Niezależny Operator Finansowy Centrum 9

3 Dodaj merytoryczną opinię
Niezależny Operator Finansowy Centrum 9
counter
3 116 43 5 1

Opinie o Niezależny Operator Finansowy Centrum 9

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.
 Pytanie

Wiecie czy Niezależny Operator Finansowy Centrum 9 udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Błażej Nowy wpis

@Pr a często robi się nadgodziny? Są extra płatne?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w firmie Niezależny Operator Finansowy Centrum 9 są regularne szkolenia pracownicze?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pr Nowy wpis
@Pytanie

Są ale nie regularne

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Niezależny Operator Finansowy Centrum 9?

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
c9
@Pytanie

Rozmowy odbywają się w placówkach.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Zadowolona
 Rekomendacja

Uważam, że negatywne opinie o pracy w Centrum9 wypływają od Pracowników, którzy wyraźnie nie sprawdzili się na swoich stanowiskach. Niestety nie każdy się tutaj nadaje, trzeba mieć predyspozycje na dobrego sprzedawcę oraz potrafić w miarę samodzielnie organizować pracę swoją oraz całej placówki, jeśli to potrafisz, to praca bajka :) Swoboda pracy, przyjazna, pomocna atmosfera, której w korpo nie znajdziesz, jasne zasady zatrudnienia i wynagrodzenia, niewygórowane plany (tak jak napisałam wcześniej, jeśli masz umiejętności sprzedażowe!) U mnie zarobki kształtują się w okolicach 4000zł, czasami wpadnie jakiś konkurs, np. na produkty bankowe, gdzie można zarobić dodatkową gotówkę albo wygrać sprzęd AGD/ RTV. Z czystym sumieniem mogę polecić tę pracę dla osób, które czują się dobrze w pracy z Klientem :)

Pomocna?
Tak8Nie3
Zgłoś
Gość
@Zadowolona

W 100% się zgadzam. Atmosfera na duży +.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Dawid

Minęło sporo czasu od poprzednich wpisów a na forum nie udzielił się żaden pracownik, dobrze gdyby ktoś wypowiedział się na temat tego jaka obecnie panuje sytuacja w firmie. Wpisy o Waszych wrażeniach dotyczących pracodawcy bardzo pomagają przyszłym pracownikom.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zbuntowany

praca w centrum9 jako ulotkarz czy ulotkarz kierowca ok poza tym że w każdej chwili mogą Cię zwolnić nawet jeśli byłbyś najlepszym pracownikiem no niestety taka polityka firmy najdłużej się utrzymują lekko upośledzeni ulotkarze bez obrazy oczywiście

Pomocna?
Tak3Nie2
Zgłoś
Ja
@zbuntowany

Ja pracowałem w tej firmie przez 3 miesiące jako kierowca/ulotkarz i mi się dobrze w niej pracowało a zmieniłem pracę tylko dla tego że znalazłem lepiej płatną.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Zielonygroszek

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Wyjątkowe złe zarządzanie, haos, plany zmieniają się co minutę. Zero stabliności. Dziś jest praca a jutro jej nie ma mimo zapenień.

Pomocna?
Tak10Nie3
Zgłoś
Pracownik

Pracuje w firmie kilka miesiecy. Jestem bardzo zadowolona, wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych celów sprzedażowych ponadto zawsze są jakieś konkursy gdzie przy odrobinie szczęści naprawde można sobie fajnie dorobić. Dostałam wiele pomocy od szefostwa jak i od kolegów z pracy. Każda opinia pracownika jest brana pod uwage. Pracowałam wcześniej w banku i tam mobbing był na porządku dziennym, w tej firmie nawet nie pomyślałabym sobie o tym. Jest miło, pracuje się swietnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Paula

Znajoma z branży pracuje w centrum9 bardzo sobie chwali. Dużo pracy ale wychodzi koło 3-4 tys dzięki temu. Na początku umowa zlecenie później umowa o pracę po 3ch miesiącach.

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Pomocny
@Paula

3-4 tys? Może max w 3 biurach tyle można wyjść.

Pomocna?
Tak7Nie2
Zgłoś
Paulina

Bardzo dawno nie pojawiały się żadne nowe informacje ani opinie o firmie Niezależny Operator Finansowy Centrum 9. Być może dlatego, że osoby tam zatrudnione, koncentrują się na swoich zadaniach i są za ich realizację godnie wynagradzani i nie mają czasu na śledzenie tego forum. Ale gdyby ktoś jednak zechciał napisać kilka słów na temat warunków pracy, oferowanych umów i zarobków, to na pewno spotka się z wdzięcznością osób, które dopiero szukają dla siebie miejsca na rynku pracy.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Zbynio

Rzadko tu piszecie bo dobrze się pracuje i nikomu nie chce się pisać? Szukam info bo chcę aplikować.

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Administrator

Czemu pracownicy firmy Niezależny Operator Finansowy Centrum 9 nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

Pomocna?
Tak4Nie2
Zgłoś
Ciekawy

A więc jak jest na prawdę? Jakie zarobki bez ziemi i co jest wymagane itd. Napiszcie

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Paulina

@Olaczy udało Ci się dostać do firmy? A może brałaś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich wrażeniach. Dodatkowe informacje o procesie rekrutacyjnym do firmy będą pomocne dla osób, które ten etap mają jeszcze przed sobą.

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Ola

w ogłoszeniu jest wymaganie: realizacja planów sprzedażowych :-)

Pomocna?
Tak13Nie1
Zgłoś
Ola

właśnie wysłałam tam swoje Cv:-) Mam duże doświadczenie w sprzedaży i w bankowości. Mam dosyć banków:-) Czy jest możliwość pracy na pół etatu? pozdrawiam

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Paulina

@Justyna to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. A na jakim stanowisku byłaś zatrudniona? Należy pamiętać, że ogólne warunki pracy, atmosfera mogą się nieco różnić od siebie, w zależności od obejmowanego stanowiska.

Pomocna?
Tak9Nie1
Zgłoś
Justyna

Ja pracowała pół roku również polecam zawsze możesz liczyć na pomoc kolegów koleżanek wynagrodzenie na czas adekwatne do wyników ciągle dodatkowe bonusy konkursy Szefostwo fer wobec pracowników Polecam prace w tej firmie

Pomocna?
Tak9Nie1
Zgłoś
pracownik

Pracuje w firmie od dłuższego czasu, kasa zawsze na czas, można liczyć na jakieś bonusy. Atmosfera super. W razie problemów można zawsze liczyć na pomoc. Polecam pracę w Centrum9

Pomocna?
Tak12Nie1
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Niezależny Operator Finansowy Centrum 9 - Kozy

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Niezależny Operator Finansowy Centrum 9