejsze. Weranda ma chwilowo kłopoty, natomiast jest bardzo przyjaznym miejscem pracy. Jest natychmiastowa możliwość wspinania się po tzw „szczebelkach.” Większość pracowników obecnych (w przeciwieństwie do byłych), przestala załatwiać swoje sprawy do kuwety - zmiany są na lepsze, ale żeby pełen krajobraz werandyfamily pokazać wszystkim - potrzeba czasu. Zmiany są dla większości trudne… ale wytrącenie się z własnego „komfort zone” zawsze owocuje - to nasze miejsce pracy, które w sposób ciągły reaguje na zmiany..Cierpliwości i rzetelności, tym którzy lubią sobie „szeptać” online o trudnościach… gwarantuje, ze odezwanie się do tego „manipulacyjnego zarządu” w sprawie jakichkolwiek trudności zawsze zostaje rozpatrzone i wzięte pod uwagę, a również - w miarę możliwości - rozwiązane. Pozdrawiam i zachęcam do normalnej komunikacji ;) Dodam, ze obecny zarząd absolutnie nie prowadzi niczego w sposób manipulacyjny.

Czy jest możliwość pracy w Weranda Home Sp. z o.o. na część etatu?

Winia

Tamparampampam Nowy wpis
@Winia

Barbara Nowy wpis

Puk, puk, czy ktoś tutaj jest i zagląda na wątek? :P Szukam w necie ofert pracy do nich, ale za żadne skarby nie mogę nic znaleźć, ostatnią ofertę pracy zamieścili trzy lata temu! Czy ktoś mi może powiedzieć jaka jest tego przyczyna? Czy mają tak stały i zgrany zespół, że nikt tam nie odchodzi, czy można do nich na jakiś adres mailowy przesłać CV?

Leszek Nowy wpis

Cześć. A wiesz, czy kogoś szukają, czy po prostu wysłać CV i ewentualnie czekać, aż będzie jakiś wolny wakat? Bo ja też na necie niczego nie widzę. Może przy okazji wiesz, czy spora w tej firmie jest rotacja?

Micky

Hej, rozważam prace w Weranda Home Sławica, moze ktoś cos więcej powiedzieć o warunkach pracy wlasnie tam ?

Lolo
@Micky

Na plus to chyba tylko w miarę ok atmosfera. Brak kasy, ciągle le kombinowanie,

wkurzony
@Micky

Nie polecam osoby na stanowiskach kierowniczych nie kompetentne i obrażają swoich pracowników . Jak jesteś potrzebny i jest dużo pracy to chcą żebyś pracował jak (usunięte przez administratora) a jak nie ma pracy to Ci karzą przyjechać na godzinę albo dwie raz w tygodniu albo dwa razy a czasami cały tydzień siedzisz w domu bez pracy . Umowy śmieciowe wiec jak jesteś już niepotrzebny to dostajesz kopa w (usunięte przez administratora) . Brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika !!!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Weranda Home Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Xyz

Wernera home sławica możecie powiedzieć cis więcej?

gosc

Witam, czy ktos moze powiedziec jakim szefem/czlowiekiem jest J.P. ?

Hej, podaj mi do siebie mail czy cos zanim usuna twoj wpia

Koliber

Czyli rozumiem, ze szef sobie balanguje ze znajomymi po obiekcie ?

Edward
@Koliber

Chodzi ci o to że szef też korzysta z atrakcji hotelowych? Jak jest właścicielem to przecież mu wolno. Nie rozumiem, czemu masz takie obiekcje

kandydat
@Edward

A pracownicy tez mogą korzystać z atrakcji hotelowych?

Zniecierpliwiony

Kiedy będzie wypłata?

Edward
@Zniecierpliwiony

To były jakieś opóźnienia z wypłatami? Zwykle są terminowo, czy co miesiąc są obsuwy i trzeba czekać?

gra gitara
@Edward

Różnie bywa.

Steven

Taki spokój na wątku może mieć miejsce jedynie w sytuacji kiedy pracownicy są zadowoleni z pracy więc chyba wniosek sam się nasuwa

Lolo
@Steven

Nie, po prostu pracownicy wiedzą, że jak będą pisać prawdę, to ktoś wyciągnie konsekwencje

Damian

Skąd te zwolnienia, jak tłumaczyło to szefostwo? I co możesz powiedzieć o samej pracy, co należało tu do obowiązków pracowników? Mam nadzieję że niedługo powiesz mi coś więcej.

Justyna

Czy pensja płacona jest od pierwszego dnia w firmie?

NIE POLECAM pracy w WERANDA BISTRO ! (usunięte przez administratora) do tego brak kontaktu z przełożonym (nie odbierają tel.), a na koniec po wielu próbach kontaktu (usunięte przez administratora) Podczas kwarantanny mieliśmy ogromny problem z uzyskaniem świadczeń postojowych i czekaliśmy ponad trzy miesiące, aż pracodawca wyśle wszystkie oświadczenia do ZUS. Firma działa cały czas,(usunięte przez administratora)

Arek

Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu, Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, postanowieniem z dnia 20 lutego 2019 r. w sprawie z wniosku Weranda Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oddalił wniosek o ogłoszenie upadłości z uwagi na to, że majątek dłużnika jest niewystarczający na pokrycie kosztów postępowania (art. 13 ust. 1 p.u.).

Xyz

Weranda w trakcie roku straciła 3 konsultantów ślubnych, dyrektora, 2 event managerów i pr managera chyba wiec chyba więcej nie trzeba dodawać :)

Barbara
@Xyz

@Xyz dodaj, proszę, jak to wygląda z pozycji najniższego personelu. Z tego co piszesz, to odeszła kadra zarządzająca. Może bezpośrednia obsługa gości jest zadowolona z pracy w Werandzie?

KK
@Xyz

Niestety to prawda. Ogolnie firma fajna, sympatyczni ludzie ja tworzą, ale jeśli chodzi o kwestie finansowe to makabra :((usunięte przez administratora)

normalny

Firma ma ogromne problemy finansowe. Odradzam współpracę na każdym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Weranda Home Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Weranda Home Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Weranda Home Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weranda Home Sp. z o.o.?

Weranda Home Sp. z o.o.
  • Ignacego Paderewskiego 7