3 Dodaj opinię
3 116 41 5 1

Opinie o Niezależny Operator Finansowy Centrum 9

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Niezależny Operator Finansowy Centrum 9?

c9 Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Pytanie

Rozmowy odbywają się w placówkach.

Leszek Nowy wpis
@c9

A jak wygląda obecnie proces rekrutacji? Jest to jedno, czy więcej spotkań?

Zadowolona
Nazwa działu: Finanse
 Rekomendacja

Uważam, że negatywne opinie o pracy w Centrum9 wypływają od Pracowników, którzy wyraźnie nie sprawdzili się na swoich stanowiskach. Niestety nie każdy się tutaj nadaje, trzeba mieć predyspozycje na dobrego sprzedawcę oraz potrafić w miarę samodzielnie organizować pracę swoją oraz całej placówki, jeśli to potrafisz, to praca bajka :) Swoboda pracy, przyjazna, pomocna atmosfera, której w korpo nie znajdziesz, jasne zasady zatrudnienia i wynagrodzenia, niewygórowane plany (tak jak napisałam wcześniej, jeśli masz umiejętności sprzedażowe!) U mnie zarobki kształtują się w okolicach 4000zł, czasami wpadnie jakiś konkurs, np. na produkty bankowe, gdzie można zarobić dodatkową gotówkę albo wygrać sprzęd AGD/ RTV. Z czystym sumieniem mogę polecić tę pracę dla osób, które czują się dobrze w pracy z Klientem :)

Tak4Nie1
Gość Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Zadowolona

W 100% się zgadzam. Atmosfera na duży +.

Dawid

Minęło sporo czasu od poprzednich wpisów a na forum nie udzielił się żaden pracownik, dobrze gdyby ktoś wypowiedział się na temat tego jaka obecnie panuje sytuacja w firmie. Wpisy o Waszych wrażeniach dotyczących pracodawcy bardzo pomagają przyszłym pracownikom.

zbuntowany

praca w centrum9 jako ulotkarz czy ulotkarz kierowca ok poza tym że w każdej chwili mogą Cię zwolnić nawet jeśli byłbyś najlepszym pracownikiem no niestety taka polityka firmy najdłużej się utrzymują lekko upośledzeni ulotkarze bez obrazy oczywiście

Gość
@zbuntowany

Lekko upośledzeni ulotkarze zostają zwolnieni przy pierwszej lepszej okazji co doskonale widać na Twoim przykładzie, oczywiście bez obrazy ;)

Ja
@zbuntowany

Ja pracowałem w tej firmie przez 3 miesiące jako kierowca/ulotkarz i mi się dobrze w niej pracowało a zmieniłem pracę tylko dla tego że znalazłem lepiej płatną.

Zielonygroszek

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Wyjątkowe złe zarządzanie, haos, plany zmieniają się co minutę. Zero stabliności. Dziś jest praca a jutro jej nie ma mimo zapenień.

Tak8Nie1

Pracuje w firmie kilka miesiecy. Jestem bardzo zadowolona, wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych celów sprzedażowych ponadto zawsze są jakieś konkursy gdzie przy odrobinie szczęści naprawde można sobie fajnie dorobić. Dostałam wiele pomocy od szefostwa jak i od kolegów z pracy. Każda opinia pracownika jest brana pod uwage. Pracowałam wcześniej w banku i tam mobbing był na porządku dziennym, w tej firmie nawet nie pomyślałabym sobie o tym. Jest miło, pracuje się swietnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Paula

Znajoma z branży pracuje w centrum9 bardzo sobie chwali. Dużo pracy ale wychodzi koło 3-4 tys dzięki temu. Na początku umowa zlecenie później umowa o pracę po 3ch miesiącach.

Pomocny
@Paula

3-4 tys? Może max w 3 biurach tyle można wyjść.

Paulina

Bardzo dawno nie pojawiały się żadne nowe informacje ani opinie o firmie Niezależny Operator Finansowy Centrum 9. Być może dlatego, że osoby tam zatrudnione, koncentrują się na swoich zadaniach i są za ich realizację godnie wynagradzani i nie mają czasu na śledzenie tego forum. Ale gdyby ktoś jednak zechciał napisać kilka słów na temat warunków pracy, oferowanych umów i zarobków, to na pewno spotka się z wdzięcznością osób, które dopiero szukają dla siebie miejsca na rynku pracy.

Zbynio

Rzadko tu piszecie bo dobrze się pracuje i nikomu nie chce się pisać? Szukam info bo chcę aplikować.

TakNie1

Czemu pracownicy firmy Niezależny Operator Finansowy Centrum 9 nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

Ciekawy

A więc jak jest na prawdę? Jakie zarobki bez ziemi i co jest wymagane itd. Napiszcie

Paulina

@Olaczy udało Ci się dostać do firmy? A może brałaś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich wrażeniach. Dodatkowe informacje o procesie rekrutacyjnym do firmy będą pomocne dla osób, które ten etap mają jeszcze przed sobą.

Ola

w ogłoszeniu jest wymaganie: realizacja planów sprzedażowych :-)

Tak11Nie1
Ola

właśnie wysłałam tam swoje Cv:-) Mam duże doświadczenie w sprzedaży i w bankowości. Mam dosyć banków:-) Czy jest możliwość pracy na pół etatu? pozdrawiam

Paulina

@Justyna to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. A na jakim stanowisku byłaś zatrudniona? Należy pamiętać, że ogólne warunki pracy, atmosfera mogą się nieco różnić od siebie, w zależności od obejmowanego stanowiska.

Tak8Nie
Justyna

Ja pracowała pół roku również polecam zawsze możesz liczyć na pomoc kolegów koleżanek wynagrodzenie na czas adekwatne do wyników ciągle dodatkowe bonusy konkursy Szefostwo fer wobec pracowników Polecam prace w tej firmie

Tak7Nie1

Pracuje w firmie od dłuższego czasu, kasa zawsze na czas, można liczyć na jakieś bonusy. Atmosfera super. W razie problemów można zawsze liczyć na pomoc. Polecam pracę w Centrum9

Tak10Nie1
FIU

Prawie czteroletnia praca w Centrum 9 daje mi wiele satysfakcji i zadowolenia, to nie tylko praca ale również możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, dzięki współpracownikom można się wiele nauczyć, zawsze otrzymałam pomoc kiedy jej potrzebowałam, płaca atrakcyjna oraz adekwatna do osiąganych wyników.

Tak8Nie1
FIU

Tak10Nie1
Paulina

Myślisz o zatrudnieniu się w firmie? Chcesz dowiedzieć się więcej o Niezależny Operator Finansowy Centrum 9? Zachęcam do zapoznania się z informacjami zawartymi na ich stronie internetowej: https://centrum9.pl/o-nas/ A Wy jakie macie doświadczenia z ową firmą? Jak oceniacie Niezależny Operator Finansowy Centrum 9 jako pracodawcę?

Ibiszek

Nie wiem jak tam płacą doradca finansowym chyba ok. Ja ta firmę znam że słyszenia koleżanka tam pracuję

ib

no chyba nie

Kolo

Nie ma już planów na początku miałam zlecenie teraz um

Tak4Nie1
Kolo

Różnie koło 2 tys pracuje już 5 miesiąc do tego masz premie i social multi i PZU zdrowie

Tak7Nie1
adminka

Pracuje w tej firmie juz od dluzszego czasu. Kasa na czas zawsze, premie adekwatne do wykonanej pracy, Na pracodawców zawsze mozna liczyc. Uczciwa firma z prawdziwego zdarzenia. Jedyny problem to te chorobowe jak nie masz zastepstwa to nie dostaniesz

Tak9Nie1

Pracuje w tej firmie juz jakis czas i jestem zadowolona. Szefostwo bardzo fajne, Najlepsza Pani Basia Z, wynagrodzenie tez bardzo dogodne, jeżeli ma sie jakies problemy to każdy pracownik pomoże, super godziny pracy tylko jedno co nam nie odpowiada to problem z chorobowym bo często nie ma kto zastąpić w biurze chorego pracownika. Ale tak to polecam bardzo prace w Centrum!:-)

Tak9Nie1
Dzogrey
@Pracownik

Chciałam zapytać jakie jest miesięczna podstawa wynagrodzenia?

Miki
@Pracownik

Jest ok

ert

Pracowałam jako doradca hmm w sumie wszytsko ok tylko te zebrania są męczące bo trzeba raz na 3 miesiące jechać w sobotę do Katowic

Tak6Nie2
urzad

(usunięte przez administratora), mają ofertę stażu w pup w bielsku i wymagania z kosmosu minimum 6-8 godzin pracy i jeszcze od 8 rano do min 14

TakNie

a i tak dalej u nich pracujesz:)

Tak2Nie1
ola

Plany sprzedaży, co z tego że dostaniesz premie jak plan musisz zrobić 100% jak nie to dostaniesz( usunięte przez administratora ) i tyle

Tak2Nie

Zostaw opinię o Niezależny Operator Finansowy Centrum 9 - Kozy

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie