Drzwi Voster (Voster Sp. Z O.O. Sp.K.)

Opinie o VOSTER Sp. z o.o. Sp.k.

Pochwałalizidupa

To jest ich obowiązek więc nie dziękujmy bo niczym szczególnym się nie popisali.

Pochwała

Pochwała dla Voster. Nie wiem czy to UR, czy zarząd ale fajnie odśnieżone parkingi, nie trzeba brnąć w śniegu i to po niedzieli. Droga dojazdowa na parking posypana. Chwała im za to. Tak trzymać.

Wizytator

Słyszałem że firma wspiera grupę kolarską? To prawda? Ale dowiedziałem się też że jest grupa młodych chłopaków którzy tworzą drużynę w grze komputerowej pod nazwą VosterPeek. Może firma powinna się tym zainteresować?

Kawa

Kawo przona Piotr R może i jest synem prezesa Ale dba o dobro firmy jeżeli Ty byś była na jego miejscu wątpię abyś ogarnęła wszystko a jeżeli masz dzieci i dzieci chorują to zamiast wolnego załatw sobie nianię bo z każdej innej pracy też Cię (usunięte przez administratora) A na nowej hali to wątpię czy taki kierownik jest ok bo Wojciech G wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) ma nie potrafi mieć szacunku dla pracowników nie właściwa osoba na tym stanowisku reszta zarządzających ok idzie się dogadać i o wolne i o zmianę stanowiska

złobek
@Kawa

Powiem tak misjsce swietne wyrozniaja sie sala do malej motoryki.Pani dyrektor zlobkowa pani Anetka bardzo fajna i zyczliwa kobieta.Natomist mam corke w grupie misiow zlobek Panie Moniki cudowne cieple troskliwe profesjonalne kobiety.Reszte pan nie znam z imienia przepraszam sa rownie bardzo sympatyczne .Panie bardzo sie martwia okazdego dzieciaka jak o swoje.Te panie sa zawsze usmiechniete maja super podejscie do dzieci to jest duzy atut.Naprawde wierzcie mi jestesmy miesiac tu moja Zosia ma jak u pana Boga za piecem.Co do higieny posilkow dzieci sa naprawde bardzo dobrze zaopiekowane przez Panie. Świetne zabawy zabawki z drewna. Polecam ze szczerego serca Nowe panie Nowa dyrekcja i powiem to jeszcze raz Podejscie profesjonalizm cudowna opieka.Odpowiednie panie na odpowiednim miejscu.Polecam goraca to miejsce

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VOSTER Sp. z o.o. Sp.k. kandydat na stanowisko Pracownik produkcji ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Rwn prawda

No w tej firmie to pracownik to tania siła robocza .Dużo ludzi narzekało kiedyś na firmę ale teraz jak jest ten nowy dyrektor to naprawdę się zrobiło nie ciekawie .Tak jak dlamnie to jak ktoś ma inną opcję to niech nie wybiera tego zakładu

Iwo
@Rwn prawda

O którym dyrektorze mówisz?

Rwn ma racje

Racja z tymi 9h. Ale cóż pracownik mało ma do gadania...

operator
@Rwn ma racje

Ja dziś słyszałem że przyjście jest dobrowolne, więc o co chodzi ?, odmów i po problemie. Ja wolę mieć nadgodziny bo dobrze płacą a nie jak w lecie było bez tych nadgodzin.

Czy czego nie rozumiesz

Znając życie to ktoś z biura jak nie rozumie .Bo z pracowników każdy wie oco chodzi i jak jest .

Rwn

Jednej rzeczy nie rozumie jak długo jeszcze będziecie zmuszać ludzi do pracy po 9 godzin

XYZ
@Rwn

nie rozumieM*

Janusz

jaki to ma związek z pracą w firmie voster?

Janusz

Kozak w necie, (usunięte przez administratora)świecie, masz coś do kogoś personalnie to powiedz to w twarz. Tu powinny byc opinie o pracy, a nie personalne wycieczki.......

Franek

Nikt nie jest anoniomowy w sieci .

nick
@Franek

to serdecznie zapraszam pania do spotkania, anonimowość to najmniejszy problem

ojejku uważać, bo do jednego wyjątkowo przystojnego chlopca kleją się kobiety, a on biedny nie wie co sie wtedy robi;) i jak tu żyć?:)

Jerzy

a co cie to obchodzi, malo ludzi znajduje drugą połowę w pracy? zazdrość to brzydkie uczucie , bo malo par choćby małżeńskich jest w Vosterze? i tez cie to boli?

Ignacy

W jakim sensie maja uważać panowie? ???? To już tam lecę....:)

on

Kto normalny 1 listopada, w taki dzień gnębi kolege koleżanke z pracy? To mobing, ale i trzeba współczuc tej osobie, bo ona nie normalnego życia? Nie ma rodziny, grobów do odwiedzenia? Czy az tak zaślepia ja nienawiść?

@on

ej Myśliciel, a wszystko jest okej jeżeli kobieta swoją natarczywością rozwala komuś rodzinę?

no i co

Na ich stronie internetowej jest pięć ofert pracy, a tymczasem od ponad miesiąca czekam na telefon. Papiery złożone, badania zrobione, świadectwa pracy, dyplomy, kursy zdane. Słuchy krążą, że zwolnienia są. Gdzie leży prawda?

janek
@no i co

sa zwolnienia

Lidia
@janek

Z jakiego powodu są te zwolnienia? Wiesz może?

Ona45

Kierownik na nowej hali jest w porządku, tak samo szef, brygadzisci, ale mam wielkie zastrzeżenia co do dyrektora, który ma pogardliwy stosunek do ludzi. Ludzie pracują po kilka lat, sa na kazde zawołanie, a on nie szanuje ludzi, najlepiej umowy na krótki czas, a na miejsce doświadczonego pracownika ma rzekomo 10 innych.....,,powodzenia,, skoro dla niego nie ma różnicy między starym pracownikiem a kims nowym. Na wiosnę zwolniło się 20 osób, a teraz sami dziękuja ludziom........bo nie dadzą stałej umowy. Spojrzysz na niego źle i co utrudni ci życie..... albo powie, że pyskujesz. Sam szef i Kierownik, brygadzisci nie pociągną tego....Bylo bardzo dobrze w pracy, az nie przyszedł wielki pan dyrektor co ma ludzi za nic......Ja juz tez z dala od tego balaganu..

Obiektywny
@Ona45

Może poszukajcie winy w sobie a nie wylewacie swoje żale i rozgoryczenia już nawet na dyrektora. Nie przedłużają umowy ludziom którym nie chce się pracować bądź nie sprawdzili się na danym stanowisku.

Ona45
@Obiektywny

faktycznie ktoś po kilku latach w danej firmie okazal sie zlym pracownikiem, faktycznie,

Czy to on ?
@Ona45

Czy chodzi o Dyrektora Leszka Maziarza ?

Czy to on ?
@Ona45

Czy chodzi o dyrektora Leszka Maziarza ?

Odp.
@Czy to on ?

Nie

Jakie wartości są cenione w VOSTER Sp. z o.o. Sp.k.?

On55

dyspozycyjność 24 na dobe, brak życia prywatnego, brak planów urlopowych, sila i zdrowie, posłuszeństwo

Sebastian
@On55

24 na dobę? Musisz być pod telefonem i jak do Ciebie zadzwonią to masz być gotowy od razu? Co to, służba jest?

Ejbicidiiiefdzi
@Sebastian

Możesz odmówić, ale później na wypłacie nie masz co liczyć na wyższa premie

Zuzanna
@Ejbicidiiiefdzi

To ile tak właściwie ucinają wtedy?

Tomasz
@Zuzanna

Tyle ile się da

Zuzanna
@Tomasz

To mogą całość zabrać?

Ona1

Co się dzieje na nowej hali że ostatnio coraz więcej osób odchodzi?

@Ona1

atmosfera w pracy jest nie do wytrzymania, coraz gorsze osoby z przypadku przychodza, starsze panie do swojej pierwszej pracy a maja się za nie wiadomo co, plotki, obgadywanie, chamstwo,

@Ona1

ten kto przyjmuje ludzi do pracy to chyba bierze wszystkich jak leci i sa efekty, a naprawdę porządnych pracowników nie umieją zatrzymać, bo juz odeszlo kilkoro starych pracowników, dzieje sie zle w pracy

ON

idąc tu do pracy na nową hale, a dokładniej na płytowki prosze sie zastanowić, bo 3 osoby tylko, ale psują cała atmosferę i nie da się pracowac z osobami tak przekonanymi o swojej wyższości, malo tego ze obgadywanie to nic, ale nie potrafią współpracowac z ludźmi, nie przeniosa z tobą drzwi, nie dadzą ci wziąść plynu do czyszczenia , pracuja w fabryce pochodzą z wiosek, ale mają sie za lepsze, właściwie to nie wiadomo czego, i tak jest odkad do pracy przyszła A...., to i te dwie się z nia zaprzyjaźnily i pokazały swoje prawdziwe ja, a kierownictwo nie robi z tym nic, nawet gdy siedzą gadają jedzą na legalu na palecie w godzinach pracy, bo bywa i tak,

Robino

Nie wiem jak w Zarzeczu ale w Stalowej Woli jest dramat. Kierowniczka chodzi i piłuje dziób o byle co. Przeklina do pracownika a nawet potrafi zniszczyć człowiekowi psychikę. Co do wpłat to kradną jak się da. Zabieraj za wszystko co tylko jest możliwe. Ludzie sami w sobie są jak najbardziej pozytywni z wyjątkami jak wszędzie. Kierownictwo i dyrekcja daje dużo do myślenia. Nie polecam.

Kaz
@Robino

No Zarzeczu na nowej hali tak samo

Pracownik produkcyjny

Pracowalem z 5 lat temu , nie polecam

Jeżeli chodzi o nowa chałę to straszny bałagan jak się coś pytasz głównego kierownika to całkowita zlewa nawet nie zwraca na ciebie uwagi tylko patrzy w laptopa i ma wszystko gdzieś.Zero szacunku do pracownika i do jego praculy. Tak że nie polecam tego zakładu z własnego doświadczenia. A jeżeli chodzi o urlopy to straszna lipa chcesz tydzień to ci da 3 dni bo całego tygodnia nie może bo niby niema komu robić a więcej jest ludzi z biura ktuzy chodzą sobie bez sensu niż pracownikuw

Ona
@12345

Patrzy w laptopa? A może warto poczekac chwile z zapyatniem, bo moze wpisuje wazne dane i wytracenie go z pracy jest klopotliwe? Troche wyrozumialosci. Przeciez ci odpowie za sekunde jak wklepie dane do komputera....

@12345

Ta opinia, to niczym skomlenie dziecka, które nie dostało lizaka. Szczerze? To co piszesz, nie istnieje. Idąc dalej urlop tygodniowy to kwestia wyłącznie normalnej rozmowy i urlop jest do otrzymania.

Ktoś

Pani Anna S na płytówkach na nowej hali to jakieś nieporozumienie.....głowa w chmurach, olewa współpracowników , nie można się odezwać bo zaraz leci do kierownika ze jej ludzie pyskują a taki sam robol jak inni, pare osób się do niej nie odzywa i się dziwi dlaczego....Nie polecam tej zakłamanej w sobie osoby i z daleka od niej

ON
@Ktoś

Akurat ta osoba jest w porządku, znam i uważam że dobrze pracuje. A jak dogaduje się z ludźmi nie wiem. Jednak wogole czas żeby ktoś przyjrzał się faktycznie kobietom na płytowych, jaka tam panuje atmosfera i jak traktują się nawzajem kobiety...Przychodzą coraz gorsze osoby np Aneta B, która ma się za wielka panią. Przechodząc obok słyszę tylko jej głupawy śmiech i widzę jak połowę czasu stoi i gada z koleżanką.Jej praca tu to jakieś nieporozumienie. I mówię to tylko z krótkiej obserwacji bo mam swoje obowiązki, ale skoro ktoś poruszył ten temat, to chciałem powiedzieć parę słów. Wogole powinno być miejsce na pisanie w ten sposób w robocie np skrzynka czy coś takiego, ale anonimowo, bo takie małpy będą się mścić. Praca jak praca w porządku, ale takie osoby to jakieś nieporozumienie.

Kwiat
@ON

Ooo nie miałem pojęcia. Myślałem że akurat na płytowych dogadują się ludziska.

Zorian
@ON

Witam odnosząc się do tego komentarza chciałbym nadmienić, że obrażanie ludzi (szczególnie kobiet) w internecie nie jest zbyt uprzejme i męskie myślę, że powinien Pan zająć się własna pracą, sam Pan mówi o plotkach we wcześniejszych wypowiedziach, a przychodząc do pracy zajmuje się Pan życiem koleżanek i później żali się tym w internecie sądzę , że to hipokryzja z Pana strony. Pozdrawiam.

@Ktoś

Ta kobieta ma wyimagowane ego o sobie ....a wcześniej sprzątaczką była ...haha

Dede

sama prawda

@Kasia

o to dlatego dobra pracuje bo bycie sprzątaczką to ciężka praca i niewdzięczna,

NICK
@Kasia

Wydaje mi się, że to są opinie o pracy Voster. Co wspólnego ma praca w Vosterze z tym, że ona wcześniej była sprzątaczką? Proponuję podejść i powiedzieć tej Pani to prosto w twarz co myślisz o jej ,,wyimagowanym ego" oraz o jej systemie pracy w stosunku do jej koleżanek.

@Kasia

I ten komentarz pokazuje jacy tu są ludzie, pogardzający innymi. Sami nie mogą się niczym poszczycić w życiu, czy praca czy wykształceniem, ale do krytyki wobec innych pierwsi.

Lunapark
@ON

Faktycznie brak jej :)ale ja bym wziął alkomat tak po przerwie do ręki, zdałoby się

@Kwiat

ha ha gniazdo żmijek, wzajemne plotki, na papierosa wyjdz na przerwie to usłyszysz

Ja ja ja

Pracodawca dbający tylko i wyłącznie o własny interes. Trzeba byc dłużej żeby zobaczyć to, nie szanują ludzi, choc na pierwsze wrażenie jest kultura i porzadek, to organizacja pracy leży i kwiczy. Zmieniaja ci godziny pracy jak sami chca, wysyłka na przymusowe urlopy z twojego wolnego, rzucają cie po stanowiskach i z hali do hali. Do tego wredni ludzie dla siebie. Siedzisz na nadgodzinach a zarobisz tyle samo lub mniej, bo ci utna premie. Zero motywacji. Stary pracownik zarobi tyle samo lub mniej, a osoby notorycznie siedzące na l4 zarobia więcej bo mają znajomości i premie. Nie mówię o osobach naprawdę potrzebujących l4, bo sa takie w większości, ale dwie trzy dziewczyny młode siedzą na l4 wiecznie i one zarabiają godnie i dobrze, i nie powie im nikt złego slowa bo mają plecy.

Jaki

Tak jest z każdą rzecza na zakładzie, z paleciakami, ktorych jest tylko kilka i starych, a także z mazakami, płynami, czysciwem, bo przecież utrzymanie ruchu nie będzie przynosic każdemu z osobna rzeczy. Nie maja czasu i chęci. Najlepiej przynosic wszystko z domu. Miotła jedna na kilka maszyn.

RoboCop

Grubo...

I dlatego tam nie pracuje oczekiwania wielkie a pan Piot. Próbuje czarować ale na mnie nie zrobił wrażenia. Niestety jestem intelektualnie wyżej niż większość tam zarządzających. Polityka zakładu kręci się w koło. Koszty produkcji drogie zamówień nie ma. I dlatego na wypłatę macie po 2500. Że ci ludzie mogą jeszcze tego sluchac.

Zostaw merytoryczną opinię o VOSTER Sp. z o.o. Sp.k. - Zarzecze

• Jak się pracuje w VOSTER Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy VOSTER Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSTER Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 14 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VOSTER Sp. z o.o. Sp.k.