Opinie o Polis Security Glob Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polis Security Glob Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polis Security Glob Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polis Security Glob Sp. z o.o. w Szczecin

Czy rozmowa rekrutacyjna w Polis Security Glob Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Ala Nowy wpis

Bylam pracownikiem ale z platnoscia jest problem z uzyskaniem wyplat za dwa miesiace sprawa toczy sie w sadzie.

Smm Nowy wpis

Wkoncu po sprawie Marian wypłacił mi wszystkie pieniądze tylko sad

123 Nowy wpis
@Smm

Witam a jak długo czekałeś po sprawie na pieniądze. Bo moja spraw odbyła się już 8 miesięcy temu i kasy dalej nie ma.

Ludzie omijajcie tych złodziei z daleka. Co z tego że wygrasz sprawę w sądzie o zaległe wynagrodzenie, jak i tak komornik nie może odzyskać kasy bo te (usunięte przez administratora) nic nie mają na firmę. Nawet biuro w Warszawie mają internetowe. Więc jak komornik może odzyskać pieniądze,. Chcąc odzyskać pieniądze trzeba sprawę cywilno robić pseudo prezesom. A to się wiąże z dalszymi kosztami i straconym czasem. Stworzyli firemkie w które (usunięte przez administratora) ludzi i nikt im nie może nic zrobić.

Cała prawda ...

@123

Mam ten sam problem, wyrok sądu zapadł i sprawa w eterze utkwiła.

Heniek k.

Pracuje w tej firmie kilka lat i nigdy nie miałem problemów z uzyskaniem wynagrodzenia , każdego roku mampodwyżkę , wolne jesli potrzebuje sam układam sobie harmonogram jestem zadowolnony i polecam innym

Trele morele
@Heniek k.

P Heniu ciekawe ile lat pan pracuje bo firma istnieje dopiero od czerwca 2018 r tofaktycznie pare lat ( dwa lata ) podwyżki co roku bo tak nakazuje utawa o minimalnym wynagrodzeni a nie że prezes daje - daje bo musi hihihihihihihihihi tak więc to nie kilka lat pracy w jednej firmie no chyba że w byłej firmie MEGA KABLE a obecnie Polis Security Glob vs Group spółka z o.o taka prawda na chwile obecną.

Heniek
@Heniek k.

Ja też dostałem podwyżkę i mam umowe o pracę ,- firma refonduje kursy a nawet posiłki regeneracyjne bywają premie uznaniowe trzeba tylko dobrze wykonać swiją pracę wtedy nikt nie ma żadnych problemów .

Trele morele
@Heniek k.

Heniek k. cikawostki opowiadasz skoro firma istnieje raptem od 2018 roku a pare lat to chyba nie jest (jak dl mnie pare to 10 lat do 20 lat ) a nie jak to 3 lata to tyle co młdoa kobieta tak ze 40 lat na ulicy zarabiająca i jeszcze jej troszke do rety zabrakło na dobry początek to grafik każdy sam układa a potem jak w kieracie po 400 godzin pracy za psie pieniądze i tu będziesz zadowolony z wypłaty bo najniższa krajowa jest co roku podnoszona bo musi być zgodnie z prawem a jak nie to i tak po za prawem będzie bo na czarno dostanie kase

@Heniek k.

Mam pytanko? Czy taka opinie napisal Robert lub Marian szefuncio?? Jaka podwyżka, dla kogo? Ludzie to (usunięte przez administratora) nie wypłacana pieniędzy. Oddajemy sprawe do Sadu

Dara

Heniek dlaczego ? Tak kłamiesz

@Trele morele

Firma pracuje przynajmniej 14 lat jak nie więcej i jak widzę nadal (usunięte przez administratora) ludzi

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Polis Security Glob Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Witi

W skali 1-10 dam mocne 8 a nawet 9. Bardzo fajna praca, mili ludzie, pieniądze płacone na czas,

@Witi

Myślę startować. Ile tam pracujesz? Powiesz coś więcej jak wrażenia itp.?

Witi
@Marek

Pracuję już ponad 2 lata. Ogólnie pracę polecam, bo zarobki ok, atmosfera też, umowa normalna.

Narkos
@Witi

Bo firma istnieje dwa lata a może ciut więcej napalacie się jak koty na kocice i marzycie o tym aby było lepiej a jest tak czarno jak czarna afryka

Tako

2pkt

@Narkos

2lata?? Przynajmniej 13 jak nie więcej tylko lekko zmieniła nazwę

Adrew

Haha, komedia. Wszystkie pozytywne komentarze pisze sobie sam szefo Marian. Wszystkie tego samego dnia po godzinie 2:00 Normalnie komedia. Oszukujecie ludzi i tyle.

????????
@Adrew

To prawda wynagrodzenie wypłaca sam, chyba szara eminencja bo prezesem ( z małej litery )to on nie jest,kwoty, jakie wypłaca są brane z sufitu i to nijak nie maja się do przepracowanych godzin.zapomnijcie o terminach podpisanych w umowie jednym slowem kto moze ten niech ucieka ale zgodnie z umowa bo potraci z tego co nie wyplacil obnosi się w złotym łańcuchu jak mafiozo albo cygan może coś w tym jest ze ta firma to pralnia

Rzepol
@Adrew

Misiek a kto Ci zapłacił za to żebyś krytykował?Masz jakieś dowody czy tak sobie z d,,,y piszesz? Kolejny odważny schowany za internetowym nickiem.

POLIS SECURITY GLOB
@Adrew

Proszę przedstawić się z imienia i nazwiska z danymi do korespondencji prawnej !!! odważny człowieku !

ADMINISTRACJA
@Adrew

(usunięte przez administratora) Pracownicy sumiennie wykonujący swoje zadania pracują w spółce latami i są rozliczani zgodnie z ustaleniami i obowiązującym prawem . Problem zawsze mają te osoby które maja komornika lub nie przychodzą na wyznaczone służby lub łamią regulamin zakładowy .

Dara
@Adrew

Zgadzam sie z opinią wyżej. Po pierwsze kazdy jak pracuje chce mieć zapłacone za swoja prace. Jutro oddaje sprawe do sądu pracy, zgłaszam firmę Polis do PIP,

Ochrona
@Adrew

Jest styczeń a ja nie nam wypłaty za Lipiec

@ADMINISTRACJA

Taa jasne wielu macie tych pracowników nie przychodzących na służby i nie sumiennych. Pracowałem i wiem,że wszystkim zalegacie z wypłatami. Po za tym co to jest za tłumaczenie? Jak ktoś nie sumiennie wykonuje obowiązki to się go zwalnia a nie trzyma jak (usunięte przez administratora) żeby na was za darmo robił

Witam jakie obiekty ma w Szczecinie Polis Security Glob? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Bożena
@123

A szukasz pracy czy jak?

@Bożena

Miej więcej, chciałbym się dowiedzieć jakie obiekty ma Polis w Szczecinie. Bym był bardzo wdzięczny za info.

Maja
@123

Info tutaj widzę brak. :/ Ale dowiedziałeś się może gdzieś indziej?

@Maja

Nie firma krzak ,nikt nic nie wie.

Nie polecam, wypłaty w ratach. Obiecywane "góry i doliny". Bez perspektyw rozwojowych, ciężko cokolwiek dogadać bo pracodawca nie odbiera telefonów, nie odpisuje na sms.

Do pracowników co ta ...... (usunięte przez administratora) na wypłacie , idę do tv nagłośnić tą sprawę kto jest chętny pisać ja im nie odpuszczę

Och

Nie dostałam ostatniej wypłaty za lipiec zwracalam się do niech na piśmie i nic , poinformuje o tym Radio Szczecin też im nie daruję dzisiaj się dowiedziałam że stracili koncesję wyzwalają ich ze spalarni na logistycznej

@Och

Składaj sprawę do sądu, ja złożyłem i wygrałem.Tylko tyle że mi nie zapłacili za 6 miesięcy

Ojejku a o czym konkretnie piszesz? Widzę ze jakaś grubsza sprawa się szykuje skoro chcesz iść z tym do tv…

Witam czy te całe polis jeszcze istnieje?

Ludzie nie.dajcie.sie nabierać tego nie można.nazwac firma zlewają ludzi nigdy nie dostaniesz pieniędzy na czas o ile wogole

Bartosz

To często się zdarza że nie płacą wcale? Co wtedy, pracownicy idą do sądu czy czekają aż pracodawca łaskawie zapłaci?

Ero
@Bartosz

Trochę ludzi już o tym pisało, lipa ;/

Firma nie wypłaca wynagrodzenia o swoje pieniądze trzeba się upominać nie polecam

Bartosz

Ile razy to się zdarzyło w tym roku? To jakiś częsty problem, czy np. było tak tylko teraz w okresie świątecznym?

@Bartosz

Co to za różnica jaka inna firma robi problemy z wypłaceniem pieniędzy za wykonanie pracy

Jaki jest styl zarządzania w Polis Security Glob Sp. z o.o.?

Kukulczyk

Żadnego stylu nie ma , niski poziom zarządzania. Jedyna firma ochroniarska w Szczecinie , która nie wypłaca calości wynagrodzenia i ostatniej pensjii.

Tako
@Kukulczyk

Popieram opinie wyżej, fakt nie wypłacana na czas Nie masz pewności że dostaniesz kase za Swą pracę. Nie polecam Szkoda czasu

Miro

Jak dla mnie to praca odpowiada. Zero problemów w jakichkolwiek sprawach. Nigdy nie było zwłoki z płatnościami. Co więcej wszystkie składki są regulowane jak należy. Nie martwię się o nic, bo wiem że tutaj jest stabilnie.

Zybi
@Miro

Brak wynagrodzenia za marzec i ty ta firme polecasz?Abyś miał problem z wynagrodzeniem jak ja wtedy zrozumieszjak wazde sa srodki do zycia.

@Miro

Miro, (usunięte przez administratora) Nie ma problemów, wypłata na czas wolne żarty? Nie bądź (usunięte przez administratora) Ta firma powinna być dawno rozwiazana

Co? Koszulka szt 1 Takie wyposażenie od roku

Jan

Chyba czas, abym i ja zabrał głos. W firmie od 3 lat. Różne wyjazdy. Znam każdego z imienia i nazwiska. Pieniądze zawsze są na czas. Nie muszę sprawdzać stanu konta w dniu kiedy wypłata ma wpłynąć, bo wiem że wpłynie. Firma działa jak każda inna: szanuje pracowników, docenia ich pracę. Nikt tutaj nikogo nie obgaduje a problemu rozwiązuje się bezpośrednio z kierownikiem. Jednym słowem to dobre miejsce pracy.

Psełdodyrektor Zebrowski A swojo drogo to też niezły (usunięte przez administratora)

Zybi
@Jan

To rozwiąż moj problem dlaczego nie mam wynagrodzenia panie Jan ciezko pracowałem i co za darmo?

@Jan

Wpis śmiechu warty. Ja już nie pracuje w tej dziadowskiej firemce 1,5 roku i dalej mi nie wypłacili 6.5 tys. zł Czekam na sprawę w sądzie.

Szczecin
@Jan

Jest październik a ja czekam na wypłatę z czerwca

DC

Czekam na wypłatę za czerwiec i lipiec nie polecam firmy

Dominik

Zdecydowanie nie polecam.

Olo

Pracowałem w tej firmie i jej kolejnych wcieleniach Polis Security Glob, Group i innych ponad 8lat. Przez ten czas może kilka razy wypłata była na czas. Ogólnie praca dzięki ludziom, nie firmie, była znośna. Chciałeś wolne czy urlop, musiałeś ugadać się na zastępstwo z kolegą. Komunikacja z biurem to głuchy telefon. Jedyną osobą decyzyjną Marian B. notabene nie prezes. Czasem oddzwaniał, częściej komunikował się zdawkowymi smsami. Problem zaczynał się 2 razy w miesiącu kiedy to oczekiwało się na wypłatę. Wymaganiem była praca około 240godzin+ miesięcznie. Umowa o pracę pełny etat i umowa zlecenie. Stawki nawet ciutkę większe niż w innych firmach. Opóźnienia w wypłatach wynosiły jednak od kilku do kilkunastu dni. Także ktoś żyjący tylko z tych świadczeń niech zapomni o stabilizacji...czy terminowych własnych płatnościach. Umowa o pracę standart jednak umowa zlecenie / nie podlegająca ocenie Sądu Pracy/ zwiera wg. mnie bezprawne punkty, typu: wypowiedzenie przy zleceniu - 1 miesiąc, powiązane z karą 2000zł i poddaniem się egzekucji wprost za zgodą pracownika. Czytaj nie chcesz lub nie możesz pracować ponad etat, nie dostaniesz ostatniej pensji. Przy wypowiedzeniu chcą oświadczenia o braku roszczeń wobec firmy... żenua.

Mariusz

Witam wszystkich przepracowałem tam ponad 6 miesięcy powiem krótko (usunięte przez administratora) , nie zatrudniajcie się nie odzyskacie nigdy pieniędzy które nie są wypłacane na czas albo nie są wypłacane w ogóle, brak komunikacji nikt nic nie wie te pozytywne komentarze to żart pisze je właściciel który nie jest właścicielem formalnie M . B krętacz (usunięte przez administratora) nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Polis Security Glob Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Polis Security Glob Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polis Security Glob Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polis Security Glob Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 16 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polis Security Glob Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Chmielna 1
    70-882 Szczecin

Polis Security Glob Sp. z o.o.