Bokaro Wyposażenie Łazienek

Gorzów wielkopolski

Opinie o Bokaro Wyposażenie Łazienek

Niezadowolona

Zdecydowanie odradzam zakupy w Bokaro Koszalin. Kompletnie nieprofesjonalna obsługa, która mam wrażenie pracuje tam za karę. Niestety dyrektor regionalny nie ogarnia swojego regionu i także klienta ma głęboko w .... Mimo złożenia konkretnego zamówienia, pracownicy niestety albo źle zamówili albo w ogóle materiałów nie zamówili. Niestety nie poczuwają się do odpowiedzialności za swoje błędy uważając chyba, że jeden niezadowolony klient krzywdy nie zrobi. A szkoda. Z opinii w internecie widać, ze coraz więcej osób narzeka na tą firmę. Może czas się zmienić i bardziej zadbać o klienta?

Wkurzony

Odradzam zakupy w tej firmie. Zakupiłem płytki do łazienki zgodnie z projektem robionym przez nich. Okazało się, że za błędy projektantki płaci klient, bo ta badziewna firma nie przyjmuje zwrotów. Każdy supermarket to gwarantuje, a tam nie potrafią przyjąć zwrotu i oddać pieniędzy, Lepiej pójść do konkurencji

ja

ej co to?

ronald

więc, zaczynamy ;) robi się źle w tej firmie. Każdy się kiedyś dowie że dyr. nie ogarnia a prezesi go dobijają. zmienione zasady gry dla pracowników w trakcie gry. ( usunięte przez administratora ) nie zauważa że klika mu się do ( usunięte przez administratora ) uważa że dobrze robi :) ... znalazł się kolo co stara się odbudować weme tak dosadnie więc daleko sie trzymajcie od Bokaro :) taka rada :)

Zostaw opinię o Bokaro Wyposażenie Łazienek - Gorzów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bokaro Wyposażenie Łazienek