Rauschert-Mysłakowice Sp. z o.o.

Myślakowice

Opinie o Rauschert-Mysłakowice Sp. z o.o.

Ja

Wszystkie negatywne konentarze na temat wszystkich pracodawców są usuwane więc wszelkie opinie zamieszczane na tym portalu są po prostu nieprawdziwe.

Staszek

Zenek. Polecasz inne działy? Żarty jakieś. A na remontowym i na metalu to co niby inaczej jest?

Zenek

Pozostałe działy są ok..Majstrowie w porządku to i pracuje się dobrze. Pozostałe działy polecam.

Dobrze pracuje Ci się w firmie Rauschert-Mysłakowice Sp. z o.o. czy masz jednak kilka zastrzeżeń lub uwag odnośnie pracy, pensji? Czekamy na Twoją opinię!

Roman
@admin 05.09.2015 16:04

Bardzo proszę o więcej informacji, jakie godziny pracy, jakie zarobki , itp. Z góry dzięki, szukam pracy. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Rauschert-Mysłakowice Sp. z o.o. - Myślakowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rauschert-Mysłakowice Sp. z o.o.