Agencja Rozwoju Pomorza

Gdańsk

Agencja Rozwoju Pomorza

Opinie o Agencja Rozwoju Pomorza

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dominika

@Czarek, jesteś zainteresowany pracą w Agencja Rozwoju Pomorza? Jakie stanowisko Cię interesuje? @Gośka, widziałam, że pytałaś o pracę w Agencja Rozwoju Pomorza. Zdecydowałaś się aplikować? A może już pracujesz w tym miejscu? @aw, a długo już pracujesz w Agencja Rozwoju Pomorza? Czy zwolnienia, o których piszesz, często zdarzają się w tym miejscu?

Gośka

Jakie zarobki?Opłaca sie tam aplikowac?

aw
@Gośka 21.04.2018 17:20

Jeżeli chodzi o zarobki, zdecydowanie nie opłaca się aplikować (o ile nie aplikujesz na stanowisko koordynatora/kierownika, zwykły specjalista to ok. 2200 na rękę). Zatrudniają na czas określony i przeciągają taką formę zatrudnienia tak długo jak tylko się da. Jak tylko ktoś przestanie być potrzebny, zwalniają. Przełożeni bardzo różni, można trafić bardzo dobrze, można trafić też tak, że lepiej w ogóle nie trafiać. Nie polecam

Czarek

Szkoda, że nikt nie pisze. Ludzie szukaj,a opinii pracowników!

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Agencja Rozwoju Pomorza na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Gdańsk i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Izabela

Wiem, że Agencja Rozwoju Pomorza poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. Promocji Gospodarczej. Podpowiedzcie mi coś w tym temacie.

Dominika

Na stronie Agencja Rozwoju Pomorza pojawiła się oferta pracy do Działu Regionalnej Instytucji Finansującej - czy ktoś z forumowiczów może się podzielić doświadczeniami na temat tego działu? Czy warto aplikować na stanowisko specjalisty? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Każda informacje będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

bógajski

partyk, a dlaczego tak jest i czy aby na pewno na 100 % nie zatrudniają ? Wątpię żeby ktoś im tutaj pracę podjął na zlecenie - tym bardziej że klienci są naprawdę wymagający i mogą napsuć dużo krwi pracownikom.

fifi

mam mieszane uczucia czytając to wszystko.. w sumie plecy tak naprawdę to można mieć wszędzie ale nie wierzę że tylko to zapewnia byt i utrzymanie się w pracy.. nie wiem gdzie @kijfty widziałeś jakieś ogłoszenia,ponieważ ja tam byłem i nic nie znalazłem, o jakim stanowisku mówisz

kjfty

Ja właśnie tak zrobiłem- złożyłem cv i zostałem zaproszony na rozmowę. Dobre przygotowanie do rozmowy jest tym elementem, który znacznie podnosi naszą pewność siebie, pozwala czuć się bardziej komfortowo,dlatego chciałbym aby na tym forum ktoś mi udzielił podpowiedzi jak tam u nich z tym jest na podstawie własnych doświadczeń....

arp

@lonek bzdury pleciesz... ja też się starałem i co z tego.... w tej firmie liczy się układ nie to co sobą prezentujesz i jak pracujesz i tyle w temacie... :)

Wiewiórka

Atmosfera gęsta. Dużo układów, układzików,fałszu i obłudy. Co do umów to trzymają w napięciu do ostatniego dnia. Na nieokreślony nie zatrudniają. Ludzi raczej zwalniają. Nie doceniają dobrych pracowników. Masz plecy, pierdzisz w stołek. Nie masz, wylatujesz.

an

Nie polecam pracy duzo by mozna napisac... rekrutuja a po dwoch/trzech latach zwalniaja i tak w kolko:) a czesc prawdziwych opiniii z tego forum juz zniknela:)

grześ

Ja w sumie mam wykształcenie wyższe, język obcy jeden płynnie, drugi tak sobie, może napiszecie jak tam z warunkami?

grześ

Czy ja wiem, teraz na rynku pracy taka konkurencja, że o takich kandydatów wcale nie jest trudno, teraz jedynie moga żałować Ci, co sie języków nie uczyli.

raczek

To fakt, agencja rozwoju pomorza szuka na stanowisko project managera, ale wymagania jak dla mnie wygórowane, wykształcenie wyższe, dwa języki, długo by tak wymieniać.

Gaweł

pracują bodajże na projektach unijnych, a jak wiemy jest ostatni rok budżetowy. mimo to nadal rekrutują :) http://www.arp.gda.pl/81,praca-w-arp-s-a.html

wykształcony i obyty

faktycznie. banda prymitywnych [usunięte przez moderatora]. moje kwalifikacje są 10 lepsze od kwalifikacji ich śmiesznych prezesów a nie dostałem posady specjalisty, hahaha. odpuszczam sobie tę przybudówkę [usunięte przez moderatora]

[usunięte przez moderatora] Omijacie z daleka tę firmę sami polityczni i z klucza

Zostaw opinię o Agencja Rozwoju Pomorza - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Rozwoju Pomorza