Opinie o BIGRAM S.A. w Warszawa

BIGRAM SA Personnel Consulting jest jedną z największych polskich firm doradztwa personalnego o międzynarodowych powiązaniach strategicznych z organizacjami takimi jak IIC Partners Executive Search, jedna z trzech największych niezależnych sieci zrzeszających firmy executive search, Arbora Global Career Partners i Profiles International, lider w zakresie narzędzi oceny kompetencji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIGRAM S.A. w Warszawa

Weronika

Czy BIGRAM jako pracodawca organizuje swoim pracownikom jakieś spotkania lub wyjazdy integracyjne? A może macie możliwość korzystania z pakietu benefitów? Proszę Was o wypowiedź na ten temat, ponieważ ta kwestia również interesuje osoby, które rozważają zatrudnienie w tej firmie.

Osoba BIGRAM
@Weronika

Tak firma organizuje wspólne wyjazdy integracyjne. Myślę, że rozmowa o pakietach benefitów nie jest już kwestią otwartej rozmowy na forum. Jeśli osoby rozważają zatrudnienie, to myślę, że wstępna rozmowa z pracodawcą, powinna rozwiać wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam

pracownik2
@Osoba BIGRAM

Z jako takich benefitów to możesz dostać pakiet medyczny, który w wielu przypadkach w połowie musisz opłacić sobie sam, karta multisport nie istnieje, są owoce - fajnie, szkolenia - raz od wielkiego dzwonu i nie dla wszystkich.

BIGRAM Wrocław

Praca w BIGRAM prezentuje się na najwyższym poziomie. Mam przyjemność uczestniczyć w wielu świetnych szkoleniach. Pracownicy mają duże kompetencje i doświadczenie z czego czerpię i dzięki temu szybko wdrażam się w moją pracę. To nie rekrutacje na stanowiska masowe , dzięki temu projekty rekrutacyjne są zróżnicowane, a co za tym idzie? Brak monotonności, poznawanie różnych branż na rynku pracy, poszerzanie wiedzy. Atmosfera w pracy baaardzo pozytywna. To nie korpo... kilka osób w biurze powoduje, że jesteśmy jedną, zwartą grupą, która wspólnie dąży do osiągania celów. Uwierzcie mi, że jeśli komuś coś się nie spodoba z byle powodu w firmie to wyleje frustracje na forum...tak już jest. Ja dziś weszłam tu zupełnie przypadkiem, więc stwierdziłam, że będę tą pozytywną kroplą pozytywu w "morzu pełnym goryczy" ;) . Jeśli ktoś z Was jest świadomy tego, że chce rozpocząć swoja karierę w branży HR to polecam BIGRAM w 100% ze szczerego serca.

Weronika

@anonymous, atmosfera bezsprzecznie jest jednym z najważniejszych elementów składających się na zadowolenie z miejsca pracy. Ma wpływ na komfort i efektywność pracy. Rozumiem, że BIGRAM zapewnia Ci dobre warunki pracy. Co jednak możesz powiedzieć o samych warunkach zatrudnienia? Czy są równie satysfakcjonujące?

Pracuję w Bigram od paru miesięcy i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Atmosfera bardzo przyjazna!

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
BIGRAMowiec

Pracuję od dłuższego czasu. Jestem bardzo zadowolona. Atmosfera bardzo rodzinna. Owszem wymagana jest pracowitość, ale to chyba normalne. Ludzie są bardzo pozytywni, Prezes szczególnie, ma bardzo wyrozumiałe podejście i firma udziela ogromnego zrozumienia i wsparcia, w przypadku trudnej sytuacji życiowej. Ale to chyba oczywiste że promowane są osoby bardzo pracowite, które mają dobre wyniki. Wynagrodzenia płacone są na czas, funkcjonuje przejrzysty system prowizyjny. Poza tym firma cieszy się renomą na rynku, ma różnych klientów, więc można dużo doświadczeń i zróżnicowanej wiedzy nabrać pracując przy projektach.

Janek

@Weronika nie chcę mówić, ale na średnim powiedzmy. Atmosfera jest podobna chyba w całej firmie, a nie zależna od stanowiska. W ogóle widzę dużo narzekań na tym forum, ja nie szukam w życiu ideałów. Dużo się uczę i to dla mnie ważne.

Weronika

@janek to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. A na jakim stanowisku pracujesz? Należy pamiętać, że warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska.

janek

Pracuję tu od niedawna. Zawsze są jakieś słabości, ale zespol jest świetny i można się dużo nauczyć od seniorów. To nie jest bezduszna corpo. A marudzić można zawsze.

Weronika

@KK, dziękujemy za Twoją ocenę. W komentarzu wspominasz, że firma BIGRAM S.A. jest bardzo dobra na start dla osób, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową. Dlaczego tak uważasz? Czy firma organizuje np. jakieś szkolenia?

KK

Super fajni ludzie "na pokładzie", bez wyścigu szczurów, czasami wręcz rodzinna atmosfera. Bardzo dobry start dla niedoświadczonych, fajny rozwój dla doświadczonych. Szkoła biznesu i rynku! Jako były pracownik - polecam. Nie zawsze jest lekko, ale warto czasem zacisnąć zęby i popracować mocniej (opłaca się!).

Weronika

Czytaliście? - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,72299,wywiad-paulina-mazur Wiedzieliście, że Obecnie Bigram zatrudnia około 60 osób? Chcecie do nich dołączyć? ;)

mp

Firma Bigram warta jest polecenia. Kompetentni ludzie, super atmosfera. Osobiście mam dobre doświadczenia z tą firmą.

maja3

są też stanowiska wyższe i bardziej kwalifikowane teraz do wzięcia, widzę że są rekrutacja na kadrę dyrektorską obecnie

manio

@aaa, może po prostu jesteś słabym pracownikiem? :)

aaa

ciekawe jakie benefity? karty multisport brak, szkoleń brak...jedyne co jest to medicover, za który i tak trzeba płacić...no i na święta rzucą jakimś bonem...

Ogólnie pracę w firmie można podsumować hasłem "szewc bez butów chodzi". Niby tacy mądrzy, firma konsultingowa, doradza innym i szkoli z różnych procesów, a u siebie nic z tego nie realizuje! Podejście menadżerów do swoich podwładnych jest wręcz obezwładniające. Ciężko większość z nich nazwać menadżerami z prawdziwego zdarzenia. Nie potrafią zarządzać zespołem, a czasem projektami. Liczy się tylko wynik ostateczny, czyli sprzedaż produktu. Żadnego rozwoju, o coachingu czy feedbacku można pomarzyć. Usługi świadczą na dobrym poziomie, ale wszystko wiedzą z teorii. W praktyce żadnego z rozwiązań nie stosują. Niestety przykład ten idzie z samej góry. Szkoda, bo mogłaby to być naprawdę fajna firma!

an

pewnie masz rację - w innym mieście może być lepiej, na pewno też zależy to od zespołu, do którego się trafi, ale w Warszawie nie jest za dobrze i ludzie od nich uciekają...ostatnio było sporo odejść (wliczając samą wiceprezes, która już nie mogła się dogadać z prezesem - o czymś to świadczy)

Janek
@an

z tego co wiem, to powiedzenie, że "sama odeszła" trochę mija się prawdą...

anonimowaaa

praca w Bigram to średnia przyjemność. Szewc bez butów chodzi, jak to się mówi. Doradzają innym jak dbać o pracowników i wymądrzają się w internecie, a sami o swoich nie potrafią zadbać. Generalnie strzelanie focha przez przełożonych, brak feedbacku i umiejętności zarządzania zespołem to standard. Jako pracodawcy nie polecam. Jako headhunterów spoko.

xxx
@anonimowaaa

Zgadzam się w 100 % i też mówię z własnego doświadczenia.

Ancz

Albo po prostu nikt nie chce tutaj pracowac. kazdy mierzy swoja miara.

ja również aplikowałam na jedno ze stanowisk w ich firmie, zadzwonili do mnie i zaprosili na rozmowę, po niej dostałam zaproszenie na nastepną, informują na bieżąco, także nie wiem o co wam chodzi. dzwonią do tych do których chcą, na tym polega rekrutacja albo sie odezwą albo nie. nie ma sensu czekac 2 miesiace na zbawienie bo to logiczne ze juz miel kogos lepszego po prostu. poza tym gdyby mieli wysylac kazdego emaila z odmową to całą prace by im to zajelo, chyba logiczne ze duza firma sie nie bedzie patyczkowac tylko musi isc dalej - i szybciej tym lepiej.

zuza
@anonymous

Szanująca się firma zawsze przekazuje informację zwrotną, nie tylko pozytywną lecz również negatywna, dziękując za poświęcony czas.

Zostaw merytoryczną opinię o BIGRAM S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w BIGRAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BIGRAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIGRAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BIGRAM S.A.?

Kandydaci do pracy w BIGRAM S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BIGRAM S.A.