Solid Group Sp. z o.o. sp.k.

Adres: Postępu 17, 02-676 Warszawa

NIP: 6342374592 KRS: 0000338547

Solid Group Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Solid Group Sp. z o.o. sp.k.

Stefan

Taka cisza to może być efekt dobrej pracy. Może firma rekrutuje aktualnie?

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o pracy w firmie Solid Group Sp. z o.o. sp.k. w mieście Warszawa? Czekamy cały czas na nowe informacje od Was!

Zostaw opinię o Solid Group Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Group Sp. z o.o. sp.k.