Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.

Opinie o Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.

anonymous

To oszuści i (usunięte przez administratora) a najlepszy draniem jest tak zwany dyr p Tomasz

Iza

@Michael widzę, że jesteś zadowolony z pracy w Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. To dobrze, że można liczyć na umowę o pracę. Czy powiesz w jakich godzinach pracujesz? Jakie są zmiany? Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie?

Michael

W agencji A. Pleban. Pracuje od roku, przy zatrudnieniu obiecano mi umowę o pracę po 3 miesiącach jeśli będzie ok, nie musiałem się upominac, sam inspektor przywiózł mi skierowanie na badania przed upływem 3 miesięcy. Wypłaty zawsze na czas, raz mi brakowało jednej dniowki, nie musiałem czekać do następnej wypłaty, inspektor na drugi dzień przywiózł mi różnice. Stawka 12. Zł netto myślę że też jest ok

Iza

@brzewies@gmail.comczyli widzę, że byłeś zadowolony z pracy w Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. Powiedz czy jest możliwość, żeby dostać umowę o pracę? Niektórym zależy na tym, aby ją dostać, dlatego ta informacja jest ważna. @Tak było i pewnie się nie zmieniło. piszesz, że stawka była nieodpowiednia do obowiązków, gdy pracowałeś w tej firmie. Są różne stanowiska pracy, czy nie było możliwości, aby awansować?

brzewies@gmail.com

Zacząłem w Łodzi obiekt DHL , jest fajnie. Drodzy Państwo nikt pieniędzy nie daje za darmo. Praca o.k. Umowa w pierwszym dniu na rękę. Wiem na czym stoję. Z informacji Pracowników wypłata zawsze przed określonym terminem. Podkreślam jeszcze raz na pieniążki trzeba sobie zapracować. Polecam Fmę . Z poważaniem Wiesiek.

Tak było i pewnie się nie zmieniło.

Kiedyś niestety miałem nieprzyjemność pracować w tej niby firmie w Bieruniu/Tychach. Stawka na pewno nie odpowiednia do obowiązków. Praca ogólnie banalna ale niektórzy pseudo kierownicy potrafili ją tak utrudnić że człowiek już sam zastanawiał się czy to wszystko jest naprawdę tak skomplikowane.. Pamiętam że był tam taki łysy bohater kierownik który myślał że jest spoko a tak naprawdę był mega frajerem. Współpracownic to banda idiotów którzy na każde polecenie przystawali, poniektórzy siedzieli tam po 300 h w miesiącu bo " Pan " kierownik łysa dynia kazał.. ogólnie dramat za takie pieniądze naprawdę odradzam to miejsce a nawet i za większe. Praca dla ludzi bez własnego zdania i lubiących być traktowanym jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] będzie odpowiadać. NIE POZDRAWIAM TEGO MIEJSCA.

Robert z Zabrza

Witam Ja oceniam pracę w A. Pleban pozytywnie. Stawka nie była zła, porównując z innym firmami które proszę mi wierzyć, płacą głodowe stawki... Pracowałem w Zabrzu i ponownie gdyby grono szefów było by zainteresowanych moim powrotem, chętnie bym wrócił. Praca mi się podobała a szefowie zmian wymagają ale są do pogadania, nie przesadzajcie bo pieniążki jakie były, to były zawsze na czas a nawet ja miałem przed terminem nie raz. Daremnej tancerce nawet majtki przeszkadzają.

karmi

@kanion z tymi emeryturami bywa jednak różnie... ja mam jednak szacun do tej firmy że daje szansę starszym osobą, mają szansę na godną starość i dorobienie sobie przynajmniej

aplikant

6,70 na godz w gdańsku DHL OK 220 Godz i nic więcej zresztą jak ktoś chce to niech zadzwoni do firmy w swoim mieście i sie dowie co i jak

niepokorny

Dziwę się tym wszystkim negatywnym wpisom, każdy który przyjmuje się do pracy w A.Pleban jest poinformowany o stawce i o warunkach pracy a zapewne każdy ma mózg i potrafi z niego korzystać i albo przyjmuje te warunki albo nie . Przez kilka lat jakie pracowałem w A.Pleban nigdy nie zdarzyło się aby pieniążki nie trafiły na moje konto w terminie pomimo różnych kłopotów firmy ( bywało że kierownictwo musiało czekać na wypłatę a my nie ) Stawki jak w większości firm ochroniarskich są uzależnione od zleceniodawców jeżeli oni nie dadzą dobrej stawki to firma z czego ma ci zapłacić ? Kiedyś próbowaliśmy policzyć ile Pleban ma zysku na 1 godzinie i zbyt wiele nam nie wyszło i tylko przy dużej ilości godzin ten interes jest opłacalny dla właściciela. Plujecie na prezesa że komuch, milicjant itp .. byc może ale nie zdziera kasy tak inni właściciele agencji o nieposzlakowanym ,,rodowodzie" Nie wiem jak w innych miastach ale w Zabrzu było w miarę spoko, szefowie zmian trochę upierdliwi ale z kierownikiem można było wszystko załatwic pod warunkiem że nie próbowałeś go robić w bambuko. Przez 14 lat pracy w tej branży przeleciałem większość firm ochroniarskich na sląsku i jest to druga firma w której bym ponownie podjął pracę

dzial handlowy

Witam chciałbym powiedzieć ze firmy które zatrudniają pracowników ochrony z licencjia dają nawet 4.50 ja osobiście znam taka firmę . także panowie 6.50 zl to może szału nie ma również zależy ile godz pracownik licencjowany robi , a wy mysliście ze od nowego będzie lepiej drodzy państwo to ze ma być 12 zl na godz ale te 12 zl nie będzie dla pracownika ochrony tylko firma będzie brała za pracownika . znowu pracownik otrzyma 8.00 netto także jeśli ktoś jest podniecony tym ze od nowego w branży ochroniarskiej cos się zmieni to się grubo myli . pozdrawiam

Gacek

Kolego już nie ma od 2014r licencji pierwszego i drugiego stopnia, tylko tzw. wpis kwalifikowany. Osobna sprawa, to pozwolenie na broń. To tak na marginesie.

Jacek

A poza tym drodzy pracownicy czyli zleceniobiorcy , przyszli , potencjalni i byli - nikt nie ma obowiązku prężyć się przed "szefuniem" ponieważ podległość służbowa na umowach cywilnoprawnych ( umowa zlecenie , umowa o dzieło ) nie obowiązuje według polskiego prawa. Jeśli szefunio Cię obraża to powiedz mu co o nim myślisz i koniec.Jeśli chce pokazać władzę zrób tak samo.Twoim obowiązkiem jest tylko wykonać zawartą w umowie pracę. nauczcie się walczyć z tą patologią rynku pracy !!!!Zasięgajcie języka u ludzi , którzy mogą pomóc w wyjaśnieniu kwestii , o których nie macie pojęcia i nie dajcie się robić w konia !!!!

antypleban

ktos kto twierdzi ze ten pracodawca jest ok to chyba powinien w jakims zamknietym zakladzie zamkniety. Szefowie wchodza sobie w tylek ze boli pracownicy traktowani jak woły po 280 h a wyplata pozal sie boze ci co nie psiocza na wyplate tu to chyba sami szefowie zmian bo zwykly pracownik to maks ma 6,50 netto na godzine. a zabrze to juz wogole panstwo w panstwie znajomy gadal ze szef obiektu to jak panicz na wlosciach robi co chce i traktuje ludzi drugiej kategori lepiej maja emeryci choc sam nie jest wporzadku ale to juz jego sprawa, mialem tam pracowac ale jakos mnie sie odechcialo znajomy odradza i tez ma zamiar sie zwalniac. Mowil ze kierownik jest tylko wporzadku i tyle. a mialem takie nadzieje na ta prace.

sara

Nie polecam firma krzak

pinki

hehe dobre pytanie....... 6 pln-godz, jak przyjezdzal pan pleban to byl zakaz rozmowy o pieniadzach poniewaz bardzo nie lubil tego typu pytan. pacec w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trzeba bylo trzymac im wszystkim prosto i prezyc sie jak bys zarabial 5000

pinki

Pracowalem kiedys w plebanie DHL Gdansk, paca ciezka skanowanie i wprowadzanie danych do systemu wjezdzajacych i wyjezdzajacych ciezarowek, normalne obchody, stawki niskie, ale kierownictwo pozwalalo brac nadgodziny i wyplacane byly uczciwie, jedynie wymagano trzezwosci i solidnosci. stare kierownictwo odeszlo i ja tez bo teraz to tylko zastraszanie i terror,sprobuj sie wychylic......... nie polecam tego obiektu i firmy.

kol

witam, a pracowal ktos w gdansku w dhl. dziala tam ,,pleban,, jak praca na tym obiekcie?

artur

mozna dostac umowe oprace, zalezy jaki obiekt, polecam drogerie rossmann na start 8.8 do reki z chwila podpisania umowy o prace 9.3, jezeli nikt nie bedzie na was narzekal 9.5 max. nigdy nie zostalem oszukany na kase. pracownika ochrony loguja w komputerze do tego podpis osoby funkcyjnej za odbyte godziny.

alek

ludzie o co wy sie pytacie jaka umowa o prace itp to masakra robota . 6,50 h zlecenie . ODRADZAM TAM ROBOTE

?!

Jedno pytanie ... wolność słowa ... Niby... A dlaczego giną napisane komentarze?

były pracownik

Osoby broniące tej firmy to chyba sami kierownicy. Co prawda warunki pracy i wynagrodzenie zależy od obiektu, na którym się pracuje jednak różowo to tam nie jest - wręcz przeciwnie. Praca czasami nawet po 280 godzin w miesiącu, przy takiej ilości godzin największe wynagrodzenie to 1600-1700, bo na nadgodzinach oszukują. Zdarzały się sytuacje, że pracownik, który pracował 220h dostał tyle samo, co ten,który pracował 180h. Im więcej godzin się pracowało tym mniejsza wychodziła stawka na godzinę. Żadnego socjalu, żadnych dodatków - nic!

pracownica

Witam firma jest ok w poznaniu naraście zrobiła się czystka bo wyleciał brat z siostrą teraz będzie porządek pozdrawiam dziękuje warszawo!!! Brawo.

Pierdolsie

Powiem krótko, FIRMA to za dużo powiedziane, banda zakłamanych [usunięte przez administratora] zapatrzonych w siebie. Wymagania wysokie, a od siebie nie dadzą nic, nawet na głupich długopisach oszczędzają bo jak długo tu robię nie dostałem żadnego a jak by nie było do "pracy" jest mi to potrzebne, dodatków żadnych, umowa haha... porażka tego umową nazwać nie można, chorobowe nie płacone, o urlopie zapomnij. Złodzieje, mendy, oszuści, tyrani. Tyle w temacie. Omijać dalekim, najlepiej 100 km łukiem.

mała

Stawka mała 6,3 na umowie zleceniu wzrasta do 6,6 za godzi na umowie o prace i nic więcej nie ma nadgodzin ani godzin nocnych wypłacanych . Szczerze odradzam współprace z tą firmą jeśli macie inne propozycje.

Nic

A to ten Pleban co ma oddział w Poznaniu? Szukam ich i nie mogę znależć.

Plebania

Praca w plebanie to najgorsza z moich życiowych decyzji ,jaką kiedykolwiek podjąłem . [usunięte przez administratora].Obiekt w mosznach to najgorsze miejsce pracy jakie jest na tym świecie. Toleruje się tam śmierdzących brudasów i pijaków a pożądnych pracowników się zwalnia.Zmianowi są również cwani ,lubią ploty , [usunięte przez administratora]. STANOWCZO NIE DLA PLEBANA!!!!

Tomasz

To gorzej niż za komuny ale najgorsze , że wszyscy są potulni i zero protestów !!!! Ale taka jest widać polityka tego rządu , że ma być bezrobocie i ludzie mają się rzucać na takie (usunięte przez administratora)posady !!!

Były parafianin

Witam Was biedne polaki robaki. Powiedzcie mi jak Wam sie pracuje za 6zł 50gr. na godzinę ? Czy stać Was jest wyżywienie ? Czy macie się za co ubrać ? Czy dalej będziecie nabijać kabze byłemu komuchowi. ? Ludzie otwórzcie oczy szczególnie Ci młodzi którzy chcą wybrać się do obozu pracy za 6 zł. Nawet nie wiecie jaką mam bekę jak pomyślę że pracujecie za 6 zł na godzine bez żadnych dodatków w firmie gdzie kodeks pracy nie obowiązuje. To tak jak za komuny !!!

mała

Widać pracodawca płaci różne stawki . A co do załatwiania spraw pracowniczych to baaaaaaaardzo różnie bywa.

korektor

doświadczyłem pracy w tej firmie i może raj na zielonej wyspie to nie jest ale musicie przyznać (Ci co tam pracowali) : pensja zawsze była na czas, w biurze cokolwiek załatwić od ręki, mój szef obiektu spoko gościu, zawsze można się było dogadać i stawka też nie najgorsza bo wcale nie 6,5 tylko 8,5 netto na rękę!!!! fakt że o umowę o pracę na czas nieokreślony ciężko ale przynajmniej umowa o pracę!!!!

mała

Nic nigdy dodatkowo tu nie dostaniesz .A.Pleban nie daje nic poza stawką razy godz.A umowa na 3 lata

mała

Pisane już było nie ma żadnych dodatków : godz nocnych, nadgodzin premii- NIC- . Tylko ilość przepracowanych godzin razy 6,5 . Z umowami różnie czasami pół roku czekasz na umowę o prace

Ja

Umowa o pracę, dodatek nocny, premia za wyniki. Czy tak jest?

mała

Zmiany na każdym obiekcie ustala szef . Z tego co się oriętuję na większości po 12 gdz i więcej

mała

6,5 zł na ręke i nic więcej żadnych dodatków, nocnych czy nadgodzin . Czyli ilość godz razy 6,5 . I zapomnij o kodeksie pracy tam nie obowiązuje .

franek

stawka 6 a nie 6,5 za h !

mała

Firma nic nie da! nie ma żadnego socjalu. Stawka 6,5 na godz.

kamil3

wita nie polecam tej firmy tylko obiecują a praca jak na budowie nie polecam

secretus

Drodzy czytelnicy, mamy ogromną przyjemność ogłosić, że uruchomiliśmy nowy projekt pod nazwą 24OCHRONA.PL Misją i celem serwisu 24ochrona.pl jest budowanie pozytywnego wizerunku Pracownika Ochrony jako istotnego elementu w ochronie i bezpieczeństwie osób i mienia. Serwis 24ochrona.pl jest innowacyjnym i jedynym tego rodzaju projektem. Zachęcamy Organizacje, Firmy oraz Pracowników branży ochrony osób i mienia do aktywnego udziału w projekcie 24ochrona.pl – projekt ten powstał z myślą o Was. --- Twórz i buduj pozytywny wizerunek Pracownika Ochrony. Pracujesz na co dzień w zawodzie służb ochrony? Jesteś świadkiem wartościowych zdarzeń i odważnych czynów z udziałem Pracowników Ochrony? Skorzystałeś z pomocy Pracowników Ochrony? Powiadom nas o tym na 24ochrona.pl! - wystarczy wypełnić anonimowy formularz kontaktowy! --- Możesz zostać autorem informacji w dziale „z ostatniej chwili !” Dokonaj rejestracji swojego konta w serwisie 24ochrona.pl. Jakie informacje są pożądane? Opisz Twoje lub kolegów sukcesy na służbie np. akcje ratujące życie, ewakuacje obiektu, działania zapobiegające kradzieżom i dewastacjom mienia. Twoja firma zastosowała nowe rozwiązania i technologie ułatwiające realizację zadań oraz poprawiające Twoje bezpieczeństwo? Opisz to. Wprowadziłeś szkolenia podnoszące kwalifikacje Pracowników Ochrony? Opisz to. Dostrzegasz zagrożenia wynikające z zaniedbań w zakresie ochrony i bezpieczeństwa od strony odbiorców usług? Masz wiedzę i sposób na ich rozwiązanie? Podziel się z innymi swoimi przemyśleniami. Chcesz wyrazić opinię na temat informacji branżowych pojawiających się w prasie? Skontaktuj się z 24ochrona.pl. Serwis 24ochrona.pl będzie również odgrywać znaczącą rolę w edukacji konsumenckiej. W tym celu powstała zakładka zawierająca artykuły, porady, instrukcje, opinie eksperckie z zakresu ochrony i bezpieczeństwa osób i mienia. Zapraszamy do nowego serwisu (usunięte przez administratora)

cieć604

(usunięte przez administratora)Nie bylo tam tak żle jak piszą inni pracownicy.Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii.CZyżby się aż tak zmienilo?.Nadmienie że mieliśmy fajnego szefa Pana J.Żolkosia.Ciekawe czy dalej tam pracuje?.

secretus

Wielka Akcja – Weryfikacja !!! Sprawdzamy jak się w branży pracuje, gdzie można zarobić, a gdzie nie! Opiniujemy Agencje Ochrony i monitorujemy rynek regionalny ! Polecamy miejsca pracy ! Pytasz po co ? Aby urzeczywistnić realia jakie w zawodzie ochroniarza panują, aby ostrzec innych przed porażką, aby pomóc tym co są w potrzebie. Budujemy Prawdę. Dołącz do nas weź udział w naszej sondzie, oddaj głos w ankiecie, z opiniuj swoją Agencję. (usunięte przez administratora)

Damian

Damianku a ile placa na obiekcieTobie za uciszanie przekretow, moze Ty jestes swoj totez wiecej zarabiasz?! Daj recepte na wyzsze zarobki (usunięte przez administratora)

Damian

Ale śmieszni jesteście, mam podstawy sądzić że opinie na tym forum pisane były przez jedną i tą samą osobę. To forum nie jest obiektywne i wypowiadały się tu wcześniej osoby zapewne bardzo ciche w realu. Pozdrawiam Panie Adamie

Były pracownik DHL

Mi nie pasowało w(usunięte przez administratora)n to że byłem okradany i wyszedłem sobie w trakcie służby do domu, mając [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na tą firmę, szef ochrony zapowiedział że obciąży mnie całkowitym kosztem umundurowania jakie też dostałem, ponieważ rzeczy są nowe a pracowałem niewiele to wystawie je z emblematami na allegro, nie jednemu potrzebna do niecnych celów taka odzież... Pracę w ochronie i firmie A (usunięte przez administratora)chwalą sobie ciemniaki, tłumoki, tak na cieciówce jest im wygodnie i na gębach kaganiec jak za komuny !! Dostanie taki najniższą krajową i się cieszy nie ważne że późniejsza emeryturka będzie w wysokości 600 zł, bo przecież (usunięte przez administratora) nie płaci za nadgodziny , godziny nocne stawka za wszystko jest 6 zł. Pozdrowienia dla tych ludzi myślących. :)

Ale jesteście śmieszni, Pracujecie w firmie i ją oczerniacie, pewnie w Pracy jesteście marionetkami które śmiesznie podskakują i boją się odezwać. (usunięte przez administratora) Nie pasuje to zmień robotę przecież byłaś na początku na rozmowie i wiedziałeś ile dostaniesz wiec teraz nie miej pretensji. Pewnie wszyscy jesteście ograniczeni bo nie umiecie powiedzieć NIE. Ja byłem tam na rozmowie powiedzilei mi stawkę uśmiechniętym się i wysiedleniem.Tera pracuje 8 godzin dziennie jako młodszy księgowy i mam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wszystko

anonim - 2011-06-26 20:22:40 Tak (usunięte przez administratora), skoro nieodpowiada ci ta robota to się zwolnij a nie szczekasz tutaj na forum. Pewnie jak jestes w pracy to jesteś malutkim pieskiem. Dla mnie jesteś bez charakteru skoro żle ci w plebanie to droga wolna i co pewnie TESCO BIEDRONKAhehehehe Ależ Ty musisz być ograniczony. Pracuj w tej firmie krzak do końca życia i jeden dzień dłużej bo emerytury z opłacanych składek raczej się nie spodziewaj.

(usunięte przez administratora) skoro nieodpowiada ci ta robota to się zwolnij a nie szczekasz tutaj na forum. Pewnie jak jestes w pracy to jesteś malutkim pieskiem. Dla mnie jesteś bez charakteru skoro żle ci w plebanie to droga wolna i co pewnie TESCO BIEDRONKAhehehehe

Witam ja pracuje w firmie A.Pleban jest to czysty wyzysk ludzi nie płacą za nic ani nadgodziny ani godziny nocne itp. Nie polecam tej firmy a poza tym robi tam parę osób walniętych po szkole specjalnej i są szefami zmiany jest to chore i śmieszne.

Może i masz racje ale watpie w watek konkurecji. Ty odnosisz sie do agencji Pleban a nie do A.Pleban a to dwie rozne firmy. Naucz sie czytac co....potem komentuj..

Zostaw opinię o Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.