Opinie o Jelenia Plast Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jelenia Plast Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jelenia Plast Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jelenia Plast Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Radek

Pensja 8/10 Dobra pensja jak na JG ale trzeba uważać bo ustaloną kwotę na rozmowie dzielą na pół i wypłacają w premii uznaniowej. Atmosfera 2/10 Ludzie są tam zatrudnieni po 20 i 30 lat, ich pierwsza i ostatnia praca, nie da się z nimi dogadać.

@Radek

co za różnica jak dzielą ważne, że dobrze płacą a ty chyba z konkurencji jesteś że tak napisałeś atmosfera to ludzie i widać, że tacy jak ty przychodzą i od razu próbują tą atmosferę psuć

@Radek

A ta premia uznaniowa, to ona co miesiąc jest taka sama, czy co miesiąc ktoś inaczej uznaje i jest różna wysokość?? I czy do tego dochodzą premie okazjonalne np. teraz na wielkanoc?

P.A
@robol

No tak bo jak się postawisz staremu pracownikowi i nie bedziesz popychadłem to już jesteś be.. i psujesz atmosfere?! Z ludzi , nowych pracowników robicie sobie prywatną siłę roboczą i nawet nikt nie zastapi go zeby do wc skoczył bo nie wspomne już o przerwie jakiej kolwiek.

@P.A

Poważnie, jest problem, żeby ktoś Cię podmienił, by pójść do toalety? A bez podmianki nie można? I dlaczego piszesz o taniej sile roboczej? Na jaką kasę można się z nimi dogadać, mam na myśli pensję zasadniczą? Bo jak premia jest uznaniowa, to jaką mam gwarancję, że ją na oczy zobaczę?

Azi
@P.A

Zamiast pisać bzdury, proszę podejść do szefa zmiany i powiedzieć ze nie miałeś przerwy. W tej chwili doskonale każdy widzi ile czasu pracownik spędził na przerwie. Masz 30 min. W innych zakładach jest 15, więc oczerniasz pracodawcę i przełożonych, a także w złym świetle przedstawiasz zaklad pracy w którym pracujesz.

@P.A

Zacznijmy od podstaw jakiejkolwiek piszemy łącznie.Nie prawdą jest że nie ma przerw.przerwy jest 30 minut i tu liczy się tylko wejście na jadalnię bądź palarnię.idac do toalety czy do szatni nikt czasu nie mierzy.takze nie przesadzaj my jest naprawdę Dobrze.

Pracownica ,, była ''
@Azi

Hahaha dobre .Na której zmianie jest tak idealnie ? Firma bardzo ok.Zarobki ok . Benefity ok.Przerwa to słaby punkt na produkcji . Chyba , że jesteś palaczem .

ooo

Z jakich względów trudno o porozumienie? I czy to mocno lub w ogóle przeszkadza w pracy?

Pracowała jakaś osoba tam jako specjalistka ds. sprzedaży? Jestem ciekawa, jak wygląda ta kwestia wyznaczonych celów tudzież planów sprzedaży o których wspomina ogłoszenie i czy po prostu sa one dostosowane do możliwości pracownika. Szukam pracy, która będzie motywująca, ale nie frustrujaca pod tym kątem.

Anonimowo

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracować w tej firmie . Arogancja ze strony starszych pracowników przechodzi ludzkie pojęcie! Brak przerwy na jedzenie ..." Bo my na przerwy nie chodzimy" . Głupie teksty ludzi na poziome zerowym ..." Przebieraj szybciej tymi rączkami " wchodząc do tego (usunięte przez administratora) masz wrażenie że zebrali całą patologie i chamów z całej okolicy i zamknęli na jednej hali. Coś okropnego!!! Stanowczo odradzam dla ludzi szukających stałego , pewnego zatrudnienia i pracy w miarę godnych warunkach !

@Anonimowo

no zwłaszcza jak się robić nie chce tylko kasę brać to nie tutaj

@robol

Naprawdę aż taką atmosferę tu macie? :/ Pewnie jakieś zgłoszenia co do tego były bezskuteczne czy nikt nie próbował? Żaden z przełożonych nie powinien się takim problemem zająć przypadkiem?

@Paulina

czytaj ze zrozumieniem - atmosfera jest o.k. ale nie dla takich co to mi się pracować nie chce tylko kombinują jak się ukryć i przeczekać do końca zmiany.

@Anonimowo

Wina szefòw! Tak pozwalają Przymykają oko albo jak Zamilski pracowałem to wiem Nie pilnuje przerw (usunięte przez administratora) że do kibla poszłeś albo na przerwę po 7h. Opiekunka przerw nie robi bo to nie jej rola Ja się zwolniłem mam w głębokości taką robotę żeby się o kibel prosić gorzej niż w więzieniu

Przesadzacie.????

@Rrr

Zgadza się wprowadzono pol godzinne przerwe dla wszystkich, podniesiono wynagrodzenie za święto dwukrotnie, bony na święta i wiele innych. Doceniajmy to a nie tylko plujemy na wszystkich.

Pół godziny przerwy??? Dla kogo bo na pewno nie na produkcji!!!

@Anonim

Nie wiem skąd to zdziwienie oficjalnie jest dla pracownikow 8 godzinnych pól godziny a dla 12 godzinnych 45.I tak sie rozsiewa plotki właśnie nie mając pojecia co sie wokół dzieje

@Anonim

Ale (usunięte przez administratora) piszą ludzie zakład stara się dobrze to wiecznie problem szukacie dziury .masakra jakaś.zawsze możecie iść na przeciwko czyli Drex???? macie prawo wyboru.nikt nas na siłę nietrzyma.

O rany, wreszcie ktoś podaje jakieś konkret! :) Napisałbyś mi proszę, jaka jest podstawa zarobków? Macie godzinowe lub dniówkowe stawki, skoro piszesz, że stawka świąteczna wzrosła dwukrotnie?

@Anna

200zł święta. Talon na 1000 .13-stki.wypłata też. Akord.

@Anna

Koleżanko lepiej odpuść sobie pracę w jelenia Plast ja też odchodzę bo jeśli masz Dzieci to na pewno świata masz każde ale z zakładem pracy przy taśmie a niby zarobki super a 90%pracowników musi dorabiać w swoich dniach wolnych żeby mieć na utrzymanie domu i rodziny a większość komentarzy ktorze są o cudownych zarobkach to ludzie od kierowników żeby (usunięte przez administratora) podlizac za super komentarze dostają coś ekstra

P.A
@Anonimowo

Szczera prawda ,zgadzam się z Tobą. Też tam pracowałam, rzadko trafiali się normalni ludzie, z którymi można było się dogadać i współpracować. Zamiast sobie pomagać wzajemnie , to robią tam wszystko aby ci (usunięte przez administratora) jak najwięcej pracy i poniżyć. Pokażesz że się nie dasz to jeszcze bardziej, masakra. Zakład ok.daje prace ale ludzie ble i to polak polakowi robi

Dzień dobry czy coś wiadomo o 13 albo wczasach pod gruszą? Miło by było zostać docenionym

Ktos

Są 13 bardzo dziękujemy kadrze kierowniczej jak i wszystkim pracownikom bo wspólnie na to pracujemy

Krzych
@Ktos

A kiedy są wypłacane? I czy jest to kwota pensji danego pracownika, czy jakaś inna kwota? Nigdy czegoś takiego nie dostawałem, to fajnie byłoby wiedzieć :)

Czy rekrutacja na stanowisko POMOCNIK SZEFA ZMIANY-GONIEC w firmie Jelenia Plast Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Teraz są ludzie z Indonezji Kazachstanu. Super dla nas. Pora uczyć się następnego języka i robić za nich. Nie wiem, czy nasza psychika jest tak elastyczna, ale kto się tym interesuje

@Anna

Dlaczego miałabyś robić za kogokolwiek, czy uczyć się języka obcego? Firma opłaca koszta nauki języków obcych?

Dawne dzieje

Dobra praca i wynagrodzenie. Wiadomo, że ile by nie dali to będzie mało ale jednak jak na Jelenią to jest praca premium, dziękuję rządzącym w tym mieście bo gdyby nie oni to by trzeba było emigrować za pracą do Wrocławia. Panie Jerzy więcej tak wspaniałych zakładów, a Jelenia będzie miastem mlekiem i miodem płynącym.

Emma
@Dawne dzieje

Hahaha praca premium? A pod jakim kątem? Bo to sugeruje naprawdę coś extra? Może chodzi o benefity? Są dodatki dla pracowników jakieś super mega?

Karo
@Dawne dzieje

O jakim wynagrodzeniu mowa? Ile można tu zarobić, np. w działach administracyjnych z doświadczeniem? Może być to 5000 zł netto od razu?

Koks.

Cóż można powiedzieć, jezeli jestes nierobem z ukrainy to jest to miejsce dla ciebie :D gdyz pracownicy z ukrainy moga wszystko niszczyc dewastowac, a gdy polak cos zrobi nie tak, to zaraz jest kara, nagana i Bog wie jeszcze co, ale co tam, przeciez biedni uchodzcy (silni, zdrowi - w sam raz na front). Dużo mozna bylo by sie rozpisac, ale mam tylko 5000 znakow. Niestety, ale firma lepiej traktuje tutaj pracownikow z obcego kraju niz polakow, nie wiem czym to jest spowodowane, moze teraz taka moda na ukraine. Zacznę tym co mnie wkurza i smieszy, zarazem. Zmiana pana Wiesława K, traktowana jak Bogowie, nadgodziny przez tego pana robione poprzez opieranie sie o szybe w majstrówce to jest mistrzostwo swiata, obok siedzi pan kierownik i nic sobie z tego nie robi - mistrzostwo swiata, moze samą obecnością jego mamy sie cieszyc, albo firmowy bus traktowany prywatnie w celu transportu "kibiców" Śląska Wrocław na meczyk do wrocka, jeszcze na dodatek jest pod wplywem alkoholu (szef zmiany) wielokrotnie w weekendy, a potem robi z siebie Świętego rycerza i biega z alkomatem i straszy wszystkich ktorych nie toleruje ze zrobi z nimi porządek.

Kto jeszcze ma złożyć wypowiedzenie aby zarząd w końcu skierował wzrok w stronę pionu, ktory zarządzanie opiera o (usunięte przez administratora)? Masowe zwolnienia kluczowych pracowników nie jest przypadkowe..

Grażyna

Eh zawsze przykro jest, jak pojawiają się takie słowa. Ale w tym kontekście, czy jest w firmie jakaś ścieżka składania zażaleń, czy uwag związanych właśnie z sytuacją w firmie i traktowaniem? Może jakaś specjalna skrzynka do anonimowych zgłoszeń?

Rrr

Jak więcej takich wypowiedzeń pójdzie może ktoś zauważy że traktują nas jak ....ukracanie ludzi na produkcji dadzą pampersa będziemy robili pod siebie.juz (usunięte przez administratora) się robi.na produkcji redukują a szefów pomocników u góry przybywa tam dopiero oszczędzają.żenada

@Grażyna

Przykre jest że są nowe rządy wymysły a dalej są za murzynami.jak ukracamy oszczędzamy to po co 10 pomocników tu i tam chodzą w kulki walą biorą dobrą kasę a produkcja gdzie w tym wszystkim?

Rrr

Ja proponuję tym co wymyślają cięcia na stanowiskach chociaż 8 godzin porobić to samo ciekawe czy by dalej te same zdanie mieli?czy to tak chop siup jak gadanie i reprymendy.ludzie kto niszczy tą firmę????ludzie się pozwalniają!!!bo tu kokosów niema.

Pracuś

Kluczowi pracownicy? a kto to taki?

Jshdi
@Rrr

Ty się lepiej ciesz, że masz tych 10 pracowników, bo gdyby nie oni to juz dawno 50% pracowników produkcyjnych dostałoby wypowiedzenie - tak jak robią to firmy konkurencyjne. Cięcie etatów i dowidzenia.

Oei39e
@Rrr

A ja tam trochę to rozumiem.. nie raz pracowałem na stanowisku gdzie było 20 osób i robota nie szła, większość ściema.. a najbardzkej to starzy pracownicy.. tylko plotki i faja.. czasem jak mniej ludzi to lepiej robota idzie, zgrany zespół i ok

@Pracuś

Firma to nie tylko produkcja. Aby móc produkować to najpierw ktoś musi zamówić, zaplanować, zakupić surowce, dodatki, dostarczyć, zmagazynowac, zadbać o dostępność maszyn, obsługę, jakość, itd po wyprodukowaniu należy zmagazynowac, zadbać o transport, wysyłkę, rozliczenie, księgowość, itd W tej firmie pracuje wiele osób i bez wątpienia każdej z nich zależy na tym samym. Niezależnie od tego jakie stanowisko kto zajmuje, to każda jednostka jest tak samo ważna i należy jej się szacunek. Większość problemów, da się rozwiązać. Być może wynikają one z braku przepływu informacji?

Dawne dzieje

Gruba przesada, robię od dłuższego czasu i nikt znaczący nawet nie złożył wypowiedzenia, a już tym bardziej nikt się ostatecznie niezwolnił. Cały czas za to przyjmują nowych i chętnych do pracy dla dobra naszej wspaniałej firmy.

Czy w Jelenia Plast Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

W Jelenia Plast Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Serwisant. Brałeś udział w tym procesie i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Daj znać, jak według Ciebie wyglądało spotkanie. Informacje, które przekażesz mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym firmie.

Stolek

Tak brałem pani Dominika podwładną pana Grzegorza prywatnie dowiadywała się po za pracą czy jestem karany gdzie nie ma do tego żadnego prawa a i nie zostałem zaproszony na rozmowę bo uciela temat mojego zatrudnienia mimo iż szefostwo nic i tym nie wiedziało

@Stolek

Chłopie nie dziwię ci się byłem. Traktowany w bardzo podobny sposób. Szacunek jaki kolwiek w tej firmie upadł na dno jak nie ma się znajomości w tej firmie to (usunięte przez administratora) blada zwykłych pracowników szykanują na każdym dostępnym kroku jak tak można

@Stolek

Naprawdę chciałeś iść do tej firmy odpuść sobie nie warto naprawdę jeśli masz szacunek do samego siebie to zmień oczekiwania swoje i swojego przyszłego miejsca pracy Wiesz dlaczego jak ktoś się tu podpisze to co szefostwo robi jeśli podpisze się swoim imieniem albo ksywka to wyrzucają nas z pracy bo pozytywne opinie to żeby było jak najwięcej nawet imieniem i nazwiskiem podpisane ale jak już negatywne to tylko anonim bo inaczej od razu jak ktoś z dyrekcją to przeczyta to już wiesz że może szukać nowej pracy Pozdrawiam cię i szacunek wielki dla ciebie powiedzonka

@Stolek

Chłopaku to nie tylko o ciebie się wypytywała ostatnio ujechany został chłopak z Łomnicy i jeden z Miłkowa ciekawie kiedy kierownictwo z nią zrobi porządek żeby łamać ustawę o ochronie danych osobowych wypisywać do kolegów bliskich i rodzin kandydatów na stanowisko to nie jest prawe działanie jak ruszy kilkunastu osób zbiorowy pozew przeciwko pani Dominice i zakład dostanie 100.000tys złotych kary to ciekawie czy w końcu wezmą pociągną ja do odpowiedzialności i wywala na zbity ryj bo nie ma prawa podawać osoba innym nazwiska imienia i adresu zamieszkania kandydatów to są jaja co ona wyprawia kierownictwo obudźcie się wreszcie bo kilka naście osób chce założyć prze Dominikę pozew zbiorowy

@Pracownik kamil

Wstaw jakieś znaki interpunkcyjne. Ktoś się doczytał o co chodzi?

Pracownik kamil

Każdy wie o co chodzi a jeśli tobie potrzebne znaki interpunkcyjne do przeczytania to zmień zamiast pracy w naszym zakładzie to wróć do szkoły ale SPECJALNEJ ????????

@Pracownik kamil

Nie nie kazdy wie o co chodzi. Na której hali nowej starej czy kowarach i kto to jest Dominika

Julia

chciałabym aplikować na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac ale w ogłoszeniu nie podano widełek płacowych. Orientuje się ktoś w temacie? Jaka w ogóle jest atmosfera w dziale HR?

Jejo
@Julia

Aplikuj. To jedna z lepszych firm pod kątem wynagrodzenia. Powinnaś być zadowolona

@Jejo

Serio, pod kątem pensji? No ale jakieś konkretne kwoty? Jakieś widełki? I jeszcze, co z premiami? Tutaj tez jedna z lepszych na rynku? Dają premie?

Oburzony

Zablokowane urlopy na ferie zimowe to kpiny jakieś! Ludzie chcą jechać z dziećmi na ferie i nie mogą no paranoja jakaś! Skandal!

@Oburzony

Mają plecy z pakowaniami .zakład ma takie prawo.niestety.

Helena
@Oburzony

To nikt w tym czasie nie moze iść na urlop? A co w sytuacji kiedy pracownik już wcześniej zaplanował wolne w tym terminie?

@Helena

To też zależy od majstra jaką ma obsadę..

Renata
@Rrr

To ten majster przydziela wolne? Czy aktualnie są jakieś rekrutacje? Może jakby było więcej osób to dałoby radę częściej udzielać tego urlopu...

Barubas

Na święta znów dali po tysiąc złotych, to się nazywa firma. Szacunek

@Barubas

hej a mam pytanie, czyli 1000 pln i paczki nie? i ogólne to oprócz bożego narodzenia to jeszcze inne święta uwzględniają, np., wielkanoc czy to raz do roku dają i dlatego aż tyle?

Ada

Na Wielkanoc dają ok 600 zł

@Paulina

Paczki a są pracownicy co niemają dzieci.tak bynajmniej jest sprawiedliwie.

@Ada

o to też raczej motywujące? to chyba na tym już koniec tych dodatków czy jeszcze czymś mogą tu zaskoczyć? ogólnie teraz od nowego roku to są jakieś konkretne zmiany zaplanowane do wdrożenia czy firma będzie działać po staremu?

@Paulina

Zmiany takie że robisz za dwóch bo niema chętnych do pracy a zamówień full.trzeba mieć 2 pary rąk he he

Witam czy w Jelenia Plast pracuje się w weekendy ?

Ona
@Zainteresowany

Pracownik produkcyjny tak pracuje w weekendy i nawet święta

@Ona

A dział Utrzymania ruchu ?

@Zainteresowany

zależy gdzie dokładnie, są działy które pracują 24/7 i takie gdzie jest tylko jedna albo dwie zmiany.

Mechanik
@Zainteresowany

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak utrzymanie ruchu jest ,,pseudo utrzymanie ruchu ,, a tak naprawdę jesteś zwykłym robolem robiący tak jak co zagrają

@Mechanik

co ty powiesz to jak to działa kto tym działem kieruje ?

ABC
@Zainteresowany

Pracujesz wszystko co się da. Święta, Weekendy, tu się liczą zyski firmy nie człowiek. Widzą tylko wykresy. A Ty (usunięte przez administratora)...

@ABC

ale kasa na koniec się zgadza i to najważniejsze - stabilne zatrudnienie i dobre wynagrodzenia zawsze na czas

Wicki
@Zainteresowany

Niestety Tak. Weekendy, Święta wszystko... Jak leci. Bo po co spędzać święta z rodziną jak można w pracy, w miłej atmosferze posiedzieć. tj. szacunek dla pracownika

@Zainteresowany

Tak charuje się w każde święta dni wolne jak terminator po co w życiu wprowadzać roboty jak w tej firmie pracujemy jak małe żółte rączki i to za niby dobre pieniądze odpuść sobie zależy na jakie stanowisko chcesz się dostać na taśmę to cię wezmę Z ulicy ale już na inne to musisz mieć znajomości i kumpli albo rodzinę w tej firmie żeby tam trafic

Agata
@Były Pracownik

A te niby dobre pieniądze o których piszesz to ile wynoszą? Nie możecie się wymieniać tymi świętami? Raz jedni pracują, raz drudzy?

@Agata

Chyba każdy wie jaką umowę podpisuje.w tej firmie trzeba mieć jaja i twardą psychikę.Kasa jest ok.tyle że parunastulatach nic się niezmienia.fakt przyjemniej by było w domu z rodziną w święta ale to są duże koszty zatrzymanie hali i terminy które gonią firme

@Były Pracownik

Nieprawdą jest ze trzeba znajomych do przyjęcia bo ja sama tam dotarłam.i bez przesady z zapierdzielem raz jest tak raz tak.flaków z olejem tam nietrzeba kto jest kumaty to ogarnia tak by się nieprzemęczać????

@Rrr

To już wiem kim jesteś masz blond włosy i nie co może ponad metr 160cm w kapeluszu to już wiem dlaczego narobić się nie musisz bo nie robisz na taśmie tylko łamiesz prawa innych ludzi kochanienka

@Były Pracownik

No to poniosło byłego pracownika.ogólnie po co Twoja wypowiedź? Nierozumiem ?Żal ściska że zakład Cie niepotrzebował ? Czy nieogarniałeś kuwety.

Myszka
@Były Pracownik

Nie każdy się nadaje. Na pocieszenie dodam że ktoś musi kosić trawę, kopać rowy, kłaść dachówki. Odnajdziesz się chłopcze ????

@Myszka

I będę z tego bardzo dumny szczególnie jak się posiada własną firmę a Ty musisz pracować na kogoś tak masz super w życiu A byś chciała wiedzieć dachówki to już wymarly temat teraz kładzie się blachy modułowe Ale nie ogarniasz pewnie nic z budowlanymi rzeczami pewnie ściany nawet sama nie umiesz pomalowac

@Były Pracownik

Dachówek się nie kładzie :). Oj ty bystrzaku prowadzący własną firmę. Nie dziwię się że jesteś były :)

He he dobre

Były Pracownik

Jestem były bo nie pracuje z (usunięte przez administratora) którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem Napisałem ZE DACHÓWKI TO WYMARLY TEMAT ALE NIE NAPISALEM ZE ICH SIĘ JUŻ WOGULE NIE KŁADZIE I DLATEGO CAŁE ZYCIE BĘDZIESZ ROBIŁA W PLASTIKACH INTELIGENTNA KOLEŻANKO NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ????????????????????????

@Agata

Swietami chcemy sie wymieniać ale z reguly jest tak ze pupilki szefa zmiany juz maja zaklepane rok do przodu.....

Pracownik kamil

Weź daj spokój ja z moją żoną i córką nie spedze 3 świąt od kad zacząłem pracę w jelenia Plast jak pytam kierowników czy mógłbym mieć wolne to nie mogę dostać bo nie ma mnie kto zastąpić czuję że to ostatni miesiąc w tej firmie .dzięki zaufanym pracownika kirownikow kto sprzedaje na kolegów ten żyje jak król . A nie mam zamiaru robić jak (usunięte przez administratora) na ludzi którzy schylaja się pod stół żeby kierownika laski robić żeby mieć lepiej I nie mam zamiaru tracić z takich chwil jak czas z córeczką i żoną

Ja.
@Pracownik kamil

Pracuję w tej firmie już kilka lat. Czytam te wasze wypociny i śmiać mi się chce. Moje CV jest naprawdę ubogie bo zachacza o dwa zakłady. W tym roku zaplanowałem urlopy na przyszły rok. Mam to zaakcetopane. Jak ktoś przychodzi dwa dni przed świętami i się pyta o urlop to:)) Naprawdę, ludzie są różni. Po co piszecie głupoty? Jeżeli nie chcecie tutaj pracować to nie składajcie papierów. Ta firma jest stabilna, dającą możliwość rozwoju. Jest lepsza od innych zakładów na terenie JG. Jeżeli jednak niedostosujesz się do zasad jakie tu panują to nie win zakład tylko pomysł o sobie. Może to ty masz problem. Nikt nikogo nie zaprasza. Chcesz proszę bardzo, nie? To nie:) I już nie piszcie głupot.

@Ja.

Jak się pracuje od 8 do 16 albo ma się lepsze znajomości to się nie dziwię inni idą miesiąc przed Ale musisz mieć znajomości żeby rok do przodu już mieć ustalone to się wszyscy ze mną zgodzą że coś jest nie tak

@Ja.

Jeśli ta firma jest taka stabilna to dlaczego 90 procent opini o Jelenia Plast jest negatywna i negatywne opinie bija statystyki innych zakładów na głowę i dlaczego wszyscy uciekają z plastików do drexa

@Pracownik kamil

Masz erpika? Podejdź do niego i zaplanuj sobie już teraz urlop.

Pracownik Drexa
@Pracownik kamil

U nas co rok mamy postoje od wigilii co najmniej do 2 stycznia albo ciut dłużej ale żona pracuje u was więc ze spędzaniem wspólnie świąt jest problem

@Pracownik Drexa

Ale macie to z urlopu.to też nie jest szał bo ja wolę taki długi czas wiosną czy latem to wybrać i spędzić z rodziną

Krystyna
@Rrr

A mogę wiedzieć jak dostałaś pracę? Tez chciałabym aplikować, ale nie widzę nigdzie ofert. Czekałaś na ogłoszenie i otwartą rekrutację, czy ogarnęłaś to jakoś inaczej? ;) Np. wysyłając cv na maila firmy?

@Krystyna

Ogłaszają na jelonce.wszystkie informacje są tam.ale pewnie cv na maila lub osobiście do kadr.

Krzychu

Witam i o zdrowie pytam ;-) Po przeprowadzce szukam nowego miejsca pracy, wobec tego weryfikuję komentarze. Zakładam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Góry. Mam prośbę, dajcie znać jak pracuje się w firmie Jelenia Plast Sp. z o.o.? Czy dobrze płacą? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Krzychu

Pracownica
@Krzychu

I jeszcze można dodać że po ostatniej podwyżce mamy po ośmiu latach pracy podstawy najniższą krajową. Żyć nie umierać. Świątek piątek i niedziela. Polecam

Nie lubi benefitów???? A dofinasowanie do kolonii dla dzieci 1000zł a bony na święta a karnety na basen, a karty sportowe a dofinasowanie do opieki zdrowotnej do ubezpieczenia grupowego a bilety do teatru a dofinasowanie do bułek do kawy- to się nie liczy?????

@Pracownica

Wynagrodzenie to nie tylko podstawa ale i premia uznaniowa, jakościowa, za obecność i dodatkowo ekwiwalent za pranie odzieży. Praca w systemie 4 brygadowym daje dodatkowe dni wolne. Więc oprócz urlopu masz jeszcze dni wolne. Żyć nie umierać :)

Pracownica
@Gość

Zgadza się premia uznaniowa zależna od szefa zmiany. 100 złotych za święto hahah naprawdę warto pracować w wigilię za stówę. Dni wolne bo wypracowujemy w cyklu miesięcznym nadgodziny wynikające z systemu 4 brygadowego za które zakład nie płaci tylko daje dni wolne wcale nie jest tak słodko

@Krzychu

Wiesz jeśli pójdziesz do drexa masz takie możliwości A jak pójdziesz do jelenia Plast to lepiej najadaj się przed pracą dobrze i skorzystaj z toalety przed wyjściem bo warunki są ale dla schylaczy pod stół

Gosciu

Jak to jest ,że Ziemniak ma co 2 godziny przerwy ? Przychodzą na godzinę 8 , o 10 przerwa, 12 przerwa, 14 przerwa. A ludzie z prod czasem nie mają ani jednej w ciągu 8h nie wspominając o pracownikach z Ukrainy którzy robią po 12h. Zrobi ktoś z tym porządek? Tyle czasu już to trwa.

???
@Gosciu

Zgadzam się dokładnie tak jest

Anonimek
@Gosciu

Ja również się z tym zgodzę . ruchy ślamazarne w dodatku co róż przerwa. Zapraszam pod maszyne, zobaczycie co to praca i (usunięte przez administratora)

Zzz
@Gosciu

Bo tak się odzwyczaił od pracy że gdyby siedział dłużej niż 2 h na komputerku to by zemdlał ,tak ciężko pracuje. Stąd te częste przerwy na regenerację.

@Gosciu

Ziemniak sie boji po prostu ze dostanie żylaków dla tego musi częściej się ruszać ruch to zdrowie Ale moglby mniej żreć to by mu pomogło nie którzy całą zmianę nie jedzą bo nie mogę zrobić przerwy A pupile siedzą kierowników na Facebooku i Messenger zbyt często szczególnie mechanicy i serwisanci A później wymieniają formę kilka godzin swojej zmiany A czasami nie zdążą Bo spieszą się do domku na obiadek a później praca stoi

Szczera prawda

Zmiana Perervy/Skarbka to jakiś nieśmieszny żart, oboje Panowie głaszczą, pozwalają Ukraincom na za dużo, wiadomo, pierwszy to Ukrainiec a drugi jest z Ukrainką. Do Polaków oboje negatywnie nastawieni, obrażeni jak o coś zapytamy i rzucają te niesmaczne "żarty" po których chce się płakać. Cała nasza zmiana ma dość, każdy z nas chce normalnie pracować, ale kiedy w pracy jest taka atmosfera tworzona przez szefów zmiany to po prostu się odechciewa. Mamy wszyscy nadzieje, ze w końcu ktoś z tym wszystkim zrobi porządek

Zmianowy
@Szczera prawda

O, w końcu ktoś się odezwał w tej sprawie . Na Kostka było już wiele skarg i nikt nic z tym nie robi .w (usunięte przez administratora) mają zwykłych szaraków z produkcji . Dla nich mamy (usunięte przez administratora)i tyle . Nikt się z naszym zdaniem nie liczy. A Alka ? Co ona ma za stanowisko ? Chodzi po hali i nic nie robi, w sumie wiele się nie zmieniło . Jak pracowała pod maszyna to gwiazdeczka się nie przepracowywala , zawsze najlepszych ludzi dostawała, Kostek patrzyl tylko na nią, w (usunięte przez administratora) miał to że na innych maszynach jest (usunięte przez administratora) obsada. Alka ma szkolić Ukraińców? ???? A od kiedy takie coś ma miejsce w kowarach ? Rozumiem na NH ma to jakiś sens, ale od zawsze w naszym oddziale było tak że jak przychodził nowy pracownik Ukrainy to szkoliła ja osoba z JP która pracowała na danej maszynie bądź pracownik JBC który już znał temat. ! Tworzycie niepotrzebne stanowiska A płaczecie że ludzi na prod nie ma !! W dodatku faworyzujecie Ukrainę! Czym ona sobie w ogóle zasłużyła na lżejsza prace ? Ukrainka która i tak (usunięte przez administratora) robiła, bo miala od tego ludzi . Chodzi po hali i nie wie co ze sobą zrobić. Ukraina lepsza od Polaków. A ubranie robocze widać że też już ja nie obowiązuje. My dostajemy zjebki za spodnie, czy buty . A ona nie , przecież jej " praca"odbywa się głównie na hali. Do czego to doszło żeby ukraina rządziła Polakami !!!! Wstyd

Kowary
@Zmianowy

Skarbkowi też już nieźle odwala. Myśli że Pana Boga za nogi złapał. Najgorsza zmiana nie szanującą pracowników. No chyba że ukraińskich. Ale spoko i tak nikt nic z tym nie zrobi , więc nie ma na co liczyć. Bo przecież "ludzi nie mają ". Ta zmiana już dawno spadła na psy od kad przejęła ja Pani M. Od tego się zaczęło i szybko się nie skończy . Pozdrawiam

negatywna
@Szczera prawda

Obawiam się, że nic się nie zmieni i będzie taki (usunięte przez administratora) jeszcze bardzo długo. Dziewczyna Skrabka też nie za bardzo się napracuje, ciągłe wycieczki po hali, żeby spotkać się ze skrabkiem i kostkiem. Irytujący są jeszcze Ukraincy chowający się gdzie tylko się da, kiedy reszta zapierd**a w pocie czoła.

@jppracownik
@Szczera prawda

To zmień brygadę jak tobie wszyscy nie pasują

Szczera prawda
@@jppracownik

Ty, majster i VC majster to wszyscy? Większość ludzi z produkcji na prawdę jest mega w porządku, przeszkadzają mi takie mściwe i nieudolne jednostki o których była wcześniej gadka. Nie mam zamiaru zmieniać czegokolwiek, ale wypadało by żeby to oni się zmienili, no (usunięte przez administratora) sorry, ale robienie na złość ludziom nie jest w porządku i nikt nie będzie tego tolerował. Widzę, że Tobie to zwisa, pewnie jesteś od kostka albo od skrabka...tfuuu.

Jpjp
@Szczera prawda

To pewnie pisał sam Kostek. Odpowiem Ci podobnie - jeśli tobie nie pasuje to zmien pracę. My jesteśmy u siebie i większość pracuje Tu dłużej niż Ty! Więc tym bardziej ludzie nie dadza sobą pomiatać !

Szczersza prawda
@Szczera prawda

Sylwia gdybyś naprawde chiala pracowac normalnie to podczas pracy nie wypisywała byś anonimowych zażaleń gdy reszta ludzi na twojej maszynie pracuje

Ubrania
@Szczera prawda

Kto jak kto ale akurat Ty Doroto nie powinnaś się wypowiadać w temacie odzieży roboczej

X
@Ubrania

Wyspaliście się po nocce i można smarować dalej?

Anon
@Szczera prawda

Nie wiem nawet czego wy się czepiacie. U mnie normalnie wszyscy pracują nikt się nie chowa każdy robi co ma zrobić. Zrobi szybko to ma chwile żeby tam sobie coś zrobić. Nie ma co narzekać na to że ktoś robi coś szybciej. Majstrowie u nas przecież normalni jak czegoś się nie wie to zawsze pomagają nie mówiąc o tym że nie raz nasze oceny brali na siebie. Co prawda czasem przeginają że ma się ochotę im (usunięte przez administratora)

Noname
@Szczera prawda

Ja też w sumie nie mam co narzekać mimo że trzeba (usunięte przez administratora)

@Szczera prawda

Mi się dobrze pracuje na tej zmianie wiec nie piszcie ze cala zmiana ma dosc jak macie problem wystarczy z nimi porozmawiac

@Szczersza prawda

Faktycznie bylismy w pracy gdy zostala wyslana ta wiadomosc

Xddd
@Szczera prawda

A co skończyło się z lizaniem (usunięte przez administratora) Rafała? I teraz ktoś od was czegoś wymaga? Hahahahha dobrze. Cieszę się że już nie jestem na tej zmianie i nie muszę słuchać czego to Dorota z Sylwia nie wymyślą żeby nic nie robić i zgonić na kogoś swoje nieróbstwo

Szybki
@negatywna

O tym dlaczego dziewczyna Skarbka sobie spaceruje ostatnio przekonala sie Sylwia jak je zamienili maszynami byla to swietna decyzja milo bylo patrzec jak Sylwia pracuje szkoda ze tylko dwa dnie

...
@Szybki

@Szczersza prawda Czemu ślepo rzucacie zarzutami, że pisała to Sylwia albo Dorota, jakby miało to coś zmienić? Dużo osób z innych zmian, a nawet innych działów wie, że nie jest najlepiej na zmianie Perervy. @Xddd Tutaj nie chodzi o żadne lizanie (usunięte przez administratora) ale skoro o tym piszesz, to pewnie wiesz jak robi się to najlepiej ;3 Co do wymagań ok, ale jak można wymagać czegoś co nie rzadko przerasta możliwości kobiet, nie dając im mężczyzn na stanowisko, bo przecież lepiej żeby się krzątali po hali, niż byli tam, gdzie są bardziej potrzebni... Jak Jana była na 5 to Kamil razem z Kostkiem cały czas tam był, Alicja też wtedy była :) Była też zmowa na Sylwie pomiędzy majstrami i Ukrainskimi pracownikami, żeby za bardzo jej nie pomagać.

...
@...

Aaa i jeszcze taka sprawa, jak to jest, że na M4 rzadko kiedy jest mężczyzna, a wczoraj jak Dorota miała DW było 5 kobiet i 1 mężczyzna? Chyba nie dla tego, że Ukrainski pracownik był liderem?

Ehh
@Anon

Najpierw piszesz, że nie ma o co się czepiać, a później sobie zaprzeczasz, że czasem ma się ochotę im (usunięte przez administratora)

@...

Cały czas widzę Alkę na 5 jak pomaga na stole tak ze nie przeginajcie pale Z waszej zmiany tylko pare osób widzę w odzieży roboczej,tak ze w tym temacie nie możecie się wypowiadać chyba majster wam za dużo pozwala już Zamiast (usunięte przez administratora) na majstrów dogadajcie się bo i tak dobrze wiemy kto pisze te głupoty,dużo myśleć nie trzeba

Xd
@Szybki

A jak Dorota na początku zmiany łazi po hali zagłada ile kto ma osób na maszynie to dopiero jest śmieszne

Ratatata
@Xd

Skoro czuje, że dostaje najgorszą z możliwych obsad na maszyne to chyba może się upewnić? A jak pseudo majstry przez całe zmiany chodzą bez celu, a to do palarni, a to na kawkę to jest ok?

@Ratatata

Trzeba bylo zostac majstrem skoro jestes taka do przodu tez bys chodzila na kawke i papierosy a nie chowasz sie za anonimowymi skargami ktore wcale nie sa anonimowe

@Ratatata

Zawsze jest najgorsza obsada tam gdzie ona jest :D to chyba nie przypadek

@Ratatata

Jakie upewnic sie co kto robi? Nie ona jest od tego

@Ratatata

We dwie czepiacie sie majstrow I to wszystko co robicie kazdy kto z wami pracuje tez narzeka ze nic nie robicie nie mowiac o tym ze nie potraficie nikogo niczego nauczyc

Tak Was Alicja szkoli, ze nic nie wiecie?

Anon

Co się tak ta alka zasłaniasz? Zrobili jej takie stanowisko i w (usunięte przez administratora) boli? Bo ktos nie musi juz pod maszyna robic? Skoro taka zazdrosna to czemu sie z nia niezamienisz? Odpowiedź jest jasne bo nic nie potrafisz :D chcielibyście żeby jakiś starszy pracownik z JP szkolil tylko żebyście to niebyły wy i Alka to przecież żałosne. Odrazu widać ze macie jakas niechcec do niej i chyba do wszystkich ukraincow naszczescie potraficie tylko gadać:) a raczej prawie anonimowo wypowiadać sie w internecie

@...

A moze dlatego Sylwio ze bylo tyle ludzi? Na każdej maszynie bylo po 5 mam nadzieje ze majstrowie znowu Cie postawia na 6 a Dorote na 7

@Zmianowy

Ktoś pisał o ubraniach roboczych i że są jakieś komentarze gdy nie ma odpowiedniego, a czy te ubrania to zapewnia w firma i to w ilości pozwalającej na pranie czy to pracownicy musza sami o to zadbać?

Ubrania
@Grażyna

Firma daje ubrania robocze co roku 2x spodnie 4x koszulki 1para botów. za pranie ubrań jest 250zl dodatku

@Ubrania

I to już jest na "wieczne oddanie"? Nawet jak pracownik odejdzie po pewnym czasie to nie musi zwracać odzieży? Bo w innej firmie spotkałam się z sytuacją, że wszystko było używane i niektórym dość mocno to przeszkadzało

Pracownik Sebastian
@Szczera prawda

Nie dziwię się tobie szczera prawda Szczególnie jak takie panie jak pewna nasz pracownica Dominika chodzi panoszy się po zakładzie udaje kogoś kim nie jest wozi się próbuje szefostwu wejść w (usunięte przez administratora) wypisuje do ludzi z okolicy wypytuje się o kandydatów do pracy podając ich dane osobowe gdzie jest kierownictwo ja się pytam przecież przez takie zachowanie naszej kochanej nieudanej koleżanki firma może być narażona na straty finansowe ponad 100000 zł przecież to raz jest nielegalne to dwa ona łamie wszystkie podpunkty ustawy o ochronie danych osobowych rodo a niech ktoś wypierniczy jej pozew to ciekawie jak się będzie tłumaczyła to już nie pierwsza taka sytuacja raz raz nękała chłopaka z myslakowic teraz jednego z Łomnicy i jednego z Miłkowa może niech kierownictwo przyjrzy się pani Dominice jaka ona jest prawym i łamiącym wszystkie przepisy regulaminu naszego zakładu i łamiąc kodeks karny ciekawie ile to potrwa z jej strony dopóki nie wejdzie w życie grupowy pozew ze strony pokrzywdzonych kandydatów do pracy a już jest ich dobre kilka naście osób tylko czekać jak kierownictwo nic nie zrobi to jak ci ludzie rusza do sądu (usunięte przez administratora)

A.

Stabilne zatrudnienie. Wyplata zawsze na czas. Dodatki. 13. Możliwość awansu. Wymagana jest uczciwość i zaangażowanie. Jeśli komuś zależy na pracy to będzie zadowolony. Jeśli ktoś poszukuje miejsca do którego przyjdzie i się nie narobi to niestety - to jest zakład produkcyjny. Jeden z lepiej płatnych w Jeleniej Górze.

@A.

A ile godzin dziennie się u was pracuje? W weekendy tez jest jakaś praca? Czy poza 13-stką są jakieś premie miesięczne?

Kicia
@A.

Ostatnim czasy, wszyscy starają się dostać do pracy w JP przez okna i drzwi. Jest tyle osób chcących psychopatycznie przejść przez życie że szok. W Drexie można za mniejsze pieniądze i spokojnie ;) Jednym z największych czynników zniechęcających jest Pan JG. Wiele fajnych osób przez niego odeszło.

@Kicia

A napiszesz coś więcej o tym Panu czym w zasadzie ludzi do pracy tutaj tak zachęca? I generalnie w najbliższym czasie z tego co piszesz trudno będzie się dostać, skoro kolejka taka jest?

@Paulina

Jakie kolejki ???przyjmują facetów .a co do p.JG to niekumam bo przecież jego praktycznie na produkcji niema .gdyby nie ten Pan to firma by leżała....

Jaś

Jak (usunięte przez administratora) rządzą to i tak będzie cały czas więcej rządzącej niż pracujących

Smutna

Może jakieś zmiany bo nasza zmiana /Pana Tomka D. / już niżej upaść nie może. Przydała by się zmiana majstra.

Wesoły
@Smutna

Smutna albo smutny;) może Ty powinnaś odejść a nie degradować osobę ktora emanuje ponad przeciętną empatią. I jest pozbawiona wszelkiej złośliwości. Porównując to co było a co jest śmiem twierdzić że masz objawy masochizmu psychicznego.

Zadowolone małżeństwo :)
@Smutna

Typowy komentarz typowego polaczka, słuchaj jak Ci źle to podanie napisz o zmianę do innej brygady. A pewnie z naszej nie jesteś bo z naszym majstrem każdy problem można rozwiązać. Komentarz jest uszczypliwy i nie dotyczy niczego. Żadnych szczegółów, pewnie jesteś typem osoby która nawet pisze donosy na Panią z biedronki bo źle Cię obsłużyła. Ubogi komentarz bo nie odniosłaś się do żadnej sytuacji, upaść niżej? Może jakieś konkrety? (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)My za naszym majstrem pójdziemy w ogień bo jest dobrym człowiekiem i nie spotkałam na drodze nikogo kto by na niego narzekał. A może to zazdrość Cię zżera bo ktoś ma lepiej. Każdy ma to na co zapracuje.(usunięte przez administratora)

@Smutna

Ty smutna chcesz to cie rozwesele idź na inną zmianę albo za plot nie mieszaj w zmianie bo jest wszystko ok wg dużo pracowników tej zmiany spadają smutna nie ma dla ciebie miejsca na tej zmianie

Wesola
@Smutna

Ty smutna rozweselic cie? Chcesz nie ma problemu. Zmien zmiane lub za bramę wynos się nie będziesz jako jedna mieszać na zmianie bo nikt nie narzeka tylko ty.

;-

A może by tak nie obsmarowywac więcej ludzi ze zmiany. Jeśli Pan lub Pani smutna jest niezadowolona z pracy powinna swoje żale wylać osobiście, albo złożyć podanie o przeniesienie do innej zmiany . Co do pracowników opiekunek swoją pracę wykonują tak jak powinny . Dziękuję i pozdrawiam.

@Smutna

Żenada!!!!!co za pajac!!!może ty pójdz na majstra to zaliczysz kokosy i słodkości odpowiedzialności za taką grupe ludzi....

A z buzi wali wam klocem
@Zadowolone małżeństwo :)

Mam nadzieję że przy tym lizaniu zachowane jest ISO bo jak się LOKO dowie to (usunięte przez administratora) będzie wam spływać po brodach.

Ktos
@Smutna

Tu tak jest najgorsza zmiana

AM

Całkowite bzdury i pomówienia

@AM

To jaka jest prawda w takim razie?

Wicki

Niestety obecny SZ manipuluje, robi co chce. Również jestem za wymiana SZ

Kicia
@Smutna

Rozumię że jesteś następny w kolejce. Dlatego podkładasz nogę?

@Wicki

Ciebie musimy wymienic. To dobry majster.

-i wszystko jasne-
@Wicki

To chyba nie pamiętasz jak było za Maruszczaka!Albo jesteś z innego zakładu.Nie próbuj zaszkodzić majstrowi!Bo to jest podłe.

Zostaw merytoryczną opinię o Jelenia Plast Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Jelenia Plast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jelenia Plast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jelenia Plast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 11 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jelenia Plast Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Spółdzielcza 47
    58-500 Jelenia Góra