Opinie o Solid Group Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Group Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Solid Group Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Group Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Nick Nowy wpis

Dzień dobry, wcześniej poszukiwany był referent do działu floty samochodowej. Chce się dowiedzieć jakich zarobków można teraz oczekiwać i przy jakiej atmosferze się pracuje. co do tych dawniejszych opinii, to na ile one są jeszcze aktualne?

Paris. Nowy wpis

Chcę ostrzec państwa przed tą firmą. Otóż dzisiaj po wyroku sądu płacimy odsetki, poniewaz nikt z tej firmy nie odpowiedział na naszego maila. Podali nas do sądu i nas nie powiadomili o tym. Przekręcali nazwisko w papierach, potem podali imię złe. Nie wiem, kto tam pracuje, chyba same bystrzaki. Nie chcemy z nimi walczyć, chociaż mamy rację, ale dzisiaj sądy nie działają sprawnie, więc szkoda zdrowia na niedouczonych.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Solid Group Sp. z o.o. sp.k.?

Paweł Nowy wpis

Chyba jak zostać podpierdalaczem.Wiem co mówię 9 lat .Szkoda twojego zdrowia ja się uszarpałem i dzisiaj widzę że są firmy z dużo lepszą atmosferą.Serio wiem co mówię bo uciekło mi tam kawalek życia.

elord

Praca w ochronie niebezpieczna @Martek ? No nie do końca, ja bym powiedział, że jest bezpieczna, ale nudna, siedzisz albo chodzisz, zarobki według mnie są adekwatne do wykonywanych zadań czyli jakieś 1600 netto

Popieram Baidena
@elord

Pewnie że może być niebezpieczna ja prawie wzrok w Mazowieckim województwie straciłbym przez tę robotę w drodze do pracy. (usunięte przez administratora)

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Solid Group Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Pracownik Grup Interwencyjnych (z bronią)? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Potencjalny pracownik

Jak wygląda praca i zarobki w Solid Group na stanowisku lidera sprzedaży? Warto czy nie warto? Jak z wypłacalnością, bo widzę sporo negatywnych komentarzy, które nie dotyczą tego stanowiska, ale jednak powiązane są z firmą. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Józek Mengele

(usunięte przez administratora)pseudofirma pseudoochroniarska co ukradnie należne Tobie pieniądze!!! (usunięte przez administratora) Jak pracowałeś to idź do sądu bo wygrasz, jak nie to nigdy w życiu do nich nie idź!!!

Niezadowolony

Firma płacąca najmniej na lokalnym rynku , mniejsze firmy płacą zdecydowanie więcej ,posiadają również zaplecze socjalne ,czego w Solidzie niestety nie ma ,brak pomieszczenia socjalnego , łazienki, całą dobę w aucie . Nie polecam tej firmy

Magdalena

Zainteresowałam się pracą w Solid Group, ale nie widzę zbyt wielu informacji w internecie. W jakim systemie tam pracujecie? Ile jest zmian?

Arnold57

Złodziejska firma, jak nie pójdziesz do sądu nie dostaniesz swych pieniędzy bo w pseudoumowie napiszą , że mają prawo potrącać pieniądze za niewykonanie umowy i musisz iść do sądu by odzyskać swe pieniądze od tych śmieci co ogłaszają wszędzie że potrzebują pracowników najlepiej z orzeczeniem! (usunięte przez administratora) i sprawa do prokuratora z (usunięte przez administratora)

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Solid Security, Solid Group. Może okazać się to cenną informacją dla innych użytkowników.

Xyz

Kaźdy zarabia inaczej trudno się doliczyć ale w patrolu niecałe 11zł na godz.dali 25groszy podwyźki kpina z ludzi szukam pracy bo tu jest ipa

Remigiusz

Witam pracuje w Solid we Wrocławiu. Jestem ma obiekcie sklepowym (monitoring i obchód sklepu oraz w zależności od sklepu jest wkładanie towaru!!!...) jeśli jesteś na sklepie z wykladaniem towaru to stawka godzinowa na rękę czyli netto wynosi 50gr. więcej niż na sklepie gdzie towaru nie dokladasz a więc 13.85 z dokladaniem i 13.35 bez dokladania. Pracuje różnie ja robię 5 dni w tygodniu średnio 8 godzin. Wypłaty w zależności od godzin. Najniższa w tym roku 2018 to 2340 najwyższa 2960 oczywiście na rękę. Wypłatę otrzymujecie 20tego na konto bankowe lub do ręki w kasie solidu. Ostatnio podwyżka W sierpniu o 10gr!!!!!!!! Zero socialu, nic zero! Dziewczyny w sklepie w którym ochraniam mają mega social (karta Multi sport czyli siłownia, fitness, baseny i inne atrakcje za 30zl miesięcznie!!!, wycieczki po świecie gdzie sklep pokrywa 80% kosztów np. Malediwy na 2 tygodnie a teraz będzie Japonia, regularne konkursy gdzie co miesiąc dwa dostaje się nagrody za te konkursy od 100 do 1000zl!!!!! Wsparcie świąteczne finansowe kilka stowek, Mikołajki dostały 550zl każda!!!!!! Opieka psychologa który przychodzi do sklepu co 2 miesiące i rozmawia z każdą na dziewczyn, opieką medyczną za 1zl medicover czy coś w tym stylu i wiele innych, aha fundusze na kawę herbatę cukier mleko żeby miały w pracy oraz papier toaletowy i inna chemia, fundusze żeby pożegnać pracownika jak odchodzi wtedy sklep daje kasę żeby poszły wszystkie do restauracji oraz gdy jest powitanie pracownika... mega wypasiony social i powiem że to sklep Rossmann do którego chcą mnie zatrudnić dwie kierowniczki u których byłem ochroniarzem i tak zastanawiam się bo stawkę mają identyczną ale mega social!!! W razie czego w każdej chwili przyjmą mnie do Rossmanna jeśli zechce więc furtkę mam :) jeśli solid on nowego roku nie wprowadzi zmian to wtedy chyba odchodzę, nie ma żadnych bonusów, premii, wsparcia, bonów, nic zero poza służbowym ubraniem które należy się jak psu buda i to strasznie żałują nowej koszuli musiałem załatwiać przez kierownictwo ale zgadzam się z większością opinii że jest lipa w firmie pod każdym względem i brak pracowników co odbija się na pracownikach którzy już pracują... jeśli się polepszy to polecam... aha pierwsze 3 miesiące na zlecenie a później trzeba się upomnieć o umowę z zaświadczeniem o niekaralności natomiast na zlecenie karalność na sklepu nie istotne przynajmniej tu u nas... pozdrawiam

Arnold57

złodziejska firma robi ludzi na kasę i po wypłatę za swoje pieniądze trzeba iść do sądu

Arnold57

(usunięte przez administratora) firma oszukująca ludzi . (usunięte przez administratora) nie wypłacają należności. Trzeba z nimi walczyć w sądzie!!! Ludzi traktują jak śmieci, chyna że ktoś ma grupę niepełnosprawności. Nie wspierajmy tych złodziei!!!

Robak

Witam, jest tragicznie większość inspektorów nie ogarnia ludzi powtarzając że jest jak w wojsku h ale jednakowo. Przyjmuje się kolegów znajomych, którzy muszą mieć spokój obiekt gdzie ktoś za nich zrobi wszystko jak notatki nie napiszą bo to głupota. Dzwoni inspektor, żeby napisać notatkę, bo kontrahent się czepia, bo orzeł ma to w (usunięte przez administratora)

Waldi

Jaki jest powód, że przestaliście zaglądać na forum?

Mirek291068

Stukanie ze mało zarabianie ze dużo pracy bArizona to wszystko bardzo ciekawe co piszecie . Mieszkam w Warszawie i widzę co robicie i jak pracujecie k/o mojego obłoki jest obiekt który "ochraniacie" ☺ podjeżdżaja i tylko śpią czy tydzień czy noc . W nocy to nagminne . Wiec za spanie i woznie (usunięte przez administratora) to tak dużo . Pozdrzwiam nierobow

Zenon
@Mirek291068

Trudno żeby spinac się do pracy za 11 zł za godzinę do tego na umowie zleceniu bez zandoeg socialu geniuszu

ram
@Zenon

każdy pracuje za stawkę , jak stawka nie motywuje to się pracuje aby służba zleciała , robić tak jak oni nas traktują , pracy dziś dużo , na mieście ochroniarze odwracają się (usunięte przez administratora) jak pytam o solid nie chcą słuchać nawet solid to tylko w nazwie , firmy głupie podpisują umowy , pakują się w fałszywe obietnice !!!

Henryk

Ale przecież mając kwalifikacje można szukać zupełnie innej pracy. Robimy to co potrafimy!

Sol

Poprostu dno

nik

Totalne DNO ! Pracowałem w biurze na Postępu w jednym z Kluczowych działów firmy. Kultura organizacyjna - BRAK. Pieprznik jakich mało. Totalne(usunięte przez moderatora) na każdym kroku. Kierownicy bez wykształcenia - jacyś byli ochroniarze -(usunięte przez moderatora)prostactwo, żenada. Nikogo nie obrażając, pozatrudniani ludzi z zapadłych wioch, którzy za wszelką cenę chcą się zaczepić w Stolycy. Wazeliniarstwo, (usunięte przez moderatora), zero perspektyw - szkoda gadać. Ciągła rotacja pracowników w każdym dziale i stanowisku. Dowodem - ciągle poszukują pracowników na te same stanowiska, również" kierownicze ". Nie polecam najgorszemu wrogowi !

Sol
@nik

Popieram

Rzetelne opinie dotyczące pracy w danym przedsiębiorstwie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Solid Security, Solid Group? Napisz o tym!

Solid warszawa

Poprostu dno ...jest tyle innych firm ...dziś pracy nie brakuje nie siedź nie czekaj ani chwili

Sylvan

Pracownikom z centrali w Warszawie zabrano ostatnie udogodnienie ocierające się o socjal - automaty z gorącymi napojami i dystrybutory. Nie zasługują?

Cieć

Dno!!!!! Kierownicy to intelektualne ameby Co miesiąc wypłata z innej firmy O umowy nie można się doprosić Sprawę oddaję do PIP

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Group Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Solid Group Sp. z o.o. sp.k.
1.1/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Postępu 17
    02-676 Warszawa

Solid Group Sp. z o.o. sp.k.