Opinie o Gold Business Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Gold Business Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gold Business Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gold Business Sp. z o.o. w Warszawa

Nicksfh Nowy wpis

Witam czy komukolwiek udało się odzyskać stracone pieniądze, mam 0.1 btc u nich i nie moge sie z nimi skontaktować

Darek Nowy wpis
@Nicksfh

Witam, Czytam twój komentarz i uzmysłowiłem sobie że mnie też oszukali.Masz może jakieś namiary?

bejbe Nowy wpis
@Darek

hej , czy ktoś ma namiary na Gold Business? Jakiś aktualny telefon? Mnie tez by się przydał.....

Teresa Nowy wpis

Jakie obowiązki ma pracownik firmy Gold Business? Nie znalazłam żadnych informacji a czytam tu, że zajmują się różnymi walutami. Dobrze rozumiem? Zastanawiam się czy osoba kompletnie zielona w tym temacie poradziłaby sobie w pracy u nich.

Mariusz

Mnie również nabrali Ci Państwo kupiłem pakiet startowy i wpłaciłem 3000,00 zł na inwestycję w walutę tron . Dostałem nawet opiekuna inwestycyjnego Panią ,która podawała się przedstawiając jako Sara PAZURA i od czerwca nie ma z firmą i portalem żadnego kontaktu. Czytając opinie zamieszczone tutaj obligują mnie do zgłoszenia tej sprawy prokuraturze jako włyłudzenie.

sarenka

Myślę, że to (usunięte przez administratora) wpłaciłam 6000zł w październiku 2019 , wpłacając obiecali pomoc i kontakt przynajmniej raz w tygodniu. Nie można się niczego doprosić a teraz wszystkie telefony jakie miałam są nieosiągalne po prostu nie ma takiego numeru.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Gold Business Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Mariusz

Czy ktoś może wytłumaczyć na czym polega specyfika tej firmy ?

Lidia

(usunięte przez administratora) Zainwestowalam w kryptowaluta tron 4000 zł w zeszłym roku w czerwcu i cisza a nawet nie można się porozumieć z Tymi ludźmi.

Zbigniew Cz.

Od dn.22.06.19r po wpłaceniu i otrzymaniu pakietu nic w tym temacie nie ruszyło.Jeżeli nie otrzymam zwrotu w ciągu 7 dni powiadamiam prokuraturę.Order ID:84609018

Teresa
@Zbigniew Cz.

Mam nadzieję, że uda się jeszcze jakoś rozwiązać tę sprawę. Próbowałeś pisać albo dzwonić do Gold Business? Wiele osób tutaj czuje się oszukanych.Daj koniecznie znać.

Irena 10.10. 2019 godz.14.17P

Kupiłam ,,Pakiet Gold Business< w dniu 23.o5.br. i chyba przyjdzie mi oprawi w ramki ,, Order ID " , gdyż do dnia dzisiejszego nie udało mi się z kontaktować , w celu uruchomienia procedury ewentualnego zarabiania, o których to profitach tak zachęcał Pan Profesor. Jak się zorientowałam , to jest wielkie oszustwo ,gdyż gra czy też handel na giełdzie nie wymaga żadnych opłat w formie Orderów za który należy płacić haracz. Dałam się naciągnąć na wydatek, który z trudem zaoszczędziłam z marnej emerytury. Czas najwyższy aby zajęły się odpowiednie Organa ścigający oszustów.

Agnes

Chciałam zamówić pakiet business Gold premium za 244 złotych. Niby można osiągnąć 15 tysięcy miesięcznie. Pani przez telefon powiedziała że w przesyłce dostaje dokumenty i mailem dostanę kod dostępu i link do tej strony. Wacham się, bo nie wiem jak ten pakiet wygląda. Nie ma zdjęć i po prostu wacham się ten pakiet zamówić. Obecnie nie pracuje i wydać na pakiet za 244 złotych jest duże pieniądze jak dla mnie i lubię być pewna, że to rzeczywiście ten pakiet ponosi zyski. Jak już ten pakiet zamowiliście. To chciałabym wiedzieć czy rzeczywiście ten pakiet ponosi zyski. Jak myślicie czy warto kupować ten pakiet?

Zosia
@Agnes

To wszystko to oszustwo jak chcesz to wyślę ci zdjęcia co mi przyszło tylko ulotka i jakaś bezużyteczna kartka..

murenacie
@Agnes

Zamienisz 100 zł 10 000 zł wykorzystując jeden prosty trick. (usunięte przez administratora) Jak długo się im to udaje, skoro dałem się nabrać na 1638 zł 29 maja b.r. Najpierw przysłali mi pakiet za 138 zł, potem konsultant namówił mnie na inwestowanie w kryptowalutę stellar, zgodziłem się na 1500 zł i pieniądze przepadły. (usunięte przez administratora)

Maja
@Agnes

Niestety dałam się namówić i zamówiłam taki pakiet. Mało tego . Zamówiłam jeszcze pakiet edukacyjny i krypyowalute za 500 zl. Razem 740 , zł. Jak to mówią za głupotę trzeba płacić. Moja kosztowała mnie pół miesiąca pracy za darmo. Podobno te pieniądze zainwestowali w krypyowaluty. Dostałam nazwę strony , notowań giełdowych. Obserwuje i z przykrością muszę stwierdzić iż notowania spadają z każdy dniem.Moj wkład spadł do zera .W taki oto sposób mam miej o 740 zł.. Nie polecam nie dajcie się zmanipulować. To jest żerowania na biednych ludziach.

Mariusz

Zamówiłem pakiet startowy ale dobrze że trafiłem na tą stronę i poczytałem o tym.Nieodbieram przesyłki.????Frajerzy

Krzysztof
@Mariusz

Nie odbieraj, to oszustwo. Jak będą dzwonić najlepiej nagraj rozmowę i wrzuć na (usunięte przez administratora)

Naiwniacy ha ha ha ha ????. Jak można wierzyć w te brednie . Ze 100 zł zrobi się 10000 zł ha ha ha . No napewno ????. Ludzie ogarnijcie się.

Teresa
@Marcin

Szukam dopiero informacji na temat firmy Gold Business, dlatego też przyznam szczerze, że nie do końca zrozumiałam Twój komentarz. Może zechcesz zatem mi dokładnie wyjaśnić, co miałeś poprzednio na myśli? Byłabym Ci naprawdę bardzo wdzięczna.

Pat

Witam dzisiaj zamówiłem ten pakiet za 244 zł chciałbym od niego odstąpić jeszcze nic nie przyszło,ale widzę że to jest oszustwo na które dałem się nabrać,czy ktoś będzie do mnie dzwonił czy jak bo nie mam pojęcia

AZ

dzisiaj odebrałam pakiet Vip za 349 zł i, sprzedawca p. Paweł zapewniał że tylko 3 promocje zostały , a to będzie umowa i wszystkie szczegóły opisane. Dostałam 2 kartki z nr.telefonu i nr.ID oraz datą 9/1/2019/ nie wiem skąd taka data ?jak poczytałam w internecie to widzę że to wielka ściema. Napisałam do p. Pawła o wypowiedzenie umowy od razu dzisiaj , zobaczymy co dalej. dajcie znać czy jest jakiś adres imeil. serdecznie pozdrawiam AZ

Zgłaszajcie sprawę na policję. Oszukali moją siostrę, mamy nagrania wszystkich rozmów. Sprawa trafi do prokuratury. Nie ważne, że nie jest to duża kwota. Od urodzenia nie toleruję oszustwa, szczególnie w tak perfidny sposób.

@Paweł

Prokuratura zajmuje się już sprawą, za wszystkim stoi spółka Archoa Investments w internecie jest wiele negatywnych opinii, od niektórych aż włosy stają dęba.

murenacie
@Paweł

A to ciekawe. Oszukali mnie na 1638 zł. Za pakiet zapłaciłem 138 zł, potem konsultant namówił mnie na kupno kryptowaluty stellar, 29 marca br posłałem przez kuriera 1500 zł i pieniądze przepadły. Wszystko szczegółowo opisałem w zawiadomieniu policji i prokuratura krakowska przysłała mi postanowienie o odmowie wszczęcia postępowania. Bardzo proszę o podanie adresu prokuratury, która się tym zajmuje.

Beata
@murenacie

Święta racja kupa oszustów kazali wpłacić 300zl ale nie dałam się oszukać. Obiecali kupę kasy dobrze że w porę przyszłam po rozum do głowy.

Dariusz
@Beata

Widzę, że kilka osób zostało oszukanych przez firmę. Moglibyście napisać, jak to się stało, że w ogóle na tę firmę trafiliście? Konsultanci sami się z Wami skontaktowali, czy może wcześniej wypełnialiście formularze, gdzie podawaliście swoje dane kontaktowe?

Paula

Czy jeżeli wpisałam dane moje i mój numer do tej firmy i wysłałam czy przesyłka dojdzie dodam że płatność jest przy odbiorze a chce z tego zrezygnować co zrobić.

Waldi
@Paula

Nie odbierać przesyłki po prostu Dobrze ze się Pani rozmyslila. Gnoic oszustów

emily_567

Zanim wykupiliscie cokolwiek od nich, powinniście poczytać opinie w Internecie.(usunięte przez administratora)

mx6

wysla (usunięte przez administratora) ulotke i papier i 244 soiecialnie do nich pojade i ich zgnoje nawet tak zeby policja przyjechala zeby sie za nich wzili telefonu nie odbieraja qurwy je bane

TedB1962

Dałem się (usunięte przez administratora) Zapłaciłem 300 zł i pewnie na tym się skończy mój business.

piotr
@TedB1962

ja dzis dostalem pakiet za 300 i na jutro umowiony jestem z ta babka od doractwa itd ...

K0P124
@TedB1962

Napisz reklamację, powiedz że zgłaszasz sprawę na prokuraturę, oddadzą tak jak mi. Jeśli nie, zgłoś nie warto odpuszczać oszustom.

Ja99

Rezygnuje

Majstersztyk

Witam mam ten sam problem coś Więcej mi o tym powiesz bo dostałem przesyłkę od nich wczoraj i co dzwonię to inna osoba odbiera i coś myślę że kręcą teraz dzwoniłem na ten nr co przyszło mi w przesyłce coś opowiadał że to jak oni. Mają tyle ludzi i czasu mało na to że jak zainwestuje ileś złoty na krypto waluty to że mi zysk 2 krotnie będzie rósł proszę o odpowiedź?

Niki123
@Majstersztyk

Nagraj rozmowę i wrzuć na YT

Zostaw merytoryczną opinię o Gold Business Sp. z o.o. - Warszawa

Gold Business Sp. z o.o.