Jelenia Plast Sp. z o.o.

Jelenia Góra

Opinie o Jelenia Plast Sp. z o.o.

Piotr

Jelenia Plast ma opinie bardzo dobrego pracodawcy. Leslie ktoś narzeka to niech szuka innej pracy.

Elemelk

Produkcja się "odkopuje" faktycznie coś tam drgnęło. Do prawdziwych zmian daleko ale jest jakieś światełko w tunelu. Nowy kierownik super przynajmniej coś robi a nie pierdzi w stołek. Majstrzy walą go po rogach ale może da sobie z nimi radę.

zainteresowany pracą

A jak wygląda praca na stanowiskach inżynieryjnych np automatycy elektrycy? Może ktoś ma jakież dożwiadczenia z działu logistyki albo dział projektów? Prosze o opinie? Dziękuje

Orangina

Jelenia Plast zaczyna sie zmieniać. Jest nowy kierownik więc jest szansa że się polepszy. Zmiany już są widoczne :) Ja jestem zadowolona!

Oburzony

Ty sam jesteś odpadkiem z Wojkatu tak jak wszyscy z Jelenia Plast kiedyś nimi byli więc nie wymądrzaj się

jp

Powiem tak.Wszyscy normalni i sumienni mają pracę na umowę.Odpadki niechciane nigdzie przychodzą przez wojkat i ciągle narzekają. Idźcie do normalnej pracy,kto wam każe tutaj pracować? Trzeba być pojebanym albo nieudacznikiem żeby iść w łapy wojkatu. Powiedziałem,a teraz szczekajcie.

Elomik

A jak teraz z przyjeciami na produkcje? Oplaca sie tam isc czy nie? Jak kadra zarzadzajaca?

:)))

WITAM.CZYTAM TE OPINIE I MASAKRA...BY ZASŁUŻYĆ NA ZATRUDNIENIE Z WOJKATU NA FIRME JEDNYM SŁOWEM TRZEBA ZAPINDALAĆ.SAMA ZACZYNAŁAM PRZEZ POŚREDNICTWO I JESTEM OD KILKU LAT ZATRUDNIONA.TO NIE PRACA DLA NYGUSÓW!TRZEBA WYOBRAŻNI I ZAPARCIA .TO CO TU PISZĄ ŻLE TO TYLKO CIENIASY :))).JAK KOMUŚ ZALEŻY NA PRACY TO PRACUJE A NIE LICZY NA DRAPANE .TRZEBA BYĆ MYŚLI 8H I DO DOMU.UKRAINA PRACUJE I NIEKTÓRZY ŚWIETNIE SOBIE RADZĄ POMIMO Z PROBLEMEM KOMUNIKACJI Z NIMI JAK KTOŚ CHCE TO MOŻE I SĄ SUPER PRACOWNICY KUMACI:).JAK WSZĘDZIE W ZAKŁADACH SĄ WAZELINY PRZYSŁOWIOWE WIADOMO ALE TACY ZNAJDĄ SIE WSZĘDZIE.A CO DO MAGAZYNU POLECA DOBRE PŁACE WIEKSZE JAK NA PRODUKCJI.POZDRO

Ruch....

A czy wiecie ktore laski sa łatwe do wyswania?

Romuald Kupajko

Praca ciężka , ludzie wredni, co drugi to wazelina i donosiciel. Jak donosisz komu trzeba, distdniesz fajna robotę np na nowej hali tak jak np pan D dron i jedyne co robisz to pozory. Pracowałem przez WK ale sie zwolniłem po 3 latach bo nie dałem rady psychicznie.

SzybkiBill

A co powiecie o magazynie? Jakie pieniądze i czy warto tam iść?

AAA

PRACUJĘ JESZCZE W JELENIA PLAST PRZEZ WOJ-KAT PONAD ROK I NIE POLECAM TAM PRACY TOTALNY WYZYSK LUDZI.TERAZ TO JUŻ ZATRUDNIAJĄ UKRAIŃCÓW ,UKRAIŃCE TEŻ NIE CHCĄ PRACOWAĆ BO ZA MAŁO PŁACĄ TYLE CO POLAKOM.WIĘKSZA CZĘŚĆ ZAŁOGI TO JUŻ UKRAIŃCE POLAKI JUŻ POUCIEKALI.O JAKIEJŚ PRZERWIE TO TYLKO MOŻNA SOBIE POMARZYĆ,TYLKO SIĘ LICZY ZYSK DLA FIRMY.

Sajmon mówi
@AAA 26.02.2017 19:29

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyzysk w plastikach nigdy prze nigdy nikomu nie życzę tam pracy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Oświęcim

Admin

Miałem ostatnio do czynienia z trzeciakiem najwększy nierub zakładu

Były Pracownik

A ładna jesteś

Marcin

Jakieś opinie o stanowisku specjalista do spraw zakupów? Też widziałem to ogłoszenie. Jak atmosfera w biurze?

Daniel

Cześć, jeszcze na tą chwilę żadne. Ale widzę w ogłoszeniach, że poszukują od jakiegoś czasu na przykład specjalisty ds. zakupów. Widziałem to ogłoszenie również w lipcu czy sierpniu i co jakiś czas się pojawia. Nikt nie chce pracować na tym stanowisku czy tylu osób szukają? Wiesz może coś na ten temat? Dzięki z góry z odpowiedź.

Krzysiek

a jakie stanowisko byś zajmował?

Daniel

A jak praca w biurze w Jelenia Plast? Jacy są przełożoni? Jak duże działy typu exportowy, logistyczny, handlowy, administracyjny? Na kogoś trzeba uważać?

Maciej

pracowałem w jelenia plast w jeleniej górze Masakryczne co robią z ludzmi totalne dna i wogóle jak więzienie nawet nie ma przerwy dla pracownika pracowałem 4 godziny i wiem co to jest za obóz dorabianie się na cudzej krzywdzie Naprawde Kochani ludzie pisze Świętą prawde o tym co tam się wyprawia zero tolerancji dla pracownika Obóz albo Gorzej normalny człowiek nie nazwie tego pracą największy wyzysk z CZŁOWIEKA pozdrawiam tez Woj-Kat przez to bióro najwięcej ludzi zatrudniaja na umowe zlecenie mowia ze na rok a potem sie okazuje co innego kategorycznie mowie stop biórom posrednictwa pracy w Polsce OSZUSCI.......................................siedzą a ty robisz na ich super pensjie...........pozdrawiam woj-kat i jelenia plast

nemo6669

Hej , jak sie nazywa firma posredniczaca w zatrudnianiu Ukraincow w Jelenia Plast , prosze o kontakt .

Duccx

do "umowaobiede" bzdury piszesz, że płacą pensję po dwóch miesiącach. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam, wprowadzasz ludzi w błąd. Racją jest, że jak trzeba zasuwać to trzeba, jak i to, że zdarzają się lżejsze dni. Jeśli ktoś liczy, że przyjdzie do pracy po to by siedzieć i nic nie robić to się przeliczy.Tacy ludzie powinni sobie tę pracę odpuścić.

ktoooosss

aco ze zmiana magdy t. kto bedzie maystrem

Pracownica

To nie tak do końca. Wcześniej też tak nie zatrudniali, a Ukraińcy robią dobrze, a nawet bardzo dobrze. I po 12 h. Ja jestem zadowolona z ich pracy. Znam kilka takich osób,Polaków, którzy po przyjęciu na firmę poszli na zwolnienia... :/ Nie zdziwię się, jak zaczną zatrudniać gości ze Wschodu...

Zawiedziony

A teraz to się dopiero dzieje! Najechało się Ukraińców i nie chcą zatrudniać naszych przez firmę! Bardzo perfidne zagranie bo gdyby nie przybysze ze wschodu to może by prędzej zatrudnili

co za kłamstwo kasę dostaje się na następny miesiąc do 20go pracowałem przez WOJKAT i nie narzekałem teraz dostałem szansę i od prawie roku pracuję w Jelenia Plast jak ktoś się stara to go zawsze docenią. A JESLI chodzi o WOJKAT to kasa zawsze jest na czas

ale checa

Tak niektore wypowiedzi zgadzaja sie mowiac szczeze ale jest droga syrona mowisz do osoby przez wojkat aby robil /a to czy tamto pokazujac dwa albo trzy razy o oni swoje inaczej i jak tu sie nie denerwowac skoro kaze tak robic tez musialem sie sluchac innych jak co robic aby po okolo pol roku albo rok zostac zatrudniony w tej firmie chyba ze innym nie zalezy tylko potrafia marudzic jak stare baby na targu to zle tamto ze tak to jest

Hello

To u którejś majstrowej jesteś bo nie na każdej brygadzie tak jest

Sandro de Vega

Przyjąłem się tam ze względu na słabą sytuację finansową, a to jedyna sensowna praca w mojej okolicy. Już pierwszego dnia poznałem kilku "starych wyjadaczy", którzy pracują tam ok 10 lat. I wciąż są na tym samym stanowisku robola. Warunki i organizacja są koszmarne. W dodatku wyrobiliśmy dzienną normę, ale nasza przełożona kazała nam jeszcze pozapierdalać na łeb na szyje bo ona chce dostać premię.

Co wy (usunięte przez administratora) łatwiejszej pracy to chyba nigdzie nie znajdziesz. A na całą resztę bydła,czy jak tam sobie ich nazywacie mam wyjebane.robię to co mi majster kazał ....

Nod

Jak wyglądają warunki pracy, jeśli chodzi o utrzumanie ruchu ? Automatycy, mechanicy.

Hello

Jak ktoś chce palety nosić na plecach to niech idzie!

PraJelPlast

Przerwą ma się podobno zająć PIP

Hello

Jeśli ktoś w tej chwili ma zamiar zatrudnić się w plastikach to stanowczo odradzam. Ostatnio warunki znacznie się pogorszyły bo brak ludzi do pracy. Nie dość że na śmieciówkach ludzie okradani są z urlopów to nawet już przerw nie ma jak jeszcze do niedawna i często trzeba stać 8 godzin na nogach przy maszynie co jest skandaliczne.Pensje bardzo niskie

gość55

Do Pracownica W każdej pracy jak i w życiu najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka i to wystarczy żeby praca nawet najcięższa była do zniesienia

Pracownica

Do tych, co narzekają: a jak wy wyobrażacie sobie tam pracę? Wchodzisz na halę, idziesz na zbiórkę i co dalej? Chętnie poczytam, jakie macie wyobrażenia.

goscportalu

W 100 % się zgadzam. To co tam się dzieje to syf i malaria. Większość pracujących w JP to zwykłe bydło, lubiące wysługiwać się nowymi, przy cichym przyzwoleniu przełożonych.

Glaz

Pracuje na Spoldzielczej od niedawna Ludzie to jest porazka jak tam sie traktuje ludzi z WOJKATU - jak totalnych baranow i polglowkow Na rozpoczecie pracy majster przydziela ci prace ale co z tego kiedy po paru minutach przychodzi wice majster i zabiera cie do innej roboty a jak juz ja ogarniasz to przychodzi tzw opiekunka WOJKATU i znowu daje ci cos innego Latasz z tym klaboksem ( w ktorym masz swoje rzeczy - bo oczywiscie nie ma szatni)jak przyslowiowy WARIAT i tylko widzisz glupie usmieszki starych pracownikow. Sa tez i takie panie ktore dra geby gdy o cos zapytasz - ciagle jest zle a wysluguja sie toba na kazdym kroku - przynies wynies i pozamiataj.Wiele naprawde fajnych osob odeszlo juz wlasnie z tego powodu bo nie wytrzymali psychicznie. Starzy pracownicy Jelenia - Plast uwazaja sie za BOGOW (ciekawe jakie pokonczyli uczelnie?)sa zarozumiali aroganccy falszywi nieuprzejmi nietolerancyjni i co najbardziej mnie przeraza ( i nie tylko ) sa wolgarni. Sa tez i takie dni gdy siedzisz 8 godzin na maszynie wtedy jest koszmar - ani nie masz czasu na jedzenie picie czy pojscie do toalety (o palaczach nie wspomne oni to maja dopiero horror) Trzeba z tamtad wiac gdzie pieprz rosnie bo gdyby kazdy pracownik byl traktowany z godnoscia i szacunkiem to nie byloby na Jelonce co 2 dni ogloszen o prace.

Pracownica

Generalnie pytanie brzmi: " Co sądzisz o firmie Jelenia Plast?" , a nie o pośredniku 'Woj-Kat"... Macie dużo pretensji, że WK jest traktowany jak 'szmaty', jesteście wyzyskiwani przez pracowników, musicie zapierniczać, więc co? Jeśli dostaniecie się przez firmę, to Wy też będziecie tak traktować swoich kolegów i koleżanki oraz nowych pracowników, bo będziecie już pracownikami? Na to wychodzi. W pewnej części niektórzy z Was sami wystawiają sobie negatywną opinię...

umowaobiede

w firmach typu wojkat, sznajder zatrudniajacy przez posrednikow itp nie ma co liczyc na umowe o prace bez znajomosci i dlugiego stazu. nie polecam ludziom ktorzy chca isc na 'sprobowanie' albo licza na lekka robote. kase dostaje sie po przepracowaniu co najmniej 3 dni, przed zwolnieniem sie trzeba poinformowac ich i rowniez 3 dni pracowac jeszcze, inaczej dostaje sie kare i nici z wyplaty (kara do 1000zl). przelew robia po miesiacu lub dwoch miesiacach (jak pracowaliscie w styczniu to kase dostajecie w marcu lub kwietniu).

Slayer666

Pracowałem jako uczeń na ubiegłorocznych wakacjach. Szefowa zmiany dobierała fuchę odpowiednio do umiejętności, z czasem powolutku przykręcając śrubę - tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń, po prostu porządna babka ! Nie zauważyłem, żeby ludzie zatrudnieni przez fabrykę jakoś źle odnosili się do Wojkatów. Jak trzeba było zasuwać to się zasuwało, ale też były dni gdzie rzucali mnie na luźniejsze fuchy więc znowu wszytko się zgadza. Doskwierały niekiedy upały, z człowieka po prostu się lało strumieniami oraz niekiedy granulat śmierdział moczem - ale to naprawdę rzadko. Ogólnie nie ma co narzekać :)

jest super

Nie zastanawia nikogo, dlaczego nie ma dnia aby tzw. "plastiki" nie wystawiły przynajmniej jednego ogłoszenia, że poszukują pracowników? Otóż: Pracuje się tam na 3 zmiany, w czterobrygadówce (czyli świątek, piątek...) przez podfirmę za 1300 zł z hakiem. Bajkami o przejęciu przez firmę bezpośrednio proszę się nie sugerować. Starzy wyjadacze pracujący tam już od kilku/ kilkunastu lat zarabiający często ponad 3 tyś, nierzadko wysługują się nowymi pracownikami, którzy latają po hali jak popychadła, z reklamówkami, plecakami. A ci z kolei więcej często siedzą na palarni niż na hali. Omijać z daleka! Szkoda zdrowia.

Marta

Hej. Jelenia Plast Nie polecam gnoja ponizaja Jola blondynka gruba brzydka prawie nią zabiła mojej koleżanki za nóż masakra. Praca dla ostatnich.

monix

Czy ktoś wie co produkuje Jelenia Plast?

bolko

Kowary malowniczo położone miasteczko w kotlinie jeleniogórskiej, u podnóża Karkonoszy i Rudaw Janowickich na wysokości od 420 do 1266 m n.p.m.. Mikroklimat doliny Jedlicy ma korzystny wpływ na ogólna kondycje ale przede wszystkim łagodzi dolegliwości układu oddechowego i układu krążenia.

Leo

Dalii ludziom karty obozowe zamiast dacć umów o prac ę i przyzwoitych pensji zamiast kieszonkowego

bilbo

A co sądzicie o Kowarach ?

Od Mirka

A fajne masz ?

UJ ci w oko

Sama się zwolnij i idź do drexa pipo

zdzisio

skoro ni wiesz ile zarabia sie na magazynie, to nie pracujesz w jp. a tym bardziej nie dostales propozycji pracy tam.

xxc

A jaka jest praca i zarobki na magazynie warto się tam przenieść czy nie?

Zostaw opinię o Jelenia Plast Sp. z o.o. - Jelenia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jelenia Plast Sp. z o.o.