Opinie o Odnowa Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Odnowa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Odnowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odnowa Sp. z o.o. w Opole

Opole1990 Nowy wpis

Bojkotujcie pracę na ochronie, w której są przeważnie nocki. Wiele mniej snu, słabszy organizm, itp.

Goliat65023 Nowy wpis

Wszyscy, którzy szukają pracy przy sprzątaniu, na ochronie lub potrzebują usług lekarskich w zakresie medycyny rodzinnej i pracy, polecam Odnowę.

Adam1990 Nowy wpis

Polecam tę firmę z tradycjami. Rok założenia najlepiej świadczy o jakości jej usług.

Tyrkon974 Nowy wpis

Sprzątałem w tej firmie i muszę powiedzieć że lepiej mi nigdzie nie było jak w Odnowie.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Odnowa Sp. z o.o. na stanowisko Manager placówek medycznych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Plscek747

Najlepsi w branży ochroniarskiej, sprzątającej oraz medycynie rodzinnej i pracy.

Adam1990

Bardzo polecam firmę Odnowa.

voolio89

Ja pracowałem na jednym z obiektów na Opolszczyźnie. Było nawet fajnie, ale wraz z zakończeniem umowy na pilnowanie, straciłem pracę i jestem w jej poszukiwaniu.

gracek57643

Pracuję na jednym z obiektów na Opolszczyźnie i muszę przyznać, że jest cisza, spokój, generalnie nie narzekam.

Jankiel43

Zgadzam się. Ja też pracowałem w kilku firmach ochroniarskich. Nie ważne, jakim byłem pracownikiem, umowy na pilnowanie się kończyły, pozostawałem bez pracy.

hubal52

Tak to jest z pracą na sprzątaniu lub ochronie: niezbyt przyjazna, a przede wszystkim niepewna. Firmy zakończą umowę z firmami ochroniarskimi lub sprzątającymi i ludzie pracy nie mają.

Kliman5

Więc jak ktoś szuka pracy na ochronie, to radzę im uderzyć do Odnowy i życzę im powodzenia.

Paloma75

Nie narzekajcie na pracę w firmie. Lepsza każda praca, niż bycie na bezrobociu. Na jakim wy świecie żyjecie. W dzisiejszych czasach bardzo ciężko o pracę, więc trzeba się chwytać każdej możliwości.

Peciak78
@Paloma75

Zanim dostałem pracę w Odnowie, ponad rok byłem na bezrobociu.

Spider1348
@Paloma75

A opłaty, czynsz i produkty pierwszej potrzeby z roku na rok rosną.

Rafik92

Mój dobry znajomy pracował jakiś czas na ochronie w tej firmie i mimo niewielkich zarobków chwalił sobie tą robotę.

Adam1990

Dodatkowo firma świetnie sprawdza się w usługach medycznych. W swoim personelu mają najlepszych lekarzy rodzinnych i medycyny pracy w mieście.

Adam1990

Zgadzam się z Tobą Andżela95. A ja polecam tą firmę w kwestii pracy w ochronie.

Andżela95

Moja ciocia przez wiele lat pracowała w Odnowie i bardzo sobie chwaliła tą pracę. Więc jak ktoś szuka pracy przy sprzątaniu to polecam Odnowę.

Adam1990

Może warunki pracy na moim obiekcie nie są już takie idealne, jakie miałem na poprzednim obiekcie, ale lepszych raczej nie mogłem sobie wymarzyć.

szakal50

Właściwie nie wiem, jak jest w tej firmie, ale znajomi pracujący w innych firmach ochroniarskich nie mają zbyt dobrej opinii o pracy w tej branży.

buziaczek140

Moi znajomi pracowali w tej firmie w różnych branżach i nigdy nie słyszałam z ich ust żadnej negatywnej opinii.

Pascal76

Nie bez powodu firma ma opinię jednej z najlepszych firm w regionie. Ta firma powstała już na początku lat 50-tych, więc musi mieć renomę, skoro tak długo istnieje.

Zostaw merytoryczną opinię o Odnowa Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Odnowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Odnowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odnowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Odnowa Sp. z o.o.