Opinie o Protector Ochrona Sp. z o.o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Protector Ochrona Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Protector Ochrona Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protector Ochrona Sp. z o.o. w Myszków

chudy

Niesamowite Rafałek szuka inspektora ochrony, ale chyba tylko po to żeby go po pewnym czasie oczernić w oczach właściciela i pokazać że on w tej firmie jest najmądrzejszy i najwazniejszy . Ten człowiek nie nadaje się do żadnej współpracy poniewaz ma chore ego. Jak ktoś chce aplikować na to stanowisko niech sobie poczyta opinie na temat Rafała M , które napisały osoby pracujące w Protector.

@chudy

Panie Chudy. Pan już pokazał jaką pan ma wiedzę na temat ochrony . Ostatnio pan pisał ze jeszcze jest "licencja" . A pan nadal nie może zdzierżyć że nie pracuje pan u nas i śledzi nasze ogłoszenia . Bardzo nam miło że ciągle pan spogląda na dobrze rozwijającą i prosperującą firmę Protector Ochrona . Rafał Miklas P.S. Ja się nie wstydzę swojego nazwiska a pan widzę że bardzo . Miłego majowego weekendu .

Jadźka Nowy wpis

Ktoś widzę ze wspominał już o pracy we Wrocławiu. i niby widziałam właśnie ofertę od spółki na ten rejon ale dla pracownika ogólnobudowlanego. Nie wiecie czy to nie ten sam Pracodawca? tu piszecie o ochronie a nazwa firmy ta sama

Norbert Oleksy Nowy wpis

Protector Myszków Polecam firmę wszystkim którzy szukają firmę do współpracy twoja firma dom mieszkanie możesz być spokojny i pewny będzie w dobrych rękach Grupa interwencyjna realny dojazd do klienta Pozdrawiam serdecznie kadrę kierowniczą p. Rafał, Łukasz, Oraz wł. Firmy. Pozdrawia prac. Dysp. SMA

Na Wrocław była w końcu ta oferta czy nie? ciekawi mnie dalsza historia tego zainteresowanego kandydata z forum. teraz natomiast widzę, że na Myszków jest oferta. piszą w niej, że stawka zależy od obiektu. Czy możecie rozwiać moje wątpliwości względem tego? jaka za jaki przysługuje?

Aneta kajtarek Nowy wpis

Chcę się dowiedzieć oferty pracy na ochronie we Wrocławiu bo chcę po dejme pracę ochronie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Protector Ochrona Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Dam pracę? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Zuza

Ja wiem, co aktualnie w Polsce obowiązuje zamiast dawniejszej licencji. Ale ogłoszeń nowych o pracę u Was nie widzę. Może właściciel dyskutując z forumowiczami napisze, czy i kiedy będzie potrzebował pracowników z wpisem na listę, oraz jakie stawki ma na obiektach?

Aleksandra

W marcu pan Rafał szukał pracownika na ochronę dostaw, podane było 3 490 zł - 3 600 zł zł / mies. brutto. A ile naprawdę z tego się zobaczyło? Jest szansa, że więcej niż minimalna? Co z tym niepłaceniem na czas, o którym coś tutaj @Grzegorz wspomniał?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Protector Ochrona Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Ochrony?

Grzegorz

Jak nie musisz to nie idzy na rozmowę bo rozmowę prowadzi Rafał który jest niekompetentny.Nikt nie widział Pani prezes prtector. Nie płacąc na czas. O nadgodzinach podczas rozmowy nie ma mowy. Musisz iść na okres próbny za który Ci i tak nie zapłacą.

Widzę sporo jest ofert pracy w ochronie w różnych lokalizacjach. Chce wysłać cv na ochroniarza w sklepie w Warszawie. System pracy można dowolnie wybrać bo są podane różne? Firma jest w tym temacie elastyczna? Ktoś był już na rekrutacji mi podpowie?

W Pniewy Protector Ochrona Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Ochrony. Brałeś udział w rekrutacji? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądał ten proces. Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

KIEROWNIK

JUŻ WIELOKROTNIE PISZE I MOWIE ŻE NIE ZAKUPIMY OD PAŃSTWA GOWORK.PL ABONAMENTU NIE DZWOŃCIE I NIE PISZCZIE GŁUPOT !!!! PROTECTOR MYSZKÓW - PNIEWY TO KOŁO POZNANIA JAK ADMINISTRATOR NIE UMIE CZYTAĆ A NAWET ROZRÓŻNIAĆ MIEJSCOWOŚCI ZMIEŃCIE GO

chudy

Ojoj biedny Rafałek szuka pracowników grupy interwencyjnej, nic dziwnego że szuka bo tych co pracowali pozwalniał z imię swoich chorych ambicji. W 100 procentach można mieć pewność że raczej nikogo nie znajdzie bo wszyscy z tej okolicy którzy posiadają licencję znają gościa i nikt się tam nie zatrudni,

@chudy

Czemu polecieli? Chodziło o jakieś zachowania w trakcie pracy? Czy co?

@Janusz

Przeczytaj poprzednie wpisy i opinie na temat tego człowieka to bedziesz miał odpowiedz a jak nie wierzysz to sam się zatrudnij w tej firmie to się przekonasz co mam na myśli.

@chudy

Panie Przemku "Licencja" nie istnieje już od paru lat . Troszkę wiedzy nie zaszkodzi, bo Pana wiedza został daleko w tyle. A widzę, że Pan bardzo żałuje, że tu już nie pracuje . Proszę spojrzeć w przyszłość i spróbować żyć własnym życiem. Miłego wieczoru życzę.

@chudy

Nie no, napisz co masz na myśli, nie każdy Ci siedzi w głowie...

Obserwator

Pracowałem w Protector byłem zadowolony. Kasa się zgadzała i to było najważniejsze. Polecam tą firmę.

Maruda
@Obserwator

Potwierdzam z tym że nadal pracuje i nie zamierzam zmienić firmy zawsze mogę liczyć na pomoc z ich strony w pracy

Helena
@Maruda

A ile godzin w miesiącu masz?

jan

pracowalem w tym roku 2 miesiace, 300 godzin w miesiacu to sa (usunięte przez administratora) biora niepelnosprawnych do dostaja dotacje . firma nastawiona na zarobek luzi maja za nic a zero profesjonalnosci. Odradzam firmom korzystania z ich uslug . bo bedzie obora

GoniuSiku
@jan

A gdzie na jakim obiekcie byłeś . Jaka ulica

@jan

300 godzin aż? A co jeśli nie chciałeś brać tych nadgodzin?

@Janusz

To jesteś wrogiem.

Justyna

To znaczy? I jak Cię wtedy traktują?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Protector Ochrona Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Morcik

Tak

Obserwator

Tak.

@Obserwator

Jest to sama rozmowa czy można spodziewać się jakiś pytań/zadań rekrutacyjnych?

Morcik

Tak

Helena
@Morcik

A za co na przykład i jakiej ich wysokości można się mniej więcej spodziewać? ;)

roland.i.anna.glawer

firma.procektor.naj.fajniejsza.firma.uczciwa.wyplacalna.my.nie.mozemy.sie.doczekac.powrotu.do.procektora.pracowalismy.3.lata.nie.nazekamy.jedna.z.najlepszyh.firm.ochronniarskih.polecamy.firme.procektor

roland.i.anna.glawer

firma.procektor.na.fajniejsza.nauciwsza.pracowalismy.w.tej.firmie.3.lata.z.niczym.nie.bylo.problemu.jestesmy.szczesliwi.ze.wracamy.do.firmy.procektor.fajny.pan.dyrektor.wyplata.na.czas.oco.sie.nie.poprosi.pana.dyrektora.to.zalatwi.pan.kordynator.jacek.musielak.tesz.zloto.hlop.nie.mozemy.sie.doczekac.powrotu.do.firmy.procektor.polecamy.firme.procektor

MarekJanczewski

Osobiście nie polecam. Po przyjęciu na okres próbny, gdzie lekarz ze względu na moją niepełnosprawność ograniczył mi możliwość chodzenia na patrole, dowódczyni zmiany otwarcie powiedziała mi, że nie nadaje się na to stanowisko ale jakoś się ze mną przemęczą do końca umowy. Po całym dniu roboczym, gdzie ciagle było mi przez dowódczynie przypominane, że nie nadaje się na to stanowisko, postanowiłem rozwiązać umowę za porozumieniem stron. Następnego dnia spędzając czas ze swoim synem napisałem do pracodawcy, że chciałbym odejść z pracy bo i tak mój stan zdrowia wyklucza w pełni samodzielną prace na obiekcie o takiej specyfikacji. Pomimo, że napisałem tą wiadomość w niedziele, gdzie w poniedziałek i tak byłem osobą dodatkową na zmianie, co w razie mojej nieobecności nie zakłóciło by przebiegu służby na tamtym obiekcie, pracodawca postanowił, że w formie rewanżu za zwolnienie nie będzie chciał rozwiązania ze mną umowy za porozumieniem stron, a co więcej - poinformował mnie, że „podzwoni po swoich kolegach, żeby już nikt się nie dał na mnie nabrać”. Moje osobiste wrażenia z współpracy są bardzo negatywne i pewnie mając dzisiejsze doświadczenie współpracy z tą firmą, nie zdecydował bym się na ponowne zawarcie umowy. Rozumiem, że jako były pracownik tej firmy mogę być dla części Państwa niewiarygodny, co w pełni akceptuje, ale chciałem tylko wyrazić swoje osobiste zdanie. Pozdrawiam Państwa I nie pozdrawiam tego zakładu ????

Tajniak na zakładzie ????
@MarekJanczewski

Pewnie na papierni taka super atmosfera :-)

Darioo78

(usunięte przez administratora) obiboki bo wam się pracować nie chce. :-) Ja pracuje i nie narzekam oby więcej takich firm jak Protector. :-)

Słyszałem o firmie sporo dobrego.Podpowiecie czy potrzeba ludzi?

lolo
@Zainteresowany

tak jest duże zapotrzebowanie szczególnie jeśli: a) masz znaczny stopień niepełnosprawności - może być wózek inwalidzki b) umiesz rozpoznawać UFO c) masz umiejętność komunikowania się w języku Marsjańskim to twoje podanie o przyjęcie do pracy będzie rozpatrzone 100% pozytywnie

@lolo

Lolo jeszcze zapomniałeś dodać że kandydat musi umieć ściągać przelatujące drony z nieba nad obiektami.

Zostaw merytoryczną opinię o Protector Ochrona Sp. z o.o. - Myszków

• Jak się pracuje w Protector Ochrona Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Protector Ochrona Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protector Ochrona Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Protector Ochrona Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Słowackiego 72
    42-300 Myszków
  • NIP: 6762214961 KRS: 0000071985

Protector Ochrona Sp. z o.o.