MJC Marek Jurkowski

Opinie o MJC Marek Jurkowski

Marki

Firma MJC robiła mi tynki w Markach z agregatu gipsowe,powiem tak łopatą by lepiej położył te tynki na pewno nikomu nie polecę tej firmy.A ci pracownicy to chyba z jakiejś łapanki.

Marek MJC

Ja też pracowałem w tej firmie i mam bardzo zła opinię bogladzie które robilismy nie były robione jak nalezy.A pracownicy którzy tam pracują to sami alkoholicy.

Marek MJC

do

Szef kazał dobrze pracować - źle pracowałeś.. Szef się pożegnał z tobą - to i dobrze.

MJC

Bo szef kazał robić na sztukę to się robiło,żeby było taniej i szybciej.Głupot nie wypisuję tylko piszę jaka jest prawda.Ludzie omijać tą firmę szerokim łukiem.(szef zawsze powtarzał czas to pieniądz,szybko i tanio)

do pracownik

Rozumiem to tak, że pracowałeś tam i to ty wszystko robiłeś na sztukę? Hmm to już wiem dlaczego tam nie pracujesz :) I dlaczego wypisujesz głupoty...

Firma porażka wszystko robią na sztukę, zaniedbują pracowników, zarobki bardzo słabe najlepiej jak by robić u niego za darmo.Strasznie wykorzystuje ludzi.Gościo na niczym się nie zna tylko udaje ze się zna.Bierze roboty o których nie ma pojęcia.

LADYJ
@pracownik 11.09.2014, 09:08

Witam, wzięłam tą firmę do remontu-i niestety mam złe doświadczenie-bardzo proszę o kontakt e-mailowy.

Zostaw opinię o MJC Marek Jurkowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MJC Marek Jurkowski