Opinie o Marazzi Poland sp. z o.o. w Piechowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Marazzi Poland sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Marazzi Poland sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja ceramicznych kafli i płytek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marazzi Poland sp. z o.o. w Piechowice

X

Kiepskie połączenie z Jeleniej Góry. Brakuje połączenia mzk, szkoda.

Jan

Jak można wybudować było takie fabryki jak ta lub 3 razy większe we Włoszech w Arco Koło jeziora Garda. I jakoś turystów nie ubywa i nikt nie narzeka. Ludzie są zadowoleni że jest praca bo ze zbioru oliwek się nikt nie utrzyma. Ale Polakom zawsze źle i tak było i będzie. Szkoda, że w Głogowie Legnicy Polkowicach huty, kopalnie i ludzie mają pracę, śmierdzi 1000000 razy więcej niż ten śmieszny zakład i jakoś szat nikt nie obdziera. Jak Wam się w Polsce nie podoba Polaczki to won na wschód lub zachód tam będzie pewnie lepiej. Lenistwo i arogancja to przez Was przemawia.

@Jan

To po co na siłę wybudowaliscie tego molocha w centrum miasta, śmierdzi na osiedlu nie można wyjść na ogródek latem, musimy zamykać okna bo śmierdzi chemia, do tego jeszcze jest ogromny hałas. Ceramika miała emitować hałas i smród tylko do ogrodzenia, na siłę wybudowaliscie zakład w pobliżu domów i szkoły a teraz się dziwcie że się denerwujemy, chcemy normalnie żyć. Nie ładnie wyzywać nas od Polaczkow, nie pozwolimy sobie, żeby nas ktoś obrażal i zatruwal nam życie. Proszę stosować filtry, zamykać bramy bo czujemy się jakbyśmy mieszkali w waszym zakładzie. Chemiczny smród nie pozwala nam normalnie żyć!!!!

@Mieszkanka

Może zarząd spółki, właściciel nawet nie wiedzą, że jest problem z odorem na osiedlu więc proszę poinformować ich o tym

Piechowiczanka
@Jan

Nie wierzę, że w dzisiejszych czasach są jeszcze tacy ludzie, którzy nie dostrzegają oczywistych rzeczy. Metalowy moloch stale truje całe osiedle.Ciężki wszechogarniający smród zatyka płuca bez względu na porę dnia. A hałas? Odczucie jest takie, jakby się mieszkało w hali produkcyjnej. Pomyślmy o skutkach dla zdrowia naszego i naszych dzieci. Nowotwory staną się na tym terenie codziennością. Jak można podawać przykłady zatrutych miast, gdzie od lat ludzie borykają się z wieloma ciężkimi chorobami, typu ołowica i pisać o rzekomym zadowoleniu mieszkańców. Jak widać niewiedza i ignorancja jest w niektórych silnie zakorzeniona. Może czas wrócić do szkoły.

1972

Panie i panowie zajmijcie się pracą a nie wypisywaniem bzdetów nikt was na siłę nie trzyma nie podoba się każdy ma wybór .Na zarobki nie można narzekać,praca do najgorszych nie należy .Jak ktoś pracuje uczciwie to i CARLO się nie czepia niech każdy robi swoje to dojdziemy do normalności i praca zrobi się przyjemna i nikt nie będzie się was czepiał.

Rozśmieszony
@1972

A może by tak zapłacili za pracę w szkodliwych warunkach ?

biba
@Rozśmieszony

Jakie szkodliwe , wszędzie piszą, że to eko. Nic nie emitują tylko super naturalne składniki.

Darek

bardzo dobra i solidna firma, uczciwy pracodawca, ze świecą można takiego szukać. Polecam.

@Darek

:)))))Dobre !

Mechanik

Rozmowa z kierownikiem działu i pracownikiem działu kadr.

Brak stawka

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jestem pracownikiem Grupy Kapitałowej Polcolorit i myśle ze niektórym wyobraznia troszke płata figle.LUDZIE CO WY CHCECIE OD TEJ FIRMY!!! Narazie to wy sami robicie kocioł i coś z niczego, jak wam brakuje sensacji to są rózne programy w telewizji gdzie bedziecie mogli sie wykazac no ewentualnie jeszcze w produkcji bajek animowanych bo niektorzy są w tym dobrzy i z taką wyobraznia zrobia tam niezłą kariere.Oczerniacie porzadny zakład,dyrektora i i wielu pracowników.Zajmijmy sie pracą i pilnujmy samych siebie,róbmy swoje a napewno nikt nie bedzie mial do was pretensji.

Rozśmieszony

Porządny zakład -a to dobre !!!! Nie chce mi się tego nawet komentować :)))))

Mieszkaniec

O firmie można wyrobić sobie zdanie biorąc pod uwagę lokalizacje .Jaką trzeba mieć wrażliwość żeby wybudować fabrykę chemiczną w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego,Natury 2000,osiedla domków jednorodzinnych(ok 200m),szkoły podstawowej ok 250 m wciskając jednocześnie wszystkim że fabryka oddziałowuje na środowisko tylko do płotu .Potężny obrzydliwy moloch,najgorsza rzecz jaka mogła przytrafić się tak pięknie położonej miejscowości jak Piechowice.Głośny ,śmierdzący smok w kominie wentylacyjnym miasta. teraz z planami ogromnej zabudowy .Ten wstyd dla miasta zamierza się teraz rozbudować .......

smok
@Mieszkaniec

Mieszkaniec jestes albo debilem albo totalnym analfabeta przemyslowym , nazywajac zaklad uzywajacy tylko naturalnych surowcoe, technologia, FABRYKA CHEMICZNA no (usunięte przez administratora) w czystej postaci, nawet miejsca na polemike niema, tylko uwalic prace dla setek ludzi w przyszlosci. PARTYJNE INTERESIEKI.

@smok

Co trzeba mieć we łbie żeby wybudować takie bydle w mieście.Blaszano-betonowe straszydło w tak pięknym naturalnie ukształtowanym terenie.Naturalne surowce ?.Pracę dla setek ludzi w przyszłości.To strefa ekonomiczna dla małej przedsiębiorczości z ograniczeniem zatrudnienia do 50 miejsc .G. mnie obchodzi technologia zakład śmierdzi i hałasuje i swoją kubaturą zasłania Piechowice...

@smok

Naturalne surowce?A jakich to naturalnych substancji używa do barwienia elementów dekoracyjnycch albo do uzyskania powierzchni szklistych ?

@Mieszkaniec

woda, tlen, cały ty - to też chemia, woda to najsilniejszy rozpuszczalnik, w dodatku jeśli przedawkujesz jej picie umrzesz!; podobnie tlen: niezbędny do życia - a to zabójczy gaz (jak przedawkujesz)...

@anonymous

krzemionki i tlenków żelaza rozpuszczonych w wodzie i, odpowiednio wysokiej temperatury do zeszkliwienia w celu utrwalenia... oba bazowe składniki stanowią twoje otoczenie, jeżeli mieszkasz w "kotlinie jeleniogórskiej" a na wejściu instalacji wodnej nie zainstalowałeś filtra redukującego rozpuszczone w wodzie tlenki żelaza i innego syfu, to dzienna dawka szkodliwości tego co wypijesz nie stanowi promila całej przeszłej i przyszłej historii oddziaływania zakładu na ciebie! co do krzemionki; w powietrzu (poderwanej z chodnika, drogi, łąk, pól, lasów) jest więcej pyłu, a biorąc pod uwagę "czystość spalin" jakie wyrzucają z kominów właściciele domów i mieszkań w Piechowicach temat można uznać za zamknięty a twoją uwagę za głupią i pozbawianą sensu, zapewne z braku wiedzy... Zakład jest wyposażony w filtry i nie napędza go "karbon", w dodatku najtańszy, w najpodlejszej odmianie, i nieumiejętnie utleniony w celu uzyskania energii...

@alfa

W żadnym normalnym kraju nikt nie wybudowałby tak wielkiej fabryki w mieście.Na udowodnienie emisji szkodliwych substancji przy kumulacji wszystkich podmiotów tej firmy przyjdzie czas.Ale to nie wszystko .Hałas który emituje fabryka( suszarnia)jest tak uciążliwy ,że nie daje nam spać,powoduje stałe poirytowanie co odbija się na kondycji zdrowotnej mieszkańców.Obrzydliwa wielkogabarytowa bryła fabryki popsuła na stałe krajobraz pięknie położonego miasteczka poniewierając jego atrakcyjność turystyczną .To są straty nie do oszacowania.

Mieszkaniec.
@alfa

Do Alfa.Weź kredyt na 30 lat wybuduj się w sąsiedztwie tego molocha,a potem wciskaj z entuzjazmem wszystkim że powietrzem z kominów tej fabryki można się wręcz inhalować.....

@Mieszkaniec

bryła obiektu - zgadzam się, na pewno nie jest odpowiedzią na estetyczne wyzwania XXI wieku - taniość w budowie i ewentualnym zwinięciu biznesu - estetyka bryły to argument ale słaby! nocny hałas(?) - udowodnij to pomiarem wykonanym w bezwietrzną noc przy otwartym oknie w mieszkaniu/sypialni, w którym bytujesz/śpisz! - jeżeli będzie większy o 3dB aniżeli sprężarka lodówki w twoim mieszkaniu/domu to jest to argument ale niekoniecznie problem! O tym gdzie się buduje decyduje dostępność infrastruktury i możliwości uzyskania pozwoleń - jeżeli dysponujesz dowodami, iż naruszono bądź złamano prawo to masz aktualnie ku temu idealną sposobność, fabryka się rozbudowuje a odpowiednie służby centralne czekają na takie "smaczki" ... normalny kraj - najbliższy to prawdopodobnie Nowa Zelandia (zapewne również jedyny "normalny") HITEM twojej wypowiedzi jest sugestia o "wzięciu kredytu" - udowadniasz w tym momencie niemoc argumentacji swoich racji, ponadto nie przekręcaj mojej wypowiedzi, bo manipulacja to metoda, która działa na motłoch - jesteś najprawdopodobniej jej niedokształconą ofiarą: fabryka ma sprawnie działający system odpylania tego co rozprasza się produkcji - natomiast to co emitują kominy to CO2 i para wodna - dokładnie te same związki jakie emituje każdy, sprawnie działający kocioł gazowy w prywatnym obiekcie z tą różnicą, iż w takim zakładzie wadliwie działający system natychmiast psuje produkt, a potencjalna usterka zostanie będzie usunięta zanim zdążysz o tym pomyśleć ; to nie kopciuch na "czarny smolący wągiel"...

@alfa

Po pierwsze nie wyzywaj ludzi od motłochu.Po drugie decyzją SKO podważono decyzję środowiskową na rozbudowę tego straszydła ,a ludzie mieszkający do 600 m od inwestycji są stroną w sprawie.Pomalutku i sukcesywnie będziemy udowadniać wpływ środowiskowy tego molocha.

@alfa

To dlaczego tak cuchnie na osiedlu ceramika marconi smród i (usunięte przez administratora) dramat dla Piechowic

Czarek

Niektórzy są mistrzami oczerniania firm. Nawet dobra firma jak Polcolorit ma takich ludzi!!

Głupi Jaś

Najgorsza firma w powiecie Jeleniogórskim, bardzo źle zarządzana, traktująca pracownika jak bezmyślnego robota którego trzeba wyzyskać do maximum, kiedyś pracowałem i nie polecam, za tą samą kasę w regionie można znaleźć lepszą pracę w godnych warunkach...

Madry Jas
@Głupi Jaś

Madry Jas odpowiada, tekst jak sie czyta to widac ze glupi jas go pisal. Zwolniony za lenistwo... pewnie. Zarzadzanie teraz a 3 lata temu nie ma porownania! Jedno sie na 100% zmienilo... Cwaniakow leni ukladowcow coraz mniej w polcoloricie. Mnie sie juz super pracuje kasa jak wszedzie praca jasna i pewna gdy sie pracuje. To znaczy przychodzi pracowac a nie do pracy. Ja robie sumiennie swoje i nie mam problemow i obaw. Jak wszedzie indziej.

Wszechwidzący
@Madry Jas

Już to widzę jak pracownik szeregowy wypisuje listy pochwalne dla Polcoloritu.Dobre!!!! ,,Na złodieju czapka gore" Brawo Głupi Jaś.

Aneta

@smok pisząc ten komentarz musiałeś zaakceptować regulamin, a akceptując go powinieneś go przeczytać. Jest tam informacja, że nie można nikogo obrażać. Takie wpisy są usuwane przez admina.

grafi

Zna życie kto pracował w Polcoloricie- o tak. Mam porownanie poprzednich rządów i obecnych, i stary bałagan okazał się super porządkiem w porównaniu z tym co teraz się tam wyprawia. Osob podejmujacych decyzje na miejscu brak, wiec decyzje podejmuja krecacy sie po produkcji Wlosi, ktorzy robia co chca i pomiataja starym zespolem. Totalny brak wspolpracy. Atmosfera fatalna- codziennie ktos sklada wypowiedzenie. Obiecaja ci zlote gory abys przyszedl do roboty, a pozniej maja cie za nic. Nikt juz tam nie chce pracowac, dlatego hurtowo sciagaja ludzi z UA i dopieszczaja ich bardziej nich pracownikow z kilkunastoletnim stazem. Jakikolwiek plan tutaj to pojecie nieznane. Statek bez kapitana dryfujacy nie wiadomo dokad...

Aneta

@Pracownik Magazynu jesteś zadowolony z atmosfery wśród współpracowników. Istnieje szansa na polepszenie relacji między pracownikami a kadrą zarządzającą w firmie Polcolorit? @Pracownik czyli jednak oprócz dodatku pieniężnego na święta są jeszcze paczki na święta?

@Aneta

W 2017 na świeta w grudniu było 500 zł albo 600 zł i na mikołaja na 6 grudnia paczki dla dzieci

===nagie fakty===

Nie wierzcie w te brednie, pisane chyba na zamówienie. Firmie d.upa się pali i przyjmuje hurtowo Ukraińców, bo jeszcze trochę i nie będzie komu tam tyrać. Tylko ciekawe, kto będzie szkolił to napływowe towarzystwo, jak stary dobry pracownik się zwolni... Zwykłych pracowników mają za szmaciarzy. Niech tak dalej robią, to obudzą się w czarnej du.pie.

Tomasz

Dobra firma ma wysokie wymagania. Praca w firmie dla ludzi , którzy chcą pracować!!!

Płaca zalezna od zaangazowania i wiedzy pracownika i stanowiska. Kokosow nie ma, jak to w Jeleniej Górze i okolicach. Jeżeli ktoś idzie do fabryki CERAMIKI a ma problemy z kręgosłupem czy ogolne nieróbstwo wrodzone czy coś i myśli że nie bedzie nic dzwigal to odrazu odradzam bo się, co jest śmieszne, zdziwi. Pieniadze zawsze na czas, nadgodziny płatne. Dodatki do świąt zawsze jakieś są, paczki dla dzieci na mikołaja itp. Atmosfera bardzo dobra miedzy pracownikami.

Aneta

@Pracownik Magazynu a nie było szans na podwyżkę czy premię, żeby pensja była odrobinę wyższa? Na atmosferę wpływają współpracownicy, a niestety nie masz na to wpływu z kim pracujesz. A co jeżeli chodzi o benefity? Były jakiekolwiek proponowane pracownikom? Wszystkie informacje dodatkowe są istotne dla zainteresowanych firmą Polcolorit.

Pracownik Magazynu
@Aneta

Żadnych benefitow nic po za 300zl brutto na swieta i tyle Zadnych kart multisport, biletow do kina, pieniążków na wakacje tzw. Wczasowe... zadnej opieki medycznej. A o podwyzce ? Haha zawsze slyszalem "nie da rady" A z atmosferą to sami pracownicy sa super chodzi mi raczej o stanowiska wyzej...

Pracownik Magazynu

Witam wszystkich, Pracowalem 2 lata na magazynie, pieniądze bardzo slabe jak na wykonywana prace (praca fizyczna ) kierownictwo ogolnie jest do bani, kierownik magazynu wgl nie ma pojecia co sie dzieje, jaki jest asortyment nic... wszyscy robia za niego. Kierownictwo wyzej to uklad na ukladzie popchany układem... Atmosfera generalnie do kitu. Zdecydowanie odradzam. Zaluje tylko ze wczesniej sie nie zwolnilem...

Aneta

@RealTalk a czy ta stawka była zgodna z prawem? Ile w tamtych czasach wynosiła najniższa krajowa? Jaką umowę dostałeś od Polcolorit? Czyli z jedną panią dobrze Ci się pracowało a na resztę współpracowników już nie? Ale chyba to nie zależy od pracodawcy jak się zachowują pracownicy?

Jan

Witam Mam pytanie bo w wielu ofertach napisane jest ze oczekiwane uprawnienia na wozki jezdniowe. Czy jest to warunek absolutnie wymagany?

stefan
@Jan

Tak, w przypadku zatrudnienia na magazynie uprawnienia te są konieczne.

@stefan

A jeśli chodzi o produkcje?

stefan
@Jan

Na produkcji tego typu uprawnienia nie są konieczne ale są mile widziane

@stefan

Dziękuje za odpowiedź

Abc

Ktoś powie jak z zarobkami ?

Aneta

@Renia to dobrze, że praca w firmie jest warta polecenia. A mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym co Polcolorit zapewnia jako pracodawca? Można liczyć na jakieś dodatkowe benefity? I jak wygląda dzień pracy? Czy pracuje się w systemie zmianowym, czy są stałe godziny pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Marazzi Poland sp. z o.o. - Piechowice

• Jak się pracuje w Marazzi Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marazzi Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marazzi Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marazzi Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marazzi Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marazzi Poland sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 159 ocen.
  • Jeleniogórska 7
    58-573 Piechowice
  • NIP: 6111715343 REGON: 230376371 KRS: 0000209059

Marazzi Poland sp. z o.o.