Drewno/Fachowiec

Częstochowa

Drewno/Fachowiec

Opinie o Drewno/Fachowiec

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Iwona

@mankiet twierdzisz, że Drewno/Fachowiec zatrudnia pracowników na czarno - a masz na to jakieś dowody? To dość mocne oskarżenie, a przyznam szczerze, że cieżko mi jest uwierzyć w takie praktyki na współczesnym rynku pracy pracownika. Czy ktoś zmuszał Cię w firmie do zostawania w pracy po godzinach? Niewolnictwo to rownież dość mocne słowa - dlaczego dokładniej tak twierdzisz? Tylko konkrety budują na forum obraz pracodawcy.

mankiet
@Iwona 05.10.2017 17:53

No jasne że tak,ten pracodawca to cwaniaczek który żeruje na ciemnocie i głupocie pracowników magazynowych. Kiedyś lat temu nie było rynku pracownika,szef firmy potrafił to bardzo dobrze wykorzystywać i on dobrze wie że ja wiem.Teraz może się zmieniło bo zmienił się rynek pracy choć nie jestem pewien,może zmieniła się świadomość polskich pracowników może nie. Nie jestem na polskim rynku już 10 lat .Ale pamiętam jak pracowało się na magazynie po 12 godzin jeszcze na Północy w Częstochowie na magazynie. Ten pracodawca to typowy polaczek dorobkiewicz kosztem polskich nieświadomych pracowników. Pozdrawiam i nie polecam tej firmy.

mankiet

Pracowałem w tej firmie na magazynie.Kierownicy,jest ich dwóch inteligencją nie grzeszą ,wystarczy zamienić kilka słów z nimi i wszystko jasne. To nie jest praca tylko niewolnictwo. Wiecznie płacz że trzeba zostać dłużej bo firma potrzebuje,kasa oczywiście na czarno i to nędzne grosze.Dobrowolski a ściślej mówiąc jeden z współwłaścicieli firmy powie prawdę tylko jak się pomyli. On nie trawi ludzi którzy znają języki obce i prezentują sobą inną wartość on po prostu tego nie znosi,tak jak dwóch kierowników,którzy nawet po polsku nie potrafią się wysłowić bez przerywnika..........! Totalne dno. Najchętniej zatrudniają na magazyn ludzi po podstawówkach bo takimi łatwo sterować i można im wmówić wszystko. Nie respektują żadnych przepisów kodeksu pracy,tylko ładują w balona swoich pracowników.

Iwona

Dokładne informacje na temat wypłaty @Veronia dostaniesz na rozmowie rekrutacyjnej. Na pewno różni się ono w zależności od stażu pracy i od doświadczenia. Ważniejsze jest czy Drewno/Fachowiec zapewnia stałą umowę o pracę na czas nieokreślony?

Iwona

@Leon długo pracowałeś w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia i benefitów oferowanych pracownikom.

Veronia

Powiedzcie moi drodzy ile teraz sie zarabia w Czwie ?? 2200brutto ? i 500 do sześciuset pod stołem ?? Bo ponoć tyle tam dają.

Iwona

Pracujesz w tej firmie? Bardzo chętnie poznamy Twoje wrażenia z pracy! Jak wygląda proces rekrutacji? Co możesz poradzić osobom aplikującym?

Leon
@Iwona 07.03.2017 11:59

Nie polecam - szczególnie imć Sokołowskiego - mały człek o wysokim ego. Jeśli będziesz mieć dobre zdanie o sobie to ten jegomość tego nie strawi. Potem będziesz mieć czkawkę że tam aplikowałaś bo może nie było warto.

kj

@kewik no najlepiej to by bylo chyba tam do nich napisac i zapytac czy kogos szukaja do pracy moze..

kw

firma bardzo droga,nie dotrzymuje terminow dostaw NIE POLECAM

Piotr

Ja pracuję na stanowisku biurowym. Jest świetnie.

Pracowałem w Fachowcu w Radomiu w pierwszych latach istnienia salonu pod super kierownikiem ziomem z radomia, który już tam nie pracuje wtedy był ekstra skład. Wg mojej opinii było ok. Kasa na warunki lokalne w normie, praca ciekawa (były wtedy możliwości awansu), szkolenia i sala gimnastyczna na piłkę. Nie wiem co się teraz tam dziej e i kto pozostał - jak bede w kraju to coś więcej napisze.

Sony

(usunięte przez moderatora) to pewno jeden z właścicieli?:)

Krzychu

Firma bardzo fajna, płaca na poziomie a w biurze nie tylko gonitwa! Z ludźmi można porozmawiać i pośmiać sie w przerwach. Ogólnie bardzo pozytywna :) Takie są moje doświadczenia!

Noltie

Unikajcie tej firmy jak ognia, (usunięte przez moderatora) bawią się człowiekiem jak zabawką.

Zostaw opinię o Drewno/Fachowiec - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drewno/Fachowiec