Unitrez Sp. z.o.o.

Opole

Opinie o Unitrez Sp. z.o.o.

były zleceniobiorca

na początku praca za 5 (na portierni zmiany po 18 i 24 godziny)+ masówka za 13. Wszystko byłoby ładnie gdyby nie fakt taki że zostałem po miesiącu z dnia na dzień bez pracy ponieważ na moje miejsce przyjęli kogoś "z grupą" - mój szef S.Ł. nie chciał rozmawiać o powodach zwolnienia, nie podał żadnych. Urywał temat i się rozłączał a jak przyszedłem do biura to "nagle" musiał pilnie z niego wyjść. Stanowczo odradzam czysta strata czasu a na obiekcie chronionym często brakowało papieru toaletowego.

były zleceniobiorca

kiepsko praca na zleceniu za 4zł

Gość

typowa firma typu pfron security

Zostaw opinię o Unitrez Sp. z.o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unitrez Sp. z.o.o.