VOSTER Sp. z o.o. Sp.k.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o VOSTER Sp. z o.o. Sp.k.

Pracodawca

Aktualność
Marka Voster wyznacza trendy w zakresie innowacyjności, wysokich parametrów technicznych i oferowanej trwałości, a linie produktów zdobywają uznanie Klientów oraz nagrody branżowe. Drzwi oraz ościeżnice Voster – to wysoka estetyka i komfort użytkowania połączone z nowoczesnym designem i trwałością.
Voster to firma polska, rodzinna o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jedną z największych firm produkujących drzwi w Polsce. U nas decyzje podejmowane są lokalnie a pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy. Naszymi atutami są uznana marka i wysoka jakość produkowanych wyrobów.
Realizując naszą strategię kierujemy się szacunkiem dla ludzi, stawiając na ich indywidualizm i współpracę.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem i rozpoczęciem produkcji na nowych halach zapraszamy Państwa do współpracy w ramach rekrutacji na stanowiska produkcyjne, specjalistyczne z obszaru IT, logistyki, automatyki oraz technologii.

Voster prowadzi rekrutacje poprzez stronę internetową https://www.voster.pl/oferty-pracy
Ona45

Kierownik na nowej hali jest w porządku, tak samo szef, brygadzisci, ale mam wielkie zastrzeżenia co do dyrektora, który ma pogardliwy stosunek do ludzi. Ludzie pracują po kilka lat, sa na kazde zawołanie, a on nie szanuje ludzi, najlepiej umowy na krótki czas, a na miejsce doświadczonego pracownika ma rzekomo 10 innych.....,,powodzenia,, skoro dla niego nie ma różnicy między starym pracownikiem a kims nowym. Na wiosnę zwolniło się 20 osób, a teraz sami dziękuja ludziom........bo nie dadzą stałej umowy. Spojrzysz na niego źle i co utrudni ci życie..... albo powie, że pyskujesz. Sam szef i Kierownik, brygadzisci nie pociągną tego....Bylo bardzo dobrze w pracy, az nie przyszedł wielki pan dyrektor co ma ludzi za nic......Ja juz tez z dala od tego balaganu..

produkcja

Ja nie narzekam, robię swoje i do domu. Jak się chce to czwóreczkę się wyciągnie. Jak się nie chce pracować to się narzeka jak to w życiu źle, pogoda nie taka, praca nie taka.

Kandydat

Witam czy są przyjęcia na produkcję operatora maszyn w oddziale w stalowej woli czy CV wysyła się e-mail czy można również osobiście?

Maniek
Kandydat

Witam czy na ten moment są przyjęcia w firmie voster posiadam 5 letnie doświadczenie w produkcji dzwi

Ciepło

Pracodawca nie dba w taki upał o pracowników, brak dłuższej przerwy gdy temperatura przekracza ponad 30C, woda do picia firmowa jedynie z dystrybutora której nie każdy może pić. Ogólnie duży minus, pracy coraz mniej.

Kolega
@Ciepło

Kolego ciepło, brednie piszesz bo dodatkowa woda butelkowana stoi koło mistrzówki, przerwy od dziś są wydłużone. Pracy jest mniej to fakt i myślę że takich jak Ty będą mieć okazje się pozbyć. Ja pracuję tu już 5 lat i twierdzę że co roku są lepsze warunki do pracy.

Ok
@Kolega

Jeśli pracodawca chce się kogoś pozbyć to może zrobić to zawsze.

Bella
@Kolega

Gdy Ciepło dodawał post to jeszcze nie było dłuższej przerwy czy wody w butelkach więc to nie brednie a fakt. Zresztą przełożonych we Vosterze ciężko o takie rzeczy zapytać bo z miejsca stajesz się problematycznym pracownikiem i jak tu cudownie napisałeś reguła jest jedna - pozbyć się.Więc pozbywajcie się pracowników bo i tak nie ma tu nic nadzwyczajnego aby trzymać się tego miejsca rękami i nogami. Co do polepszających się warunków pracy mógłbyś uściślić o co chodzi? Pracuje tu dłużej od Ciebie i nie zauważyłem takowej poprawy wręcz przeciwnie z miesiąca na miesiąc coraz większy chaos i bałagan.

Bella
@Ciepło

Zbigniew
@Bella

Jeśli chodzi o kasę też gorzej? Czy płacą bez problemu? Napisz coś więcej o zarobkach. masz jakieś premie?

Oragnek
@Zbigniew

Premie???

@Oragnek

Co tym insynuujesz odnośnie niej? :(

janek Nowy wpis
@Bella

butelki wody sa, ale tylko jak wielki upal i ktos sie upomni, tak samo z dluzsza przerwa, jest ze dwa dni i tyle lepiej wspierac kolarzy niz pomyslec chocby o busie pracowniczym, a duzo ludzi dojezdza z tych samych miejscowosci

Zuzanna Nowy wpis
@janek

To te butelki są gdzieś pochowane, że po upomnieniu się nagle się pojawiają? Ale busa to by za darmo pewnie nie dali, co nie?

Taak Nowy wpis
@Zuzanna

Im szkoda dać dla pracowników rękawiczki, to gdzie by dali busa. ????

no i co
Kandydat

Na ich stronie internetowej jest pięć ofert pracy, a tymczasem od ponad miesiąca czekam na telefon. Papiery złożone, badania zrobione, świadectwa pracy, dyplomy, kursy zdane. Słuchy krążą, że zwolnienia są. Gdzie leży prawda?

janek Nowy wpis
@no i co

sa zwolnienia

Kandydat

Chciałbym zgłaszać podanie na produkcję jednak są bardzo sprzeczne opinie o pracy. Proszę o pomoc jak się pracuje? Czy właściciele są uczciwi, jakie są warunki ? Jaka atmosfera i przelozeni ? Czy to prawda, że jak nie przyjdzie się nie sobotę zabierane są wszystkie premie ?? Ile się zarabia ? Mam doświadczenie w stolarce czy to pomoże w dostaniu pracy ?

@Kandydat

Właściciel jest uczciwy. Jeśli się znasz, masz doświadczenie i chęć rozwoju i chęć do pracy składaj papiery.

Premier
@Kandydat

To prawda premie są zabierane za sobotę. Tak samo jak za l4 nawet 3 miesiące z góry.

Bogdan
@Premier

Widocznie nie przychodzisz to i premii za soboty nie dostajesz a za chorowanie to fakt że w następnym miesiącu jej nie ma.

@Premier

Ale za sobotę zabierane są wszytskie premie także produkcyjne ? Czy w każdą sobotę trzeba przychodzic ?

Bogdan
@Kandydat

Kto Ci takich głupot naopowiadał, pisałem za soboty jak Cię nie ma to i premii za sobotę nie ma, logiczne ?,

Tomasz
@Kandydat

Jak firma ma zamówienia to wszystkie soboty

operator
@Tomasz

No i oby mieli jak najwięcej tych zamówień bo dobrze płacą za sobotę. Robię w ogródku i pytam żonę ile to wart ?, bo za jedną sobotę kupił bym jej gotowe wszystko co urośnie. Jak ruszą na nowej hali to soboty mogą zniknąć, bo na niej też mają być roboty. Kolega poszedł do ikei płace ma mniejsze a do tego 4 brygadowa, więc i niedziele, mówi że by wrócił ale boi się że go nie wezmą.

Xxx
@Kandydat

Nie składaj podania do tej firmy .Pod nickiem Marcin pisze Pan kierownik nowej hali a przecież złego słowa o firmie nie napiszę Zarobki marne czepiają się o wszystko obóz pracy i tyle Nic nie wolno oprócz ciężkiej harówy za najniższą krajową. Zwalniają nawet doświadczonych pracowników bo powiedzieli o dwa słowa za dużo Pracownik dla nich jest nic nie warty.

Tomek
@Xxx

Dokładnie tak jest

Jakie wartości są cenione w VOSTER Sp. z o.o. Sp.k.?

On55
@Pytanie

dyspozycyjność 24 na dobe, brak życia prywatnego, brak planów urlopowych, sila i zdrowie, posłuszeństwo

Sebastian
@On55

24 na dobę? Musisz być pod telefonem i jak do Ciebie zadzwonią to masz być gotowy od razu? Co to, służba jest?

Ejbicidiiiefdzi
@Sebastian

Możesz odmówić, ale później na wypłacie nie masz co liczyć na wyższa premie

@Ejbicidiiiefdzi

To ile tak właściwie ucinają wtedy?

Tomasz
@Zuzanna

Tyle ile się da

@Tomasz

To mogą całość zabrać?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VOSTER Sp. z o.o. Sp.k. kandydat na stanowisko Zastępca kierownika magazynu handlowego (Brygadzista) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Ona1

Co się dzieje na nowej hali że ostatnio coraz więcej osób odchodzi?

@Ona1

atmosfera w pracy jest nie do wytrzymania, coraz gorsze osoby z przypadku przychodza, starsze panie do swojej pierwszej pracy a maja się za nie wiadomo co, plotki, obgadywanie, chamstwo,

@Ona1

ten kto przyjmuje ludzi do pracy to chyba bierze wszystkich jak leci i sa efekty, a naprawdę porządnych pracowników nie umieją zatrzymać, bo juz odeszlo kilkoro starych pracowników, dzieje sie zle w pracy

ON

idąc tu do pracy na nową hale, a dokładniej na płytowki prosze sie zastanowić, bo 3 osoby tylko, ale psują cała atmosferę i nie da się pracowac z osobami tak przekonanymi o swojej wyższości, malo tego ze obgadywanie to nic, ale nie potrafią współpracowac z ludźmi, nie przeniosa z tobą drzwi, nie dadzą ci wziąść plynu do czyszczenia , pracuja w fabryce pochodzą z wiosek, ale mają sie za lepsze, właściwie to nie wiadomo czego, i tak jest odkad do pracy przyszła A...., to i te dwie się z nia zaprzyjaźnily i pokazały swoje prawdziwe ja, a kierownictwo nie robi z tym nic, nawet gdy siedzą gadają jedzą na legalu na palecie w godzinach pracy, bo bywa i tak,

Robino

Nie wiem jak w Zarzeczu ale w Stalowej Woli jest dramat. Kierowniczka chodzi i piłuje dziób o byle co. Przeklina do pracownika a nawet potrafi zniszczyć człowiekowi psychikę. Co do wpłat to kradną jak się da. Zabieraj za wszystko co tylko jest możliwe. Ludzie sami w sobie są jak najbardziej pozytywni z wyjątkami jak wszędzie. Kierownictwo i dyrekcja daje dużo do myślenia. Nie polecam.

Kaz
@Robino

No Zarzeczu na nowej hali tak samo

Pracownik produkcyjny

Pracowalem z 5 lat temu , nie polecam

Jeżeli chodzi o nowa chałę to straszny bałagan jak się coś pytasz głównego kierownika to całkowita zlewa nawet nie zwraca na ciebie uwagi tylko patrzy w laptopa i ma wszystko gdzieś.Zero szacunku do pracownika i do jego praculy. Tak że nie polecam tego zakładu z własnego doświadczenia. A jeżeli chodzi o urlopy to straszna lipa chcesz tydzień to ci da 3 dni bo całego tygodnia nie może bo niby niema komu robić a więcej jest ludzi z biura ktuzy chodzą sobie bez sensu niż pracownikuw

Ona
@12345

Patrzy w laptopa? A może warto poczekac chwile z zapyatniem, bo moze wpisuje wazne dane i wytracenie go z pracy jest klopotliwe? Troche wyrozumialosci. Przeciez ci odpowie za sekunde jak wklepie dane do komputera....

@12345

Ta opinia, to niczym skomlenie dziecka, które nie dostało lizaka. Szczerze? To co piszesz, nie istnieje. Idąc dalej urlop tygodniowy to kwestia wyłącznie normalnej rozmowy i urlop jest do otrzymania.

Ktoś

Pani Anna S na płytówkach na nowej hali to jakieś nieporozumienie.....głowa w chmurach, olewa współpracowników , nie można się odezwać bo zaraz leci do kierownika ze jej ludzie pyskują a taki sam robol jak inni, pare osób się do niej nie odzywa i się dziwi dlaczego....Nie polecam tej zakłamanej w sobie osoby i z daleka od niej

ON
@Ktoś

Akurat ta osoba jest w porządku, znam i uważam że dobrze pracuje. A jak dogaduje się z ludźmi nie wiem. Jednak wogole czas żeby ktoś przyjrzał się faktycznie kobietom na płytowych, jaka tam panuje atmosfera i jak traktują się nawzajem kobiety...Przychodzą coraz gorsze osoby np Aneta B, która ma się za wielka panią. Przechodząc obok słyszę tylko jej głupawy śmiech i widzę jak połowę czasu stoi i gada z koleżanką.Jej praca tu to jakieś nieporozumienie. I mówię to tylko z krótkiej obserwacji bo mam swoje obowiązki, ale skoro ktoś poruszył ten temat, to chciałem powiedzieć parę słów. Wogole powinno być miejsce na pisanie w ten sposób w robocie np skrzynka czy coś takiego, ale anonimowo, bo takie małpy będą się mścić. Praca jak praca w porządku, ale takie osoby to jakieś nieporozumienie.

Kwiat
@ON

Ooo nie miałem pojęcia. Myślałem że akurat na płytowych dogadują się ludziska.

Zorian
Klient
@ON

Witam odnosząc się do tego komentarza chciałbym nadmienić, że obrażanie ludzi (szczególnie kobiet) w internecie nie jest zbyt uprzejme i męskie myślę, że powinien Pan zająć się własna pracą, sam Pan mówi o plotkach we wcześniejszych wypowiedziach, a przychodząc do pracy zajmuje się Pan życiem koleżanek i później żali się tym w internecie sądzę , że to hipokryzja z Pana strony. Pozdrawiam.

Kasia
@Ktoś

Ta kobieta ma wyimagowane ego o sobie ....a wcześniej sprzątaczką była ...haha

Dede

sama prawda

@Kasia

o to dlatego dobra pracuje bo bycie sprzątaczką to ciężka praca i niewdzięczna,

NICK
@Kasia

Wydaje mi się, że to są opinie o pracy Voster. Co wspólnego ma praca w Vosterze z tym, że ona wcześniej była sprzątaczką? Proponuję podejść i powiedzieć tej Pani to prosto w twarz co myślisz o jej ,,wyimagowanym ego" oraz o jej systemie pracy w stosunku do jej koleżanek.

@Kasia

I ten komentarz pokazuje jacy tu są ludzie, pogardzający innymi. Sami nie mogą się niczym poszczycić w życiu, czy praca czy wykształceniem, ale do krytyki wobec innych pierwsi.

Lunapark
@ON

Faktycznie brak jej :)ale ja bym wziął alkomat tak po przerwie do ręki, zdałoby się

@Kwiat

ha ha gniazdo żmijek, wzajemne plotki, na papierosa wyjdz na przerwie to usłyszysz

Ja ja ja

Pracodawca dbający tylko i wyłącznie o własny interes. Trzeba byc dłużej żeby zobaczyć to, nie szanują ludzi, choc na pierwsze wrażenie jest kultura i porzadek, to organizacja pracy leży i kwiczy. Zmieniaja ci godziny pracy jak sami chca, wysyłka na przymusowe urlopy z twojego wolnego, rzucają cie po stanowiskach i z hali do hali. Do tego wredni ludzie dla siebie. Siedzisz na nadgodzinach a zarobisz tyle samo lub mniej, bo ci utna premie. Zero motywacji. Stary pracownik zarobi tyle samo lub mniej, a osoby notorycznie siedzące na l4 zarobia więcej bo mają znajomości i premie. Nie mówię o osobach naprawdę potrzebujących l4, bo sa takie w większości, ale dwie trzy dziewczyny młode siedzą na l4 wiecznie i one zarabiają godnie i dobrze, i nie powie im nikt złego slowa bo mają plecy.

Jaki

Tak jest z każdą rzecza na zakładzie, z paleciakami, ktorych jest tylko kilka i starych, a także z mazakami, płynami, czysciwem, bo przecież utrzymanie ruchu nie będzie przynosic każdemu z osobna rzeczy. Nie maja czasu i chęci. Najlepiej przynosic wszystko z domu. Miotła jedna na kilka maszyn.

RoboCop
Klient

Grubo...

Tomek

I dlatego tam nie pracuje oczekiwania wielkie a pan Piot. Próbuje czarować ale na mnie nie zrobił wrażenia. Niestety jestem intelektualnie wyżej niż większość tam zarządzających. Polityka zakładu kręci się w koło. Koszty produkcji drogie zamówień nie ma. I dlatego na wypłatę macie po 2500. Że ci ludzie mogą jeszcze tego sluchac.

mipel

Polecam, praca spokojna, pewna, miła atmosfera pracy. Kadry też ok, wszystko wytłumaczone, załatwione. Dobre warunki płacowe.

Co jaki czas w VOSTER Sp. z o.o. Sp.k. można ubiegać się o podwyżkę?

Majtek

Wcale haha.

Sebastian
@Majtek

To co, pracuje się tu X lat i ciągle jest ta sama stawka? Nie chce mi się w to wierzyć za bardzo ;d

Tanko

No dokładnie, dokładnie

Byly pracownik
@Sebastian

Podnoszą podstawę tylko w momencie gdy najnizsza krajowa się podnosi ;) Nowy pracownik zarabia tyle samo co pracownik z kilkuletnim stażem pracy.

Kandydat

Dzień dobry czy orientuje się ktoś czy są przyjęcia na magazyniera ? Na stronie niby jest wpis ze jest taka oferta pracy ale wisi ona od 10 sierpnia 2021.

Zainteresowany
Kandydat

Witam czy są na ten moment przyjęcia w oddziale w stalowej woli interesuje mnie stanowisko operatora maszyn na produkcji?

operator
@Zainteresowany

Jak coś wiesz z obsługi CNC to Cię przyjmą ale i tak będziesz musiał wykazać wiedzę a dopiero wtedy dadzą Ci kasę. Pogoni nie ma pełen luz.

@operator

Prawda.

Premie
@Marcin

I zabiorą premie hehe

Zainteresowany
@operator

Operator dzięki za odpowiedź wcześniej pracowałem w podobnym zakładzie więc wiedza jest wiesz może jak najlepiej złożyć CV bo przez stronę voster i zakładkę kariera zero odpowiedzi

Marcin

Z perspektywy lat uważam, że Voster to dobre miejsce pracy. Wypłata nie spóźniła się nawet w najgorszych momentach. Jeśli jest problem, jest z kim o tym porozmawiać. Polecam i zapraszam do załogi ;)

@Marcin

tak to największy plus

Nick

To co dzieje się między ludźmi to (usunięte przez administratora) Norma zdesperowane kobiety, szukające na siłę faceta. Serdecznie pozdrawiam pania M.S. nie rób sobie wstydu dziewczyno.

Janusz
@Nick

jaki to ma związek z pracą w firmie voster?

Janusz
@Nick

Kozak w necie, (usunięte przez administratora)świecie, masz coś do kogoś personalnie to powiedz to w twarz. Tu powinny byc opinie o pracy, a nie personalne wycieczki.......

Franek
@Nick

Nikt nie jest anoniomowy w sieci .

nick
@Franek

to serdecznie zapraszam pania do spotkania, anonimowość to najmniejszy problem

Marek

ojejku uważać, bo do jednego wyjątkowo przystojnego chlopca kleją się kobiety, a on biedny nie wie co sie wtedy robi;) i jak tu żyć?:)

@Nick

a co cie to obchodzi, malo ludzi znajduje drugą połowę w pracy? zazdrość to brzydkie uczucie , bo malo par choćby małżeńskich jest w Vosterze? i tez cie to boli?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w VOSTER Sp. z o.o. Sp.k.?

Hugo
@Pytanie

Za wyjatkiem kliku osób, które są "trudne" , amtosfera pozytywna na stopie partnerskiej.

On
@Hugo

Plotki i obmawianie jak w każdej firmie, gdzie dużo kobiet, jedna druga by utopiła w łyżce wody, i wszystko zanosza do kierownictwa, bo ktoś nie chce z kimś robic, bo go nie lubi. Dziwne , ze im chce sie jeszcze tego słuchać.

Ktttt
@On

a to fakt:)

Andriej
@Hugo

he he pani z kartonów jest trudna

On55
@Andriej

wreszcie ktoś to powiedział, mogło by kierownictwo cos z tym zrobić i oczyścic atmosferę, bo kilka nowych osób samo odeszlo tez przez to, az wystarczy popatrzec na jej mine, nigdy sie nie uśmiechnie tylko wiecznie marudzi, a uwielbia gonić nowe osoby, ktoś przychodzi pracować a ona wiecznie ma problem

@Andriej

może i trudna, ale dobry pracownik i dobry człowiek

Boss
Kandydat

Witam jak wygląda sytuacja na nowej hali. Jaka jest atmosfera w zespole bo to jest bardzo ważne. Z tego co wiem od znajomego to dużo pracuje kobiet i jest kilaka naprawdę takich co lubią interesować się kimś a nie praca.

Uuiii
@Boss

Tak jest życie innych ponad pracą

Kwiat
@Boss

Tak pracują wredne stare baby co mają się za lepsze, bo coś tam. Naprawdę co niektórzy nie mają życia prywatnego, tylko interesują się życiem swoich kolegów koleżanek z pracy. Możesz kogoś nie znać a i tak usłyszysz czyjś cały życiorys z pikantnymi szczegółami. Plotki na porządku dziennym, obmawianie. Dlatego już były pracownik, bo nikt nie ma nad tym kontroli. Nie da się pracować w takiej atmosferze.

Zostaw merytoryczną opinię o VOSTER Sp. z o.o. Sp.k. - Zarzecze

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w VOSTER Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy VOSTER Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSTER Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VOSTER Sp. z o.o. Sp.k.