Opinie o Awareson Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Awareson Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Awareson Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awareson Sp. z o.o. w Warszawa

Pan K

Brak kompetencji i szacunku dla pracownika:(

Maja

Ciągle rosnąca, ciekawa firma ze sporą możliwością rozwoju, ciężka praca jest doceniona i zauważalna. Dzięki niekorporacyjnej skali ma swobodną atmosferę, znasz każdego i z każdym możesz łatwo porozmawiać. Do tego jest dużo miejsca na naukę i wymianę wiedzy - pracuję z ludźmi, którzy są ekspertami w swoim fachu, dla mnie to mega motywujące :)

@Maja

Niestety kompletnie się nie zgodzę pracowałam wcześniej wielkich międzynarodowych organizacjach i największych agencjach rekrutacyjnych na świecie i jednak przejście do małej agencji to była pomyłka gdyby rynek nie wyglądał tak jak wygląda obecnie już dawno bym zmieniła pracę jednak muszę sobie z tym jakoś radzić nie polecam współpracy z awareson dla osób które mają doświadczenie w pracy w dużych agencjach rekrutacyjnych jak(usunięte przez administratora)

Aleksandra

Bardzo sprawna rekrutacja na konsultanta FICO u pani Julii. Polecam, świetnie przygotowana i profesjonalna rekruterka.

Jak jest z pakietem medycznym w Awareson Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Ania Jaglinska-Praw. Nowy wpis

nie

Ania Jaglinska-Praw. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 godzin.

Nie sądzę aby chodziło tutaj o Dorotę...

Anna Jaglińska-Prawdzik Nowy wpis

Nie sądzę aby te komentarze pisała tutaj Dorota...

W ODPOWIEDZI NA PYTANIE KAROLA Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 godzin.

XD A nie dziwi cie to, że jedyną osobą jaka pisze pozytywne komentarze na temat tej firmy jest Anka Prawdzik (prywatnie dobra przyjaciółka szefowej) a każda inna osoba, która tam pracuje ma kompletnie inne zdanie na ten temat? Myślę, ze wystarczy napisać do jakiegokolwiek (PODKREŚLAM JAKIEGOKOLWIEK) byłego lub obecnego pracownika tej firmy aby dowiedzieć się jak tam jest na prawdę.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Awareson Sp. z o.o. na stanowisko DevSecOps Engineer bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Karol

Czytam opinie o tej firmie i nie wyglada to rózowo. Czy są jakieś plusy, mocne strony wynikające z pracy w Awareson?

Ania Jaglińska-Prawdzik
@Karol

Na GoWork opis żadnej firmy, która nie płaci za usuwanie komentarzy nie wygląda różowo (zwróć uwagę, że komentarze są wpisywane jednego dnia co 2-3 minuty). Plusy pracy to rozwój, bardzo dobry, zgrany zespół, dobre zarobki, wysoki poziom eksperckości (wąskie obszary). Od pół roku nowy szef sprzedaży (w firmie jest 1,5 roku), który ma duże doświadczenie, jasna wizje i najlepsze wyniki w historii firmy. Do tego uczciwy człowiek, bardzo szanujący ludzi. Nie zawsze jest idealnie, jest ambitnie - to firma sprzedażowa, ale nagrodę roczną dostała osoba, która punktuje szefostwo za wszystkie błędy - co świadczy o dużej otwartości.

hmm
@Ania Jaglińska-Prawdzik

Czy to ta sama osoba, która kilka miesięcy później została zwolniona?

Ilona

Na stronie są dzisiejsze oferty. mnie wstępnie interesuje ta dla Frontend Developera na Angulara. Ciekawa jestem opisu procesu rekrutacyjnego zwłaszcza, że wymaga się tych czterech lat doświadczenia. możecie mi go opisać?

Aleksandra

Hej, jak wcześniej była dostępna oferta dla Account Payable Specialist’y to ona miała być bezpośrednio do agencji czy może po prostu zapomniali dopisać klienta w treści? docelowo zakres obowiązków by mi odpowiadał. Jaki przy tym jest kontakt z biurem księgowym z opisu?

Dorota

Z dużym rozczarowaniem dzielę się moimi doświadczeniami z tą agencją rekrutacyjną. Obietnice wsparcia i rozwoju szybko okazały się pustymi obietnicami. Jako kobieta w branży, spodziewałam się profesjonalizmu, jednak spotkałam się z brakiem szacunku i wsparcia. Atmosfera pracy, zamiast sprzyjać rozwojowi, była pełna presji i niepewności. Widziałam, jak marnowany jest potencjał wielu zdolnych kobiet przez chaotyczne zarządzanie i brak zrozumienia. Procesy rekrutacyjne, zamiast być precyzyjne i skupione na specyfice SAP, były prowadzone nieprofesjonalnie, co tylko potęgowało moją frustrację. Z bólem serca stwierdzam, że współpraca z tą firmą była straconym czasem i zdecydowanie odradzam innym, by powtarzały mój błąd.

Prawda

Na prawdę brak znajomości SAP. Niestety jeśli chcecie dobrych specjalistów SAP lepiej skorzystać z Sergina albo Redsa.

Skrajnie nie polecam - uważać!

Niestety nie polecam współpracy z tą firmą. Od lat leczę się na depresję po współpracy z nimi, do tej pory mi się śnią. Nie piszę tego aby robić im jakiś czarny PR ale aby ostrzec innych. Żałuję, że nie sprawdziłam opinii przed dołączeniem do tej organizacji. Po nawiązaniu współpracy wiążesz się zakazem konkurencji. który blokuje Cie na rynku, nie możesz dołączyć prawie nigdzie, no chyba że chcesz zbierać truskawki w Norwegii. Karma istnieje na prawdę i jestem pewna że wszystko kiedyś do nich wróci.

zarobki rekrutera mogły tu tak po prostu spaść? Tak jak ktoś tu uwagę zwrócił to na stronie było napisane, że do 16 tys można zarabiać a ja jeszcze widziałam ofertę sprzed chyba 2óch lat i w niej było napisane, że do 20 tys proponują... Zastanawiam się co może być powodem. Patrząc po tych komentarzach to mniej ludzi jest teraz do obsługi?

Kłamstwa marketingu

Najwidoczniej ktoś wprowadził Cię w błąd. W podstawie masz max. 5/6 tys a z prowizji przy 3/4 umieszczeniach miesięcznie wyciągniesz 2 góra 3 tys pln. Typowe zagrania marketingowe...

Przerażenie czytając tu opinie

Jestem przerażona czytając opinie jakie tutaj zostawiają obecni i byli pracownicy. Wychodzi na to, że nic się nie zmieniło i było tu tak zawsze. Myślałam, że teraz zarząd ma jazdy a po prostu oni tacy są. No cóż, nie polecam nikomu tej firmy...

Marika

Kiedyś chciałam się tu werbować ale wymagali wtedy jednak dwóch lat doświadczenia na Rekrutera, które dopiero niedawno nadrobiłam. Zaciekawił mnie ten wysyp komentarzy z dzisiaj. Co się tak w agencji w końcu dzieje? Tu mi zarobki bardziej by chyba odpowiadały, bo piszą w ofercie na stronie, że do 16 000 zł można zarabiać u mnie tak nie ma

Maja

@Maja

Uciekac

Jeśli chcesz codziennie dostawać szalone maile od przełożonych aby spowiadać się z każdej minuty pracy, polecam Awareson! Dołączyłam do organizacji kilka miesięcy temu i nie zdawałam sobie sprawy że taki mikro management jeszcze istnieje

Janek

wyrzucanie pracowników z dnia na dzień za to, że nie chcą przynieść komuś kawy

Malwa
@Janek

Jakieś bardziej związane z warunkami pracy powody także występują? nie spełnianie innych obowiązków i tak dalej? i w druga stronę jak to może być jeśli o odejściach jest mowa? sami pracownicy z jakich przyczyn na nie się decydują i co może być częstsze? Która strona?

S..
@Malwa

Akurat byłam bardzo blisko tej sytuacji. Szefowa ewidentnie jej nie lubiła. Mówiła nawet kiedyś przy niej że szkoda że nie pracują tu inne ładne dziewczyny inne niż moja koleżanka. To było mega słabe że tak powiedziała ... No nic na szczęście ludzie piszą tu jaka jest prawda j mam nadzieję , że inni się na to nie nabiorą

Janek
@Malwa

@Malwa tak,pracownicy tez rezygnuja Sami z siebie. Sporo osob orientuje sie w krotkim czasie w jakim miejscu sie wyladowalo. Ostatnio Sama odeszla dziewczyna,ktora trafila z deszczu pod rynne. Uciekla niedlugo po tym jak sie zatrudnila chwile po tym gdy zorientowala sie jak toksyczna jest ta firma

@Janek

Niedługo pot tym jak już się zatrudniła? Czy wtedy jest się na jakimś okresie próbnym może? zastanawiam się na jakiej zasadzie ludzie odchodzą, obowiązuje jakiś okres wypowiedzenia? Ciekawi mnie podejście do samego pracownika gdy jeszcze będąc na nim pracuje

Justa

Nie pracowałam długo w tej firmie, ale i tak wspominam tragicznie. Notoryczna kontrola, spowiadanie się, żałosne, a nawet (usunięte przez administratora)teksty to codzienność. Ci ludzie nie mają żadnej empatii wobec pracowników i w ogóle ludzi. Liczy się dla nich ich własne dobro, pieniądze i nic poza tym. Wiele (usunięte przez administratora)ciśnie mi się na usta, ale z kultury nie będę taka jak oni. Do dziś śnią mi się po nocach, mimo że minęło już kilka lat. Tego epizodu nie można nazwać "wspolpraca", a praca w (usunięte przez administratora). Nie nabierzcie się na ładne słowa, kampanie marketingowe, reklamę. Będziecie żałować, porozmawiajcie tylko z byłymi pracownikami. Naprawdę nie warto. Uważajcie...

Ola

Zmiana biura... Kolejna juz. Straszne jest to ze (usunięte przez administratora)myśli ze wraz ze zmiana biura my będziemy jeszcze więcej zostawać po godzinach. Wydźwięk jest taki - nowe lepsze biuro samo się nie utrzyma, trzeba na nie zarabiać. (usunięte przez administratora)coraz bardziej nas kontroluje i dosłownie nas sprawdza. Ostatnio jak przyszłam do biura okazało się ze sprawdzali nam historie wyszukiwań na komputerach. (usunięte przez administratora)

Porażka

Wlasciciele wymyslili sobie ze beda z nami siedziec codziennie na Callach. Wciaz kroluje micromanagement, kontrola i chore sprawdzanie tego co robimy. Nic sie nie zmienia.. Ciagly stres, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Awareson Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Awareson Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Awareson Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awareson Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Awareson Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Domaniewska 45
    02-672 Warszawa