Gościcino

4 41

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo - Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska I Katarzyna Kolmetz

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Adam

@Były pracownik, a możesz podać jakieś przykłady sytuacji o charakterze, o którym wspominasz w swojej wypowiedzi? Długo pracowałeś w Polipack Irena Więckowska I Katarzyna Kolmetz? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie? Polecacie aplikować?

Nie polecam pracy na dziale produkcyjnym ! Jednym zdaniem - zniszczą ci zdrowie fizyczne i psychiczne ,a do tego słabo płacą jak za tak ciężka pracę. Z daleka czuć kto jest kierownikiem a kto zwykłym robolem. Zero szacunku !

Adam

@Renia, mogłabyś napisać coś więcej o przyjęciach do pracy? Czy przyjmują na produkcję, czy tez do biura? Czy miałaś wcześniej doświadczenie w tego typu pracy? Jaka umowa o pracę została Ci zaproponowana? Czy prócz wynagrodzenia możesz liczyć na bonusy typu premie czy pakiet socjalny? Każda informacja będzie cenna.

Adam

Szukam opinii na temat firmy Polipack, co możecie powiedzieć na temat atmosfery w pracy? Jakie trzeba mieć kwalifikacje, czego można oczekiwać po dłuższym stażu pracy? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? @Mirela, byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej. Może mogłabyś podpowiedzieć, jakie mają oczekiwania i jakie warunki proponują. Każda informacja się przyda.

Renia
@Adam 28.05.2018 19:50

Dostała się na produkcję, osoba która mnie przyjmowała całkiem sympatyczna, idą na rękę. Fajny zespół do pracy. Jak ktoś jeszcze chce przyjść to są przyjęcia.

Mirela

Ja byłam na rozmowie na daną godzinę i rozmowa jak w każdej innej firmie było ok dostałam skierowanie na badania i po 14,05 zaczynam pracę niemoglam prędzej poszli mi na rękę co mnie ucieszyło pani która że mną rozmawiała była bardzo fajna

Karo
@Mirela 06.05.2018 07:54

Czy mogłabyś mi podać mejla bo nie chciałabym pisać tutaj ?

Adam

A czy aktualnie rekrutują do pracy? Kto podzieli się opinią? @Weronika, co takiego oczekiwali od Ciebie na rozmowie? Podziel się proszę opinią. Kto jeszcze zna Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe od strony pracodawcy? Polecacie?

bylo inaczej

Niestety wlascicielce delikatnie mowiac odpie.... Kiedys bylo o wiele lepiej odnosnie atmosfery w pracy jak rowniez podejscia do pracownika . Teraz wyglada to tak jak w fabryce nike w wietnamie . Zamiast proporcjonalnie w miare rozwoju firmy i cyferek na koncie wlascicielki udoskonalac firme pod kazdym wzgledem to ona owszem firme rozwija , ale o pracownikach chyba juz zapomniala ..... Szkoda , ze niektorzy poprostu nie powinni miec za wiele pieniedzy bo z czasem im zupelnie odwala i zapominaja co to znaczy byc normalnym czlowiekiem .

Weronika

Nie wiem jak tam się pracuje ale to o co wypytują na rozmowie kwalifikacyjnej to jakaś masakra. Szukają nie wiadomo kogo, najlepiej rekrutować tam po studiach i z 10 letnim stażem na produkcji.

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w przedsiębiorstwie P.P.H.U. POLIPACK SP.J.? Jak tak, to dlaczego?

niezadowolona

żenada obiecują a co innego jest. Kółko wzajemnej adoracji nie liczą się ludzie którzy są niżej .Szefowa raczej nie ma pojęcia o tym co dzieje sie w jej firmie..dobrze było minęło..

Grt

Ja tez uczestniczyłam w rozmowie w lipcu, ja i koleżanka. Rekrutują na stanowisko które jest zajęte stawiając kandydata w niezręcznej sytuacji, wypytują o to jak bym oceniła efektywność szkoleń z księgowości? A czemu nie po to, żeby zatrudnić tylko żeby uzyskać informacje i wdrożyć je jako swoje w firmie. Oni rekrutacje robią dla pomysłów innych aby je wykorzystać, nie po to aby zatrudnić na dane stanowisko. Pytania z internetu, opowiastki o zwolnieniu stanowiska i wyjeździe obecnego pracownika. Tracą czas ludzi, ich pieniądze i daje złudne nadzieje na prace. Przekładali 3 razy wynik rozmowy nie poważni, niekompetentni i nie profesjonalni.

bati

Kumoterstwo, spoufalanie się z pracownikami, rekrutacje 2h jakby zatrudniali na Prezesa, nie poważni, z wyobrażeniem, ze są niewiadoma jaka korporacja! Nie słowni opowiadają o rzeczach o których się nie mowi, pani rekruterka z kompleksami naczytala się pytan z internetu i udaje ze się zna. odradzam jakikolwiek kontakt

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo - Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska I Katarzyna Kolmetz - Gościcino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo - Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska I Katarzyna Kolmetz