Opinie o Germania Mint Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Germania Mint Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Germania Mint Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Germania Mint Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Jarosław

Sorry ale trudno to zrozumieć. Sugerujesz, jakoby w firmie była na niektórych stanowiskach w magazynie jakaś większa rotacja? Bo jeśli tak to napisz wprost, z jakiego powodu?

Piotrek

Nie pracuję od kwietnia zeszłego roku, także trochę czasu minęło.

Piotrek

Kolejny raz usunięcie, dlatego określę trochę inaczej. Nie mam zamiaru pisać informacji, które nie miały miejsca, ponieważ doskonale wiem co się działo parę miesięcy temu. Niedowiarkowie mogą sobie myśleć co chcą, pierwszy komentarz jest wyrażeniem wszystkiego w skrócie. Jak ludzie mylą osoby i niewiedzą co dokładnie się działo, to mają problemy sami ze sobą. Przekazanie informacji dla każdego, kto czyta opinie i bazuje na nich. Niech ludzie posprawdzają w rzeczywistości z kim mają tam do czynienia i podkreślam, przedsiębiorstwo znajduje się na ulicy Wojska Polskiego i Klonowica w Jeleniej Górze.

Piotrek

W ramach poprawienie informacji. Chodzi o mnie w sprawach naruszenia, a nie wielbiciele i wielbicieli vice dyrektora/zastępcy czy osób z tamtego miejsca będą im współczuć.

Mati119

Witam, jaki jest system pracy na produkcji ?

@Mati119

To zależy jaki obszar, praca jest na jedną lub dwie zmiany. Od niedawna weszła też trzecia zmiana, ale tylko w jednym dziale produkcji. Najlepiej dzwonić do HR i dopytać konkretnie o aktualne oferty i o godziny pracy. Albo napisać maila z zapytaniem.

Aneta
@GM

A możesz dokładne napisać w jakich godzinach są te zmiany? No i czy praca na 3 zmiany jest lepiej płatną czy to nie ma znaczenia? Macie nadgodziny?

GM

Thank you for your message and interest in our company. To apply for the job, please contact us by email. All details can be found on our website.

Maja

Witam na jaki adres mozna wysłac CV ?

Majjaa
@Maja

Na stronie www firmy masz zakładkę z karierą i tam jest mail, na który możesz wysłać swoje CV.

Hmm...
@Maja

Radzę nie wysyłać... Zaraz będą "rozwiercać", żeby poudawać i zasłonić. Prosty przykład, wyszło prześladowanie osoby z dyrekcji min. administracji i żadnych zmian. Ludzie poważnie pomagają, ale tam jak grochem o ścianę.. Coś tam słychać, ale to wszystko. A jak odchodzisz to nawet można usłyszeć, że posiadasz biuro matrymonialne. Pytam się gdzie? Na wiejskiej?(chodzą słuchy, że współpracują z prześladowcami rzecz jasna) W lesie? W piwnicy? Czy o co tam chodzi i dlaczego nikt nie reaguje? Nagrody i poufne informacje po pracy nadawane "po koleżeńsku" czy jak to tam wychodzi... Tylko niech się nie zasłaniają małym miastem. Darmowa informacja, nie trzeba dziękować.

Na jakie benefity można liczyć w firmie Germania Mint Sp. z o.o.?

Na żadne, jedyny "benefit" to pakiet powitalny w postaci koszulki, notesu i długopisu.

GM

Pracownicy mają dostęp do korzystnej oferty na ubezpieczenie grupowe, mają też zniżki na firmowe produkty. Dodatkowym benefitem jest zniżka dla pracownika i jego dzieci na zajęcia pływania w jeleniogórskim Klubie Sportowym. Na Święta są paczki, a spotkanie wigilijne czy wielkanocne organizowane jest dla wszystkich pracowników. Firmowe benefity typu: ubezpieczenie medyczne czy pakiet sportowy planowane są w kolejnych latach.

Sylwia
@były pracownik

rozumiem ze mowa tutaj o koszulce z logiem firmy do chodzenia w pracy ? tak ?

@Sylwia

tak, z logiem, ale można chodzić w niej również poza pracą, nikt tego nie sprawdza.

Katarzyna
@były pracownik

no bo sumie co to za problem żeby mieli to weryfikować czy ktoś używa czy nie? a co do sprawdzania w takim razie to na co innego tu patrzą? są jakieś dodatkowe restrykcje?

Renata

Pozytywnie piszecie o firmie widzę, i to nie tylko od strony rekrutacji ale już również po zatrudnieniu :) Akurat firma ma kilka ofert, mnie interesuje specjalista ds. zakupów. Powiedzcie czy jest opcja pracować zdalnie? Nie ma o tym informacji w ogłoszeniu. No i chciałabym jeszcze wiedzieć czy dużo jest osób w tym dziale, jak wyglądałoby wdrożenie?

@Renata

Cześć Renata, na początku zatrudnienia nie ma możliwości pracy zdalnej, ale jak będziesz w pełni samodzielnym pracownikiem, to praca zdalna jest możliwa, nie cały czas, ale pojedyncze dni są jak najbardziej możliwe. W zespole jest 5 osób, a o etapach wdrażania chętnie rozmawiamy na spotkaniu rekrutacyjnym. Wyślij CV i oby do zobaczenia.

Weronika
@GM

Można zapytać o 'atrakcyjne warunki finansowe' na stanowisku Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży? Sądzę, że to kluczowe w dobie inflacji i kryzysu gospodarczego, a taka wiedza pomaga zaoszczędzić czas poświęcany na rekrutację :)

@Weronika

Hej Weronika, zadzwoń do osoby, która się zajmuje rekrutacją i uzyskaj informacje, które Cię interesują, by zaoszczędzić Twój czas.

Germania Mint Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Opiekun Osób Starszych. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

GM

Na stanowisko Opiekuna Osób Starszych na pewno nie szukają, bo to nie ta branża :) Otwarte nabory można znaleźć u nich na stronie: https://germaniamint.com/pl/kategorie_naborow/nabory-otwarte/

Wdzięczna

Pracowałam w firmie Germania nieco ponad rok. Musiałam zrezygnować z pracy z własnych względów, ale polecam pracę tutaj. Ludzkie podejście do pracownika, współpraca i atmosfera jest naprawdę godna podziwu. Pracowałam w kilku firmach i nigdzie nie spotkałam się z taką normalnością jak tu. Jeśli ktoś szuka stabilnej pracy to warto aplikować, na rozwój też można liczyć. Aż żal było się rozstawać, ale życie nie wybiera. Pozdrawiam cały zespół!

Krystian

Szanuję firmę za to, że szczerze mówią, że dadzą feedback po rekrutacji i serio go dają. Przed chwilą dostałem wiadomość e-mail, że mi dziękują za udział w rekrutacji, ale przynajmniej napisali dlaczego się nie sprawdziłem, a powiem szczerze, że myślałem, że tak tylko mówią na rozmowie, jak to zwykle bywa, a potem nikt się już nie odzywa. Wiem nad czym muszę popracować i serio, bez żalu - szanuję takie podejście, od jakiegoś już czasu szukam pracy i w ogóle jak ktoś odpisze, że dostał CV to graniczy z cudem. Kontakt i atmosfera na rozmowie rekrutacyjnej naprawdę na wysokim poziomie, w miłej, ludzkiej atmosferze.

Sylwia
@Krystian

rzeczywiscie niewiele tutaj osób wspomina o tym ze dział Hr sie stara i wysyła poza standardową skopiowaną formułką podziękowania coś więcej. A powiedz, czy powiedzieli ci ze jak popracujesz nad tym co napisali to wtedy masz szansę na pracę, np starajac sie ponownie za powiedzmy rok ?

Andrzej Andrzejewski

Czytam Twoją opinię i mam mieszane uczucia. Sam osobiście nie chciałbym, żeby wynagrodzenia były jawne na prawo i lewo. Poza tym skąd założenie, że miesiąc czasu byś zmarnował? Akurat z własnego doświadczenia wiem, że firma szybko działa z procesem rekrutacji i w ogóle utrzymuje kontakt z kandydatami odpisuje na maile i jest na bieżąco, a za udział w naborze dziękuje (co jest w ogóle spotykane jeszcze?!). Osobiście byłem na rozmowie, która trwała 45 minut i nie uważam tego za stracony czas i też dowiedziałem się ile zarobię. Powodzenia w szukaniu pracy, skoro pierwsze o co pytasz to wynagrodzenie to na pewno szybko Cię gdzieś przyjmą. Sam polecam wziąć udział w rekrutacji, osobiście wspominam, że była bardzo profesjonalna, w porównaniu do innych rozmów, które odbyłem w dużo większych zakładach.

Andrzej Łubiński

No dobra to będzie teraz tak :P Po miesiącu pracy (stanowisko kierownicze) muszę przyznać, że firma robi pozytywne wrażenie. Zespół jest młody, ludzie pozytywnie nastawieni i jeszcze nikt mnie nie wyprowadził z równowagi :P Także mogę polecić. Co nie zmienia faktu, że nadal uważam, że zarobki nie powinny być owiane taką tajemnicą i tyczy się to wszystkich pracodawców no ale może mam dziwne poglądy :)

MK

Brałem udział w rekrutacji na Opiekuna ds. klientów kluczowych. Mimo, że nie przeszedłem jej pozytywnie, to bardzo polecam firmę Germania Mint. Proces rekrutacji trwał około jednego miesiąca. Od momentu wysłania CV (i potwierdzenia przez Panią, że CV wpłynęło), po ustalenie terminu rozmowy i wiadomość o tym, że nie zostałem przyjęty (co mnie osobiście zaskoczyło, bo każda firma mówi, że da znać, a ostatecznie nie daje, a tutaj proszę, dotrzymali słowa, brawo!). Mam nadzieję, że niebawem znów będzie nabór, a do tego czasu podszkolę swój angielski i ponownie się zobaczymy. Pozdrawiam

Natalia
@MK

i polecasz tylko dlatego że sama rekrutacja była pozytywna? tak naprawdę nie wiesz co dzieje się dalej więc to mało obiektywna opinia.

Józek
@Natalia

Pewnie kadrowe same piszą te chwalebne posty, kto o zdrowych zmysłach wystawia pozytywną opinię firmie do której się nie dostał jeszcze o 7 rano..

do Weronika
@Natalia

To w jaki sposób firma przeprowadza proces rekrutacji świadczy o tym w jaki sposób potem traktuje pracownika.. A ty coś więcej wiesz co tam się dzieje?

Jolanta
@do Weronika

No i co, że o 7 rano? Ludzie mają różne tryby dnia. Swoją drogą jestem ciekawa czemu drugi raz MK chce aplikować. Chyba musiał mieć dobrą ofertę.

Weronika

Z tego co czytam, to wynagrodzenia są niejawne i nie można ich poznać, jeśli nie dojdzie się do odpowiedniego momentu w rekrutacji. Czy naprawdę mój tatko nie może się dowiedzieć, ile by zarobił jako pracownik gospodarczy? Ile musi przejść etapów, żeby się dowiedzieć? :D

do Weronika
@Weronika

Musi przyjść na rozmowę rekrutacyjną, czyli jak mniemam jeden etap. Czy to takie straszne...

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko produkcyjne na ktore jak sie dowiedzialem bylo bardzo duzo chetnych. Od samego poczatku otrzymalem emaila z potwierdzeniem otrzymania mojego CV i z okresleniem czasu oczekiwania na odpowiedz. Zadko kiedy firmy informuja o tym ze CV wplynelo, a tutaj za kazdym razem, bo tez wysylalem na Magazyniera i tak samo dostalem odpowiedz. Bylem na rozmowie i przebiegla ona w bardzo milej i przyjaznej normalnej atmosferze. Otrzymalem oferte pracy, ale moj aktualny pracodawca zawalczyl o mnie i zostalem, ale mimo wszystko dziekuje za profesjonalne podejscie do sprawy. Moze jeszcze kiedys sie spotkamy :)

Urszula
@Gość

Mógłbyś opowiedzieć dokładniej o rozmowie kwalifikacyjnej @Gość? Jakie warunki Ci zaproponowano, jakie pytania zadawał rekruter z Kurowski Group? Byłabym naprawdę bardzo wdzięczna.

Biszkopt
@Gość

Czy możesz napisać jak przebiega rozmowa i jakie są zadawane pytania

Katarzyna
@Biszkopt

Serio myślisz, że po roku to będzie wgl aktualne? Pzt., pewnie połowy z tego już nie pamięta. Innego wcześniaka chyba trzeba spytać. Ciebie też produkcja interesuje?

Morelowy Kosiarz

Miałam przyjemność uczestnictwa w rekrutacji na stanowisko administracyjne. Przebieg pierwszego jak i drugiego etapu wspominam bardzo dobrze, pomimo tego, że nie dostałam się na dane stanowisko. Pani Ula bardzo zaangażowana, pomocna.... Jedyna rekruterka, z którą jest kontakt oraz można uzyskać feedback po rozmowie. Dzięki temu nieustannie pracuję nad sobą, bo wiem, co muszę poprawić. Zapraszam do próbowania, bo naprawdę warto poświęcić swój czas na tak przyjemną i wartościową rozmowę o pracę :)

W.

Witam wszystkich. Czy ktoś z Was ( pracujących w firmie) jest mi w stanie odpowiedzieć dlaczego procesy rekrutacji są tak rozciągnięte w czasie (po aplikacji jest odpowiedź z podziękowaniem, co jest oczywiście bardzo miłe i żadko spotykane, ale później następuje hmmm niezręczna cisza:)). Czy może należy zadzwonić do siedziby i zapytać czy jest szansa na dostanie się do waszego teamu? Bardzo proszę o podpowiedź.

@W.

Witam, procesy rekrutacji są przeciągnięte w czasie ze względu na bardzo dużą ilość zgłoszeń i trwające etapy. Prosimy o kontakt z siedzibą lub osobą, która odpisała Panu na maila w celu zasięgnięcia informacji na jakim etapie się znajdujemy. Pozdrawiam serdecznie.

Marcelina

Nie dajcie się zwieźć jednej opinii jednego pracownika, która też pozostawia wiele do życzenia jeżeli chodzi o obiektywizm. Ze swojej strony mogę dodać, że Kurowski Group Sp. z o.o. to pracodawca naprawdę godny polecenia. Ze świecą takich szukać w dzisiejszych czasach. Podejście do pracownika - prawie, że jak w domu - rodzinne, można porozmawiać, ktoś nas zawsze wysłucha. Indywidualne podejście do pracownika i przede wszystkim uprzejmość, a nie traktowanie "z góry" i to nie ważne czy rozmawiasz z Dyrektorem, czy Kierownikiem, czy samym Szefem. Są duże możliwości rozwoju w tej firmie, a wynagrodzenia.. no cóż.. sprawa indywidualna.. ja ze swojego jestem bardzo zadowolona. Polecam pracę w tej firmie.

Paweł Drewniak
@Marcelina

Marcelka co jest nie obiektywnego?? Przecież ja też pisałem że polecam!!! Wyszkol się i leć dalej do lepszego pracodawcy po zdobyciu doświadczenia. Za wiele nie zarobisz ale wypłata zawsze na czas. Nawet w soboty możesz dorobić więc coś tam wincej będzie:-) Jak nie masz ambicji to możesz zostać. Tu jest jak w rodzinie. O na przykład taka pani Monika Ł. była kierowniczka nie radząca sobie dlatego teraz zwykła pracowniczka ale pracuje na swoich warunkach, zgubi monetę zero konsekwencji, sama dużo będzie gadała ile się to naszukała itp ale co tam jej to ujdzie bo to Monia. Wyjdzie sobie wcześniej też nic się nie stanie, ale gdy koleżanka coś powie o matko cały tydzień będzie gadała że wyjść nie mogła. Nie pracuje tyle co jej koleżanki bo to Monia to pójdzie do innego działu to tu to tam zagada zapali. Pewnie po podwyżkę też pójdzie :-) no bo trzeba i z dyrektorem porozmawiać :-) Jemu powie jedno Tobie co innego.

Śmiechy
@Marcelina

Droga Marcelino... W jakim dziale pracujesz? Bo doskonale wiem, że żadnej Marceliny w naszej firmie nie ma :)

Śmiechy
@Śmiechy

Ja też pracuję i w sumie nie znam żadnego śmiecha, masz na imię Śmiechy? Ciekawee

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Germania Mint Sp. z o.o.?

Ana

A jakie stanowisko Cię interesuje? Może będę umiała odpowiedzieć.

Ana

Bardzo sobie chwalę pracę tutaj. W żadnej firmie nie miałam takiego szefostwa i zespołu. Nie ma problemu z odebraniem nadgodzin, wzięciem wolnego czy na pomoc przełożonego zawsze można liczyć. Naprawdę polecam wszystkim jeśli ktoś się zastanawia.

Przemek

Przyszedłem do tej firmy na chwilę, a skończyło się na bardzo pozytywnych kilku latach. Latach w których nabyłem doświadczenia w wielu dziedzinach, począwszy od grafika komputerowego, zahaczając o dział produkcji przy druku UV a skończywszy w dziale logistyki. Wiadomo ilu ludzi tyle opinii, ale ze swej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że atmosfera tam panująca jest niespotykane rodzinna. Wiadomo jak to w rodzinie zdarzają się zgrzyty i pewne spięcia, ale po nich przychodzi zdwojona wydajność i produktywność na którą składa się praca każdego z działów (robicie ogrom niesamowitej roboty). Tą firmę tworzą ludzie z pasją i determinacją i pełnym zaangażowaniem. Dane mi było uczestniczyć w życiu firmy, kiedy były stawiane "kamienie milowe". Począwszy od postawienia nowego budynku a skończywszy na rebrandingu. Podczas pracy zawsze mogłem liczyć na pomoc i wsparcie kompetentnych i bardziej doświadczonych od siebie kolegów i koleżanki. Na pochwałę zasługuję również fakt, że KAŻDY z pracowników bierze czynny udział w życiu firmy, nie ma mniej ważnych czy bardziej. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę każdej osobie, która szuka ciekawych i nieszablonowych wyzwań w swojej codziennej pracy i pragnie się rozwijać na wielu płaszczyznach. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że firma GERMANIA MINT daje takie możliwość i wspiera w tym swoich pracowników. Ile dasz od siebie tyle możesz zyskać a śmiem powiedzieć, że nawet więcej. Pozdrowienia dla całego zespołu GERMANIA MINT.

Kandydatka

Czy macie może informacje o przyjęciach w najbliższym czasie na produkcję? Na czym polega praca? Czy pracują tam (na produkcji) tylko kobiety? Praca jest zmianowa, czy można pracować tylko na jedną zmianę np 6-14? Czy firma oferuje socjal typu dodatkowe ubezpieczenie, dodatki świąteczne lub dofinansowanie do wczasów itp.? Czy atmosfera między pracownikami a przełożonymi jest przyjazna ( jest to dla mnie bardzo ważne)? Dziękuję za wszelkie informacje.

Odpowiedź do kandydatka
@Kandydatka

Na ten moment nie wiadomo nic o przyjęciach na produkcję, bo wszystkie nabory masz na stronie firmowej zakładka kariera i z tego co widzę, to nie szukamy aktualnie pracowników na produkcję. Praca jest różna w zależności od działu i wymagań. Ogólnie raczej jest jednozmianowa. Dodatków do wczasów nie ma ale są benefity takie jak ubezpieczenie grupowe (mega oferta dla pracowników i współmałżonków czy partnerów. A atmosfera... no cóż wiadomo, im więcej ludzi tym więcej sytuacji spięciowych, ale ogólnie? Jest okej i o wszystkim można pogadać i wyjaśnić. Nie jest to typowa korporacja, w której jesteś "tylko numerem".

Kandydatka
@Odpowiedź do kandydatka

Dzięki za informacje, pytanie zadałam tutaj, bo często gęsto zanim oferta pracy trafi na rynek, pracownicy wiedzą, że będzie potrzebna osoba do pracy????

Zostaw merytoryczną opinię o Germania Mint Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Germania Mint Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Germania Mint Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Germania Mint Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Germania Mint Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Germania Mint Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Germania Mint Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 22 ocen.

Germania Mint Sp. z o.o.