AxPro Carpets Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o AxPro Carpets Sp. z o.o.

Maja

@Micho czy jesteś pracownikiem AxPro Carpets? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak postrzegasz firmę jako pracodawcę. Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Pracownik Działu Handlowego. Co możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w tym dziale firmy? Na co mogą liczyć jego pracownicy? Jak wygląda ich typowy dzień pracy?

Micho

Jeśli chodzi o AxPro Carpets Sp. z o.o. Jelenia Góra, to chyba wszystko jest w najlepszem porządku, zresztą, wiadomo nie od dziś, że tego typu firmy przodują i prowadzą we wszystkich rankingach i od dawna nikogo to już nie dziwi, więc na spokojnie chyba

Zostaw opinię o AxPro Carpets Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AxPro Carpets Sp. z o.o.