Hunters - Firma ochroniarska

Grodzisk Wielkopolski

Opinie o Hunters - Firma ochroniarska

Jarek

W Poznaniu jest naprawdę spoko. Według mnie ciężko szukać lepszego pracodawcy jeśli chcesz pracować w ochronie.

Jacek

ja pracuję i narzekać nie mogę. w porównaniu do innych miejsc w których przyszło mi pracować jest naprawdę okej. i terminowa wypłata ;)

byly huntersowiec

stawki niewysokie, ale pensja w terminie choc czesto w ostatnim dniu tego terminu, menedzerowie regionalni yo po prostu masakra, niezorganizowani, gubia sie w pracy, myla godziny, nawet daty. moze sa zbyt obciazeni, ale mimo wszystko...

mateusz

Przeniosłem się z pewnej firmy z konkurencji i moge z czystym sumieniem powiedziec ze jest o niebo lepiej. Kasa natomiast jak wszędzie. Chodzi o atmosfere – jest spoko serio

Kolega

Zawsze jest tak ze roznie to bywa w pracy. Sa dni fajne a sa takie ze nie chce się wstać do roboty. Jak wszędzie

marek

Ochraniam galerie w Pzn i praca naprawdę spoko. Wiec ja nie bedę plakal jak to mi jest zle bo po porstu NIE JEST

Gienek

To źle słyszałeś

Jacek

mimo ze branza ochroniarska to tutaj jest o wiele lepiej. jesli sie zatrudnisz to nie musisz prosic sie o pieniadze bo przelew dostajesz na czas. no i stawka tez wieksza niz u konkurencji.

Sebastian

w Poznaniu atmosfera fajna, praca nie jest ciezka, kasa tez nie mala. jako agencje ochrony polecam

a_co

Nie polecam pracy w administracji. Każdy na każdego donosi. Brak kultury, hałas, chaos.

Marcin

ja nie widze niczego zlego w pracy w hunters. pracowalem gdzie indziej to bylo gorzej, nieregularne wyplaty itd. tutaj chociaz dostaje kase na czas i wyplata wcale nie jest taka mala

radek

dokładnie tak jak mówi Poznan, kasa zawsze na czas i nie ma problemów z zastępstwem gdy coś wypadnie. normalna firma, nie to co inne z tej branży że trzeba walczyć o swoje

Poznan

(usunięte przez administratora) , czytajac niektore komentarze to rece opadaja. Mam u nich 10zl/h , kasa na czas, dogodny grafik, nie ma problemu nawet jesli dzien predzej zglosze ze potrzebuje wolne zawsze kogos ogarna na zastepstwo, b.dobra komunikacja z kierownictwem Polecam

gienek

w porownaniu do innych agencji ochrony w hunters jest o wiele lepiej. warto sprobowac

pracownikk

Ja tam swoją pracę lubię :) Jest spokojniej niż u poprzedniego pracodawcy a i stawka większa :)

Koszecin

Natomiast ja zaczynam prace w tej firmie od 1-08-2016 z powodu przejecia przez nia poprzednia firme.I jestem ciekawa jak to będzie z rozmowy z kierownikiem to ok ,ale to może być roznie "Szczecin".

janek

w mojej opini praca jest wporzadku;) szefostwo ok, koledzy ok, kasy tez wystarcza

Wieslaw

nie ma co narzekać trzeba pracowac. kto nie pracuje ten nie ma!

wer
@Pracownik 06.03.2017 13:07
Witam ! Nie zgadzam sie z duza iloscia pozytywnych opinni o firmie Hunters, poniewaz pracowalem 8 miesiecy poczatkowo brakowal...

Zgadzam sie z kolegą Sadurski to kupa huuuuuu

Marekgrodzisk
@Pracownik 06.03.2017 13:07

Witam. Napewno idzie się dogadać. W grodzisku kierownik bardzo miły, wysłucha cię, wytłumaczy co i jak więc nie ma po co narzekać. Jak ci stawka nie odpowiada to idź do rządu zarządaj podwyżki

kazik

ja z pracy jestem zadowolony wiadomo mogłoby być lepiej ale i tak jest o niebo lepiej niz w innych agencjach ochrony

Włodek

praca jak praca, jak komuś nie chce się pracować to i na każdego pracodawcę znajdzie powód by narzekać... ja wole mieć pieniądze a nie w internecie sie żalić

Jaro

najlatwiej jest narzekac, a pracowac w tym kraju nie ma komu. do roboty sie wezcie! ja pracuje w Huntersie i wedlug mnie wszystko jest w porzadku

norbert

jutro zaczynam pracę w tej firmie zobaczymy

Mieczysław

Mam dwa sklepy w Huntersie i w zasadzie nigdy włamania nie miałem, nie miałem tez zadnyc problemów. Mysle ze już sama tabliczka ze ochrania hunters odstrasza złodziei

Klientka

Mam zabezpieczony dom i jak bylam na wakacjach to nie musiałam się martwic o nic ;)

ALEK

Zostane w hunters na dłuzej. Nie przejechałem się na nich

marian

Koledzy którzy tak dyskutują i najezdzaja na hunters to jaki czas pracują? Ja od ladnych paru lat tu jestem i wiem jak jest. Bo młodzi się często opierniczaja – taka prawda. To czego wy wymagacie…

maxs

dziwisz się ale są tacy pracodawcy którzy kombinują i kręcą na umowach jak się da . znam takie firmy bo sam nadziałem się na jedną z nich obiecywali etat a umowa była ale tylko zlecenie ale po wielkich nerwach a etatu nie było i takich firm w małych miastach jest sporo gdzie rynek pracy jest opanowany przez cwaniaków a pup handluje ofertami dla znajomych a reszta ochłapy lub nic . nie koniecznie w ochronie i ta firma ale oprócz tej jest wiele różnych na rynku .

Konrado

Nie opowiadaj głupot człowieku,bo właśnie ta średnia krajowa ma być właśnie pod te umowy tak zwane śmieciowe,od 2016 roku są już pełne stawki odprowadzane,a od 2017 roku stawka unijna wchodzi na godzinę o to tyczy zwłaszcza osoby na zleceniu.

Panowie wylewają swoje żale na forach. Jak mi się cos nie podobalo to pogadałem z koordynatorem i się sprawa wyjasnila a nie takie pisanie

mis

Lublin, obiecuje menadzer wyzsze stawki a jak wyplata przychodzi to licza po nizszej. Uwaga jak wam mowi 9 zl nie dostaniecie

SecurityBoy

Pracowałem w firmie w Warszawie. Praca w perfumerii po 12h. Niedawno moja umowa została oskładkowana, stawka za h pracy poszła w dół o 1,5zł.( chyba jako jedyna firma w branży obinżyła stawkę)! Ogólnie firma nie jest do końca uczciwa, przy ogłoszeniach podają zawyżone stawki. na umowie stawka od 5do15zł brutto. Nie polecam

radekk

Hunters ma u mnie plusa za kase na czas!

sPORTOWIEC

DZIWNIE NIEZROZUMIAŁE UMOWY.WYMIAR PRACY 1/21,NIE KUMAM TEGO,11,01 ZLOCISZY NA GODZINE BRUTTO,A NIE WYCHODZI 6ZŁ NA RĘKĘ.DANE Z MARCA 2016 NA OBIEKTACH CHRONIONYCH W SZCZECINIE.

żona pracownika

Tragedia! Mąż pracuje wiele już lat, ale to będzie jego ostatni rok. Ostatnio pensja męża wyniosła przy 240 godzinach 1790 zł. - to sprzedawca w mięsnym zarabia więcej. Porażka

Rafal

Ja dopiero zaczynam i mysle ze powinno być dobrze. Kumpel pracuje i mowi ze jak chce sobie dorobić do studiow to jak najbardziej bo elastyczny grafik jest

nooc

Hajs się zgadza wiec nie mam pytan

romekk

Serio? Ja na moim obiekcie mam luz blues ;)

mis

Lublin, problemy z wyplatami niby stawka ma byc po 9 zl na reke a jest mniej. Obiekt resved, Doulas - Tarasy

Mistrz

Pracuję w serwisie sprzątającym w Warszawie. Mam etat i zlecenie, w sumie 2200 na rękę. Kierowniczka wymagająca i upierdliwa, ale fair. Kasa przychodzi różnie, ale zgodnie z umową.

stefcio

Nie grasz nie wygrasz – jak ktoś woli siedzieć na … i nie pracować to jego sprawa. Lepiej narzekac ciagle. Trzeba wziąć się w garść i pracować

On

@eugeniusz a dlaczego ma mi być dobrze skoro mamy 2 złote mniej niż w innych ochronach na centrach handlowych? Skoro norma już na nich wynosi 10zł na czysto? Napisałem, że od czerwca będę poszukiwał czegoś innego... Teraz tego nie zrobię bo studiuję i muszę mieć pieniądze na opłaty;)

Romek

Miała być robota tymczasowa ale w sumie przekonali mnie. Zostałem. Minely już prawie 3 lata i jakos leci

rys

Dla umow zlecenia nie ma czegos takiego jak najnizsza krajowa, umow zlecenie nie reguluje kodeks pracy tylko kodeks cywilny ma zastosowanie. Kwestie sporne sa w tych umowach dochodzone nie przed Sadem Pracy!! Tylko Sad Rejonowy wydzial cywilny.

maxs

widać że firma kombinuje coś tylko by zyski były , a pracownik nie ma ma umowie 1850 brutto tylko mniej 1760 a różnica gdzie jest .Prawa pracownicze jakieś są czy jest fikcją ?

Janek1

A ja z polecenia zaczalem prace bo znajomy mowil ze praca nie jest ciezka a ze już swoje lata mam to szukałem takiego czegos i jestem zadowolony.

On

Taaa każdy chwali ową firmę aż dziwne obecnie pracuję w zachodniopomorskim, umowa zlecenia na pewnym sklepie przeważnie w miesiącu przepracuje 60-70h aby sobie dorobić. A co się okazało aktualnie mam tylko 12h dlaczego? Bo kierownik zatrudnił nowego pracownika. Z tekstem "w firmie weszła nowa zasada, że nowy pracownik ma na start zagwarantowane 100h". Mówicie, że tyle ludzi poszukują? W zachodniopomorskim ludzie odchodzą z owej firmy bo są oszukiwani. Stawki? Na centrach powinniśmy mieć po odjęciu wszystkiego 10zł na czysto a co wychodzi mamy 8zł. Gdzie inne firmy na centrach handlowych dają owe 10zł na czysto. Jednym słowem w zachodniopomorskim owy odział się sypie kierownicy niedokształceni, więc nie polecam owej firmy przepracuję do czerwca i zaczynam szukać nowej firmy, która doceni pracę człowieka

Joanna

Ja tu trafiłam przypadkowo ale musze to napisac. Pracuje codziennie z panami z huntersa i wielki szacun za ich prace. Zawsze kulturalnie się obchodzą z klientami naszego sklepu. Obserwowałam ich trochę i naprawdę dobra robota!

jacuś

Pilnie potrzebowałem pracy i w Huntersie nie było z tym problemu wiec jak dla mnie to na plus bardzo! Pozdro dla kolegów

maxs

widać że uczciwych w tym kraju brak .A firmy oszukują i naciągają pracownika . PEWNIE jest tak ale dla tego że ogólne brakuje firm które za trudniły by na etat uczciwie za godne pieniądze . Niestety trzeba przyznać rację że cwaniaków nie brakuje . pozostaje pytanie czy warto zostawać w tym kraju odpowiedz jest jedna nie .

Zostaw opinię o Hunters - Firma ochroniarska - Grodzisk Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hunters - Firma ochroniarska