Opinie o Germania Mint Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Germania Mint Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Germania Mint Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Germania Mint Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Paweł Drewniak

Po 10 latach pracy mogę z pełną świadomością i szacunkiem do właściciela napisać: Świetna firma na dobrą bazę do przyuczenia by później aplikować do autentycznej prawdziwej a nie tam ściemnianej że jakiś "światowy lider" "Germania .... w Polsce ;-)" W pełni zgadzam się z opinią "Marian 28.12.2017 16:55" i częściowo z opinią "Errorer 15.04.2021 19:50". Rozwijając temat częstych ogłoszeń "Światowy lider ...." Czy Robert Lewandowski mówi że jest najlepszy? Nie bo on po prostu jest najlepszy a gdy trzeba i widzi że kolega ma lepszą pozycję strzału, poda koledze i tamten strzela bo w drużynie siła. To że właściciel jest spoko nie znaczy że drużynę ma dobrą. Pracują tam wspaniali ludzie. Ale taki "kolega" dyrektor Jakub (typowy polski burak) nie poda piłki a wręcz przeciwnie. Gdy zapytasz dlaczego? Odpowie dać na Twoje miejsce ogłoszenie ... Dlaczego "dobra baza" po pierwsze przyuczysz się, wypłatę dostaniesz na czas, dostaniesz paczki na święta, poznasz fajnych ciekawych ludzi i tyle. >>>> IM dłużej pracujesz to już musisz się upominać o pieniążki gdy tego nie zrobisz będziesz zarabiać mniej jak nowo zatrudniony. Ba nawet część premii zrobią na przykład poproszą tylko ciebie o przyjście na rano chociaż miałeś na popołudnie i po tem przy wypłacie oo zdziwienie jakoś pieniążków mniej gdy zwyczajnie po ludzku zapytasz (buraka) dlaczego? Odpowie "Dać ogłoszenie..." gdy miesiąc wcześniej gratuluje ci że tyle lat pracujesz nawet podwyżkę ci da ;-) I po podwyżce zarobisz mniej jak nowy. Zapytasz dlaczego to ci odpowie powie "my się nie rozumiemy" ale co tu rozumieć IM DŁUŻEJ PRACUJESZ TYM MNIEJ ZARABIASZ Porównując zarobki to i nawet w tzw plastikach lepiej zarobisz. Pomyślicie że nie znam się na swojej pracy dlatego tak a nie inaczej (burak) postępuje. Gdybym się nie znał to brygadzista teraz by nie wydzwaniał do mnie gdy ja nie pracuje i nie pytał mnie "a jak to się drukuje ..."

Errorer

Nie dajcie się nabrać na wzmianki w ogłoszeniach typu światowy lider numizmatyki, firma kreuję się na mega pro zawodowców a w środku istny (usunięte przez administratora) i chaos stworzony przez ludzi którzy udają że znają się na tej pracy . Do tego zarząd stworzony przez kośiostwo na zasadzie jesteś długoletnim pracownikiem zostaniesz dyrektorem który nie wie jak rozmawiać i kierować ludźmi. Founder pakuje potężną kasę na urządzenia które w przyszłości zarobią niezły % kompletnie zapominając o ludziach którzy dla niego pracują. Zarobki w granicach 3k w branży metali szlachetnych są naprawdę skąpe. Jeśli planujesz zatrudnić się na kilka miesięcy aby nauczyć się czegoś nowego ok. Przyszłości proponował bym nie planować, szkoda marnować czasu na firmę która żyję w przekonaniu że robią coś wielkiego nie potrafiąc połapać podstawowych funkcji działania firmy .

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Kurowski Group Sp. z o.o.?

Marcelina

Nie dajcie się zwieźć jednej opinii jednego pracownika, która też pozostawia wiele do życzenia jeżeli chodzi o obiektywizm. Ze swojej strony mogę dodać, że Kurowski Group Sp. z o.o. to pracodawca naprawdę godny polecenia. Ze świecą takich szukać w dzisiejszych czasach. Podejście do pracownika - prawie, że jak w domu - rodzinne, można porozmawiać, ktoś nas zawsze wysłucha. Indywidualne podejście do pracownika i przede wszystkim uprzejmość, a nie traktowanie "z góry" i to nie ważne czy rozmawiasz z Dyrektorem, czy Kierownikiem, czy samym Szefem. Są duże możliwości rozwoju w tej firmie, a wynagrodzenia.. no cóż.. sprawa indywidualna.. ja ze swojego jestem bardzo zadowolona. Polecam pracę w tej firmie.

A. Nowy wpis

Firma stabilna, rozwijająca się i dająca możliwości rozwoju swoim pracownikom. Osoba z chęciami i konkretnymi umiejętnościami znajdzie tu ciekawą pracę. Miła atmosfera, super program wdrożeniowy, szybko czujesz się jak u siebie. Miałam różnych pracodawców, ale tego oceniam najlepiej pod każdym względem.

XoXo Nowy wpis

Pracowałem prawie dwa lata i żadnych zastrzeżeń. Kontakt na każdym etapie 5/5. Człowiek czuje się solidnie potraktowany.

First Nowy wpis

Pracę mogę polecić, spoko umowa, po okresie próbnym umowa na czas określony na półtorej roku, warunki finansowe git i nie trzeba czekać dwóch lat na podwyżkę. Stabilna praca i firma i mega przełożony, który docenia zaangażowanie. I pomysły pracownika, żeby usprawnić prace nie trafiają do szuflady. Nie wiem czy jest taki drugi pracodawca w Jeleniej, ale jak ktoś szuka stabilnego zatrudnienia, to tutaj nie musi się martwić, że zabraknie pracy.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Kurowski Group Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Kucy
@Pytanie

Nie zwalniają ,zazwyczaj sami rezygnują ze względów finansowych

Pytanie Nowy wpis
@Kucy

Kucy, a co aż taka lipa jest? Jak byłem kiedyś na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko produkcyjne to oferowana stawka była wyższa niż w Zorce, czy Drexsie, a wątpię, żeby teraz zmniejszyli stawki przyjmując nowych pracowników.. Poza tym z tego co wiem to spoko jest tu praca, bo nie ma trzeciej zmiany i nie ma pracy w weekendy i że płacą zawsze na czas, a nawet zdarza się przed czasem.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Realizacji Projektów / Junior Project Manager w firmie Germania Mint Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Łucja

Po ośmiu przepracowanych latach w Kurowski Group sp. z.o.o: Lepszego pracodawcy nie miałam i z pewnością ciężko mi będzie takiego znaleźć. Zmieniłam pracę ze względu na zmianę miejsca zamieszkania, rozstałam się jednak ze smutkiem, bo zostawiłam tam "spory kawałek serducha". To, co jako wysuwa się na pierwsze miejsce to naprawdę dobra atmosfera pracy. Odczuwa się wsparcie zespołu, każda opinia (niezależnie od tego, jakie zajmujesz stanowisko) jest istotna i nie trafia "w próżnię". Konflikty są... i zawsze będą... tu jednak stara się problemy rozwiązywać zanim jeszcze osiągną efekt "śniegowej kuli". Firma bardzo szybko się rozwija, coraz więcej pracowników, to coraz więcej wyzwań i konieczne jest standaryzowanie procedur - ważne jest, że pracodawca mimo wszystko stara się, aby atmosfera pracy była przyjazna, ciepła... i może czasem nawet rodzinna;-) Bardzo pozytywne jest to, że w strukturach firmy rzeczywiście można się rozwijać ( i nie jest to pusty slogan). Nikt nikogo nie szufladkuje. Na każdym kroku pracownik ma szansę uczestniczyć w ciekawych projektach, stykać się z nowymi technologiami. Kurowski Group polecam z całego serca jako i zawsze będę kibicowała tej firmie.

Wada
@Pytanie

Wszystko zależy od zaangażowania i umiejętności, ale w firmie możliwości rozwoju i awansu są bardzo duże.

Janusz
@Wada

Jeśli chodzi o rozwój to masz na myśli szkolenia branżowe, dzięki, którym można zdobyć nowe uprawnienia? Z tego co piszesz pracodawca wspiera karierę pracowników, a to ważna informacja dla ambitnych osób, które chciałby zatrudnić się w Kurowski Group.

@Wada

To konkretnie jakie bo póki co odp. jak na filmie dziewczyny do wzięcia. Może jakiś konkret np. jaka struktura i prxyklad awansu z kogo na kogo. Helou....

Zadowolony
@Ana

@Ana powiem Ci na własnym przykładzie, że awanse są nie tylko w danej gałęzi struktury firmy ;) Sam przeskoczyłem na stanowisko kierownicze, zmieniając po drodze różne działy, przejmując co raz to odpowiedzialniejsze zadania i niekoniecznie ściśle związane z poprzednimi ;) W moim przypadku sprawdziło się powiedzenie : "Jak się chce, to można..." ;)

Aneta
@Zadowolony

Możesz podpowiedzieć jak Ci się to udało? Sam ubiegałeś się o taki awans w Kurowski Groupie? W jaki sposób się musiałeś wykazać aby mieć szansę na przejście na stanowisko wyżej? Co jest brane pod uwagę przy ocenie pracownika ubiegającego się o awans?

Kontrola Jakości.
@Paweł Drewniak

Paweł....nie da się ukryć,że słabe jest to co sobą w tym momencie prezentujesz. Skoro współpraca z firmą nie spełniała Twoich oczekiwań to dlaczego oddałeś jej 10 lat swojego zawodowego życia? Może dlatego,że nie dało się ukryć tego,że pracowałeś na SWOICH warunkach? Żaden pracownik nie miał możliwości mieć tak elastycznego grafiku, nie wybaczało się tylu błędów- "bo przecież Paweł jest nami od początku". Tworzyłeś tę firmę razem z lojalnymi pracownikami a teraz wylewasz wiadro pomyj na Jakuba? słabe. Troszkę za późno na wylewanie żali w internecie. Każdy rozumie to tak, jak chce, a prawda jest tylko jedna- odszedłeś bo zarobki nie spełniały Twoich oczekiwań chociaż przez cały okres swojego zatrudnienia twierdziłeś,że jest to praca dodatkowa tylko dla "ubezpieczenia". Twierdzisz,że Kuba jest złym zarządzającym? Wypowiadasz się tutaj również jako niespełniony brygadzista, który nie potrafił zarządzać zespołem 3 OSÓB Dlaczego? bo wymagało to pełnego zaangażowania a nie tak jak u Ciebie-połowicznego, przy okazji kiedy nie załatwiasz spraw związanych z własną działalnością. Kuba ma pod sobą ok. 70 ludzi i cały dział technologiczny. Zawsze znajduje chwilę,żeby z nami porozmawiać i stara się rozwiązywać problemy w miarę swoich możliwości. Jesteśmy ludźmi Paweł, nie zostawiaj po sobie niesmaku bo każdy szanował Ciebie jako osobę jak i pracownika.

@Kontrola Jakości.

Szanowno @Kontrola Jakości (bezimienno!!) Praca w pełni spełniała moje oczekiwania i nie oddałem! a w pełni się spełniałem. Warunki miałem takie same jak każdy inny! Grafik tak samo jak każdy inny!! Jeśli błąd się przytrafił to tak samo jak każdy inny czy (TY/Wy kontrolo) do klienta nie wysyłaliście czasem -nie to co trzeba lub z błędem??. Gdyby to była praca dodatkowa jak (bezimienny pisze) to 10 latek bym tam nie spędził. Fakt umowę miałem jako brygadzista i w czasie gdy byłem nikt nie powiedział mi że ma halo. Ale (bez imienno osobo) byłem zwykłym drukarzem jak każdy i nie miałem z tym problemu. Bardzo często prosiłem o rozmowę z Jakubem niestety tak jak piszesz to on czasu nie znajdywał. Też go szanuję. BURAK -ma właściwości lecznicze -potrafi zdziałać cuda: uchroni przed katarem, uwolni od zgagi, pomaga w walce z wirusami i doda sił. Zawdzięcza to betalainom niestety BURAKI bardzo brudzą i ciężko ten brud zmyć ...

@Kontrola Jakości.

Gdyby ktoś czytał kto nie zna firmy i aby nie było nie domówień ... 1) To nie są żale tylko podałem rzetelną informację jako wieloletni pracownik i o który dziewczyny prosiłyście gdy tam pracowaliśmy ... 2) Elastyczny czas pracy tzw grafik o którym piszą (kontrola bezimienna): 'kierownik' działu uszlachetniania przychodzi jak może stara się na g 7, 'kierowniczka' kontroli jakości często wychodzi wcześniej, brygadzista działu UV dziś przyjdzie, jutro nie kto go tam wie i można by tak pisać pisać do szeregowego pracownika... Czy ja byłem bardziej uprzywilejowany czasem się spóźniając??? Więc (kontrolo Jakości bezimienno) jakie moje warunki? Dział gdzie panuje profesjonalny ład i porządek to np Dział Wioli -pozdrawiam i szacun. 3) Błędy tak jak pisałem każdy popełnia -za każde brałem pełną odpowiedzialność. Te o których piszecie 'że jestem od początku' nie były dla mnie dopuszczalne gdybym wiedział tego nikt nie powiedział. Czy WY (kontrola Jakości) zagubione monety lub za inne bierzecie odpowiedzialność ?? /Zasłyszane bo już nie pracuje -ostatnio kogoś nowego przyjęliście na UV -zepsuł i zwolniliście a czy gdy Wy zepsułyście coś się stało?? 4) Zarobki tu to informacja dla kogoś kto chce poznać opinię o Was, w dodatkowej pracy nie pracowałbym 10lat. i dalej pracowałbym w nocy bo tak mi pasuje. Jeśli Wam przeszkadzało i uważaliście że pracuje połowicznie na zmiany tak jak każdy wystarczyło powiedzieć. To samo dotyczy zarządzania zespołem 3 osób -nikt mi nic nie powiedział że Wam coś nie odpowiada. O zarobkach pisałem w kontekście drukarza jakim byłem i do którego nie miałyście/mieliście (kontrola jakości bezimienna) żadnych zarzutów a nawet Jakub mówił że dobrze gadacie. Drukarz czyli ja na pełnym etacie po 10latach pracy zarabiał mniej jak drukarz też na pełnym etacie NOWY z mniejszą wiedzą /nikomu nie ujmując/ niech będzie mniejszym doświadczeniem już więcej ... 5) Tak jak pisałem Jakub nie miał czasu na rozmowę mimo kilku próśb i dopiero znalazł czas po interwencji Szymona. 6) To jest tylko informacja z niczym nie skłamałem sumienie mam czyste więc po czym nie smak? Wy tam pracujecie piszecie to co możecie i jak to widzicie, ja tam też pracowałem i piszę to co też widziałem i o czym Was informowałem. 7) Takie jest życie raz słodkie raz gorzkie i czasem bo nie tylko po BURAKU brud i niesmak zostaje

Ciekawa
@Kontrola Jakości.

Chciałabym abstrachujac od tematu zadać pytanie o system pracy na produkcji. Czy to praca zmianowa, czterobrygadowa czy też zmiana jest jedna? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź

Dociekawa
@Ciekawa

Hej Ciekawa, praca w Dziale Kontroli Jakości jest jednozmianowa.

Marcelina

@Marcelina

Marcelka co jest nie obiektywnego?? Przecież ja też pisałem że polecam!!! Wyszkol się i leć dalej do lepszego pracodawcy po zdobyciu doświadczenia. Za wiele nie zarobisz ale wypłata zawsze na czas. Nawet w soboty możesz dorobić więc coś tam wincej będzie:-) Jak nie masz ambicji to możesz zostać. Tu jest jak w rodzinie. O na przykład taka pani Monika Ł. była kierowniczka nie radząca sobie dlatego teraz zwykła pracowniczka ale pracuje na swoich warunkach, zgubi monetę zero konsekwencji, sama dużo będzie gadała ile się to naszukała itp ale co tam jej to ujdzie bo to Monia. Wyjdzie sobie wcześniej też nic się nie stanie, ale gdy koleżanka coś powie o matko cały tydzień będzie gadała że wyjść nie mogła. Nie pracuje tyle co jej koleżanki bo to Monia to pójdzie do innego działu to tu to tam zagada zapali. Pewnie po podwyżkę też pójdzie :-) no bo trzeba i z dyrektorem porozmawiać :-) Jemu powie jedno Tobie co innego.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Kurowski Group Sp. z o.o. Wiadomo, jak w każdej firmie, że są lepsze i gorsze dni, ale ja na swojego przełożonego mogę zawsze liczyć. Co miesiąc mamy rozmowy, na których omawiamy plany na kolejne miesiące i też bieżącą pracę i obowiązki. Mogę zgłosić swoje propozycje i mam poczucie, że faktycznie moje pomysły nie odbijają się echem tylko mam realny wpływ na zmiany. Rozwijam skrzydła, a firma oczywiście, że się zmienia, a my się zmieniamy razem z nią. Mogę liczyć na kolegów z pracy z działu, ale na innych też. Bardzo polecam współpracę z Kurowski Group Sp. z o.o., bo jestem bardzo zadowolony, to firma naprawdę normalna, o którą ciężko w tych czasach, żeby miała normalne podejście do człowieka.

Włodek

Jakiego wykształcenia wymaga pracodawca? Z góry dzięki za odp.

@Włodek

Zależy na jakie stanowisko. Wszystko zawsze jest napisane w ogłoszeniu o pracę.

Kasia

Firma poszukuje osoby na stanowisko sekretarki. Podpowiecie coś? Np. czemu jest potrzeba i jak oceniacie to stanowisko w strukturze firmy. Czy warto aplikować? Będę wdzięczna za każdą informacje.

Kasia
@Kasia

Sekretarka to mało powiedziane, osoba w sekretariacie to tak naprawdę pracownik biura, a nie tylko odbieranie telefonu i zaparzanie kawki. Trzeba być dobrze zorganizowanym, bo z tego co wiem dzieje się tam sporo. Wiem też, że na rekrutacji praktycznej sprawdza się nawet czy potrafisz napisać pismo, albo policzyć coś w arkuszu kalkulacyjnym.

Urszula

Hej, jak ma się obecnie sytuacja Kurowski Group? Czy pandemia wpłynęła na stabilność firmy? Do obecnych pracowników: czy Wasze wynagrodzenia są zawsze na czas?

@Urszula

Hej, sytuacja w firmie jest stabilna, a pandemia nie zaburzyła pozycji w żaden sposób. Z tego co wiem nikt nie został zwolniony, a wręcz przeciwnie, przyjmowaliśmy nowych ludzi i w sumie dalej cały czas trwają jakieś nabory. Wynagrodzenie jest zawsze na czas, a nawet zdarza się, że dzień czy dwa wcześniej. Panie z działu kadr uwijają się jak mróweczki i mimo sytuacji pod presją czasu nie zabijają wzrokiem na początku każdego miesiąca, jak to bywało w innych firmach :D

Gość
Kandydat

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko produkcyjne na ktore jak sie dowiedzialem bylo bardzo duzo chetnych. Od samego poczatku otrzymalem emaila z potwierdzeniem otrzymania mojego CV i z okresleniem czasu oczekiwania na odpowiedz. Zadko kiedy firmy informuja o tym ze CV wplynelo, a tutaj za kazdym razem, bo tez wysylalem na Magazyniera i tak samo dostalem odpowiedz. Bylem na rozmowie i przebiegla ona w bardzo milej i przyjaznej normalnej atmosferze. Otrzymalem oferte pracy, ale moj aktualny pracodawca zawalczyl o mnie i zostalem, ale mimo wszystko dziekuje za profesjonalne podejscie do sprawy. Moze jeszcze kiedys sie spotkamy :)

@Gość

Mógłbyś opowiedzieć dokładniej o rozmowie kwalifikacyjnej @Gość? Jakie warunki Ci zaproponowano, jakie pytania zadawał rekruter z Kurowski Group? Byłabym naprawdę bardzo wdzięczna.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Kurowski Group Sp. z o.o.?

Justyna
@Pytanie

Atmosfera w firmie Kurowski Group jest rodzinna, przyjazna i nastawiona na pracownika. Firma stara się jak może, żeby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich pracowników, słuchać ich i wdrażać pomysły na usprawnienie pracy. Z doświadczenia wiem, że na zewnątrz wyglądają dość poważnie i może dla niektórych trochę przerażająco, ale w środku to super atmosfera, wspieranie się nawzajem, integrowanie i współpraca. Polecam tą firmę z czystym sercem, jakbym mogła wróciłabym tam. Do tej pory Kurowski Group Sp. z o.o. to mój najlepszy pracodawca u jakiego pracowałam.

@Justyna

Hej @Justyna, wspomniałaś o integrowaniu. Czy Kurowski Group organizuje spotkania pracownicze, wyjazdy integracyjne? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że obecnie, jest to niemożliwe. Ale wcześniej?

Errorer

@Errorer

Hej @Errorer, napisałeś, że kierownik nie wie jak kierować ludźmi (proszę uzasadnij swoją opinię)- czy w takim razie Kurowski Group nie oferuje kursów doszkalających dla pracowników?

HR/dział personalny
Kandydat

Witam serdecznie :) Pojawiła się właśnie oferta pracy na stanowisku młodszego specjalisty ds. personalnych. Niestety nie ma żadnych wskazówek na stronie internetowej. Czy pracownicy mogą liczyć na merytoryczne szkolenie przygotowujące do wykonywanej pracy? Czy w związku z tym, iż stanowisko obejmuje HR od strony płacowej można liczyć na szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje w zakresie zmian np. w prawie pracy i prawie zatrudniania itp. Jak dużą strukturą jest dział personalny w Kurowski Group ? Pozdrawiam i z góry dziękuję za merytoryczną odpowiedź. Wszystkiego dobrego w nowym roku.

Aneta
@HR/dział personalny

Witam, widzę, że mało kto się udziela na tym forum odnośnie pracy w Kurowski Group. Jeśli nie dostałbyś tutaj żadnej odpowiedzi a zdobędziesz jakieś informacje z innego źródła to prosiłabym Cię abyś przekazał je też tutaj, dobrze? Na pewno będą one pomocne innym, które mają podobne pytania. Pozdrawiam serdecznie i również życzę wszystkiego dobrego.

Gość
@HR/dział personalny

Dzień dobry, odpowiadając na zadane przez Panią pytania: - Czy pracownicy mogą liczyć na merytoryczne szkolenie przygotowujące do wykonywanej pracy? - Tak, nowo zatrudniany pracownik może liczyć na szkolenie merytoryczne przygotowujące do wykonywanej pracy. - Czy w związku z tym, iż stanowisko obejmuje HR od strony płacowej można liczyć na szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje w zakresie zmian np. w prawie pracy i prawie zatrudniania itp. - Tak, jak najbardziej można liczyć na tego typu szkolenia. Jeżeli chodzi o strukturę, to w tym momencie nie mam informacji ile liczy osób, ale jest to dość mały dział, dopiero się rozwijający, patrząc na tempo rozwoju firmy podejrzewam, że dział personalny też się rozwija, stąd ten nabór. Mam nadzieję, że moja odpowiedź będzie pomocna. Pozdrawiam i powodzenia.

Zuza

Z wielką przyjemnością pracuje w firmie od ponad roku. Zespół jest bardzo zgrany, bez większych konfliktów między pracownikami. Wszyscy są traktowani na równi co jest bardzo ważne i bardzo poprawia relacje. Wszyscy pracownicy serdeczni i pomocni od pierwszego dnia pracy. Wynagrodzenie zawsze na czas. Duże możliwości rozwoju i awansu. Jeżeli zastanawiacie się czy wysłać CV.. Nie ma nad czym się zastanawiać! Ślijcie zanim ktoś zgarnie Wam pracę sprzed nosa! Nie zamienialabym tej firmy na żadna inną ????

Monika
@Zuza

Zachęcam Ciebie żebyś bardziej rozwinęła swoją wypowiedź i napisała konkrety dotyczące rozwoju w firmie. Czy odbywa się on poprzez szkolenia lub kursy podnoszące kwalifikacje? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w Kurowski Group po ewentualnym awansie? Można liczyć na podwyżkę? Jak to wygląda w praktyce?

Joanna
@Monika

Zuza, a wiesz może, czy firma szuka nowych pracowników?

Monika
@Joanna

Wszystkie ogłoszenia o pracę w Kurowski Group znajdziesz na stronie firmy w zakładce Kariera. Obecnie poszukiwana jest osoba na stanowisko: Pomocnika Narzędziowca. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem: http://kurowskigroup.pl/praca/pomocnik-narzedziowca/

@Zuza

Następna altywistka????może jakiś konkret np. jakie możliwości awansu. Tylko ble ble..

Robert

Świetna firma jako pracodawca i do tego dobre opinie w internecie, to jest wizytówka firmy!!!

@Robert

W którym internecie te swietne opinie o tej dobrej pracy? Podasz może link?czy jak zwykle sciema

Czarny

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i szczerze powiedziawszy, po jej przebiegu stwierdziłem że raczej nie nawiążemy współpracy . W ogłoszeniu napisali tylko, że potrzebują ludzi ze zdolnościami manualnymi do pracy na produkcji, na jedną zmianę. Na rozmowie pytania typu ,,dlaczego chce Pan u nas pracować?" ,,to nic Pan nie wie o naszej firmie?" ,,Czy jest Pan karany?" ,,czy ma Pan uczulenie na środki chemiczne?" ,,czy zgadza się Pan na dwie zmiany?", i mój faworyt - ,,to jakie ma Pan oczekiwania co do naszej firmy?" Jak powiedziałem Pani prowadzącej że 2200zl na rękę to się przeraziła. Na moje pytanie odnośnie tego na czym polega sama praca, niechętnie i wymijająco oznajmiła w końcu że jest to uszlachetnianie metalu. Całość prowadzona jakby bez wcześniejszego przygotowania i na siłę. Na koniec obiecała również że z końcem tygodnia dostanę odpowiedź przez sms'a - pozytywną jeśli się dostanę, lub negatywną w przypadku odmowy. Ostatecznie firma wybrała opcje nr.3 - nie dała znać w ogóle. Z pozytywnych odczuć - ładna sala konferencyjna.

@Czarny

No to widzę że HR na poziomie lat 90 tych. To klamanie że dadzą odpowiedź a potem tego nie robią świadczy tylko o słabej inteligencji i kulturze osobistej. Slabe????????????????

Agnieszka

Podpisuję się pod wszystkimi wcześniejszymi opiniami . Jedynie pracownicy budowlani którzy podczas przerwy śniadaniowej odwiedzają okoliczne sklepy w celu zakupu śniadania pasują wizerunek i opinie o wszystkich pracownikach . Bo jeżeli do śniadania nagminnie wkładka to alkohol ,w parze z nim przekleństwa i zachowanie jak w barze to to nie są standardy.

Ania
@Agnieszka

Ciekawa opinia Agnieszko tylko nie do końca prawdziwa ponieważ pracowników na budowie jest trochę i na pewno nie wszyscy kupują" wkładke" mogę to zapewnić poniewaz jednego z nich osobiscie zaopatruje w kanapki ! Jak większość żon tych owych Panów a tak na marginesie uważam że to w co inni zaopatruje sie na śniadanie to jest tylko wyłącznie ich sprawa a nie temat opini o danym pracodawcy ! A wracając do tematu opini o firmie muszę powiedzieć że pracuję tam od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona !

X
@Ania

Odnoszę wrażenie czytając te pochwalne hymny że pisane są przez pracowników/ka firmy . A uwag nikt nie lubi . A tego że niektórzy własne interesy robią osoby ktore to powinny widzieć udają że nie widzą i nie słyszą.

Czytelnik
@Ania

Z tego wynika że do śniadania "wkładka" PRAWODAWCY nie przeszkadza.

@Agnieszka

A co na to przelozeni. Ślepi czy toleruja?

Zostaw merytoryczną opinię o Germania Mint Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Germania Mint Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Wojska Polskiego 21