Polcolorit

Piechowice

Opinie o Polcolorit

użytkownik zarejestrowany

@Pracownik Magazynu a nie było szans na podwyżkę czy premię, żeby pensja była odrobinę wyższa? Na atmosferę wpływają współpracownicy, a niestety nie masz na to wpływu z kim pracujesz. A co jeżeli chodzi o benefity? Były jakiekolwiek proponowane pracownikom? Wszystkie informacje dodatkowe są istotne dla zainteresowanych firmą Polcolorit.

Pracownik Magazynu
@Aneta 3 tygodnie temu

Żadnych benefitow nic po za 300zl brutto na swieta i tyle Zadnych kart multisport, biletow do kina, pieniążków na wakacje tzw. Wczasowe... zadnej opieki medycznej. A o podwyzce ? Haha zawsze slyszalem "nie da rady" A z atmosferą to sami pracownicy sa super chodzi mi raczej o stanowiska wyzej...

Pracownik Magazynu

Witam wszystkich, Pracowalem 2 lata na magazynie, pieniądze bardzo slabe jak na wykonywana prace (praca fizyczna ) kierownictwo ogolnie jest do bani, kierownik magazynu wgl nie ma pojecia co sie dzieje, jaki jest asortyment nic... wszyscy robia za niego. Kierownictwo wyzej to uklad na ukladzie popchany układem... Atmosfera generalnie do kitu. Zdecydowanie odradzam. Zaluje tylko ze wczesniej sie nie zwolnilem...

użytkownik zarejestrowany

@RealTalk a czy ta stawka była zgodna z prawem? Ile w tamtych czasach wynosiła najniższa krajowa? Jaką umowę dostałeś od Polcolorit? Czyli z jedną panią dobrze Ci się pracowało a na resztę współpracowników już nie? Ale chyba to nie zależy od pracodawcy jak się zachowują pracownicy?

Jan

Witam Mam pytanie bo w wielu ofertach napisane jest ze oczekiwane uprawnienia na wozki jezdniowe. Czy jest to warunek absolutnie wymagany?

stefan
@Jan 21.09.2017, 11:45
A jeśli chodzi o produkcje?

Na produkcji tego typu uprawnienia nie są konieczne ale są mile widziane

Jan
@stefan 21.09.2017, 21:48
Na produkcji tego typu uprawnienia nie są konieczne ale są mile widziane

Dziękuje za odpowiedź

RealTalk

Jak Ja pracowałem jakoś 2 lata temu w tym syfie jako operator maszyn , to spie&%$#)(@m stamtąd po miesiącu czasu. Zap&*#$%^ niesamowity za psie pieniądze, a dokładnie 1200 zł z hakiem za miesiąc wypruwania żył i biegania po przerobowni(jakoś tak to się nazywa), aż pot z tyłka cieknie. Jak zobaczyłem wypłatę, to od razu stamtąd uciekłem. To był tylko miesiąc, a była taka tragedia, że po 3 miesiącach okresu próbnego chyba bym dostał depresji. Szczególnie, że szkolił mnie jeden z trzech operatorów, który pozjadał wszystkie rozumy, jest narwany jak cholera i sam jego wyraz twarzy wiecznie wkur%^()^ mnie zniechęcał do pracy. Robił wszystko za jednym zamachem, podobnie też tłumaczył, momentami dosłownie biegał i niekiedy odpuszczał sobie śniadania, żeby pilnować tych maszyn. Nienormalny człowiek. Podejrzewam, że jakby mógł, to by tam zamieszkał. Kolejnych dwóch było w porządku, ale niestety okazję miałem pracować najdłużej z tym ww. świrem. Dramat, po prostu dramat. Muszę jedynie przyznać, że nie mam nic do zarzucenia Pani technolog, która pełniła również funkcje przełożonej, bo jest naprawdę w porządku kobietą :) Podsumowując - jeśli do tej pory nic się nie zmieniło i będziecie skazani być szkoleni przez tego człowieka, który szkolił mnie, to ODRADZAM, z ręką na sercu ODRADZAM! Ze względu na Panią Katarzynę technolog i na to, że MOGŁOBY być całkiem w porządku, gdybym trafił na innego szkolącego, dam ocenę MIERNY, w przeciwnym razie dałbym NIEDOSTATECZNY, albo jeszcze niższą gdyby była.

Abc

Ktoś powie jak z zarobkami ?

użytkownik zarejestrowany

@Renia to dobrze, że praca w firmie jest warta polecenia. A mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym co Polcolorit zapewnia jako pracodawca? Można liczyć na jakieś dodatkowe benefity? I jak wygląda dzień pracy? Czy pracuje się w systemie zmianowym, czy są stałe godziny pracy?

Renia

Przede wszystkim praca jest stabilna - pracowników brakuje, więc ludzi się nie zwalnia, wypłata jest co miesiąc na czas. Jest coraz więcej maszyn na produkcji, więc głównie chodzi o ich obsługę, pilnowanie czy nic się nie dzieje nie tak. Do wszystkiego jest przeszkolenie na starcie. Jeżdżą też wózki magazynowe, itd. Dużo tego, więc i ludzi potrzeba. Widziałam, że wrzucają nowe ogłoszenia o pracę - http://www.polcolorit.pl/pl/praca poszukują ludzi na produkcję, do biura chyba też. Ja mogę polecić, pracować trzeba jak wszędzie, ale nie narzekam na nic, bo ludzie są ok, praca jest, wypłata też jest na czas.

Zainteresowany

Renia
@Zainteresowany 06.06.2017, 11:25
Jakie są zarobki? Zastanawiam się na migracji z Drexmaier. Napiszcie pracownicy aktualni czy warto. Z góry dziękuję....

Cześć. Dla mnie praca jest w porządku. Ludzie są sympatyczni, jest zawsze co robić, można sobie dodatkowo dorobić na dodatkowych godzinach, a wypłata jest na czas. Jeśli chcesz się przenieść z Drexa, to możesz spróbować, szukają ludzi teraz.

Марина
@Renia 21.06.2017, 09:24

Cześć. Można powiedzieć, czy jest sens iść do pracy normalnej osoby?

użytkownik zarejestrowany

@Darekrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Polcolorit. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Darek

bardzo dobra i solidna firma, uczciwy pracodawca, ze świecą można takiego szukać. Polecam.

x21

Kto chce pracvować, to pracuje nawet za te pensje jaką płacą. Firma chyba odbiła sie od dna bo jakos mniej nerwowo, ale nie zawsze, bo dokładaja roboty, ale mozna wytrzymac. Lepsze to niż nic albo na socjalu. Tylko mlodzi ostatnio wpadają i wypadaja, bo od razu chcą wiecej niz starzy pracownicy a nic nie potrafią. Pan K. chociaz nowy zamiatający na produkcji juz zyczliwym okiem patrzy na starych pracownikown i stara sie usprawniac robote. Moze jednak bedzie lepiej zeby tylko magazyny nie peczniały prtzez polityke wschodnia, bo byly zbyt. Moze bgym dalej e CM pracowal tylko ze znalazlem nowa lepiej platna prace. i dla was tego zycze. Wszedzie dobrze gdzie jeszcze sie nie było.

bezrobotny
@x21 27.10.2016, 14:46

słyszałem nowiny ! może już są lub będą przyjęcia ? jak przyjmują jedną lub dwie osoby to trudno się załapać a uwzględniając nowiny może będzie większy nabór jak będziecie coś wiedzieć to napiszcie.

były
@bezrobotny 04.03.2017, 18:05

portal jelonka Numer ogłoszenia: 1371102 oraz 1370925 o innych naborach nie wiem bo nie jestem pracownikiem ,można samemu zadzwonić i dowiedzieć się czy planują większy nabór,papiery niezobowiązująco można też złożyć teraz jak ktoś zainteresowany to poszukują magazyniera z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych oraz osobę do sprzątania Jako dawny pracownik dodam iż u aktualnego pracodawcy wcale dużo lepiej nie mam ,wszędzie dobrze gdzie nas nie ma Takie uroki prowincji

chętny do pracy

chłopaki dzisiaj przeczytałem o naborze na pracownik produkcyjny do Was ,jeszcze nie dzwoniłem i nie wiem czy nabór dla 1 osoby czy dla więcej osób ,napiszcie czy na dwie zmiany pracujecie ,czy dużo nadgodzin można robić bo wiadomo bez nadgodzin wypłata zawsze słaba, czy premię macie ,może na bony na święta się załapię ,a czy dużo jest przestoi i jak wtedy z płaceniem ,w poprzedniej firmie w czasie przestoi inwentaryzacje robiliśmy ,ale często z urlopu mi zabierano ,a jak u Was jest z urlopami kiedy kto chce czy odgórnie dla wszystkich dają np. w sierpniu i fabrykę zamykają wtedy ,ogólnie co możecie to napiszcie

bez pracy

POLCOLORIT S.A. zatrudni sortowacza płytek ceramicznych. Praca w systemie dwuzmianowym. CV prosimy składać na adres kadry@polcolorit.pl na portalu jelonka.com jest ogłoszenie może jako pracownicy coś od siebie dodacie

1kwietnia

Spokój, fajna robota, ludziom się podoba, spoko, kasa jest dobra, nie ma problemu...kto to pisze dziecko?

kto by to nie był

Sami moderatorzy zakładowi

ktos

ktos pisal iz macie dostac premie chyba za przestoje

Mono

Henioo, mistrzu quizu-chcesz pracować to choć, bo jak nie to i pieniądze nie pomogą.

Gres

Kto pisze te bzdury o płacy dla początkującego 2000netto i premii i dobrej atmosferze - moderatorzy zakładowi?

Wszyscy mnie tam znaja

2000 netto - no pieknie to cala 100 za dzien roboczy :) albo 25euro - czyli tyle ile dostaje sie za 2.5godziny najnizej platnej pracy w Niemczech czy na Wyspach - niezly wypas. Jak widac w Piechowicach ciagle Afryka - i pizzojady szukaja czarnuchow. Powodzenia!

prawda

zauważyliście został usunięty jeden wpis czy wiecie który wszędzie cenzura no chyba iż zawierał nieprawdziwe informacje

xxx

Chodzi o Jureczka o mój Boże ile ma roboty na traktorze i Tomeczka z młyneczka :)

gosc

nocne zmiany na piecu tylko, tak to pierwsze i drugie. nadgodziny jak sa to platne o ile nie ma jak ich odebrac i placone jako setki

ocotocho

Miałem tlf o wpisie. O co chodzi? Może ktoś z biura coś wie?

@ocotocho 09.02.2016, 13:59
Miałem tlf o wpisie. O co chodzi? Może ktoś z biura coś wie?

prosimy osoby które coś wiedzą aby napisały o co chodzi ???

tomek
@ciekawski 12.02.2016, 18:30
prosimy osoby które coś wiedzą aby napisały o co chodzi ???

było ogłoszenie do pracy u was wysłałem @ zobaczymy ile będzie chętnych moje pytanie czy pracujecie na 3 zmiany,i czy za nadgodziny płacą uczciwie czy społecznie zostaje się

Vifon

Masz zdrowy kręgosłup? Bo jak nie to długo nie porobisz...rozumiesz?

bez pracy

jest ogłoszenie o pracy u was magazyniera z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych ,jeśli możecie proszę napiszcie coś od siebie jako pracownicy ,będę bardzo wdzięczny /osobiście nie znam nikogo kto u was pracuje/

Czy Włoch C.C dalej tam rządzi czy coś się pozmieniało

nowy

Co u Was słychać co taka cisza , czy warto starać się i pracę w Polcolorit czy idzie na lepsze

Zadowolony ze juz byly...

Przepracowalem tam 7 lat ... ludzie opamietajcie sie - to taki kanal ze nawet szwagrowi bym nie polecal! kazdy kto ma zdrowe rece i glowe na karku powinien omijac ten zaklad z daleka, ale jesli lubisz byc ponizany, pracowac za smieciowa kase to zapraszamy - pofastrygowana stara baba i jej przydoooopasy pokaza ci ze Auschwitz to nie bylo takie zle miejsce!

nowy

Witam, może ktoś powie czy są obecnie jakieś przyjęcia do Polcoloritu?

zgniłek

a gdzie jest opinia o cwaniakach z magazynu kierowanych przez nijakiego andrzeja ???

lord

Przepracowalem w tej fabryce 10 lat od 97 do 2006 i bylo wtedy tak samo caly syf i gnojstwo robia specjalisci z kraju piZy i pani pezes tam nigdy sie nic nie zmieni

Głupi Jaś

gdybyś się gościu choć trochę znał na zarządzaniu, organizacji pracy i strukturach organizacyjnych w tego typu zakładach to byś wiedział że w tym zakładzie nie dzieje się dobrze, zapytaj się kogoś kompetentnego na ile osób projektowany był ten zakład a ile obecnie w nim pracuje, aha i jak byś zapomniał to przypominam że komuna to już przeszłość i hasła typu czy się stoi... w dzisiejszych czasach nie obowiązują, dziś nawet na minimalną krajową trzeba sobie uczciwie zapracować, a w ceramice zaharować bo musimy jeszcze utrzymać sam wiesz kogo...

Niezmienne
@Głupi Jaś 09.02.2015, 16:58

...i pomimo tak małego zatrudnienia dalej są pracownicy -fiz- którzy zarobią i się nie napracują a innych poirytują!

Głupi Jaś

Najgorsza firma w powiecie Jeleniogórskim, bardzo źle zarządzana, traktująca pracownika jak bezmyślnego robota którego trzeba wyzyskać do maximum, kiedyś pracowałem i nie polecam, za tą samą kasę w regionie można znaleźć lepszą pracę w godnych warunkach...

Madry Jas
@Głupi Jaś 01.02.2015, 15:01

Madry Jas odpowiada, tekst jak sie czyta to widac ze glupi jas go pisal. Zwolniony za lenistwo... pewnie. Zarzadzanie teraz a 3 lata temu nie ma porownania! Jedno sie na 100% zmienilo... Cwaniakow leni ukladowcow coraz mniej w polcoloricie. Mnie sie juz super pracuje kasa jak wszedzie praca jasna i pewna gdy sie pracuje. To znaczy przychodzi pracowac a nie do pracy. Ja robie sumiennie swoje i nie mam problemow i obaw. Jak wszedzie indziej.

matek
użytkownik zarejestrowany

Hej, to znowu ja, przepraszam, że może trochę poganiam, ale w lutym bede już bez pracy, także czas mnie trochę goni. Bardzo prosiłbym o komentarz w sprawie aktualnych warunków, nie musi byc to nic długiego. Pytanie, czy warto i czy zarobki nie sa oby głodowe tj. zycie od pierwszego do pierwszego? Pozdrawiam.

nowy

(usunięte przez administratora) można prosić pracowników o wypowiedzi czy terminowo pensje wypłacają, czy nadgodziny są , atmosfera w pracy ,bony na święta czy dają, wczasy pod gruszą itp

nowy

Witam w pośredniaku były oferty pracy jak z wynagrodzeniami , czy dużo nadgodzin można zrobić ,trochę dojazdy mnie zniechęcają , czy pensje terminowo wypłacają

ja

jest nowy dyrektor,są przyjęcia na produkcje a bedzie jeszcze lepiej z płacami

gregor

oj jak tu teraz sypie się cukier- sami sobie chwalcie się chwalcie pozdrawiam

XXX

To prawda jest lepiej, chłopie składaj papiery bo za chwile nie będzie miejsca...

maga

Co sie dzieje w polcoloricie ? podobno lepiej ? jakies ruchy w placach, nagrody, paczki, premie na swieta ??? napiszcie cos ? moze trzeba wracac do starej firmy ? faktycznie jest lepiej, normalniej, nie scigaja ludzi jak psow za winy kliki ? mowia ze nie juz kliki ? to prawda? bylem pewien ze nie dozyje tego. szukam pracy a kiedys bylo dobrze z zakladem? dajcie jakies info ? skladac paiery ?

akcjonariusz

Jas fasola
@akcjonariusz 04.12.2013, 17:01
mam akcje i dużo straciłem na nich, jak wygląda sytuacja w firmie aktualnie..czy widać poprawę na lepsze......

Raporty na GPW, akcjonariuszu ;)

proste

Ulica: ul. Jeleniogórska 7 Kod: 58-573 Miejscowość: Piechowice Kraj: Polska Telefon: +48 75 7553586 Fax: +48 75 7553586 Internet: www.polcolorit.pl Email: polcolorit@polcolorit.pl

ja

Mam wrażenie że postrzegamy dyspozycyjność całkiem różnie.Praca jest dla życia czy życie jest dla pracy?Czy pracownik który idzie do pracy mówiąc rodzinie będę jak wrócę jest dyspozycyjny czy zniewolony?Zarabiając na chleb i sól (są pracownicy którzy zarabiają godnie ale ich nie widać na produkcji) nawet ogromne zaangażowanie topnieje zamieniając się w konieczność odrobienia pańszczyzny.Pracownik zadowolony z pracy jest 100% bardziej wydajny,co przekłada się na kondycję całej firmy, więc jakieś załamanie kredytowe robi małe wrażenie bo bronimy się sami.Co do dyrektora to potraktuję twoją wypowiedz jako żart.

były pracownik

ja - 2013-04-19 19:57:22 Zacznijmy od tego że większość wpisów tu zamieszczonych jest przez ludzi którzy pracują fizycznie przy przygotowaniu produkcji i zajmują się wytwarzaniem produktu nazywanego płytką ceramiczną .Większość nie ma pojęcia jakie przewały dzieją się na tzw. górze i słusznie bo od tego aby się tym interesować jest np.zarząd(tak myślę).Moim zdaniem cały ten syf zaczyna się od tego że wynagrodzenie za tak ciężką i odpowiedzialną pracę to jest kpina ,ktoś powie że jest kryzys i takie są realia -/ja na to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] PRAWDA.!Kolejną sprawą jest podejście do pracownika ,czy słynną ! dyspozycyjnością! szarego pracownika można nazwać notorycznym zostawaniem na stanowisku pracy po godzinach i w dni wolne,dodam do tego że często gratisssssssssssss. Następną RZECZĄ jest wszechmogący (usunięte przez administratora) brak słów może tlko tyle jak mawiał poeta TRZEBA BYĆ CZŁOWIEKIEM A NIE ŚCIERKĄ.Od kontroli przewałów na górze jest RN .A wpisy pracowników fizycznych to naturalne w każdej firmie. W dzisiejszych czasach brak zadowolenia z wynagrodzenia to efekt wpadki kredytowej!!!! Dyspozycyjność to wymagania w każdej firmie. (usunięte przez administratora) TO DYREKTOR TO NAUCZ SIĘ POKORY I RESPEKTU .

nowy

Dziękuję za odzew ale miałem obawy bo w jednym z postów ktoś pisał o likwidacji firmy, chyba to były bzdury.Pozdrawiam jako przyszły pracownik

ciekawski

Nowy to ty znasz swoje umiejętności zaangażowanie dyspozycyjność zawsze wierz w siebie !!! Wtedy sobie poradzisz wszędzie!!!!

kocur

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .Spróbować warto, nie masz nic do stracenia,jeśli nie masz pracy.Ja nie narzekam,bywało gorzej.

nowy

Witam czy warto starać o pracę w waszej firmie , czy raczej sobie odpuścić .

Zostaw opinię o Polcolorit - Piechowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polcolorit