Opinie o Magdalena Kultys-Krysiak Recruitment w Warszawa

counter
3 2 6 5 1
Agnieszka M. Nowy wpis
Kandydat

Zupełnie nie potwierdzam poniższych opinii. Zostałam niedawno zrekrutowana przez KR - pierwszy raz spotkałam się z tak kompetentną i merytoryczną headhunterka. Zna branże, jest responsywna, a moja rekrutacja sfinalizowała się w niecały miesiąc.

Franek Nowy wpis

Firma jasno informuje, że będzie się kontaktowała z wybrana osobą więc nie rozumiem skąd taki zarzut!

Tak1Nie
Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Nie polecam. Brak jakiejkolwiek komunikacji w trakcie trwania procesu rekrutacyjnego pomimo próśb o kontakt. Tym bardziej brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej czy nawet informacji o dalszym nierozpatrywaniu kandydatury. Jednym słowem - bardzo złe wrażenie jeżeli chodzi o profesjonalizm agencji HR.

Julia Nowy wpis

Nie polecam. Na stronie podają kontakty do siebie, a nigdy nie można z nimi się skontaktować. Jak dla mnie, firma co działa dla kancelarii absolutnie nie daje rady w temacie profesjonalnej obsług.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Angela

Nie polecam ... Brak odpowiedzi za aplikację... . Dostałam ofertę od kancelarii bezpośrednio ...

TakNie

Wiecie coś odnośnie info odnośnie pracy. Czy ktoś z Was pracuje w firmie Magdalena Kultys-Krysiak Recruitment w mieście Warszawa, albo macie informacje o nowych ogłoszeniach pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Magdalena Kultys-Krysiak Recruitment - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad