Opinie o Firlej Kazimierz Technoland Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firlej Kazimierz Technoland Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firlej Kazimierz Technoland Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firlej Kazimierz Technoland Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa w Radom

Czy w Firlej Kazimierz Technoland Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Były Nowy wpis

Rodzinny biznes prowadzony przez ojca i syna. Ojciec zarządza sklepem stacjonarnym, a syn internetowym. Jeden i drugi nie szanuje pracowników. Właściciel ma humory i potrafi o wszystko się czepiać, wyzywając przy tym pracowników. Obrywa się też jego żonie, która też tam pracuje. Najgorzej jednak obrywa magazynier i kierownik, który jest zastraszony i zrobi wszystko co mu karze szef. Słychać tylko "tak szefie?" albo co najlepsze, kupuje kwiaty jak szef wraca z urlopu, żeby go powitać. Śmiech na sali co tam się dzieje. Ciekawym zjawiskiem jest też odpowiedzialność zbiorowa za braki wykryte podczas inwentaryzacji. Pracownicy mają do oddanie straty w gotówce lub w dniach urlopowych i są ode odejmowe od urlopu. Myślę, że inspekcja pracy miałaby co tam robić i chyba wkrótce się pojawi.

Kamila Nowy wpis

Trzeba mieć ukończone studia?

Benek Nowy wpis

Wieloletnie doświadczenie w branży to gwarancja profesjonalizmu, polecam pracę!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Firlej Kazimierz Technoland Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
Luidzi

Szkoda, że klienci piszą na forum dla pracowników, do tego służy adres firmy!

Pracownik byly

Najgorsza firma na rynku. Oszukują klientów sprzedając im wybrakowane śmierdzące produkty.

maciejo

Zgadzam się z opiniami powyżej. Właściciel (chudawy blond koleś), który krząta się po sklepie to najwyraźniej kawał chama. Niesmaczne było jak najeżdżał na pracownika w mojej obecności jako klienta, żeby przestał mnie obsługiwać i poszedł robić co innego w momencie kiedy tenże pracownik właśnie załatwiał mi reklamację i papiery na co kulturalnie właścicielowi zwracał uwagę. Pyskowanie do pracownika i lekceważenie klienta to prostactwo i buractwo. Pracownicy ok, właściciel PROSTAK. Współczuje ludziom tam pracującym.

klient

kupiłem nażynkę, która po wykonaniu 2 gwintów przestałą działać, po 40 minutach zareklamowałem towar, zwrot nie został przyjęty bo obsłóga nie potrafiła go wykonać. Wypisana zostałą reklamacja, która miała być rozpatrzona w ciągu 1tyg. trwa już 3 tygodnie.(usunięte przez administratora)NIepolecam

kazio
@klient

NIE POLECAM!!!!! OBSŁUGA FACHOWA ALE WŁAŚCICIEL TO CHAM I IMPERTYNENT!!! TRAKTUJE TYCH BIEDNYCH LUDZI JAK ŚMIECI.

SEBASTIAN
@klient

PARĘ LAT PRZEPRACOWANE Z TECHNOLAND OCENIAM POZYTYWNIE ( 7 LAT ) . KASA ZAWSZE NA CZAS , PEŁNA UMOWA A NIE ŚMIECIOWE . ZMIENIŁEM PRACE PO ŚLUBIE PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO KRAKOWA . SPOKOJNIE POLECAM. JEDNO CO TO TAM TRZEBA NAPRAWDĘ PRACOWAĆ NIE MA CZASU NA OBIJANIE SIĘ

Zostaw merytoryczną opinię o Firlej Kazimierz Technoland Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa - Radom

• Jak się pracuje w Firlej Kazimierz Technoland Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa?

Zobacz opinie na temat firmy Firlej Kazimierz Technoland Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firlej Kazimierz Technoland Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Lubelska 32
    26-600 Radom