Niezależny Operator Finansowy Centrum 9

Kozy

Opinie o Niezależny Operator Finansowy Centrum 9

Paulina

@Olaczy udało Ci się dostać do firmy? A może brałaś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich wrażeniach. Dodatkowe informacje o procesie rekrutacyjnym do firmy będą pomocne dla osób, które ten etap mają jeszcze przed sobą.

Ola

w ogłoszeniu jest wymaganie: realizacja planów sprzedażowych :-)

Ola

właśnie wysłałam tam swoje Cv:-) Mam duże doświadczenie w sprzedaży i w bankowości. Mam dosyć banków:-) Czy jest możliwość pracy na pół etatu? pozdrawiam

Paulina

@Justyna to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. A na jakim stanowisku byłaś zatrudniona? Należy pamiętać, że ogólne warunki pracy, atmosfera mogą się nieco różnić od siebie, w zależności od obejmowanego stanowiska.

Justyna

Ja pracowała pół roku również polecam zawsze możesz liczyć na pomoc kolegów koleżanek wynagrodzenie na czas adekwatne do wyników ciągle dodatkowe bonusy konkursy Szefostwo fer wobec pracowników Polecam prace w tej firmie

Pracuje w firmie od dłuższego czasu, kasa zawsze na czas, można liczyć na jakieś bonusy. Atmosfera super. W razie problemów można zawsze liczyć na pomoc. Polecam pracę w Centrum9

FIU

Prawie czteroletnia praca w Centrum 9 daje mi wiele satysfakcji i zadowolenia, to nie tylko praca ale również możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, dzięki współpracownikom można się wiele nauczyć, zawsze otrzymałam pomoc kiedy jej potrzebowałam, płaca atrakcyjna oraz adekwatna do osiąganych wyników.

FIU

Paulina

Myślisz o zatrudnieniu się w firmie? Chcesz dowiedzieć się więcej o Niezależny Operator Finansowy Centrum 9? Zachęcam do zapoznania się z informacjami zawartymi na ich stronie internetowej: https://centrum9.pl/o-nas/ A Wy jakie macie doświadczenia z ową firmą? Jak oceniacie Niezależny Operator Finansowy Centrum 9 jako pracodawcę?

Ibiszek

Nie wiem jak tam płacą doradca finansowym chyba ok. Ja ta firmę znam że słyszenia koleżanka tam pracuję

ib

no chyba nie

Kolo

Nie ma już planów na początku miałam zlecenie teraz um

Kolo

Różnie koło 2 tys pracuje już 5 miesiąc do tego masz premie i social multi i PZU zdrowie

adminka

Pracuje w tej firmie juz od dluzszego czasu. Kasa na czas zawsze, premie adekwatne do wykonanej pracy, Na pracodawców zawsze mozna liczyc. Uczciwa firma z prawdziwego zdarzenia. Jedyny problem to te chorobowe jak nie masz zastepstwa to nie dostaniesz

Pracuje w tej firmie juz jakis czas i jestem zadowolona. Szefostwo bardzo fajne, Najlepsza Pani Basia Z, wynagrodzenie tez bardzo dogodne, jeżeli ma sie jakies problemy to każdy pracownik pomoże, super godziny pracy tylko jedno co nam nie odpowiada to problem z chorobowym bo często nie ma kto zastąpić w biurze chorego pracownika. Ale tak to polecam bardzo prace w Centrum!:-)

Dzogrey
@Pracownik 23.08.2016 13:21

Chciałam zapytać jakie jest miesięczna podstawa wynagrodzenia?

Miki
@Pracownik 23.08.2016 13:21

Jest ok

ert

Pracowałam jako doradca hmm w sumie wszytsko ok tylko te zebrania są męczące bo trzeba raz na 3 miesiące jechać w sobotę do Katowic

urzad

(usunięte przez administratora), mają ofertę stażu w pup w bielsku i wymagania z kosmosu minimum 6-8 godzin pracy i jeszcze od 8 rano do min 14

a i tak dalej u nich pracujesz:)

ola

Plany sprzedaży, co z tego że dostaniesz premie jak plan musisz zrobić 100% jak nie to dostaniesz( usunięte przez administratora ) i tyle

diana

SCKT
@diana 07.05.2016 12:06
Pracowała w tej Firmie i nikomu jej nie polecam.

A nie polecasz z jakiego powodu ?

Zainteresowana pracą
@diana 07.05.2016 12:06
Pracowała w tej Firmie i nikomu jej nie polecam.

A moglibyście napisać jakie są te plany sprzedażowe ? i czy zatrudnienie ma umowę o pracę czy zlecenie?. Z góry dziękuję za informację .

Zostaw opinię o Niezależny Operator Finansowy Centrum 9 - Kozy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niezależny Operator Finansowy Centrum 9