Opinie o Grupa Fachowiec FH w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Fachowiec FH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Fachowiec FH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Fachowiec FH w Poznań

Martyna Nowy wpis

Jakie są zarobki na dzień dzisiejszy w Fachowcu?

Krystyna Nowy wpis

I co z tą korporacyjną atmosferą, udało się kierownikowi osiągnąć cel? Na czym to polega? Bo tabelki i zestawienia w sumie brzmią dość sensownie, ciekawa jestem co jeszcze za tym idzie.

Pawel Nowy wpis

W jaki sposób firma jest zarządzana ?

Bartek Nowy wpis
@Pawel

Ktoś się orientuje , jakie warunki pracy w Tarnowie Podgórnym???

Spalony Bobik

Chwalę sobie pracę na stanowisku sprzedawcy. W tej firmie na takim stanowisku płaczą ludzie którzy się do sprzedaży nie nadają(niestety są tutaj tacy). Jednak wystarczy trochę chęci i umiejętności żeby pracowało się dobrze i pieniądze też całkiem niezłe. W ciągu ostatniego roku nie miałem miesiąca żebym zarobił mniej niż 3200 złotych. Moim zdaniem to dobra pensja dla stacjonarnego sprzedawcy. Dyrektor Janusz jest człowiekiem ugodowym i wbrew temu jaki stosunek mają do niego inni sprzedawcy Ja chwale sobie takiego dyrektora. Kierownik próbuję wprowadzić tutaj 100% korporacyjny styl ciągle wymagając jakiś zestawień i tabelek to na tą chwile jeszcze można to znieść za dobrą pensje.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grupa Fachowiec FH? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
hey

Widocznie nie mają potrzeby przeprowadzić żadnej rekrutacji @gc, al jak dbają o stabilne warunki finansowe to jeszcze lepiej o nich świadczy. Ważne dla mnie jest to, żeby wypłata była adekwatna do powierzanych zadań, bo jak dbają o terminość to już wystarczy.

nie polecam

Nie polecam, bardzo kiepska firma , brak kompetencji pracowników to jakaś kpina. Odradzam każdemu klientom jak i pracownikom.

Klient

"Fachowiec"- jak to mówią, pod latarnią najciemniej. Niekompetencja i arogancja kipi im z pod pokrywki. Nieodbieranie telefonów, kłamstwa szyte tak cienką nitką, że przy nich Pan Kleks był postacią historyczną. I chciałoby się dodać coś optymistycznego, choćby dla uwiarygodnienia tej opinii, ale nie znajduję, przelało się.

kawa

Nie polecam. Pracowałam w tej firmie.

kontrahent

Atmosfera w fachowcu jest ok. Ludzie są mili, uprzejmi, chętni do pomocy można się z pracownikami jak i zarządem dogadać. Co prawda pracujemy z nimi jako firma zewnętrzna i może nie mamy aż takiego rozeznania w sytuacji grupy, ale kontakt jest praktycznie z całym personelem i obydwie strony są zadowolone. Sklep, biuro i magazyn traktuje klientów normalnie, nie spotkałem się aby ktoś miał większe pretensje. Wiadomo przy takiej ilości materiałów coś się tam psuje bo chłopaki z reklamacji mają non-stop robotę - zresztą nikt się tam nie obija, ale żadnych afer nie ma, czyli strony się dogadują. Ogólnie jeżeli chodzi o Poznań - polecam. Jak ktoś chce dokładniej przyjrzeć się grupie to proponuję popytać klientów i firmy, które z nimi współpracują. Wiadomo opinia z pierwszej ręki i na czasie jest bezcenna.

Robert

Pracowałem w fh sęk i wstyd mi ,że tam robiłem Gdy na magazynie coś się uszkodziło kazali owinąć folią i wrzucić klientowi w środek palety . Banda oszustów

MM

jest ślicznie

Nani

Człowieku, zastanów się co wypisujesz! Ja z tą firmą miałem styczność przez pewien czas i nie mogę podzielić Twojej absurdalnej opinii. Nie mam nic do zarzucenia atmosferze w pracy ani ludziom tam pracującym. Wręcz przeciwnie, bardzo dobrze wspominam tamten czas! Pozdrawiam

Fighter

(usunięte przez administratora)Od 16 marca wszystko się zmieniło. Będzie dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Fachowiec FH - Poznań

Grupa Fachowiec FH