MAR-MAT sp. z o.o

Jelenia góra

Opinie o MAR-MAT sp. z o.o

Slayer666

Pracowałem na wakacjach, kierownictwo ryje banie o wszystko, trzeba liczyć się z tym, że kierownik zmiany (Janinka) może się na tobie wyżyć ,a do tego zasuwanie na 120% normy w pocie czoła - no chyba że rzucą cię na małą halę. Ogólnie nie polecam roboty w MarMacie, lepiej do Jelenia Plast iść. Podobno w ogóle nie zatrudniają ludzi na umowę o pracę, a weterani tam pracują ponad 10 lat.

seba
@Janinka 05.02.2016 15:16

co ty pieprzysz jelenia plast od 2005 ? w 2005 ta firma miała grubo ponad 10 lat !

seba
@Janinka 05.02.2016 15:16

Napisz lepiej ile makaron pracował lat w jelenia plast jako dyrektor produkcji , potem otworzył ten mar mat na własną rękę , to mar mat jest od 2005 r na rynku . Ogólnie do Darja nic nigdy nie miałem , tylko otacza się idiotami , tzn . psełdo kierownikami i dla tego klimat tam jest do bani !

Roman

Tragedia i wyzysk !!!! Nie polecam tej firmy !!!!! Zarobki niższe niż w Korei Północnej !!!

Jarek
@Roman 12.10.2017 15:36

Jeżeli zarobki niższe niż w Korei Północnej to jedź do Korei bo tam więcej zarobisz. Powodzenia.

Ciekawski

Witam chciałem się dowiedzieć czy pracuje się na śmieciowej umowie i jakie są zarobki bo nie wiem czy warto składać papiery. Dziękuję za wszystkie informacje .

Jarek
@Ciekawski 09.02.2018 19:56

Dają umowę o pracę, zarobki uzależnione są od twojego zaangażowania. Dobrze pracujesz zarabiasz, źle pracujesz nie wymagaj dobrych zarobków.

Fachowiec

Pracowałem w MAR-MACIE i nie polecam. Słabo płacą wymagania kosmiczne. Pracowników traktują bardzo źle.

@Fachowiec 07.02.2018 13:10

Pracuje tam bardzo długo i czytając Twoją opinię troszkę się dziwie bo mijasz się z PRAWDĄ !

Niby taka zła firma a pracownicy,którzy kiedyś pracowali wracają po kilku latach na stare śmieci.Jak się pracuje solidnie i nie wkłada bubli do kartonów to nie ma się co martwić atmosferą.Nie przychodzicie tu leżeć do góry jajami tylko pracować.Złe opinie pisza tylko Ci co myśleli,że nie robstwem i olewaniem obowiązków coś osiągną.Pracuje tu i mi lubię swoją pracę bo się nie opierdalam a (usunięte przez administratora)

Janinka
@Pracownik 12.12.2017 23:22

Popieram i gratuluje odwagi napisania prawdy

Radial

Świetna firma,super klimat,

Janinka

Widać po twojej opinii że nie jesteś zbyt dobrym pracownikiem i szukasz pracy w której się nie narobisz a "zarobisz". Ja pracuję już dwa lata i nie mam zamiaru zmieniać pracy. Mam umowę o pracę i jestem zadowolona. Inne osoby z mojej zmiany które pracują np. 5 miesięcy też dostały umowę o pracę, więc nie pisz bzdur jak nie wiesz.

Yeti

Jednym słowem Koszmar i tragedia tam pracować!

Zostaw opinię o MAR-MAT sp. z o.o - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAR-MAT sp. z o.o