Opinie o ATLAS w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ATLAS. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ATLAS o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATLAS w Piotrków Trybunalski

Michalina

Najgorsze jest kierownictwo magazynu, brak zorganizowania, (usunięte przez administratora) odzywki, co jeden to większy (usunięte przez administratora)

Pracownik produkcji

Powiem krótko.Firma pod rządami pana Ariela chyli się ku upadkowi , bardzo źle się dzieje w Piotrkowie tryb, ludzie z długim stażem pracy zwalniają się na potęge.Zakończy się tym że zostanie tylko kadra biurowa i to będzie końec Atlasa i pana Ariela.

Michalina Nowy wpis

Jacuś Nowy wpis

Jest coraz gorszej.nikt nikogo nie szanuje.odradzam pracę w tej firmie pod rządami pana Ariela.

jakis Nowy wpis

Były w końcu długo zapowiadane podwyżki, chłopaki z UR dostali 200zł BRUTTO :)

@pracownik Nowy wpis
@jakis

Cieszcie się że dostaliście 200 zł. brutto bo na więcej nie zasługuje cię...

Pracownik produkcji

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ATLAS, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie ATLAS?

oscki

Czy to prawda ,ze wciąż jeździ się w tej firmy gruchotami i ze flota samochowa jest wciąż na bardzo słabym poziomie?

Były
@oscki

Pytanie stare, odpowiedź aktualna. Atlas nie ma floty, Atlas ma samochody, u to akurat te które udało się kupić najtaniej. Tak, są stare, niektóre bardzo... Panowie tym zarządzający przed Atlasem zajmowali się flotą traktorów w PGR

Katarzyna

Gorszego buraka za szefa nie mialam do tej pory. Nie szanuje ludzi. Odradzam szkoda nerwow.

Były
@Katarzyna

Oni wszyscy są tacy sami w tym kołchozie... ATLAS to nie firma, to stan umysłu...

Jak

Jak wygląda praca na magazynie w Piotrkowie jacy są kierownicy jaka panuje atmosfera

Kaja
@Jak

Tragedia.Kumoterstwo i (usunięte przez administratora).

@Kaja

To trzy słowa, ale co konkretnie oznaczają? Jakie sytuacje masz na myśli?

Damian

Mam pytanie dzwoniła do mnie panienka że niby miałem być 23.06 na rozmowie kwalifikacyjnej nie wiem skąd była tylko pytanie oni wszyscy się tak zachowują jak by na dopalaczach latali nawet nie wiem skąd ona była może za dużo słońca dziwna panienka zaznaczam chyba kandydat

jm

Pracowałem ponad 20 lat m , bardzo dobre wspomnienia.

Gabriela

Czemu nagle tak, skoro wcześniej tak super?

Jak wyglada praca na stanowisku przedstawiciela handlowego - dolina nidy? Jaka flota samochodów i czy można używać do celów prywatnych ? Jaka podstawa ? Jaki obszar działania ? Czy są w firmie jakieś benefity ?

love

Witam serdecznie ,bardzo proszę o nformacje rzetelna na temat pracy w tej firmie jako przedstawiciel handlowy na teren zach.pomorski ,ile mniej więcej wizyt dziennie , czy są jakieś zadania meilowe po pracy-robienie tabelek itd. jaki samochód firma daje ,proszę o dokładana marke oraz informacje czy można korzystać bez problemu w weekendy. Ile można na reke na czysto mniej więcej zarobić z planem lub bez. Z góry dziekuje….

Były kandydat
@love

Co było mi powiedziane i co zapamiętałem: 1. Pracujesz 8 h dziennie od czasu wyjazdu do czasu powrotu. Pracujesz na tablecie. Ok. 8-10 wizyt na dzień. Grafik wizyt ustalany przez centralę. Teoretycznie przy dobrej organizacji pracy w domu brak. 2. Samochody to Skody Fabie i Roomster. Użytek prywatny w weekend za opłatą (nie jestem pewien ale chyba ok. 50 gr/km). 3. Zarobki do 6000 zł brutto (ok. 4200 zł netto) - z czego ok. połowa (nie jestem pewien) to podstawa, a reszta to trzy cele po osiągnięciu, których otrzymuje się ten składnik premii.

team
@Były kandydat

Dzieki za info

Jas
@Były kandydat

Mało zatem pamiętasz lub madz wybiórcza pamięć

Jacek

Jaki okres próbny na stanowisku doradca techniczny?

Mik

Jak wyglada praca na stanowisku Doradca Techniczny - dolina nidy ?

Jak wygląda rozmowa o pracę na stanowisko doradcy techniczno handlowego? Jakie warunki proponują ? Dużą rotacja na tych stanowiskach ?

Kamil
@Kandydat

Pisałeś jakiś czas temu i byłeś zainteresowany zatrudnieniem. Czy złożyłeś CV i udało Ci się zacząć pracę? Jeśli tak, opisz proszę swoje wrażenia z pierwszych dni w firmie.

A czy jest możliwość jakiegoś nakierowania centrali na grafik, jaki nam by odpowiadał, czy jest on raczej z góry narzucany?

Tonik

Tak dobrze się pracuje i dlatego przestaliście zamieszczać na forum opinie?

Mariusz

Dolina Nidy - witam poproszę o jakiekolwiek informacje dotyczące pracy PH produktów dolina nidy zależy mi na wszystkich informacjach rozmowa niebawem pozdrawiam

Rj23

Obecnie trwa nabór na pH na Legnicę i okolice na detal. Czy może ktoś podpowie czy warto aplikować i brać udział w rekrutacji. Dziekuje

Aneta
@Rj23

Dobrze, że Nas o tym poinformowałeś. Nabór w Wytwórni Klejów i Zapraw Budowlanych "ATLAS" świadczy o tym, iż firma prężnie się rozwija. Mam zatem szczerą nadzieję, że ktoś z obecnych na forum zechce rozwiać Twoje wątpliwości. A wiesz może, na jakie stanowiska mają jeszcze wakaty?

Słyszałem, że to dobry pracodawca i ta cisza na forum na to wskazuje

@Piotr

Zależy na jakie stanowisko i jakie miasto bo jeżeli chodzi o lodz ul św Teresy to nie polecam straszny mobing

blue
@anonymous

Tu też pracowałeś ch..u? Jesteś zwykłym oszustem...

przypadkowy
@blue

Czy to jest język szacunku pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o ATLAS - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w ATLAS?

Zobacz opinie na temat firmy ATLAS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATLAS?

ATLAS