TB.Invest Przedsiębiorstwo Budowlane

Gdańsk

Opinie o TB.Invest Przedsiębiorstwo Budowlane

wojtek

kombinatorstwo. byłem podwykonawcą , odbiory płytek robił elektryk na emeryturze masakra. specjalnie zeby coś urwać szukał dziury w całym

bubel

Firma nie jest najgorsza tylko jeden z brygadzistow piotr nic nie robi sam wymaga hleje na umor okrada z wyplat nie oddaje premi nadgodzin okrada pracownikow

Byly podwykonawca

Pracowalem dla nich,Jak nie wyrwiesz nalezniosci z gardla,to zaplaca ci dwa razy.Raz jak beda mieli,a drugi raz jak beda chcieli. Wszycscy podwykonawcy mieli taki sam problem. Uwazajcie na nich

one

Mój mąż był u nich podwykonawcą. Zrobił kawał roboty a oni zaczeli kręcić i nie byli wyplacalni, mąż włożył w ten interes więcej niż wyjął bo umowe skonstruowali tak, aby była wylacznie na ich korzysc.. . Do dziś jesteśmy w dołku finansowym przez tą firmę, okradli - bo nazywajmy rzeczy po imieniu na spooro kasy. A cały budynek jaki robili to tez było dużo układów i kombinowania.

księgowa

A ktoś tam kiedyś pracował? Bo szukają kogoś do księgowości na zastępstwo i nie wiem czy się zgłosić

torunczyk

Firma kombinuje, tylnymi drzwiami dogaduje się z inwestorami, zleca z zewnątrz kosztorysy, a potem wygrywa przetargi...skierniewice to tylko kropla w morzu

Zostaw opinię o TB.Invest Przedsiębiorstwo Budowlane - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TB.Invest Przedsiębiorstwo Budowlane