Opinie o Philipiak Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Philipiak Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Philipiak Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philipiak Polska w Warszawa

Marco

Witam serdecznie gdzie mogę kupić wkład do gotowania na parze Multicookera Philipiak milano seria 90..po 2,5 roku użytkowania połamał mi się dosłownie w rekach..podczas mycia

eusebio de ryju du żanejru
@Marco

prosze wiecej nie pisac o firmie bo ona juz jest w upadlosci albo wkrotce ja oglosi handlowcy uciekaja jak nie powiem co sie ewakuuja z pokladu MEJDEJ MEJDEJ SOS philipiak na dnieeeeeeee

Ewelina
@eusebio de ryju du żanejru

Aż z ciekawości sprawdziłam co i jak a przynajmniej to co było wcześniej faktycznie są 2 wykreślenia ale związku z formą prawną jako spółka komandytowa i spółka zoo. a wiadomo jak jest obecnie? Faktycznie ta sugestia tutaj się sprawdziła? ilu handlowców jeszcze zostało skoro podobno uciekali?

ksiOndz

Szczęść Boże, na wstępie, drodzy bracia i siostry, proszę o zapoznanie się z moimi postami na innych philipiakowskich forach dotyczących Lublina oraz wątku z nazwą Philipiak 1967, są to osobne wątki poświęcone tym sługusom Szatana. Dziękuję za liczne maile oraz pytania w sprawie dalszej walki z tym Belzebubem, co się zowie wężem starodawnym jaki zostanie strącony wkrótce do otchłani przez UOKiK. I nie, nie pomogą układy i układziki bo jest nas coraz więcej i nie, nie odpuścimy tej walki aż piekło pochłonie tych, co (usunięte przez administratora) nas - Polaków, Katolików. Wiele osób pytało w mailach mnie jak to się stało, że jako były ksiądz, sprzedawał garnki.... odpowiem tutaj, ponieważ - z góry przepraszam - nie mam zasobów czasowych by odpisywać na każdy mail. Otóż opowiem Wam historię, historię jakich wiele i zaprawdę powiadam Wam, iż będzie to historia niezwykła. Do Philipiaka wciągnął, polecił mnie znajomy. Znalazłem się w dość trudnym etapie mojego życia, gdy nikt nie chciał zaufać "byłemu księżu", nie miałem przecież doświadczenia bo trudno naukę w seminarium uznać za coś wartościowego czy za zawód w powszechnym mniemaniu. Rzuciłem szaty kapłańskie, gdy tylko w moim życiu pojawiła się ONA. Jowita, tak miała na imię - musiałem zatem odejść ze sfery sacrum i wstąpić w profanum. Gdy biskup dowiedział się, że zamierzam porzucić szaty kapłańskie, wezwano mnie do dekanatu a sam dekan zaproponował iście salomonowe wyjście. Dostałem propozycję wyjazdu stypendialnego do Rzymu, niejeden kleryk o tym by marzył no ale musiałem wybierać. Albo Rzym i pięcie się po szczeblach ( obiecano mi szybki awans z wikarego na proboszcza i dostanie samodzielnej, dobrej parafii do prowadzenia ) KRK - przy jednoczesnym życiu w grzechu - albo opuszczenie murów kościelnych i miłość. No ale miłość sama sobą się nie wyżywi ...i tak trafiłem do tej Sodomy i Gomorii czyli do Philipiaka Milano. Przeto spowiadam się Wam, bracia i siostry, za grzechy jakie popełniłem alebowiem chciwość wlała się w serce moje i skalana została dusza. Oszukiwałem i wciskałem garnki ludziom niedowidzącym i niesłyszącym. Moja wina Moja wina Moja bardzo wielka wina. Dlatego tak bardzo zależy mi na odkupieniu grzechów i win. Muszę naprawić zło jakie wyrządziłem bliźnim.

astar
@ksiOndz

Człowieku, Twój wpis nie jest wiarygodny, a wręcz bzdurny i wręcz bezczelny. Swoje problemy życiowe opisuje na innych, do tego przeznaczonych forach. Ja nigdy nie oszukuję klientów, zawsze przedstawiam plusy i minusy sprzętu który opisuję, a nie łgam. Swoją drogą powinieneś odpokutować za swoje działania (mam nadzieję, że jeszcze pamiętasz co to pokuta).

@astar

dziekuje ze dostrzegles we mnie czlowieka ja sam bylem tak zniszczony psychicznie praca dla tego (usunięte przez administratora) nastawionego jedynie na zysk ze sam siebie czlowiekiem nazywac, nie raczyłbym... wstyd bylo mi spojrzec w oblicze swe, w lustrze wkrotce nadejdzie rozliczenie prezesikowi sie wydaje, ze zlecajac reklamy kilku (usunięte przez administratora) - jest bezkarny ale zaprawde powiadam wam, bedzie placz i zgrzytanie zebow bo nie wszystkie media sie prostutuuja sa posrod nich, ostatni sprawiedliwi, wybrancy Pana, co prawdę rzekną i wskażą winnych i nadejdzie wielkie zdziwienie w zarzadzie filipiaka i będzie wielkie porszenie i upadnie ten twór, co (usunięte przez administratora)się zwie i nałoży UOKIK kary milionowe na wielkiego (usunięte przez administratora) i straci go w otchlan piekielna, skad powrotu juz nie ma a wszystkie spolki powiazane z wielkim (usunięte przez administratora), razem z nim za krzywde nasza ale i za krzywde klientow za jego chore ambicje i chec zysku i ten zenujacy usmiech za kazdym razem gdy widze oblicze wlasciciela, mdli mnie on jest bowiem winien a grzech pierworodny, odpuscic ciezko

Olga

Firma szuka kogoś do pracy biurowej, podali w ogłoszeniu stawkę godzinową 22,80 zł brutto. Można ją jakoś negocjować? Albo moze jakieś premie są do tego? Jak to wygląda na tą chwilę?

Ryszard Mysłowice

Ja mam wszystko w domu zfilipiaka od noża do garnków filtr powietrza uzdatniania wody maszynki gesiarke kombìwar pokrywki wenturi dużo więcej rzeczy mamy z żoną wszystko używamy nic nam się nie psuje i nienarzekamy jest to bardzo dobra firma

d.
@Ryszard Mysłowice

przestań pisać te dyrdymały bo jeszcze ktoś uwierzy,a sprzęt RTV też masz z tej "wspaniałej " firmy?Zastanawiam się jak można kupić gary za 12 tys.zł,które są warte 600 będąc zupełnie trzeźwym.

Lucyna
@Ryszard Mysłowice

Kupiłam kilka lat temu, patelnię, kilka garnkow, i garnek do gotowania na perze pokrycie patelni zaczęło pękać i się łuszczylo,garnki również powlokę wewnętrzną mialy pomarszczoną- wyslalam te buble do firmy paczką przez pocztę - do dziś nie mam odzewu. Obecnie jestem jeszcze wlaścicielką garnka - parownika, ma pęknięte szkło / wsad do parowanie- w formie szklanego sitka/ i luszczące się dno. cChętnie zwrocę ten bubel do fabryki - aby wlasciciele mieli dowód swojego produktu. Oczekiwala bym też zadośćuczynienia w postacii tak wychwalanych produktow. Tak postępują uczciwi producenci, Zobaczymy jak się zachowają. Powiadomię o ich decyzjl wpisem. Lucyna z Gdanska

Olga
@Lucyna

A używałaś cały ten sprzęt zgodnie z przeznaczeniem? Bo aż nie chce mi się wierzyć że pokrywki pękały.

włodek
@Ryszard Mysłowice

Ja też mam sporo sprzętu Philipiaka i do tej pory nie narzekałem, ale w wczoraj ( piątek 19/08/22) o godz. 10 byłem na pokazie w salonie firmowym w Warszawie w hotelu Marriot i kupiłem na raty filtr wody- sprzęt po przywiezieniu do domu okazał się wadliwy ( panel sterowania) lub używany, bo cały czas świeci się kontrolka " wymień filtr". Nadto w czasie płukania w zawrotnym tempie zmieniały się dane o ilości filtrowanej wody- najpierw było 19 l, potem chyba 57 l a po godzinie 999 l, co jest fizycznie nierealne. Ta firma mieści siè w Aninie, niedaleczko cwnteum kardiologicznego, gdzie szefem jest teraz były min. zdrowia. Jwgo zastępca jest obecnie macherem od cyfryzacji w kancelarii pinokia. Chciałem poinformować Philipiaka w Mediolanie, ale mi cho... zablokowała łącze internetowe...jestem wieloletnim klientem, ale chyba już nie...

Dorota Zegarowska
@d.

Czy Pan się naprawdę nie orientuje, że to sam Philipiak odpowiada?

@Ryszard Mysłowice

Szczęść Boże! Cytat na dziś dla Philipiaka: „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Firmie wydaje się, że kupując sobie media judaszowymi srebrnikami i wchodząc w układy - jest nietykalna. Byli pracownicy z marketingu otwarcie mówią w jaki sposób firma tworzy kłamliwe, pełne nieczystej mowy - frazesy na forach. Zaprawdę zaprawdę powiadam Tobie Philipiaku, że czas Twój jest bliski i droga krzyżowa Cię czeka. Zapłacisz za grzechy popełnione wobec tych maluczkich. Czyś nie jest bowiem napisane w piśmie: „Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą, temu byłoby lepiej uwiązać kamień młyński u szyi i wrzucić go w morze" ? I usłyszy Belzebub ganrkowy trzy razy BIADA. BIADA BIADA BIADA Trąba piąta - pierwsze "Biada" 1 I piąty anioł zatrąbił: i ujrzałem gwiazdę, która z nieba spadła na ziemię, i dano jej klucz od studni Czeluści 2 I otworzyła studnię Czeluści, a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca, i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze. 3 A z dymu wyszła szarańcza na ziemię, i dano jej moc, jaką mają ziemskie skorpiony. 4 I powiedziano jej, by nie czyniła szkody trawie na ziemi ani żadnej zieleni, ani żadnemu drzewu, lecz tylko ludziom, którzy nie mają pieczęci Boga na czołach. 5 I dano jej nakaz, by ich nie zabijała, lecz aby pięć miesięcy cierpieli katusze. A katusze przez nią zadane są jak zadane przez skorpiona, kiedy ugodzi człowieka. 7 A wyglądszarańczy - podobne do koni uszykowanych do boju, na głowach ich jakby wieńce podobne do złota, oblicza ich jakby oblicza ludzi, 8 i miały włosy jakby włosy kobiet, a zęby ich były jakby zęby lwów, 9 i przody tułowi miały jakby pancerze żelazne, a łoskot ich skrzydeł jak łoskot wielokonnych wozów, pędzących do boju. 10 I mają ogony podobne do skorpionowych oraz żądła; a w ich ogonach jest ich moc szkodzenia ludziom przez pięć miesięcy. 11 Mają nad sobą króla - anioła Czeluści; imię jego po hebrajsku: ABADDON, a w greckim języku ma imię APOLLYON. 12 Minęło pierwsze "biada": oto jeszcze dwa "biada" potem nadchodzą.

Konsultant Telefoniczny

Generalnie jeśli już popracujesz to wiesz ze zostałeś okłamany. To kłamstwo ze masz gwarantowaną premię jeśli Twoja średnia jest powyżej 2 i dostajesz 5 zielonych kropek. Z elastycznym grafikiem też nie jest do końca prawda. Przyjmują wszystkich.

pytano mnie o 7 zastosowań ołówka innych niż rysowanie.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
odwrócona

Kiedy prokurator generalny, UKE i UOKiK ukrócą proceder (usunięte przez administratora) Oto jest pytanie. Czy osoby na wyższych stanowiskach w strukturze będą odpowiadać karnie? Czy wina zostanie zrzucona na prelegentów i na nas, handlowców gdy przyjdzie się tłumaczyć w sądach albo prokuraturze? Tam nie było i nie ma solidarności. Utopią nas w łyżce wody by ratować siebie. Będzie zrzucenie odpowiedzialności w dół na pion handlowcy. Góra musi się uratować a tratwy ratunkowej jak nie było widać, tak nadal nie ma. Jest jedno koło ratunkowe i jacht zacumowany na wysepce gdzieś daleko, daleko w rajach podatkowych. Pralka też jest. Kto wie czym jest pralka ten wie.

konstanty adam radziwiłowicz
@odwrócona

PHILIPIAK MILANO 1967 SP Z O O ( KRS: 0000659876, NIP: 9522157053, REGON: 366389307 ) znany w środowisku jako "ECO VITAL BIS" lub "ECO VITAL 2.0", a wśród chińskich partnerów określany jako QUING MING HUI czyli w wolnym tłumaczeniu "JADEITOWY CESARZ GANRKÓW I FILTRÓW DO WODY", w języku mandaryńskim zapis 鍋和濾水器的皇帝 a w dialekcie kantońskim wg uproszczonego zapisu 锅和滤水器的皇帝. PHILIPIAK MILANO 1967 to wielki kontynuator (usunięte przez administratora)idei i myśli przewodniej znanej w całej Polsce, za sprawą afer, poznańskiej firemki ECO VITAL. PHILIPIAK, dokładnie od 2016 roku przejął styl i sposób funkcjonowania (usunięte przez administratora) z Poznania, zaczął przyjmować w swe szeregi handlarzy z ECO aż wreszcie - nie mówcie, że się tego nie spodziewaliście - stopił się w jedno z ECO VITAL i stał się paskudną hybrydą, która w swej perfidnej formie przyjęła kształt PHILIPIAK VITAL.U PHILIPIAKA nie ma kabaretów i aktorzyn firmujących swą jadaczką, pokazów...ale to jedyna różnica, bo wszystko jest takie jak w ECO VITAL. Handlowcy PHILIPIAKA określani są powszechnie jako GARNKOWCISKI, a poruszają się specjalnymi pojazdami zwanymi - a jakże - GARBUSAMI. Niektórzy z nich mają specjalne moce, wśród których wyróżnić można: manipulację, (usunięte przez administratora)praktyki, wyłudzanie danych osobowych i wiele wiele innych. Ich ofiarami padają osoby bezbronne, pozbawione opieki rodziny czy państwa. Drapieżnicy z PHILIPIAK MILANO polują na staruszków, osoby schorowane, niepełnosprawne lub w kryzysie. Metoda polowania jest prosta: namierzyć ofiarę i zdiagnozować problemy ze zdrowiem, co naturalne wśród osób starszych. Następnie postawić ultimatum: jest z Panem / Panią źle i będzie jeszcze gorzej...no chyba że...jest jeden ratunek ...kupno..ale ceny wysokie, naprawdę wysokie, no chyba że tu i teraz ...proszę dowód. Właśnie w taki sposób oszukano moją sąsiadkę. Mimo usuwania wpisów pokazujących ich w złym świetle, można pozbierać informacje o nich, to zazwyczaj informacje od byłych pracowników oraz klientów. Ktoś może zadać pytanie, zaraz zaraz czy to nie jedna i ta sama firma? Otóż jak najbardziej. PHILIPIAK i ECO VITAL oraz ich firmowy bękart ECO BON TON to tak naprawdę synonimy i tak naprawdę jedno i to samo. PHILIPIAK stosuje sztuczki ECO VITAL, tak samo nagania klientów i robi wałki i wałeczki więc słowo ciałem się stało i zamieszkało między nami a dokładnie ... sprawdźcie sobie adres w KRS. Czy odwiedzą ich zamaskowani agenci w kominiarkach? Trudno powiedzieć ale o firmie powinno być głośno. Wniosek jest jeden: ECO VITAL i PHILIPIAK MILANO to ta sama firma! Obecnie PHILIPIAK to numer jeden wśród firm oszukujących seniorów na pokazach. Stuknęło im chyba 15 lat. No cóż...gratulacje. Właśnie wybiły ZŁOTE GODY (usunięte przez administratora) Tyle lat na rynku i tyle lat (usunięte przez administratora) Prawdziwy jubileusz. Śmiało, śmiało jubilacie!, świętuj swoje 15 LAT WAŁKÓW. Sprawiedliwość ale może i prawo Cię dosięgnie. ECO VITAL zwinęło się po bodaj dwóćh latach, wy PHILIPIAKI MILANO oszukujecie Polaków już 15 lat. Dla Was Laur (usunięte przez administratora) Zwyciężca w konkursie 15 lat oszukiwania Polaków....ECO VIT....przepraszam PHILIPIAK MILANO 1967 chociaż w sumie to jedna i ta sama firma ale działająca teraz pod inną nazwą. Z poważaniem Konstanty Adam Radziwiłowicz

DoKłamczuszka
@konstanty adam radziwiłowicz

Tak sprawdź sobie adres bo jest zupełnie inny ???????? KRS również. Nie ma to jak pisać brednie. Pewnie zapluta konkurencja

@DoKłamczuszka

dzień dobry Dziale Marketingu ! już dyro wam kazał interweniować? powiem Ci jedno, teraz żarty się skończyły, nawet udawanie klientów, kupowanie freelancerów piszących posty nic wam nie da, wiecie dlaczego? już jest za późno. za dużo złego wyrządziliście ludziom, którzy dla was oddali kilka lat swojego życia. prawda musi i prawda ujrzy światło dzienne a bojkot konsumencki zbliża się dużymi krokami. możecie pisać fałszywe posty, podawać się za Panią Jadzię z Krotoszyna czy Zuzannę ze Starogardu Gdańśkiego ale to na nic się nie zda. machina została uruchomiona i nawet kupno reklam i wasza polityka marketingowa nie będzie stanowiła dla was parasolu ochronnego. możecie wydać 200, 300 tysięcy na marketing ale to już wam nic nie da ( mówię o podawaniu się za zadowolonych klientów na forach czy na google ), wynajmowanie tak zwanych "lokalnych przewodników" czyli ludzi ze zbudowanymi opiniami na google. zrobiliście błąd za który boleśnie zapłacicie, traktowaliście nas byłych handlowców jak (usunięte przez administratora) za przeproszeniem, nie doceniliście ludzi, mały jeden człowiek może spowodować i spowoduje lawinę jaka właśnie ruszyła, winę ponoszą nie tylko osoby zarządzające sprzedażą za traktowanie ludzi nie fair, winę ponoszą także albo przede wszystkim ci, którzy postawili te osoby jako osoby funkcyjne

@odwrócona

prosze tutaj nie pisac i nie zostawiac zadnych komentarzy lecz pisac w opiniach google, wiem z dobrego zrodla ze osoby odpowiedzialne za marketing boja sie wlasnie opinii na google, tam jest im trudniej interweniowac a google jest bardziej widoczne, to bedzie pierwszy krok, partyzancki marketing majacy na celu powiadomienie klientow ( bylych ale i obecnych ) oraz skupienie wokol siebie bylych pracownikow, bedzie to potrzebne bo programy interwencyjne potrzebuja swiadkow, to znaczy osob, ktore pod swoim imieniem i nazwiskiem lub z ich ukryciem, zgodza sie powiedziec prawde o Philipiak Milano w telewizji, dopiero potem, na podstawie doniesien i szumu medialnego, do gry wejda radni, poslowie oraz instytucje panstwa, w takiej kolejnosci

czarnek
@konstanty adam radziwiłowicz

po tym co tutaj czytam otwieram szeroko oczy i nie dowierzam mialem zamiar isc do nich do pracy ale z tego calego przekazu wylania sie jeden obraz a mianowicie P A T O L O G I A ! dziekuje za podzielenie sie opinia, nie mam zamiaru pracowac dla tych OSZUSTOW !!!!!!!!

siostry cassate
@DoKłamczuszka

pewnie (usunięte przez administratora)prezesa broni firmy :) buciki louis vitton sie znudzily? nowe buciki trzeba za 8 kafli?? lepiej niech firma rozlicza sie uczciwie za prowizje z handlowcami a nie wydaje na buciki louisa vuitona bo jak ten bajzel padnie to zostaniesz sama z bucikami jak kopciuch albo prezio sobie mlodsza znajdzie jak to w tej piosence wymieni cieeeeee na leeepszyyyyy moooodel :)

przeslanie do filipiakuw

Art. 297. [Wyłudzenie kredytu] § 1. Kto, w celu uzyskania dla siebie lub kogo innego, od banku lub jednostki organizacyjnej prowadzącej podobną działalność gospodarczą na podstawie ustawy albo od organu lub instytucji dysponujących środkami publicznymi - kredytu, pożyczki pieniężnej, poręczenia, gwarancji, akredytywy, dotacji, subwencji, potwierdzenia przez bank zobowiązania wynikającego z poręczenia lub z gwarancji lub podobnego świadczenia pieniężnego na określony cel gospodarczy, instrumentu płatniczego lub zamówienia publicznego, przedkłada podrobiony, przerobiony, poświadczający nieprawdę albo nierzetelny dokument albo nierzetelne, pisemne oświadczenie dotyczące okoliczności o istotnym znaczeniu dla uzyskania wymienionego wsparcia finansowego, instrumentu płatniczego lub zamówienia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Jakie wartości są cenione w Philipiak Polska?

skrzywdzony

naprawde chcesz wiedziec? "wartosci" tej firmy to zbiór jawnych i niejawnych metod oszukiwania klientow, to co w skryptach i to czego w nich nie ma ale stanowi praktyke wprowadzania Polaków w błąd. te "wartosci" zostały zebrane i przekazane odważniejszym dziennikarzom ktorzy w odpowiednim czasie i miejscu je upublicznia, oczywiscie wsparci bezkompromisowymi urzednikami kilku instytucji na szczeblu lokalnym i centralnym i nie mam tu na mysli nic nie mogacych zrobic i pozbawionych decyzyjnosci, miejsckich rzecznikow praw konsumenta

zły dotyk boli całe życie

jesli moge Ci cos doradzic odpusc sobie prace u nich nawet nie wysylaj do nich CV bo bedziesz tego zalowac cale zycie bo pracujac u tego syna BELZEBUBA i jego swity jedyne co moze Cie spotkac to: - zarzuty prokuratorskie - wezwania na policje najpierw w charakterze swiadka a potem w sprawie oskarzonego - wyrok skazujacy za (usunięte przez administratora) i wyludzanie kredytow ( w zawiasach ale papiery bedziesz miec brudne ) - slad na rynku, ze "pracowalas dla firmy oszukujacej 15 lat emerytow" - spalenie na rynku pracy i zla fama jaka bedzie sie za toba ciagnac lata - wyrzuty sumienia

wole juz garnki z ołowiu

stolco-sprzet firmy-krzak/filipiak to najgorsze co do tej pory mialem, a teraz jak sie dowiedzialem ze głównodowodzący tego nieporozumienia zwanego przedsięwzięciem powiedzial ze biedni mają ŻREĆ MNIEJ to powiem krotko - przestańcie kupować tandete od firm założonych przez Śm1ec1 i pracować dla takich l4mu50w. Jak im to w p1zdu poupada to sami beda sobie musieli roobic dobrze

odwrócona

Dzień dobry, po blisko czterech latach pracy w strukturze spółki i licznych nieprawidłowościach ze strony osób funkcyjnych, postanowiłam zabrać głos i przerwać zmowę milczenia. Przed moim odejściem z firmy, przez około 3 miesiące zbierałam dowody, zarówno mam tutaj na myśli formę papierową, oraz to, co udało mi się nagrać czy na kamerkę czy to na dyktafon. Zebrany materiał wkrótce trafi do Prezesa UOKiK, UKE, Prokuratury Generalnej oraz każdego z posłów (usunięte przez administratora) Zrobię wszystko co w mojej mocy aby materiał dowodowy trafił na biurko szeryfa Zbigniewa Z. Nie będzie to jednak historia o mnie lecz o firmie, której oddałam kilka lat swojego życia. Firmie, która jest drugim Eco Vital. Te dwie afery powinny zostać i zostaną powiązane w jedną całość. Schemat i model (usunięte przez administratora) jest ten sam, zresztą ruchy personalne i przyjmowanie osób stamtąd spowodowało z czasem, że w DNA firmy zakorzeniły się patologie. Pierwszym kantem są rzekomo włoskie korzenie i rzekomo włoska fabryka produkująca garnki sprzedawane schorowanym seniorom za kilka tysięcy złotych. Garnki których koszt zakupu wynosi 59 - 60 USD za sztukę. Od kiedy Shenzen, Xindao czy Guangzhou jest we Włoszech? To chiński badziew i tandeta reklamowana jako produkt włoski i europejski a to już trąci świadomy, celowym i z góry zaplanowanym wprowadzaniem konsumentów w błąd. Umowy kupna sprzedaży winny być unieważnione na masową skalę i to jest to, czego boją się dyrektorzy ...zwroty, reklamacje od klientów jakich firma nie uwzględnia. Drugie Eco Vital ... Philiiak Shenzen - tak powinna nazywać się firma, żadne Milano, żadne Włochy czy Mediolan... (usunięte przez administratora) schorowanych i naiwnych ludzi a wśród nas, handlowców krążą legendy i opowiastki o niedołężnych starcach jakim udało się w nieetyczny sposób wcisnąć gary. Wracając do tematu Philiiak to prawdziwy KRÓL GARNKÓW, powiedziałabym nawet CESARZ GANRKOWY. Firmie od lat udawało się unikać odpowiedzialności aż do teraz. Mój znajomy z marketingu zdradził mi kiedyś receptę na sukces: usuwanie negatywów na forach, pieniądze lejące się strumieniem na PR i fałyszywi freelancerzy opłacani przez firmę by dawać pięć gwiazdek czy pisać lewe opinie rzekomo od klientów firmy. Tutaj należy postawić kolejne pytanie: dlaczego nikt nie zajmuje się firmą, która od dobrych kilkunastu lat (usunięte przez administratora) konsumentów na szeroką skalę? Z materiału dowodowego jaki zebrałam, po konsultacji z kilkoma stowarzyszeniami i fundacjami jakie zaoferowały mi pomoc prawną, rysuje się jeden obraz: odpowiedzialność zgodnie z kodeksem karnym a ściślej biorąc zarzut (usunięte przez administratora) prowadzonego na szeroką skalę. Firma wałkarz zbudowana na identycznym schemacie jak Remes czy Eco Vital. Zaskakujące jest jednak, że polityka firmy nie jest tylko bezwzględna w stosunku do podmiotów zewnętrznych czyli klientów. Tak samo brutalnie obchodzi się z klientami wewnętrznymi czyli pracownikami. To jednak jest zrozumiałe, kasa "wierchuszki" musi się zgadzać a legendarny jacht właściciela przecież kosztuje, podobnie jak utrzymywanie kont w rajach podatkowych i prawnicy zajmujący się ... jak by to sprytnie określić ...optymalizacjami podatkowymi. Kto wie o czym mówię, ten wie.

DoKłamczuszka
@odwrócona

Konkurencji wyjątkowo ciężko, że musi tworzyć takie bluzgi? Dużo wpadło za zlecenie pisania takich bredni? Konkurencyjne bełty zawsze chciały zniszczyć opinie doskonale funkcjonującej firmy.

Do 10 lutego nie wierzyłem.

W miesiącu lutym otrzymałem zaproszenie na Jubileuszowe spotkanie Philipiak Polska we Wrocławiu. Dwa dni przed terminem zadzwoniła pani z +48509915880 z pytaniem czy będę obecny i ile osób zaprosiłem? Odpowiedziałem, że będę obecny i zaprosiłem trzy osoby. Poprosiła aby podać imiona zaproszonych osób, więc podałem. W czwartek 10 lutego w oczekiwaniu na rejestrację pan obsługujących gości, gdy zobaczył mnie w kolejce z daleka krzyczał, że mnie nie wpuści bo byłem we wtorek. Dalszych faktów nie będę przedstawiał, bo to jest wielka pogarda personelu w stosunku do moich gości. Ta obsługa jest niegodna, żeby opisywać ich zachowanie na jubileuszowej prezentacji. Jestem przekonany, że Kierownictwo Philipiak-Warszawa przeszkoli swoich pracowników jak mają szanować swoich klientów, dzięki którym mają dobrą pracę i wynagrodzenie za wygórowane ceny produktów. Proszę o zwrotną informację na temat wyciągniętych wniosków regulaminowych. Pozdrawiam - Stanisław Kuś

Krystyna
@Do 10 lutego nie wierzyłem.

Na jednym spotkaniu trafił mi się bardzo nie miły prowadzący,a na innym spotkaniu od jednego czuć było alkoholem ..

Ewelina
@Krystyna

Czy spotkanie miało miejsce w poniedziałek...? Jeśli to prawda to wpłynęło to jakoś na jakość jego przebiegu? Pytam, bo zastanawiam się jak firma by na tę informację zareagowała.

odwrócona
@Do 10 lutego nie wierzyłem.

Coś we mnie pękło i nie zamierzam dłużej milczeć. Niech mój post będzie przestrogą dla handlowców i może szerzej - dla wszystkich zatrudnionych. Dopóki pracujesz i sprzedajesz - jesteś na świeczniku, gdy nadchodzą problemy ze zdrowiem lub w momencie rozstania, rozliczenie nie jest fair. To, co było do tej pory, te wszystkie lata - przestają mieć znaczenie a na odchodne Twój przełożony mówi ci "do widzenia, mówiłem Ci, że twoje wczoraj - w tej firmie - nie jest twoim dziś ..." Marża sięgająca kilku tysięcy procent. Gdyby klienci dowiedzieli się, że filtry lub inne produkty za jakie wydają krocie, kosztują kilka dolarów w Chinach...problemy ze zwrotami, polityka niejawna by nie przyjmować zwrotów sama w sobie stanowi rażące naruszenie praw konsumenckich, to materiał dla Polsatu lub na pierwszą stronę Faktu czy Super Ekspresu, nie mówiąc już o najważniejszych organach państwa. Ale to dopiero wierzchołek góry lodowej. Idżmy zatem dalej... o wałkach ...przepraszam, rajach podatkowych już pisałam. To temat tabu w firmie choć od plotek aż trzeszczy podłoga i temat rozlał się do tego stopnia, że raczej stanowi już tajemnicę poliszynela. Firma od chińskiej tandety myśli jednak, że jest nietykalna... Pracownicy są zmuszani do dodawania pozytywnych opinii na internecie, oczywiście bezpłatnie, po godzinach pracy. Sporo ubawu mieliśmy podszywając się pod Panią Krysię z Nakład nad Notecią czy Panią Jadzię z Pcimia Dolnego. Jak zakłamanym trzeba być i jak wiele obłudy można mieć w swoim korporacyjnym DNA by stosować metody stalinowskiej propagandy. Prymitywnej i bezczelnej, ciosanej niczym sierpem i młotem. Jakość garnków czy filtrów marna. Marność nad marnościami i zgrzytanie zębów. Porównajcie chociażby garnki z Berghoffa do tego złomu kupowanego w chińskich fabrykach i sprzedawanych jako "a jakie dobre, a jakie włoskie!" To samo z porcelaną... chiński szmelc za grosze, nic nie wart a sprzedawany niczym porcelana z Dynastii Ming. Spróbuj także wymienić wiecznie nie działający i notorycznie psujący się filtr do wody. Trafisz na ścianę milczenia, bo klient jest ważny u nas jedynie do momentu wpłacenia kasy, potem jest zerem. No ale jachty kosztują, utrzymanie, paliwo i konserwacja. Ktoś musi "se pływać" i przy drinku rżeć na nas i klientów.

@Ewelina

A teraz nieco ciekawszy temat. Kradzież danych osobowych. Pytanie pierwsze: skąd firma ma dane klientów. Nie mówię o tym, że na pokazie zbieraliśmy polecenia i w ten sposób budowaliśmy bazę dla firmy. Mówię o kupnie lewych baz danych, gdzie każdy z kilkuset tysięcy numerów pozyskanych w nielegalny sposób stanowi odrębny casus i stanowi naruszenie prawa. Klienci nie dawali zgody na wykorzystywanie ich danych osobowych. Ale Król ( Cesarz ) na swoim jachcie myśli, że stworzył państwo w państwie. Labirynt spółek, transfery między nimi, przekształcenia...to na nic się zda bo PHILIPIAK SHENZEN powinien trafić tam gdzie jego miejsce, a wraz z nim osoby zaangażowane w ten proceder. To teraz trochę śmiechu, mnie najbardziej zawsze bawiła ckliwa historia o śmierci matki, która nie posłuchała swojego syna ( obecnie prelegenta ) o tym by dbać o zdrowie. Kobieta nie gotowała w cudownych garnkach (usunięte przez administratora) więc jej się zmarło. Prelegent - gdy opowiadał to na pokazie, musiał przystanąć, zwolnić, zmodulować głos i uronić łezkę. Ale klienci na pokazie mieli jeszcze czas, mieli szansę by żyć ( zdrowo ), by nie umrzeć ( przed czasem )....jeśli tylko kupią garnki tu i teraz. Jaką kanalią i faryzeuszem trzeba być by mieć starsze osoby ( mediana wieku naszych klientów to 55-60 lat ) za idiotów, by posuwać się do (usunięte przez administratora) i całkowicie zmyślonych historii o śmierci matki. Przecież to jest jakiś kosmos i absurd! Jak można działać tak nieetycznie? Oszuście z góry, słyszysz to, co do Ciebie mówimy!? Zresztą wystarczy spojrzeć na skrypty. Są pisane jakby w sposób przestępczy, ta firma i spółki z nią powiązane powinna zostać zdelegalizowana a pan właściciel i jego słupy, ponieść odpowiedzialność karną oraz majątkową!

@Ewelina

To nie jest pytanie o spotkanie gdzie (usunięte przez administratora) się osoby starsze i schorowane. To pytanie o delegalizację firmy oraz śmiesznych powiązanych spółek umoczonych w ten proceder ( KRS Online ) oraz odpowiedzialności karnej dla osób zarządzających tą firmą. A jaka "włoska" jest, jaka "italska" i "milanska" bym powiedziała. Ojojoj, o jejku jejku. Koń by się uśmiał. Shenzen, Guangzhou i fabryki w Yangci to nie włoskie rejony. Jakiś (usunięte przez administratora) chyba nie odrobił lekcji z geografii. Prawdę należy głosić wszem i wobec, zebrać byłych pracowników wokół siebie bo pokrzywdzonych jest więcej, grupa jest coraz liczniejsza. Trzeba ukrócić ten proceder. Powiedzieć im dość aż usłyszą nas wszyscy i każdy z osobna!

Klientka firmy philipiak

owszem kupiłam parę rzeczy tej firmy ale raczej NIE POLECAM !!! BUBLE NIEWARTE CENY przy użytkowaniu wychodzą defekty sprzętu typu maszynka do wyciskania soku totalna klapa, słabo wyciskany jest sok z owoców i warzyw tzn. około 60% w trakcie trzeba czyścić sitko, wałek mało efektywny, sprzęt jest wątpliwej jakości za bardzo wysoką cenę. Natomiast części do maszynki trzeba sobie dokupić na wymianę. Filtr wody z podgrzewaczem, filtry wymienne za dużym kosztem zakupu, sprzęt o wysokim ryzyku usterkowości, a miało być tak pięknie Zdrowo, Wieczne użytkowanie, Dbałość o zdrowie pozytywne podejście do życia Nic tylko Wieczyste życie pełne szczęśliwości. Hmm....lecz sprzet Marki philipiak szybko sprowadził mnie na ziemię

JP
@Klientka firmy philipiak

Mam wyciskarkę i jestem bardzo zadowolona. Mycia po użyciu jest niewiele. Po co Pan kupił skoro narzeka.

Bo to jest chłam
@Klientka firmy philipiak

Bardzo drogi chłam. Firma ordynarnie żeruje na emerytach wciskając im kit i swoje marnej jakości produkty.

Witold
@Bo to jest chłam

Skąd to wiesz? Towar jest sprzedawany na specjalnych pokazach czy pracownicy bezpośrednio docierają do klientów np. sprzedając w domach? Wiesz na jakiej zasadzie to działa?

Internautka
@Klientka firmy philipiak

To tak jak Ja kupiłam wyciskarkie i w zestawie maszynka do mięsa i tarki do warzyw ,jeden wielki niewypał , nakrętka do maszynki pękła po pierwszym użytkowaniu i do tej pory stoi bezużyteczna,bo części nigdzie nie dostanę ,a dodzwonić się do nich nie można za żadne skarby ,tylko ,jak Oni na pokaz i na naciąganie klienta ,to do znudzenia ,obrzydło mi to wszystko już w kuchni tz. Ten ich sprzęt ,to tak dla przestrogi !

@Klientka firmy philipiak

Wkrótce o tej firmie będzie naprawdę głośno. Polecam Pani zgłosić się do kilku fundacji oraz stowarzyszeń jakie pomogą Pani walczyć o swoje prawa. Dziękuję za tę opinię, prawda o Eco Vital Bis powinna ujrzeć światło dzienne. Przez lata unikali odpowiedzialności ale nadszedł odpowiedni czas. Bańka mydlana, w jakiej żyje kadra kierownicza i przeświadczenie, że płacąc agencjom marketingowym za dodawanie fałszywych opinii na forach, upadnie. Udawało im się przez kilkanaście lat robić ludzi na szaro, dbając o to by banować głosy niezadowolonych pracowników i klientów ale na szczęście te czasy dobiegają końca. Musimy wspólnie doprowadzić to do końca a winni muszą ponieść odpowiedzialność karną i majątkową, nie mówiąc o utracie reputacji i legitymizacji dalszego działania tych śmiesznych spółek działających wg prostej zasady: znajdź starszego jelenia - oszukaj go - wciśnij mu coś wyprodukowanego w Shenzen albo Xindo - i za przeproszeniem olej go. To nie jest działanie etyczne lecz takie, które nosi znamiona przestępstwa. To działanie antychrześcijańskie gdzie poszanowanie dla godności bliźniego swego jest zdeptane. Zdeptane bo liczy się zysk a nie człowiek. Bo musi starczyć na raje podatkowe i jacht dla tego, co zarządza wszystkim jak w teatrze marionetek.

odwrócona

Każdy (usunięte przez administratora) klient proszony jest o powiadomienie najbliższego komisariatu policji ( (usunięte przez administratora) ścigane na podstawie zapisów kodeksu karnego ), powiadomienia prokuratury rejonowej ( wniosek zostanie oddalony, natomiast gdy uzbiera się odpowiednia liczba skarg zostanie on procedowany ), skontaktowanie się z lokalnym rzecznikiem praw konsumenta oraz powiadomieniu UOKiK o zbiorowym naruszaniu praw pracowniczych. Na własną rękę można dochodzić swoich praw poprzez kontakt z kancelariami prawnymi oraz przy okazji angażować media, zarówno te lokalne jak i na szczeblu krajowym. To jest to, czego boi się wierchuszka firmy, nagłośnienie sprawy w możliwie szerokim aspekcie.

CÓRKA

Mój tata nie żyje od Roku 2019roku wielokrotnie informowałam o tym firmę Plilipiak a nadal przychodzą zaproszenia .

gr

Omijac szerokim lukiem, wciskaja (usunięte przez administratora) za kosmiczne pieniadze

Danuta

Nie zauważyłam ostatnio naborów na handlowców. Owszem, formularz na stronie firmowej jest, można wypełnić, ale chcę wiedzieć, na co się piszę. Na ile finansowo doceniają charyzmatycznych mówców?

Teresa

17.02.22w Gdyni odbył się pokaz. Prezenter p.Jakub był bardzo nie miły i opryskliwy dla starszawych osób. Nawet nie pozwolił się wypowiedzieć komentując nie będę dyskutować. W ten sposób nawet odpowiedział gdy miało dojść do zakupu

Kemyt
@Teresa

*niemiły

Zofia
@Kemyt

No masz rację że pisze się to słowo łącznie. W sumie to bez mniejszego znaczenia. Znaczenie ma to czy miałeś doczynienia z tą firmą i czy jesteś w stanie się wypowiedzieć coś na jej temat?

Czy pracownicy w Philipiak Polska dogadują się między sobą?

Ur być h bd %758

Naciągane na kasę... Są bezczelnie potrafią podrzeć zaproszenie. Garnki są zdrowotne... Źenada co za bzdury... Szjs... Szajs... Co to za katolicy co naciągają and na kasę kłamią...

Kemyt
@Ur być h bd %758

Co z tego, że ktoś jest katolikiem? A to nie mordercy, gwałciciele nie są głównie katolikami?

Edi

W dniu 23 lutego 2022 byłam na pokazie firmy Philipiak. Na początku wszystko było ok. Pan prowadzący pokaż super. Opowiadał o urządzeniach a w międzyczasie trochę żartował. Podobała mi się metodą prowadzenia pokazu bo dzięki temu nie było nudno. Jednak to co mnie spotkało już po pokazie w czasie rozmowy z jednym Panem, który był przedstawicielem tej firmy było po prostu przegięciem. W ordynarny sposób zapytał mnie po co tu przyszłam skoro nie chcę nic kupić. Zamurowało mnie i nawet nie wiedziałam co powiedzieć. Jakoś nie pomyślałam żeby wstać i nagłos powiedzieć że nie można w taki sposób odzywać się do ludzi. Przecież to że nic nie kupiłam na tym pokazie to nie znaczy że nic nie kupię na przykład na kolejnym. Po wyjściu obiecałam sobie jednak że skoro oni w tak że tak powiem chamski sposób traktują ludzi nigdy więcej nie pójdę na pokaz ich firmy. Mało tego na pewno w czasie rozmów z kimkolwiek na temat tej firmy nie będę mówiła dobrze.

Aleksander

A to czemu? Cena za wysoka czy jakość ci nie odpowiadała?

Low
@Aleksander

Jakoś w porżadku jest

Stefania

Firma, których dzwoniący przedstawiciele są bardzo nachalni. Prosilam o wypisanie z listy klientów i niedzwonienie więcej na nasz numer telefonu, z czego jedynie co ich pracownica robiła to ciągłe mówienie o przyszłym spotkaniu i nakłanianie na przyjście.

Zostaw merytoryczną opinię o Philipiak Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Philipiak Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Philipiak Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philipiak Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Philipiak Polska?

Kandydaci do pracy w Philipiak Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Philipiak Polska