POLIS SECURITY Sp. z o.o

Szczecin

Opinie o POLIS SECURITY Sp. z o.o

użytkownik zarejestrowany

@ARMAGEDONjeśli dobrze rozumiem, to pracując w firmie trzeba się liczyć z możliwością kary. Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Jaką ona ma formę? Za co można ją otrzymać? Wspominasz również o mobbingu. Jakie konkretnie sytuacje masz na myśli? Mobbing jest przez kodeks pracy definiowany jako: jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje mają miejsce? Jeśli tak, to czy informowałaś o tym pracodawcę? Firma ma obowiązek przeciwdziałać takim zachowaniom.

ARMAGEDON

Umowa o dzieło to jest na prawdę coś pięknego i wymożonego dla osoby która chce przepracować 5 lat na ochronie i nie mieć żadnej perspektywy na emeryturę , zwolnienie L4 o czym ty śnisz firma idzie ku upadkowi a ty chcesz od nich uzyskać umowę o prace zapomnij o czymś takim kierownik to prawdziwy IGNORANT który nie ma w sobie nic z człowieka mobinguje i nakłada kary za darmo i o niczym nie informuje słowem to jedna wielka farsa w firmach ochraniarskich i pomyłka natury prawnej i kariery zawodowej słowem firma KRZAK OCHRONA SECURITY a nie polis :):):):):):):):):):):)

użytkownik zarejestrowany

@GARGAMEL mógłbyś napisać coś więcej o warunkach pracy w POLIS SECURITY? Piszesz pracy na umowie o dzieło. Na jakich stanowiskach jest taka właśnie forma zatrudnienia? Czy można liczyć po przepracowaniu jakiegoś okresu na przejście na inny rodzaj umowy? Wspominasz też, że masz wrażenie, że pracownik nie jest w firmie szanowany. Co konkretnie sprawia, że masz takie wrażenie?

ARMAGEDON
@R M 18.09.2017, 15:49
panie Marku G co za kłamstwa wypisujesz. Realizując czynności ochrony wystarczyło realizować je uczciwie i rzetelnie, a nie w...

Panie Matysiak na początek to należy samemu zrobić rachunek sumienia czy się było dobrym "kierownikiem lub pseudo dyrektorem" a może osobą która pracuje w dwóch firmach i czerpie zyski z nich podsuwając umowy do dzieło i mówić ze umowa zlecenie to zła umowa i należy ją zmienić. A może to pan zapomina że pracownik ochrony to nie murarz tynkarz czy tez cyrkowiec który pracuje na umowę o dzieło. To pan zapomina o dobrych manierach i kontaktach z pracownikami a nie tylko mobingowaniu ich do pracy ponad to co powinni. a w nagrodę daje pan kary finansowe .

RM
@ARMAGEDON 3 tygodnie temu

Panie Marku G. Spotkamy się w Sądzie. Zapowiadam wystąpienie do Sądu za pomówienie w rozumieniu art. 212 par. 1 kodeksu karnego jak również drogę cywilną o naruszenie moich dóbr osobistych. Życzę zdrowia i późniejszej wytrwałości.

Don Wasyl

W sprawie wypłat proszę kontaktować się z prezesem, ale nie wiemy kiedy będzie i nie znamy do niego numeru telefonu.

użytkownik zarejestrowany

@Władek, a jakie pozytywy znalazłeś w pracy?

olo

Znowu problemy z wypłatami świadczeń, ponad tygodniowe "poślizgi" + nikt nie wie czemu i nie potrafi nic wyjaśnić. Żenada

Maciek

Pracowałem w tej pseudo firmie prawie 2 lata więc czuję się upoważniony do wystawienia opinii. Przez blisko 2 letni okres pracy pieniądze w całośći i na czas otrzymałem może z 4-5 razy, ale to nic..najlepszy numer zrobili jak nie wypłacili pieniędzy na wigilię...no to po prostu mistrzostwo świata..w zasadzie tą akcją sami sobie wystawili opinię. Na każdym kroku machlojstwo i kombinacje..rozwiązania na granicy prawa, albo i bezprawne. No jeszcze z takim dziadostwem się nie spotkałem.

Władek

Nieterminowe wypłaty to codzienność w tej firmie oraz śmieszne stawki godzinowe. Nie polecam!!!

amak
użytkownik zarejestrowany

Dobrze, że jest szansa u nich na aktualne narzędzia pracy @kubs, bo chyba i tak nie było żadnej oferty pracy.

Lech

Kompletnie nie polecam, Firma polis umywa ręcę jeśli chodzi o drugą część wypłaty, twierdząc, że druga umowa nie jest podpisana z nimi..No to ekstra to Janek wydaje co miesiąc z prywatnej kieszeni po minimum 50 tyś zł żeby sobie poczytać wieczorami zeszyty co pracownicy polisu robią na służbie ? Ludzie..litości..

Stasiek

Miałem podpisaną 3-miesieczną umowę. Jak powiedziałem, że więcej nie przedłużam umowy - odwiedził mnie właściciel i zaczął wygrażać, że nie wypłaci mi pensji. Tak faktycznie się stało. Sprawę kieruję do sądu. Co miesiąc były problemy z wypłacaniem wynagrodzenia. NIE POLECAM! Aby człowiek musiał żebrać o coś co mu się należy. Upokarzające.

lus72b

firma brak wypłat albo po długim okresie nękania żeby wypłacili co kolwiek . traktują ludzi jak idiotów umowy zlecenie z kruczkami nieprawnymi kary finansowe do 3 tyś zł oraz najnowszy wymysł pisanie zeszytów oprocz ksiązki słóżb i pracownik po zapisaniu zeszytu sprzedaje firmie zeszyt za kwote 37 zł za 1 rozpisaną słóżbę ,prezes do pracownika używa słów wulgarnych NIE POLECAM NIKOMU TAM PRACOWAĆ omijać tych bandytów z daleka.

spiderman

FIRMA WW SZCZECINIE=Pracownicy traktowani dobrze,zero karania za jakies brudne buty,bardzo dobre dogadanie sie co do dnia wolnego,super warunki aby dorobic dodatkowo,na dzien dzisiejszy niestety znowu problemy z cala wyplata,dali znowy na raty,alw moze przez to ze byly przetargi(co do firmy warto zastanowic sie nad kierownikiem na ku sloncu szczecin bo te samoukarania po 500 zeta za picie,a kierownik sam pije to przesada)Minus na start to umundurowanie =BRAK DBALOSCI O WIZERUNEK FIRMY.Pan R.M KIEROWNIK posiada fachowe doswiadczenie i podejscie do ludzi.Jednym zdaniem ,gdyby nie te wyplaty na 2 /3 raty to etra firma

lodz

nie jest tak zle jak piszecie kasa na czas stawki niezle robert i aneta ok czego wiecej szukac bien rowny gosc wszystko mozna z nim zalatwic jest jak ojciec polecam

Kamil

Firma traktuje ludzi dzięki którym istnieje jak bydło, gdyby nie Ci pracownicy musieliby kadrową, falińskim, i anetą obstawić sobie całe świnoujście, arkonkę, cmentarz, technopark i wiele innych..nie wiem skąd takie podejście. Nowe umowy jakie zaproponowali swoim pracownikom to jak dostać w pysk..wielu z powodu ciężkiej sytuacji po prostu nie miało wyboru. Ludzie są pamiętliwi i w końcu się odwdzięczą pamiętajcie.

Adi

Pracuje ponad rok. Zadzwoniłem do firmy ze strony internetowej i kazano mi przyjść na rozmowę. Nie wiem jak to wygląda i ile osób potrzebują ale spróbuj zadzwonić. Wypłaty są zawsze zgodnie z umową, żadnych bzdurnych kar, ale czasem mają 1-2 dni opóźnienia. Z perspektywy czasu jestem zadowolony z pracy a kilka firm przerobiłem.

Cmentarz

Takiej drugiej to ze świecą szukać :)

Bożena

mój mąż też tam pracuje i też dostaliśmy 30 zł na rachunek a pozostałej kwoty jeszcze nie.

były pracownik

Firma kogucik spier.. i ucikł

Darek

to nawet firmą nie można nazwać , odradzam przyszłym pracownikom , obecnym , oraz kontrahentom. kombinacje z umowami zlecenia stawka 35 zł na miesiąc ( brutto ) druga umowa zlecenia z pod firmą security sp.z.o.o Choszczno, która jest tylko na papierze , a co do wypłaty należności za pracę znikła ( brak jakiegokolwiek kontaktu) .

Rafał

Szanowny Panie "BUBU". Pana oczekiwanie na wypłatę spowodowane jest zapewne rozliczeniem zrealizowanej usługi. W takim przypadku proponuje kontakt z firmą i wyjaśnienie powodu opóźnienia rozliczenia.

Greg
@Rafał 04.03.2015, 12:47

Jesli nawet mafia to w starym dobrym znaczeniu tego słowa. Jesli jest sie normalnym to na spokojnie i rzeczową rozmowa wszystko idzie w firmie załatwić. Ja polecam firmę. Jestem jej pracownikiem od ponad 5 lat bywało różnie ale teraz jest naprawdę spoko no i nie ma niepotrzebnej spiny ani terroru. Powiem tak - naprawdę chce sie iść do pracy.

bubu

Straszna firma. Czekam już od ponad tygodnia na wypłatę i nie wiem, czy kiedykolwiek się jej doczekam. Nie polecam. Ta firma jest jak mafia.

mat

Firma na rynku ochroniarskim jak najbardziej godna polecenia. Rynek pracy w Szczecinie jest wymagający, a w ogóle stawki płacowe są niskie i niekoniecznie zależy to od pracodawcy. Mało jaka firma wspomoże tak pracowników.Atmosfera w pracy jak najbardziej pozytywna.

Pracownica

Pracuje w firmie już od dłuższego czasu i ogólnie mogę firmę ocenić pozytywnie. Umowy i stawki podobnie jak w całej branży ochroniarskiej, ale nie ma czepiania i karania za np. rozwiązane buty

Górnik

Jestem zatrudniony sporo lat i sporo się zmieniło na dobre.

HALINKA

PRACUJE PONAD ROK W TEJ FIRMIE I JEST WSZYSTKO OK.

Rafał

Mam wrażenie, że opinia Pana Łukasza, została wyrażona w dniu zwolnienia go z firmy...Ten serwis służy wyrażaniu obiektywnych opinii o firmie a nie do żali po zwolnieniu z pracy.

Janusz

Witam. Ja uważam, że praca jest ok. Umowy - jak wszędzie, podobnie jak stawki. Przynajmniej nie ma "dział" za brak dopiętej kurtki albo ubrudzonych butów.

łukasz

Najgorsza firma w jakiej mozna pracowac. Podejscie do klienta jak i do pracownikow zerowe. Szkoda czasu dla instalatorow jak i przyszlych klientow. ( usunięte przez administratora )Pozdrawiam i szczerze odradzam

GARGAMEL
@łukasz 29.08.2014, 11:23

Jak najbardziej zgadzam się z opinia jest to firma krzak i przekręt umowy o dzieło jak dla murarzy malarzy i akrobatów cyrkowych. Zarówno prezesi jaki kierownictwo firmy nie ma wcale poszanowania dla pracowników arogancja i chamskie podejście i brak skruchy powoduje nie chęć do pracy w tej firmie. Nie ma kontaktu z prezesami wiceprezesami a nawet z księgową bo to wszystko jest tajne i nie dla zwykłych szaraczków pracujących dla szefostwa. Ci co piszą te opinie o firmie to kierownik, dyrektor, kadrowa i asystentka kierownika p. R.M

Zostaw opinię o POLIS SECURITY Sp. z o.o - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLIS SECURITY Sp. z o.o