Opinie o Niezależny Operator Finansowy Centrum 9 w Kozy

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Niezależny Operator Finansowy Centrum 9? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

eqwqew Nowy wpis

Atmosfera w biurach ok, ale w centrali to już nie. Nie bardzo wiadomo kto jest kim. Do tego stan samochodów firmowych tragiczny.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Czy firma Niezależny Operator Finansowy Centrum 9 udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Krajsler

W CEIDG jakoś tego nie widać

Picuo Nowy wpis
@Krajsler

Chyba ma swoją nową firmę tak cedeig pisze

Niemiecki Nowy wpis
@Picuo

Ma jakieś spółki

Marzena

Centrum9 to firma, która swoim klientom oferuje przede wszystkim kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz pożyczki pozabankowe i chwilówki. Czy ktoś miał okazję skorzystać z ich oferty i może wypowiedzieć się, czy proponowane warunki są atrakcyjne dla obu stron?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Błażej

@Pr a często robi się nadgodziny? Są extra płatne?

Czy w firmie Niezależny Operator Finansowy Centrum 9 są regularne szkolenia pracownicze?

Pr
@Pytanie

Są ale nie regularne

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Niezależny Operator Finansowy Centrum 9?

c9
@Pytanie

Rozmowy odbywają się w placówkach.

Zadowolona
 Rekomendacja

Uważam, że negatywne opinie o pracy w Centrum9 wypływają od Pracowników, którzy wyraźnie nie sprawdzili się na swoich stanowiskach. Niestety nie każdy się tutaj nadaje, trzeba mieć predyspozycje na dobrego sprzedawcę oraz potrafić w miarę samodzielnie organizować pracę swoją oraz całej placówki, jeśli to potrafisz, to praca bajka :) Swoboda pracy, przyjazna, pomocna atmosfera, której w korpo nie znajdziesz, jasne zasady zatrudnienia i wynagrodzenia, niewygórowane plany (tak jak napisałam wcześniej, jeśli masz umiejętności sprzedażowe!) U mnie zarobki kształtują się w okolicach 4000zł, czasami wpadnie jakiś konkurs, np. na produkty bankowe, gdzie można zarobić dodatkową gotówkę albo wygrać sprzęd AGD/ RTV. Z czystym sumieniem mogę polecić tę pracę dla osób, które czują się dobrze w pracy z Klientem :)

Gość
@Zadowolona

W 100% się zgadzam. Atmosfera na duży +.

Dawid

Minęło sporo czasu od poprzednich wpisów a na forum nie udzielił się żaden pracownik, dobrze gdyby ktoś wypowiedział się na temat tego jaka obecnie panuje sytuacja w firmie. Wpisy o Waszych wrażeniach dotyczących pracodawcy bardzo pomagają przyszłym pracownikom.

zbuntowany

praca w centrum9 jako ulotkarz czy ulotkarz kierowca ok poza tym że w każdej chwili mogą Cię zwolnić nawet jeśli byłbyś najlepszym pracownikiem no niestety taka polityka firmy najdłużej się utrzymują lekko upośledzeni ulotkarze bez obrazy oczywiście

Ja
@zbuntowany

Ja pracowałem w tej firmie przez 3 miesiące jako kierowca/ulotkarz i mi się dobrze w niej pracowało a zmieniłem pracę tylko dla tego że znalazłem lepiej płatną.

Zielonygroszek

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Wyjątkowe złe zarządzanie, haos, plany zmieniają się co minutę. Zero stabliności. Dziś jest praca a jutro jej nie ma mimo zapenień.

Pracuje w firmie kilka miesiecy. Jestem bardzo zadowolona, wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych celów sprzedażowych ponadto zawsze są jakieś konkursy gdzie przy odrobinie szczęści naprawde można sobie fajnie dorobić. Dostałam wiele pomocy od szefostwa jak i od kolegów z pracy. Każda opinia pracownika jest brana pod uwage. Pracowałam wcześniej w banku i tam mobbing był na porządku dziennym, w tej firmie nawet nie pomyślałabym sobie o tym. Jest miło, pracuje się swietnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Paula

Znajoma z branży pracuje w centrum9 bardzo sobie chwali. Dużo pracy ale wychodzi koło 3-4 tys dzięki temu. Na początku umowa zlecenie później umowa o pracę po 3ch miesiącach.

Pomocny
@Paula

3-4 tys? Może max w 3 biurach tyle można wyjść.

Paulina

Bardzo dawno nie pojawiały się żadne nowe informacje ani opinie o firmie Niezależny Operator Finansowy Centrum 9. Być może dlatego, że osoby tam zatrudnione, koncentrują się na swoich zadaniach i są za ich realizację godnie wynagradzani i nie mają czasu na śledzenie tego forum. Ale gdyby ktoś jednak zechciał napisać kilka słów na temat warunków pracy, oferowanych umów i zarobków, to na pewno spotka się z wdzięcznością osób, które dopiero szukają dla siebie miejsca na rynku pracy.

Zbynio

Rzadko tu piszecie bo dobrze się pracuje i nikomu nie chce się pisać? Szukam info bo chcę aplikować.

Czemu pracownicy firmy Niezależny Operator Finansowy Centrum 9 nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

Ciekawy

A więc jak jest na prawdę? Jakie zarobki bez ziemi i co jest wymagane itd. Napiszcie

Paulina

@Olaczy udało Ci się dostać do firmy? A może brałaś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich wrażeniach. Dodatkowe informacje o procesie rekrutacyjnym do firmy będą pomocne dla osób, które ten etap mają jeszcze przed sobą.

Ola

w ogłoszeniu jest wymaganie: realizacja planów sprzedażowych :-)

Ola

właśnie wysłałam tam swoje Cv:-) Mam duże doświadczenie w sprzedaży i w bankowości. Mam dosyć banków:-) Czy jest możliwość pracy na pół etatu? pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Niezależny Operator Finansowy Centrum 9 - Kozy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Niezależny Operator Finansowy Centrum 9
3.4/5 Na podstawie 117 ocen.
Niezależny Operator Finansowy Centrum 9