3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 116 43 5 1

Opinie o Niezależny Operator Finansowy Centrum 9

FIU

Prawie czteroletnia praca w Centrum 9 daje mi wiele satysfakcji i zadowolenia, to nie tylko praca ale również możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, dzięki współpracownikom można się wiele nauczyć, zawsze otrzymałam pomoc kiedy jej potrzebowałam, płaca atrakcyjna oraz adekwatna do osiąganych wyników.

FIU

Paulina

Myślisz o zatrudnieniu się w firmie? Chcesz dowiedzieć się więcej o Niezależny Operator Finansowy Centrum 9? Zachęcam do zapoznania się z informacjami zawartymi na ich stronie internetowej: https://centrum9.pl/o-nas/ A Wy jakie macie doświadczenia z ową firmą? Jak oceniacie Niezależny Operator Finansowy Centrum 9 jako pracodawcę?

Tak5Nie1

Tak1Nie
Ibiszek

Nie wiem jak tam płacą doradca finansowym chyba ok. Ja ta firmę znam że słyszenia koleżanka tam pracuję

Tak7Nie1
ib

no chyba nie

Tak2Nie
Kolo

Nie ma już planów na początku miałam zlecenie teraz um

Tak5Nie1
Kolo

Różnie koło 2 tys pracuje już 5 miesiąc do tego masz premie i social multi i PZU zdrowie

adminka

Pracuje w tej firmie juz od dluzszego czasu. Kasa na czas zawsze, premie adekwatne do wykonanej pracy, Na pracodawców zawsze mozna liczyc. Uczciwa firma z prawdziwego zdarzenia. Jedyny problem to te chorobowe jak nie masz zastepstwa to nie dostaniesz

Tak11Nie1

Pracuje w tej firmie juz jakis czas i jestem zadowolona. Szefostwo bardzo fajne, Najlepsza Pani Basia Z, wynagrodzenie tez bardzo dogodne, jeżeli ma sie jakies problemy to każdy pracownik pomoże, super godziny pracy tylko jedno co nam nie odpowiada to problem z chorobowym bo często nie ma kto zastąpić w biurze chorego pracownika. Ale tak to polecam bardzo prace w Centrum!:-)

Dzogrey
@Pracownik

Chciałam zapytać jakie jest miesięczna podstawa wynagrodzenia?

Tak4Nie1
Miki
@Pracownik

Jest ok

Tak6Nie1
ert

Pracowałam jako doradca hmm w sumie wszytsko ok tylko te zebrania są męczące bo trzeba raz na 3 miesiące jechać w sobotę do Katowic

Tak8Nie2
urzad

(usunięte przez administratora), mają ofertę stażu w pup w bielsku i wymagania z kosmosu minimum 6-8 godzin pracy i jeszcze od 8 rano do min 14

Tak1Nie

TakNie

a i tak dalej u nich pracujesz:)

Tak2Nie1
ola

Plany sprzedaży, co z tego że dostaniesz premie jak plan musisz zrobić 100% jak nie to dostaniesz(usunięte przez administratora) i tyle

Tak3Nie
diana

Pracowała w tej Firmie i nikomu jej nie polecam.

Tak20Nie1
SCKT
@diana

A nie polecasz z jakiego powodu ?

Zainteresowana pracą
@diana

A moglibyście napisać jakie są te plany sprzedażowe ? i czy zatrudnienie ma umowę o pracę czy zlecenie?. Z góry dziękuję za informację .

Tak16Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Niezależny Operator Finansowy Centrum 9 - Kozy