Opinie o Hunters - Firma ochroniarska w Grodzisk Wielkopolski

Hunters - Firma ochroniarska
2 770 803 5 1
Jacek38 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Nazwa działu: Ochrona

czy Hunters zatrudnia pracowników na mniej niż cały etat? chętnie bym sobie dorobił

nowy33 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Nazwa działu: Ochrona

czesc powiedzcie mi czy szukaja moze pracownikow w sanoku? maja tam wogole oddzial?

Marcin Nowy wpis
Nazwa działu: Ochrona

Rok i trzy miesiące pracy, złego słowa nie mogę powiedzieć. Ani razu jeszcze nie spóźnili się z wypłatą, a z wolnym też nie ma problemu. Kierownik jest OK, więc można się za każdym razem dogadać.

10 lat Nowy wpis
Nazwa działu: Ochrona

10 lat już pracuje w tej firmie i w sumie negatywne sytuacje moge zliczyc na palcach jednej reki - i zawse byly one rozwiazywane w odpowiedni spopsob. Super, polecam

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Tomek1973
Nazwa działu: Ochrona

nie polecam, firma robi z ludzi kozły ofiarne, wysyła na obiekty, nie zorganizowane, nie toleruje stanu zdrowia pracowników, praca ponad możliwości, ponad siły pracownika

Tak6Nie1
Kamil
@Tomek1973

Dosyć negatywnie przedstawiłeś swoje doświadczenia związane z pracą w firmie Hunters. Nie rozumiem jednak Twojej informacji o tym, iż pracodawca nie toleruje rzekomo stanu zdrowia pracowników. Co chciałeś przez to przekazać? Uzasadnij, proszę swój komentarz pod tym kątem.

@Tomek1973

też nie rozumiem twojego wpisu jak to ponad siły jak nie chcesz to robisz 160 chyba że chcesz robić więcej a teraz narzekasz

Anna
@biały 22

A czy w firmie Hunters możliwe jest zatrudnienie się na część etatu? Na jaki rodzaj umowy można liczyć?

@Anna

ja mam cały etat na umowę o prace czyli ok 170 godzin i chodzę na zlecenie na inny obiekt ale słyszałem ze niektórzy maja pól etatu ale zawsze możesz podpisać umowę zlecenie i będziesz miała tyle godzin ile chcesz

Wojciech
@biały 22

Wiesz może, czy firma zatrudnia również osoby mające licencję? Ciekawi mnie, czy mając kwalifikacje i doświadczenie zawodowe w ochronie można liczyć na lepszą stawkę podstawową.

Miruś
@Anna

Umowa zlecenie bądź o pracę jak mam zlecenie robię część godzin tylko

@Wojciech

z tego co mi mówi mój kiero to zatrudniają ale co do stawki to zależy od obiektu najlepiej podjedź do biura na aleje jerozolimskie i sie dopytaj

Alicja
@biały 22

@biały 22 A może wiesz też, czy Hunters zatrudnia osoby ze stopniem niepełnosprawności? Dzięki za info.

@Wojciech

zapomnij o tym kwalifikowany i bez mają to samo

To prawda
@Tomek1973

Osoby ze st. niepełnosprawności biorą tylko dla kasy a choroby, to już przeszkoda

Tak4Nie
@To prawda

To prawda zatrudniają i nie tylko dla kasy bo mają lepiej niż pełnosprawni bo mogą wnioskować o dofinansowania do leków, maja ośrodki wczasowe , i inne dopłaty

jest praca?
Nazwa działu: Ochrona

co z pracą w olsztynie? mają coś tam? szukają???

tom78
@jest praca?

pytałem mojego kierownika że mają kilka obiektów ale w szczegółach nie wie

Ktoś tam

Praca w Huntersie zależy od obiektu i miasta. Akurat pracuje tam, gdzie nie ma płatnego L4 (no chyba ze złoży się deklaracje o płatne L4 i bedzie przysługiwać dopiero po trzech miesiącach pracy od złożenia deklaracji), urlop bezpłatny, brak premii. Małym plusem jest ustalanie grafiku między pracownikami ale jeśli zdarzy się sytuacja losowa to człowiek się martwi czy będzie obstawa, inaczej mogą być kary pieniężne za brak pracownika w pracy. Jeśli jesteś cierpliwy to polecam pracę w Huntersie a jeśli nie to mozesz mieć gorzej zszargane nerwy

Danuta
@Ktoś tam

A Ty, w którym mieście pracujesz? Wiesz, czy we wszystkich są takie same zasady, co do przyznawania premii, l4 i urlopów? Swoją drogą, chyba musisz pracować w Hunters na śmiecówce, że nie masz płatnych l4 i urlopu?

Ktoś tam
@Danuta

Niestety smieciowka, od trzech lat. Region południe. Na obiektach handlowych to raczej jedynie smieciowka

marek44
 Rekomendacja

jako klient firmy hunters moge wyrazic sie jedynie w samych superlatywach - jest bardzo dobrze!!!

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Hunters - Firma ochroniarska?

Waldi

Pracuje w hunters od kwietnia 2019 roku na umowie zlecenie nie mam zastrzeżeń kasa na czas jak się pracuje to nie ma problemów wiekszych

dobra opcja
Nazwa działu: Ochrona

jeżeli szukasz pracy ale twoje cv nie jest super to polecam sie tutaj zatrudnic bo daja szanse

Antoni
@dobra opcja

Sugerujesz, że pracodawca nie ma zbyt dużych wymagań względem nowych pracowników? W sumie jakby rzeczywiście tak było to dobra okazja, aby pracownik mógł wykazać się i przekonać do siebie pracodawcę. Czy w związku z tym obowiązuje może okres próbny?

tom78

Tonsil nie wierze że zabrali Ci pieniądze bo nie mogą tego zrobić owszem jak coś źle wykonałeś ( spałeś lub sie napiłeś) to dali ci karę albo nie dostałeś nagrody ale dpo tego to się nie przyznasz

Tak2Nie1
K.K.
@tom78

A ty to pewnie w nocy nie śpisz prawda? taki twardziel jesteś że cię sen nie bierze...nie mówię o chlaniu w pracy bo to jest dno,ale noc jest od spania,więc trzeba się trochę przespać.Każda firma ochroniarska łamie prawo,w nocy powinno każdemu pracownikowi przysługiwać 2 godziny snu,w Straży Przemysłowej tak było.

Zzz
Nazwa działu: Ochrona

Każdemu szanującemu się człowiekowi nie polecam tej firmy jako pracodawcę. Żenada.

Tak5Nie2
@Zzz

ciekawi mnie dlaczego pewnie coś odwaliłeś i Cię zwolnili ja mimo że dojeżdżam ponad 50km to i obiekt i firma jest ok. tylko wiadomo trzeba trochę popracować a jak się chce tylko spać i pić alkohol w robocie to sie nie da

Tak4Nie1
K.K.

Tomek1973
Nazwa działu: Ochrona

Witam, pracuje w Huntersie, od grudnia 2018, na ochronie obiektu, okres próbny, przeszedłem, bez komplikacji, na obiekcie, budowa, przepracowałem do marca 2018, i nikt, ani szef, ani ten, który rządzi nami, nie mieli uwag, odn wykonywania pracy, przeze mnie, ale że inżynierowie, zwrócili uwagę szefowi, że źle chodzę, a choruje na stwardnienie rozsiane, to firma zmieniła mi obiekt, na którym ochrona, pracuje tylko , w nocy, i choć, mówiłem szefowi, o tym, że nie mogę pracować, samych nocek, bo lekarz, by mi nie podpisał papierów, na taką prace, to i tak, nie dano mi wyboru, a pracować chce, i wiem, o tym, ze firma, ma też inne obiekty, w moim mieście, wiec czuje sie, jakbym dostał propozycje zwolnienia się. A praca, na poprzednim obiekcie, była super, i nie miałem zastrzeżeń, natomiast teraz mam, tylko, że nikt, nie słucha , i wygląda to tak, jakby firmie, nie zależało, na pracownikach

Tak9Nie1
Gość
@Tomek1973

Bo oni tak robią ciesz się że nie dali Ci obiektu 100jm od domu bo tak też robią

Big Brother
@Tomek1973

To akurat nie była decyzja HUNTERS-a. Firma ma swojego zleceniodawcę. A Klient ma zawsze rację.

bo tak jest

picer

było dobrze ale menadżer (usunięte przez administratora) sprawę

jest ok
Nazwa działu: Ochrona

ja tam nażekać nie mogę w pracy panuje ok atmosfera koledzy sa wpożadku i generalnie puki co polecam firme

TakNie4
Artek12350

Pracuje w tej firmie ok 4 lat jest ok tylko trzeba mieć chęci do pracy.Pozdrowienia

klient
 Rekomendacja

Jako wieloletni klient agencji Hunters z całą odpowiedzialnością mogę ich polecić. Przez te ponad 4 już lata współpracy nigdy nie zdarzyła się sytuacja, byśmy mogli narzekać na obsługę. Pracownicy agencji są dobrze wyszkoleni i sumienne podchodzą do swoich obowiązków. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko polecić tę firmę innym przedsiębiorcom szukającym profesjonalnej ochrony.

Michał33
Użytkownicy czekają na odpowiedź 65 dni.

Cześć Wiecie czy Hunters nie werbuje teraz ludzi w Otwocku? Pozdrawiam

ok
Nazwa działu: Ochrona

puki co najlepsza agencja w jakiej pracowalem a bylo juz ich 3 pracuje tutaj 3 miesionce i narazie nie mam problemow zadnych kierownik ok

michu
Nazwa działu: Ochrona

jak dla mnie praca bardzo w porzadku, czlowiek zarobi a sie nie narobi (w porownaniu chocby do solidu). czasami warto zatrudnic sie w nieco mniejszej agencji, ktora traktuje ludzi jak ludzi, a nie niewolnikow

kpof cieć

Agencja dobra, spokojnie można dać pozytywną ocenę. Dają etaty, przelewy za wynagrodzenie zawsze na czas lub przed czasem. Chcesz to pracujesz sam etat, chcesz zarobić 10k netto miesięcznie z tytułu zlecenia, dyrektor wyrazi zgodę. Podoba mnie się oddział w Warszawie, wszystko klarowne i czytelne. Jakiś minusów nie dostrzegam. Agencja lepsza niż te molochy, typu Solidy, Juwentusy, Konsalnety, Impele...

Tak6Nie
Polecam
Nazwa działu: Ochrona

Polecam agencję ochroniarską Hunters. Firma, której jestem przedstawicielem współpracuje z nią już o niemal 9 lat - nigdy nie było większych problemów, a każde małe nieporozumienie szybko rozwiązywano. Profesjonalne podejście do obowiązków to to, co wyróżnia pracowników Hunters. Brawa za postawę w pracy.

Tak1Nie4
Nazwa działu: Ochrona

w pracy panuje całkiem fajn a atmosfera, nawet sie jeszcze nie spotkalem z tym, by ktos kogos podpier***ił - to wiec jest bardzo na plus :):)))

Tak1Nie3
najlepsi!
Nazwa działu: Ochrona

najlepsi ochroniarze są w hunters!!!!

TakNie3
łódź
Nazwa działu: Ochrona

W Łodzi jest elegancko, żadnych spin czy konfliktów. Póki co polecam bardzo :)

podjolbym
Nazwa działu: Ochrona

generalnie szukam pracy w otwocku chetnie podjolbym sie pracy ochroniarza maja tam cos???

@podjolbym

w Otwocku chyba nie mają wiem że Hunters ma w Józefowie bo sam czekam jak sie miejsce zwolni bo teraz dojeżdżam na Pragę ale jak mi mój kierownik powiedział że pracownicy tam dbają o robotę i jeśli nikt sie nie zwolni lub podpadnie to nie mam szans

Karolina
@podjolbym

Muszę Cię rozczarować, ale wygląda na to, że w chwili obecnej firma Hunters w Otwocku nie poszukuje aktualnie Pracowników Ochrony. Szuka ich za to w Warszawie. Może byłbyś zainteresowany? Pracodawca oferuje chociażby: atrakcyjne warunki wynagrodzenia, premie uznaniowe, benefity pozapłacowe, a także możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego. Daj mi znać, co o tym myślisz.

z kierownikiem naprawde idzie
Nazwa działu: Ochrona

z kierownikiem naprawde idzie sie dogadac, a to juz spory sukces bo nie wszedzie tak jest, jak potrzebuje na szybko pilny urlop to sie da zalatwic i to jest bardzo ok

Tak3Nie5
Maciej
@z kierownikiem naprawde idzie

To ważna informacja. Relacje na linii pracodawca-pracownik są ważne, ponieważ tak jak napisałeś, mogą zdarzać się sytuację, że pracownik będzie potrzebował skorzystać z pilnego urlopu. Mógłbyś napisać coś o wynagrodzeniach początkowych dla nowo zatrudnionych osób w firmie Hunters? Jestem ciekaw, jak one wyglądają.

Metro
Nazwa działu: Ochrona

Współpracujemy jako firma z agencją Hunters już od 10 lat i złego słowa nie możemy powiedzieć - tym bardziej nie rozumiemy wielu opinii, które się tutaj znalazły. My dotychczas żadnych problemów ani z agencją, ani z samymi pracownikami nigdy nie mieliśmy. Współpraca wręcz wzorowa. Polecamy!

Tak2Nie5
janek

socjal jest kasa na czas jest stawka tez ok jestem zadowolony polecam janek

Tak7Nie4
lolo
@janek

Jaki social? O czy ty piszesz? Umowa-zlecenie, goła stawka godzinowa, urlop bezpłatny, brak chorobowego. Ty chyba prawdziwego socjalu w firmie nie widziałeś w zyciu, skoro takie bzdury wypisujesz.

Tak7Nie4
Darren
@janek

Jaki socjal, o czym mówisz bo pierwszy raz słyszę o socjal.

Tak3Nie1

Zostaw opinię o Hunters - Firma ochroniarska - Grodzisk Wielkopolski

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie