śmigiel opole

Opole

Opinie o śmigiel opole

rajd

z tego co o nich wiem to zajmują się profesjonalnym utrzymaniem czystości powierzchni zewnętrznych oraz wewnętrznych. jednym słowem jest to firma sprzątająca. Z tego co się orientuje to u nich wielkiej kasy zaznać się nie da, ale mimo to ludzie przychdzą

sprzataczka

Wygrali przetarg na sprzatanie obiektu w Bielsku proszę o informacje czy przyjmują osoby z grupami czy można pracować bez grup.Jak z płaceniem i atmosferą w tej firmie.

Andrzej

Odkąd pracuję w tej firmie nie narzekam na brak piniędzy.

lolo

Firma sprzatajaca ,,Śmigiel\\\\\\\" to bardzo sumiena firma kierowana przez mila brygadzistke. Katowice dworzec PKP

Zostaw opinię o śmigiel opole - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie śmigiel opole