Opinie o Egen S.A.

Ja

No cóż powiem tak w Egenie jak jest dobrze - czyli jak chcą prezesi to jest ok. Ale jak w każdej firmie a szczególnie w tej panuje spychologia i przerzucanie odpowiedzialności w dół. Obicie sobie tyłka blachą i udowodnienie że nie Ty skopałeś robotę to podstawa w tej firmie. Druga sprawa często firma działa na zasadzie pomysł (zarządu) - zróbcie - nie wyszło, to znaczy że źle zrobiliście.

Mag

Egen to strata czasu, pracowałam tam , jakaś tragedia, straszna presja, a Dyrektor to nie ma za grosz pomyślunku jak zarządzać wszystkimi. Nie polecam.

Karolina

Zarówno na stronie internetowej, jak i profilu Facebooku można znaleźć informacje oraz relacje zdjęciowe z Targów CERSAIE 2017, w których brali udział przedstawiciele firmy. Ktoś z Was miał brał udział, jeśli nie w tych, to w innych targach? Takie delegacje to pewnie dobra okazja nie tylko do zdobycia kontaktów i zleceń dla swojego pracodawcy, ale również zdobycia nowych doświadczeń. Czy często macie możliwość udziału w takich wydarzeniach? Szczególnie jeśli chodzi, tak jak w tym przypadku, o wyjazdy zagraniczne.

Piotrek
@Karolina 07.11.2017 11:58

Czy Egen "funduje"pracownikom taką możliwość wyjazdu?

Henry

Dla odmiany powiem, że Egen to firma wielokrotnie wyróżniana w różnych kategoriach , za konkretne osiągnięcia.

Justek

Dla mnie byłoby szkoda tracić czas na pisanie o firmie nie znając jej zupełnie. Dobrze, że poznali się na specjaliście.

Justek

Czyżby wymiotło was z tego forum? Od czerwca nikt nie napisał ani jednej opinii? Aż nie chce mi się wierzyć, że jest tak dobrze że nie chce się wam pisać?

Just

Egen zapewnia szeroki asortyment produktów na najwyższym światowym poziomie. Firma inwestuje w rozwój i pozycje na rynku!!!

Justyna

Egen S.A. nie ma wcale nowych ofert pracy. Czyli nie jest tak źle jak piszecie bo ludzie pracują a firma nie szuka nowych pracowników. Mam doświadczenie w marketingu i chciałam tu pracować ale nie ma nic.

V27

1. Brak mądrego zarządzania 2. Wysoki poziom płynności kadr 3. Praca pod presją czasu i stresu. 4. Zarobki - śriednią

Darek

Witam, widziałem ofertę pracy dla pracownika magazynu, i mam pytanko czy to jest jeszcze aktualne? Jakie zarobki na tym etacie można dostać? Czy praca jest na zmiany? Jakieś dodatki do pensji zasadniczej?

Just

Złożyłem cv na przedstawiciela handlowego ds sieci handlowych DIY i czekam jak mnie zaproszą na rozmowę. Robiłem wcześniej rekonesans wśród firm i Egen jest ok.Jak przebiega rekrutacja w firmie? Jakie pieniądze mogę dostać na początek? Będę wdzięczny za info.

Many

Jeśli ktoś chce pracować to spoko ale dla kilkumiesięcznych ślizgaczy raczej pośredniak

Han

Polecajcie dalej :)

jaki

Zespół fajny, atmosfera w pracy raczej luźna. Jedyny mankament to płace... Jeżeli chcesz dobrze zarobić to nie u nich. (usunięte przez administratora)

many

Trudno dzisiaj o dobrą pracę .Najlepiej być w jakimkolwiek zawodzie ale specjalistą .Ja cenę sobie spokój i stabilność i jak widzę że kolesie w innych firmach zmieniają 6 firm w ciągu 5 miesięcy to nie dziwię się że nie są specjalistami .No chyba ze od zmian

Michal

Co Wy ćpiecie, że tak chwalicie ten egen? Dajcie troche

Wika

Munia dają od razu umowę o pracę zazwyczaj pierwsza jest na 3 miesiące, jak się sprawdzisz dają umowę o prace na 2 lata

Siwa

Polecam gorąco szczególnie projekt.Panią Katarzynę Darłak-Szczerepa z EGEN Lublin.Z trudnej małej i kłopotliwej łazienki,zrobiła piękny projekt,funkcjonalny z charakterem.Była bardzo pomocna w doborze armatury,dodatków itp.Jeśli mi pozwoli to go upublicznię.Cena no cóż...!dostałam dobry rabat na poszczególne elementy wyposażenia.W koncu remont łazienki nie robi się co roku!Pochwalić należy także kontakt z innymi pracownikami tej firmy.Chcesz mieć piękną,profesjonalną i funkcjonalną łazienkę to gorąco polecam.

Designer

Piękne łazienki projektują , szkoda że takie drogie

niznakomka

Dzisiaj trudno o sprawiedliwego pracodawcę dlatego trzymam się nawet jak jest ciężko

ona

Ogólnie ok

gosc

ta firma niczego nie produkuje , tylko sprzedaje bystrzaki

Roma

O co tu chodzi ?

iryda

Warto spróbować

hevy

widziałem , solidne podstawy , dla chcących pracować ok

lana

(usunięte przez administratora), niemiła atmosfera

już teraz

Czemu niby mieliby kogoś nie chcieć - po to chyba zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną, żeby z grona kandydatów wybrać najwłaściwszą osobę nie ?

rumburak
@już teraz 13.03.2014 21:57

tiaa... Złoż aplikację odbądź rozmowę wtedy zrozumiesz o czym piszę,

Adrian

Na jakie stanowisko aplikowałaś?

tel

nie polecam

Anonim

Czy w Egen S.A. Lublin dają narzędzia pracy?

Patryk

A jakie są zarobki w tej firmie na stanowisku specjalisty do spraw sprzedaży bo jestem bardzo ciekawy?Nie zamierzam tam pracować ale wiele nie dobrego słyszałem o tej firmie.Ja pracuje jako PH może pieniądze nie są oszołamiające lecz atmosfera i cała reszta rewelacja

Zostaw opinię o Egen S.A. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Egen S.A.