Opinie o Magdalena Kultys-Krysiak Recruitment w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Magdalena Kultys-Krysiak Recruitment. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Magdalena Kultys-Krysiak Recruitment o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magdalena Kultys-Krysiak Recruitment w Warszawa

Agnieszka Nowy wpis

Byłam rekrutowana na stanowisko in-house Lawyer. Rekrutacja trwała 3 tygodnie, co mile mnie zaskoczyło. Pani Magda była ze mna w kontakcie do samego końca, a nawet jeszcze po rozpoczęciu pracy. Polecam!

Zuzanna

ktoś z Was może załapał się np. na staż do kancelarii dzieki temu biuru ? czy pobieraja od tego jakies pieniadze?

Magda Kultys Krysiak
@Zuzanna

Dzień dobry, prowadzimy rekrutacje zaczynające się od stanowiska Junior Associate/Associate. Niestety nie rekrutujemy stażystów. Polecam śledzić profile LinkedIn-owe / strony www (zakładka kariera) wybranych kancelarii. Publikują informacje o zapotrzebowaniu na praktykantów/stażystów. Na pewno się uda :) Serdeczne pozdrowienia i powodzenia!

Bartosz
@Magda Kultys Krysiak

Dzień dobry. Wspominano o szybkim i sprawnym procesie rekrutacji. O tym, że jest szansa na zatrudnienie, dzięki Państwu, w niespełna miesiąc. Proszę natomiast o informację, na angaż, w jakich kancelariach można liczyć?

Magda Kultys Krysiak Nowy wpis
@Bartosz

Zapraszam do kontaktu, ustalimy możliwości, bazując na Pana profilu i doświadczeniu. Magdalena@kultys-re.com. Współpracujemy z kilkunastoma kancelariami polskimi i międzynarodowymi, a także ze spółkami z wielu sektorów (Energy, IT, etc). Pozdrawiam serdecznie

Beata Nowy wpis
@Magda Kultys Krysiak

Można również się zgłosić? Będę wdzięczna za informację

Magda Kultys Krysiak Nowy wpis
@Beata

Zapraszam przez Linkedin lub magdalena@kultys-re.com. Zobaczymy, czy jesteśmy w stanie pomóc

Aplikant

Polecam. Dużo rekrutacji do kancelarii polskich i międzynarodowych

Szybki i sprawny proces rekrutacji. Dobra komunikacja

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Magdalena Kultys-Krysiak Recruitment spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
?

@Agnieszka M, opowiesz jak wyglądała twoja rozmowa?

Agnieszka M.

Zupełnie nie potwierdzam poniższych opinii. Zostałam niedawno zrekrutowana przez KR - pierwszy raz spotkałam się z tak kompetentną i merytoryczną headhunterka. Zna branże, jest responsywna, a moja rekrutacja sfinalizowała się w niecały miesiąc.

Franek

Firma jasno informuje, że będzie się kontaktowała z wybrana osobą więc nie rozumiem skąd taki zarzut!

Nie polecam. Brak jakiejkolwiek komunikacji w trakcie trwania procesu rekrutacyjnego pomimo próśb o kontakt. Tym bardziej brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej czy nawet informacji o dalszym nierozpatrywaniu kandydatury. Jednym słowem - bardzo złe wrażenie jeżeli chodzi o profesjonalizm agencji HR.

Julia

Nie polecam. Na stronie podają kontakty do siebie, a nigdy nie można z nimi się skontaktować. Jak dla mnie, firma co działa dla kancelarii absolutnie nie daje rady w temacie profesjonalnej obsług.

Angela

Nie polecam ... Brak odpowiedzi za aplikację... . Dostałam ofertę od kancelarii bezpośrednio ...

Zostaw merytoryczną opinię o Magdalena Kultys-Krysiak Recruitment - Warszawa

• Jak się pracuje w Magdalena Kultys-Krysiak Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy Magdalena Kultys-Krysiak Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Magdalena Kultys-Krysiak Recruitment
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Al. Komisji Edukacji Narodowej 94 lok. 119
    02-777 Warszawa