Przedsiębiorstwo Budowlane TB.INVEST Tomasz Brzeziński

Toruń

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane TB.INVEST Tomasz Brzeziński

TB

Firma rodzinna, której daleko do profesjonalnej. Każdy z rodziny obsadzony na stanowisku o którym nie ma pojęcia co dodatkowo utrudnia wykonywanie pracy. Żenada. Wypłaty bez szału, część oczywiście pod stołem. Zamiast dodatków stosuje się raczej politykę "odejmowania". I niepotrzebne stresowanie pracowników. Nie polecam!

Ola_38

Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują złote góry a potem ........ cisza.... Bardzo chciałam tam pracować ale na "wejściu" oszukują....

Przekonaj się jak wiele znaczy twoja opinia. Skomentuj jak oceniasz firmę Przedsiębiorstwo Budowlane TB.INVEST Tomasz Brzeziński jako pracodawcę. Napisz jak jest w niej naprawdę.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane TB.INVEST Tomasz Brzeziński - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane TB.INVEST Tomasz Brzeziński