Opinie o Dobredrzwi.Pl (Dobre Drzwi Sp. Z O.O. Sp.K.) w Byków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k. w Byków

Tomasz Nowy wpis

Na jakiej umowie pracują przedstawiciele handlowi? Sądząc po wpisach klientów na tym forum zgaduje, ze duza czesc ich dochodu stanowią prowizje od sprzedaży. A jest oprócz nich jakas podstawa?

Paweł Nowy wpis

Firma porażka!!! Zarówno panowie, którzy przyjeżdżają na pomiary jak i sama obsługa w "sklepie". Obsługa i kontakt z biurem poniżej wszelkiej krytyki. Olewający stosunek do klienta na każdym etapie zakupu drzwi. Firma Pana Bukowskiego reklamująca się wieloletnim doświadczeniem nie dba o żadnego klienta. Na stronie firmy pięknie opinie na temat zrealizowanych zamówień, a tak naprawdę to jedno wielkie dno. Szkoda pieniędzy na zakupy w tej firmie, stanowczo odradza. Najlepiej omijać szerokim łukiem.

Sylwek Nowy wpis

Ile wy tu teraz zarabiacie tak w ogóle? myślę o zmianie roboty i może tu bym zagadał ale za grosze na pewno robić nie będę

Oczekujacy Nowy wpis

Nie polecam firmy dobre drzwi. Najpierw oczekiwałem 3 miesiące na drzwi, potem nastąpil montaż który został źle przeprowadzony. Zamówiono drzwi o złych wymiarach oraz źle zamontowano ościeżnice. Po piśmie reklamacyjnym odpowiedź nastąpiła miesiąc później. Do tej pory nie uzyskałem informacji kiedy drzwi zostaną poprawione i zamontowane. Dzwoniąc na numer serwisowy za każdym razem zapewniano mnie że oddzwoni ktoś z serwisu bądź z biura w celu wyjaśnienia sprawy. Niestety tak się nie stało. Podejście do klienta karygodne. Jeśli ktoś z Państwa rozważa montaż drzwi to na pewno nie przez tą firmę. Najpierw zjawia się przedstawiciel który szybko dokona niewłaściwego pomiaru potem szybko będą chcieli zaliczkę a następnie nastąpi cisza i zbywanie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Naciągnięty

NIE POLECAM !!!!!!! Konsultant lipa, w ofercie mają przyjazd i wycena za darmo, przyjechał Pan i do Mnie z pretensjami że nie chcę podpisać umowy i, że nie wie czy następny raz będzie miał kiedy przyjechać. Oczekiwanie na drzwi w normie lekki poślizg 1 tydz. Ale montaż godny pożałowania termin przekładany kilka razy, musiałem brać urlop a następnie dowiaduję się, że Panowie nie przyjadą i nowy termin mam ustalić z biurem. Bardzo niechlujni montażyści. Uszkodzili futrynę przy montażu. W protokole montażu wpisali co jest do poprawki ale więcej się nie pojawili, więc nie wpłaciłem całości domagając się od firmy wykonania poprawek zgodnych z protokołem, jedyne co udało mi się wywalczyć to to że wezwali mi wniosek, że wpiszą Mnie do KRD. Normalnie wyłudzają pieniądze za sp.... robotę.

Mietek

Nie polecam usług tej firmy...panowie od montażu są beznadziejni...dwa razy już poprawiali...i zawsze uważają,że są najlepsi w branży i bezpodstawnie zgłaszałem reklamację,a firma obciąży mnie kosztami ich wizyty....według tego pseudo fachowca ,,tak musi być"... nie będę już z nimi walczył bo szkoda nerwów i zdrowia....kupię następne drzwi w Castoramie????

Krzysztof

Nigdy więcej "dobrych drzwi" firma z którą już nigdy nie chcę mieć nic wspólnego. Zadzwoniłem na numer na stronie firmy, Pan Paweł od pomiarów i wyceny zjawił się szybko, 20 lipca 2022. Wybrałem drzwi Erkado. Nr klienta 20/07/22/9G/1301 Pomierzył wycenił dość ostro, na stronie była promocja: klamki za 1 zł, promocji nie dostałem, zostałem poinformowany że mi się nie należy poniewaź poprosiłem o dodatkową usługę demontaż starych ościeżnic po 200 zł za sztukę. Wyznaczył termin do końca września. Monter przybył w terminie nic nie wiedział o demontażu starych futryn, ale stare ościeżnice zdemontował. Dwie pary drzwi zamontowane w miarę poprawnie. Ale dwie następne ościeżnice okazały się za wąskie i listwa zamykająca nie zamknęła ościeżnic. Zadzwoniłem do pana który przyjmował zamówienie, był tylko zainteresowany tym czy zapłaciłem drugą transzę za usługę , praca nie wykonana, praktycznie dwie ościeżnice nadają się do wymiany bo są za wąskie i nawet listwy które zamówiłł mi pan od pomiaru z dłuższym piórem, które co prawda zamkną ościeżnicę, ale będzie to wyglądało bardzo nieestetycznie, ponieważ od strony drzwi światło listwy to 2 cm a od strony listwy zamykającej 5 cm. Jest to fuszerka taka asymetria, która jest spowodowana złym pomiarem, žle zmierzona grubość ściany. Uważam, że każdy może się pomylić nawet z pomiarem, Ale poważna firma powinna szybko wymienić ościeżnicę na odpowiednią do grubości ściany, a nie zostawić takiego bubla potworka. Pan od pomiarów miał przyjechać obejrzeć, nie pojawił się wcale, takie traktowanie klienta. Z firmy dostałem SMS-a: "Dzien dobry, zgloszenie 6821, status: elementy zamowione, przewidywana dostawy:46 tydz. 2022r. Po dostawie skontaktujemy sie z Panstwem w celu ustalenia terminu wizyty serwisanta. W razie pytan tel.511430666 Pozdrawiamy DOBRE DRZWI" Z tej wiadomości nic nie wynika nie wiem jakie elementy i ten termin 46 tydzień 2022r. Musiałem wpisać w google aby zobaczyć że 46 tydz to 14 -20 listopada 2022 r Od 20 lipca do tej pory mieszkam z otwartą ościeżnicą. Wstrzymuje mi to dalsze prowadzenie remontu mieszkania. Tak firma "Dobre Drzwi" traktuje klienta. Jestem pewien, że już nigdy nie skorzystam z tej firmy i odradzam innym. Bardzo niezadowolony klient.

Krzysztof

Rob

NIE polecam, strona internetowa pełna kłamstwa. Nie obsługują całej Polski w zachodniopomorskie okazało się że tylko szczecin. Niby konsulat zaproponował zeby kupić zapłacić za drzwi w ciemno bez pomiaru i motarnzu i dostawa curierem bez gwarancji co do transportu Nie radzę używać tej firmy

Marzena

Większość wpisów zawiera nadmiar słowa "bardzo" :D Poza tym są mocno niekonkretne, bo przepraszam, ale firma wstawiająca drzwi jest być "transparentna" i "z polityką wewnętrzną"? Bądźmy poważni, moi drodzy, ok? W 2020 roku DD płacili monterowi do 25 zł/godz. na zlecenie (z ogłoszenia w PUP). Ile teraz zarabia taki monter? Tylko poważne odpowiedzi poproszę ;)

Walevsky

Porządna firma, stabilna, z fajnym podejściem do ludzi i dobrymi warunkami. Myślę, że to nie tylko konkurencyjna firma, lecz także - a może przede wszystkim - bardzo transparentna, z uczciwie opracowaną wewnętrzną polityką.

ŻaNeta

Bardzo uczciwa i perspektywiczną firma. Atrakcyjna oferta, wysoka jakość, przyjazna atmosfera. Serdecznie polecam i bardzo sobie cenię

Carl

Bardzo fajne podejście do ludzi. Bardzo uczciwe warunki. Bardzo spoko miejsce!

Mariusz

Jakość ponad wszystko. Tak bym scharakteryzował tę firmę. Ludzkie podejście, dobre nastawienie i miła atmosfera. Bardzo to sobie cenię.

Reńka

Jestem zadowoloną klientką. Polecam.

Remik

Uważam, że warto rozważyć pracę w firmie DobreDrzwi.pl. Mają bardzo dobre podejście do pracownika, przekazują wiedzę, przygotowują do pracy. Gdy ma się z czymś problem, reszta zespołu jest chętna do pomocy. Ogólnie oceniam tego pracodawcę na 5, warunki finansowe i inne współpracy są OK.

Revi

Z tą firmą kojarzą mi się takie określenia jak kompetencja, profesjonalizm, pozytywne nastawienie do klienta, rozwój.

Olek

Świetna firma pod względem rozwoju. Zdecydowanie warto.

Grola1

Pierwszy raz kupowałam drzwi i byłam zupełnie zielona. Pracownicy są tu niezwykle kompetentni i pomocni, więc mimo mojego nieogarnięcia udało nam się szybko i skutecznie wybrać model drzwi dla mnie i umówić termin montażu.

Pracujący

Warunki pracy tutaj są dla mnie zupełnie satysfakcjonujące, podobnie jak atmosfera w miejscu pracy. Po kilku miesiącach mogę śmiało powiedzieć, że zdecydowanie warto. Pracownik jest odpowiednio przygotowany i przeszkolony, nim zostanie rzucony na głęboką wodę, czyli do pracy z klientem.

Zostaw merytoryczną opinię o Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k. - Byków

• Jak się pracuje w Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k.?

Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k.
  • Al. Czereśniowa 1
    55-095 Byków
  • NIP: 8961550119 REGON: 364207880 KRS: 0000612853

Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k.