3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 119 222 5 1

Opinie o VOSTER Sp. z o.o. Sp.k.

Aktualność
Marka Voster wyznacza trendy w zakresie innowacyjności, wysokich parametrów technicznych i oferowanej trwałości, a linie produktów zdobywają uznanie Klientów oraz nagrody branżowe. Drzwi oraz ościeżnice Voster – to wysoka estetyka i komfort użytkowania połączone z nowoczesnym designem i trwałością.
Voster to firma polska, rodzinna o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jedną z największych firm produkujących drzwi w Polsce. U nas decyzje podejmowane są lokalnie a pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy. Naszymi atutami są uznana marka i wysoka jakość produkowanych wyrobów.
Realizując naszą strategię kierujemy się szacunkiem dla ludzi, stawiając na ich indywidualizm i współpracę.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem i rozpoczęciem produkcji na nowych halach zapraszamy Państwa do współpracy w ramach rekrutacji na stanowiska produkcyjne, specjalistyczne z obszaru IT, logistyki, automatyki oraz technologii.

Tak9Nie
Ktoś

Nie polecam pracy w Andoor w Stalowej Woli.(usunięte przez administratora) Ogólnie średnia atmosfera ale to też zależy od brygady. Nawet można dobrze zarobić w szczegolnosci chodząc w soboty do pracy ale szkoda psuć sobie nerwów.

Tak1Nie1
KKKKKK Nowy wpis
@Ktoś

Popieram.

TakNie

Jaki jest wkład kierownictwa VOSTER Sp. z o.o. Sp.k. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

KKKKKK Nowy wpis
@Pytanie

Kierownictwa to nie interesuje. Nie polecam pracy.

Kasia78a Nowy wpis
Kandydat

Czy do pracy w Voster przyjmują kobiety? Czy jest ciężko jak dla kobiet?

Nowy wpis

@Kasia78a

Dzień dobry, stanowiska pracy, jakie oferujemy są adresowane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Serdecznie zachęcamy do aplikowania przez stronę https://www.voster.pl/oferty-pracy. Pozdrawiamy

Ewaxx
Kandydat

Są teraz jakieś przyjęcia?

@Ewaxx

Przyjęcia są robione na bieżąco. W związku z rozbudową zakładu i dalszymi planami rozwoju, stale tworzymy nowe etaty. Serdecznie zapraszamy na stronę https://www.voster.pl/oferty-pracy, są tam zawsze aktualne oferty pracy.

Tomasz

Praca spoko, wypłaty w terminie, nagrody - da się żyć dużo lepiej niż w innych zakładach w okolicy.

Tak12Nie6
dekoder
@Tomasz

hahahaha. kolego chyba nie pracowałeś w zbyt wielu innych zakładach w okolicy;)

Tak5Nie2
@dekoder

Każdy ma prawo do własnego zdania. Skoro Tomasz porównuje pracę w VOSTER do innych zakładów w tej okolicy na plus to zapewne posiada już doświadczenie. O co konkretnie chodzi z nagrodami w tej firmie?

Pracownik voster
@Maria

Pani Mario proponuję się zatrudnić w tej firmie wtedy napewno się Pani dowie o co chodzi z nagrodami... Jak widać pracodawców stać na zatrudnienie ludzi do odpisywania na go worku a nie mają dla ludzi na godne wypłaty za wykonywana pracę.

Tak3Nie1
@Tomasz

Co do tych wypłat w terminie to mógłbym dywagować. A z drugiej strony dlaczego miałyby nie być w terminie? Przecież zawsze po 9 jest 10 więc to chyba żadne zaskoczenie dla księgowych. Mają komputery a dla tych starszych nawet kalendarz jest, więc mogą zerknąć i upewnić się żeby kasa była "Do"10 . A w innych zakładach Tomaszu nie masz takiego cyrku z nagrodami

Juzio Sztacheta
@Tomasz

Chyba masz małe pojęcie lub małe kwalifikacje , bo ja nie narzekam i cieszę się ,że się zwolniłem .

Tak3Nie
stwdrf

Nie polecam tej Firmy. Zrobiłem badania lekarskie oraz byłem jeden dzień w pracy bez podpisanej umowy a po weendzie zadzwonili do mnie że jednak umowa nie będzie podpisana to jest jakaś parodia. Ta firma powinna być zgłoszona do inspekcji pracy !!!!!! Omijać szerokim łukiem

Tak4Nie
@stwdrf

Zachowaj proszę spokój. Byłeś zapewne na dniu próbnym i być może - po jego odbyciu - pracodawca stwierdził, że chce jednak zatrudnić kogoś innego. A o jakim stanowisku właściwie mówimy?

TakNie3
do Marii
@Maria

Maria , zanim napiszesz koleją bzdurę - upewnij się czy pracodawca może potencjalnego pracownika " próbować" bez umowy , choćby jeden dzień.

Stw

Witam Jak kształtują się obecnie zarobki pracowników produkcyjnych?

@Stw

Dzień dobry, zarobki w naszej firmie wśród pracowników produkcyjnych zależą w dużej mierze od umiejętności oraz od rodzaju maszyny jaką dany pracownik obsługuje, a także od stanowiska. Do ustalenia wynagrodzeń bierzemy pod uwagę wydajności jakie uzyskują poszczególne osoby na gniazdach produkcyjnych. Zarobki są bardzo konkurencyjne na lokalnym rynku pracy. Zachęcamy do aplikowania, by uzyskać indywidualną ofertę.

Tak5Nie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w VOSTER?

Tak7Nie2

@Pytanie

Oczekiwania wobec naszych pracowników może Pan/Pani znaleźć na stronie internetowej w zakładce kariera https://www.voster.pl/oferty-pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tak7Nie

Aktualność

Tak9Nie
Lolo

Bez komentarza. Pracodawca tylko i wyłącznie dbający o swój interes.

Tak3Nie3
Magda

O jakich kwitkach mówicie ?

Kazik

Dlaczego w tej firmie czeka się tak długo na kwitek z wypłaty? Czy osoba za to odpowiedzialna nie ma czasu czy gra na czas?

by ły
@Kazik

kiedy ja tam pracowałem nie było mowy o kwitkach a dyrekcja jeszcze się bulgotała, że tego chcemy. Płace były różne i tak naprawdę nigdy nie wiadomo było od czego zależały. Czasem nawet pracowało się więcej - nadgodziny - a wypłata była mniejsza... dlatego już tam nie pracuję!

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 287 dni.

Co jaki okres czasu w VOSTER można ubiegać się o podwyżkę?

Tak3Nie
Pracownik voster

W firmie nie dość że wypłaty są raz niższe raz wyższe to jeszcze nie są wypłacane w terminie w kodeksie pracy wyraźnie pisze że na dzień 10 tego każdego miesiąca wypłata powinna być na koncie jeśli 10 ty wypada w sobotę lub niedzielę a nie dopiero w poniedziałek po 10- tym takie zachowanie nadaje się na zbiorowy pozew do Sądu pracy . Po za tym firma chyba nie obawia się inspekcji pracy dopuszczając pracowników do pracy na nie odebranej hali produkcyjnej i nie zgłaszając wypadku do jakiego na niej doszło

@Pracownik voster

I to nie jest pierwszy raz kolego gdy się tak stało, kiedyś kolega zemdlał na 3 zmianie i uderzył głową o posadzkę, był chwilę nieprzytomny i miał rozciętą głowę. Brygadzista wystraszony nie wezwał karetki tylko wysłał go do domu a przecież mógł mieć poważny uraz głowy. Po powrocie ten kolega został oskarżony o to dlaczego był na L4 a nie na swoim urlopie ? . No śmiech na sali

Zigi

Witam. Proszę o odpowiedź na jakim etapie jest uruchomienie nowej hali produkcyjnej w Zarzeczu? Czy już zaczęły się rekrutację? Jaki będzie profil produkcji na nowej hali? Nowy proces? Jestem zainteresowany pracą i chętnie przystąpię do rekrutacji. czy trudno się dostać?

Gigideagostino
@Zigi

Witaj, podobno testy na nowej hali się zaczęły, rekrutacja trwa, sprawdz na voster.pl/kariera pzdr

Zigi
@Gigideagostino

Dzięki za odp. A jak wygląda Kierownictwo na nowej hali? Brygadziści? Ok? Bardzo ostro czy idzie się dogadać? Interesuje mnie nową halą. Kiedy rusza pełną parą?

@Zigi

Tzw. brygadziści czy to na nowej czy na starej hali nie mają pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi. Wszyscy tylko latają i robią zamęt a myślenia lateralnego brak.

Tak1Nie

Jakie narzędzia pracy zapewnia VOSTER? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Gigideagostino
@Pytanie

służbowe auta mają pracownicy UR oraz przedstawiciele handlowi bo to ich główne narzędzie pracy.

@Pytanie

No chyba kpisz! Nie w tej firmie. Koledzy jechali na szkolenie to auta służbowego im nie dali tylko autobusem chciał wysłać :) jak jakiś Rumunów. A jak przyszło do rozliczenia bo ktoś wziął swoje prywatne auto to była spina o trasę,że można było ominąć autostradę i oszczędzić parę złotych.

Edek

Jeśli chodzi szacunek w firmie mniej niż zero.Wypalaty skaczą raz górę raz w dół po 600-700zl lizusy i przytupasy mają dobrze robol patrzą by tylko na każdym kroku zeby cos zabrać z pensji jedna gadka w koło dokładam do miesiaca

@Edek

Powiedziałeś, że wypłaty w Voster są na zmianę wyższe i niższe. Niezbyt rozumiem, o co chodzi, w końcu pensja podstawowa nie może się tak bardzo zmieniać. Na jakiej umowie jesteś zatrudniony?

Zenek

Dobra firma może być dla dobrego pracownika a nie wszyscy tacy są!

zmiana planów

Po przepracowaniu przeszło 6 lat przy aluminium i stali chciałem wrócić do jakiegoś zakładu obróbki drewna. Przede wszystkim dlatego, że drewno nie jest tak szkodliwe jak aluminium, czy spawalnicze opary wydobywające się zza wysokiej na 180 cm kotary. Myślałem iść do Vostera, ale widzę po opiniach, że to chyba nie najlepszy pomysł. Ikea? Tam trzeba mieć plecy...

Kamil
@zmiana planów

Jak chce Ci się robić to nie masz się czego obawiać. Maszyny tempo nie mają szalone. Wszystko zależy kiedy poznasz kolory albo wskoczysz na maszynę. Za pierwszy miesiąc nie spodziewaj się cudów. Budują halę i obiecują, że soboty znikną. Widzą co się dzieje to i wypłaty rosną. Pracuję tu już 4 lata i narazie nie myślę zmieniać.

Tak11Nie1
@Kamil

W sensie pracujesz w Vosterze? 4 lata? No to ja 4 lata temu składałem podanie, ale bez odpowiedzi.

Cxx
@zmiana planów

Chyba zmienił ci się nr telefonu no biorą ludzi od ręki bez względu czy młody czy stary,już nikt nie chcę tam pracować.

@Cxx

Aha, czyli płacowo mniej więcej jak wszędzie... To już nie czasy, kiedy wszyscy z army, gdzie robiłem, uciekali do alutka, stalszmitu czy vostera. Numer mam ten sam, jeno jescze nie składałem podania, tylko się zastanawiam. Dzięki za informacje.

Bez_nicka
@zmiana planów

W IKEA nie musisz mieć pleców tylko szczęście. Przemiał CV jest bardzo duży. Dziennie min. 3-4 są zostawiane na ochronie. Rekrutacja jest co chwilę, głównie z powodu braku ludzi kompetentnych którym zależy na pracy. Bez obrazy dla nikogo - dużo osób przychodzących tutaj do pracy przyszło z nastawieniem "nic nie będę robić a i tak mi zapłacą". Nie tędy droga, to jest korpo i trzeba się tu choć odrobinę chęci pokazać. Odpowiadam - pracuje tu już prawie 4 lata i widzę komu zależy a komu wisi robota. Tym drugim w dużej mierze firma dziękuje dosyć szybko.

Rafal

Zauważyłem dużą ilość osób potrzebnych do pracy w tej firmie . Pracownicy zwalniają się masowo ,czy wynika to z braku rąk do pracy ? Jak z szacunkiem do pracownika ? Jak wyglądają zarobki na produkcji , czy magazynie ?

tomasz
@Rafal

Buduja wielka halę, więc raczej chodzi o nowych. Piszą, że 64 pracownikow przyjma http://rni24.eu/voster-coraz-bardziej-konkurencyjny/

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o VOSTER Sp. z o.o. Sp.k. - Zarzecze