Opinie o KB Folie w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KB Folie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie KB Folie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KB Folie w Warszawa

Jarek B

To świetna firma , kocham tu pracować, ta firma to moje życie. Zarobki są super i bardzo wysokie, praca lekka i przyjemna.

Aleksandra
@b

słuchaj te zmiany dalej się utrzymują? ktoś pisał, że są to 12stki i bywało to powodem odejść. było to jednak napisane z rok temu, czy do dziś rotacja jest mniejsza? były jeszcze jakieś inne ewentualne zmiany, które na nią wpływały?

Czołem. Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego wszedłem na to forum. Przypuszczam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie KB Folie? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy jest kantyna z tanimi obiadami? A może firma załatwia posiłki z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Pozdrawiam Piotr

abc

gdzie informacja ze to reklama? słabe to

Alka Nowy wpis

Witam. był ktoś na rozmowie na Grafika / Specjalistę DTP i mógłby proszę mi o niej opowiedzieć? Jak sprawdzają kandydata? chce się dowiedzieć czego można byłoby się w praktyce na niej spodziewać, ponieważ jak widać po ofercie doświadczenie nie jest wymagane.

Potencjalny Nowy wpis

Na jakie zarobki może liczyć u was pomocnik drukarza, drukarz i operator laminarki. Widziałem świeżo dodane oferty pracy na wszystkie stanowiska produkcyjne. Jak zarobki w porównaniu do innych drukarni?

Pan Ufoludek Nowy wpis
@Potencjalny

Zaaplikuj to się dowiesz, jak masz dobre cv na te stanowiska to na bank ktoś się odezwie i zaprosi na rozmowę.

TomTom

Witam,czy ktoś może mi powiedziec jakie zarobki są na magazynie

@ Nowy wpis
@TomTom

Firma fajna warto spróbować a w zarobkach można się dogadać odwagi będzie super.polecam

Czy o pracy pomocnika drukarza byście coś napisali? Ja podobnie do Brzezin bym się udał, oferta na początku marca została dodana. Już na starcie dostane umowę o prace czy jednak najpierw jakiś okres próbny mi dadzą?

Zenek

To fajna zabawa, dostaniesz umowe o prace na okres probny zapewne.

@

To naprawdę super firma bardzo dobrze się tu pracuje zespół to fajni młodzi ludzie bardzo pomocni ja polecam.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KB Folie? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Magazynier

Cześć, chce złożyć cv na stanowisko magazynier. Na jakie zarobki można liczyć na początku? Jaka atmosfera panuje na magazynie ? Jak z podwyżkami? Miejsce pracy Brzeziny

Karo

Premia uznaniowa = atrakcyjny system premiowy? Taką informację przynajmniej widziałam w aktualnej ofercie dla grafika a teraz ktoś o uznaniówce pisze? Pracuje tu ktoś jako grafik? Jaką podstawę oferują? czy daje ona poczucie bezpieczeństwa?

Praca w święta? Nikt jeszcze nie udzielił odpowiedzi, ale jeśli już to po jakiejś wyżej stawce wtedy jest? tak? i wracając jeszcze do świat, to teraz jak szukają ludzi na produkcje, piszą w benefitach o paczkach świątecznych. Bonów nie ma lub premii? a w tych paczkach co takiego w tym roku wpadło?

Kuba

Bonów brak premia uznaniowa co miesiąc

Pawcii

Czy ktoś może więcej powiedzieć o stanowisku technolog produkcji? Jak to wygląda w tej firmie? Zarobki, godziny pracy i czy warto itp? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Alice
@Pawcii

Fajny zespół, warto przyjść i zobaczyć jak to wygląda:) standardowo 8-16.

@Marianek
@Pawcii

Nie warto, za dużo nerwów, stresu itp.

@@Marianek

A możesz chociaż szerzej uzasadnić czy tum się stresować? Wole bardziej rozwinięte opinie, bo wtedy biorę je bardziej pod uwagę. Atmosfera nie jest jednak w porządku? Z jakich przyczyn?

Czy KB Folie zapewnia kartę multisportu?

A.W

Jeszcze nie, ale trwają negocjacje aby to zmienić

@A.W

Hej, bo trzeci miesiąc mija, jak negocjacje idą i co z innymi dodatkami?

Alice
@Małgorzata

Jest dofinansowanie do karty multisport.

@Alice

Rok wam to zajęło, żeby moc jakieś negocjacje wyegzekwować? To jakie macie plany na kolejny co tu jeszcze współfinansują albo jest to do wprowadzenia?

Jak pracujecie w święta?

Część,jak pracuje się w święta?majówka, Boże ciało , Boże Narodzenie, pozdrawiam

Czy to prawda, że pracuje sie po 12 godzin? Jeżeli tak czy są dluzsze przerwy i ile w ciągu miesiąca taką osobą robi nadgodzin? Chyba, że robi się po 12 godzin ale normalnie wypełnia etat 168h pozdrawiam

@Anonim

Hej, ja akurat za biurem się oglądam, ale jak zobaczyłam to zapytanie to sprawdziłam teraz w ofercie na produkcji i niby maja napisane, że to 2 zmiany oraz, że są możliwe nadgodziny. Wiec one już robione są „na dobitkę”? ciekawi mnie tez z czego u Was premie rozliczają, ktoś by napisał?

koi

Nie, nie pracują tam obcokrajowcy.

A.W

Tak, pracują obcokrajowcy.

@A.W

A w styczniu jeszcze ich nie było? To ilu ich aktualnie pracuje?

Nickowiecki
@A.W

Są w firmie zatrudnieni Ukraińce, Gruzini z ostatniego "miotu" po 2022 roku? Bo chciałem złożyć CV na pracownika produkcji w Warszawie. Tyle, że miałem do czynienia z tymi nacjami i jestem na nich "cięty" (nie bez powodu). A nie chcę robić jakichkolwiek kłopotów pracodawcy. Pozdrawiam.

@Nickowiecki

Sugerujesz przy tym, że Pracodawca nie zapanowałby nad jakimiś zgrzytami o ile by występowały? Niby do złożenia papierów jest z 9 dni. Tez właśnie reflektowałem, kasy potrzebuje a jest napisane, że można nadgodziny robić. Czy one są nieograniczone? Wie ktoś?

@Piotr

Witaj Piotrze. Złego słowa nie powiem na pracodawcę na publicznym forum. Ale wypłaty mogłyby być wyższe. Jeśli idzie o jedzenie w pracy to rekomenduję firmę Havi Logistics z Warszawy. Pracownicy (wiem to od kolegi bo tam pracuje) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są dość smaczne a ich cena na każdą kieszeń. Życzę powodzenia! Ewa.

Robert
@Ewa

Witam Pani Ewo. Poruszacie Państwo bardzo interesujący temat, dlatego dodam kilka słów od siebie. Firma Havi Logistics, której nazwę Pani wspomina używa do organizacji posiłków systemu SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

Pawel
@Robert

Witam Panie Robercie, a czy te dofinansowanie jest tylko dla pracowników pracujących w biurze? Bo jestem na produkcji i niestety nie słyszałem o tym, a chętnie bym korzystał:(

abc

gdzie informacja ze to reklama? słabe to

qqq

Powiedzcie mi proszę jak się pracuje w dziale Technologii jako technolog produkcji? Jak kierownik i czy zarobki są w porządku, czy raczej nie ma co sobie głowy zawracać?

Jolka
@qqq

Też widziałam to ogłoszenie! Oferowali bodajże wyzwania pozwalające na zwiększenie kompetencji. Mnie ciekawi czy jakieś kursy lub szkolenia dodatkowo organizują lub do takich dopłacają ( jak pracownik jakieś sobie znajdzie)?

YYYYY

Ile jest działów w firmie i jak są wielkie? Zauważyłam, że ktoś pytał o dział finansowy i zastanawiam się ile tych księgowych potrzeba, żeby wszystko szło sprawnie. Jak jest z pozostałymi działami? Co z administracją? omówi ktoś strukturę? Jakie są relacje między działami i czy występują awanse poziomie?

Księgowa

Pojawiło się nowe ogłoszenie na stanowisko Księgowej, czy ktoś może podzielić się opinią o pracy w dziale finansowym?

Jarek B

@Jarek B

A coś więcej o tych wysokich zarobkach? Jak aktualnie wyglądają?

Eewwwwwewe
@Jarek B

Super wysokość zarobków to ile?czy pracując na zmiany zarobi się 4,6 tyś.

@Eewwwwwewe

4 zmiany? i to co podajesz to od samej godziny, tak? A co z dodatkami lub premiami jakimiś?

b

ok

Aleksandra
@b

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w KB Folie?

Magazynier

Na jakie wynagrodzenie może liczyć magazynier?

Zostaw merytoryczną opinię o KB Folie - Warszawa

• Jak się pracuje w KB Folie?

Zobacz opinie na temat firmy KB Folie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KB Folie?

KB Folie
4.1/5 Na podstawie 118 ocen.
  • Bieżuńska 2B
    03-578 Warszawa