Opinie o Firma Handlowa Smętek Zdzisława Smętek w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowa Smętek Zdzisława Smętek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma Handlowa Smętek Zdzisława Smętek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Smętek Zdzisława Smętek w Gdańsk

Czy masz jakieś wskazówki dla osób, które starają się o pracę w przedsiębiorstwie Firma Handlowa Smętek Zdzisława Smętek w mieście Gdańsk. Dodaj opinię o tym pracodawcy. Kreujmy razem transparentny i szczery rynek pracy.

zet

negatywnie oceniam , nikomu nie polecam .

Maciej Nowy wpis

Nikomu nie polecam tam pracy z czystym sumieniem - (usunięte przez administratora) .

Bogumił Nowy wpis

A dla mnie opinia byłego pracownika nie jest obiektywna wręcz krzywdząca.

Maciej Nowy wpis
@Bogumił

Tyłek liżesz rzekomy Bogumile. Kim Jesteś ? ze się wypowiadasz ? Kto Ciebie skrzywdził ? Mniej odwagę się podpisać bo ja mam odwagę. Dobrze wiem jak było odkąd Kierownik odszedł Świętej Pamięci .Wybraliścię w Grudniu 2019 roku dupo-właza i zrobiło się tam wielkie (usunięte przez administratora) . G.... widziałeś i w czarnej D.....byłeś. Pracowałem tam dwa lata prawie i wiem co niektóre (usunięte przez administratora) - przekręty tam wyczyniały w szczegółach .A Pani Właścicielka taka naiwna i ufna :) I nie żałuje ze odszedłem z tego szamba i tam już nie pracuje . Pracuje gdzie indziej jestem szanowany , doceniany bynajmniej. Nikomu nie polecam pracy i zakupów w tej firmie. Bogumile Bóg Ciebie opuścił widocznie. Porażka . Były pracownik Maciej Miller

Były pracownik Nowy wpis

Kompletny brak organizacji i logistyki. Przygotowując towar na wysyłkę nigdy nie wiadomo kiedy on pojedzie a w międzyczasie pojawia się milion innych spraw do załatwienia. Powoduje to ciągłe napięcie w pracy i stres bo nieraz trzeba się spieszyć żeby zdążyć zrobić zamówienia. System premiowy jest uznaniowy, lecz nie wiadomo kto go ustala i na jakiej podstawie. Ludzie z własnym zdaniem, którzy głośno mówią o problemach są z pracy wyrzucani w celu utrzymania dobrej atmosfery w pracy.

Maciej

Przestrzegam wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie Smętek oddział Gdańsk ul.Słowackiego 181 jedno wielkie zakłamanie , obłuda i fałsz. Bardzo żle traktują ludzi z czasem pozbywają się ich lub podsuwają nie korzystne warunki zatrudnienia tak też było w moim przypadku. Mam na myśli obecnego Dyrektora - i Kierownika Wazeliniarza tzw. klika cwaniaków , kombinatorów nie podobasz się to wypad.Oczekują szacunku lecz Oni ludzi nie szanują. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć i zapracować .Obecny kierownik tzw. Wazeliniarz, który został wybrany od grudnia 2019 roku wcześniej przesiadując w czasie pracy na rozmowach w dziale handlowym tylko bla -bla . Został wylansowanym kierownikiem Wazeliniarzem ,gdy wcześniej inni chłopaki z magazynu pracowali na Wazeliniarza, oczekuje szacunku ? Pytanie zadaje sobie i innym osobom czy On nas ludzi z magazynu szanował ? Nie- nie szanował . Wiec ja jego tez nie szanowałem . To nie tylko moje zdanie, ale chłopaków innych którzy pracowali .Tam jest podział tzw. grupa Lepsi -Dział Handlowy biuro i ci gorsi Magazyn .Podział już był wcześniej . i słowa wypowiedziane przez pewną znaną Panią do byłego Kierownika Świętej Pamięci , który walczył z tzw. Grupą Lepszą chciał normalności i dobrych relacji. cyt. " z grupą nie wygrasz... ".dlatego pytam się dlaczego są te podziały nadal ? Dziwie się tylko Pani Właścicielce, która toleruje takie podziały być może niewiedza?Mówiła mi Pani Właściciel "Rób swoje " tak robiłem swoje pracowałem uczciwie , nie chodząc na zwolnienia , oddając co najlepsze od siebie . a Pani co zrobiła ? nic umyła Pani ręce. nawet nie było rozmowy brak czasu. Prawda jest taka ludzi z magazynu się pozbywa lub odchodzą sami bo w takiej atmosferze nie da się pracować .Ludzie się nie liczą najważniejsze ze .Oni ta Lepsza grupa nawet nie są w porządku w stosunku do Pani .w czasie remanentu płyty są zamieniane symbole itd.po za tym embargo na wysyłkę, wiadomo kto jest motorem tego . Wystarczy zrobić audyt niezależny przy remanencie i wszystko wyjdzie .Ludzie uczciwi to kapitał firmy Pani tego kapitału nie ma. Pracowałem w tej firmie blisko 2 lata .i wiem co się dzieje . Pisze to by przestrzec inne osoby które zanim podejmą prace w magazynie się zastanowiły czy warto z takimi osobami współpracować .Ta firma tak dba o ludzi raczej o Klikę która kombinuje i patrzy komuś opciąć usunąć kogoś z pracy.Oni myślą, że mają jakiś głupków przed sobą, banda Cwaniaków.To co napisałem jest prawda. Chciałem nadal tam pracować. Lecz byłem osobą nie wygodną dlatego miedzy innymi już nie pracuje. Nie obawiam się nikogo i niczego mogą mi skoczyć...Takim osobom ciężko mówić dzień dobry i normalnie tolerować jak ludzi , składać życzenia świąteczne itp. gdy kierują tym wszystkim osoby nieuczciwe, obłudne, zawistne i zakłamane .Nie polecam tej firmy ludziom szukającym pracy w magazynie, po prostu odradzam lepiej się zastanowić nad inną firmą gdzie nie ma takich problemów. były pracownik magazynu Maciej Miller Gdańsk 15.06.2020 r.

Czy po rozmowie w Firma Handlowa Smętek Zdzisława Smętek rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Macie zachowane środki ostrożności w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Smętek Zdzisława Smętek - Gdańsk

Firma Handlowa Smętek Zdzisława Smętek