A. Pleban Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia

Zabrze

Opinie o A. Pleban Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia

fly
użytkownik zarejestrowany

Wydaje mi się, że ostatnio nic nie było na ten temat mowy @dyzio, ale może od nowego roku jakieś socjale miały się pojawić, wiecie może? Ważne, że wypłata ostatecznie jest terminowa, a to się znacznie ceni.

masakra

odradzam...!!!!mega odradzam nie pakujcie się w to gówno jak ja i jeszcze nie zobaczyłam swojej kasy za 12 godz.dziennie masakra!!!

alka

Podobno niskie stawki i umowa zlecenie. Jak chce zwolnić się przed jakimś tam terminem to musisz zapłacić za ciuchy. znajomy tam robił ale szybko zrezygnował.

Zostaw opinię o A. Pleban Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A. Pleban Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia