P.P.H.U. POLIPACK SP.J.

Gościcino

Opinie o P.P.H.U. POLIPACK SP.J.

niezadowolona

żenada obiecują a co innego jest. Kółko wzajemnej adoracji nie liczą się ludzie którzy są niżej .Szefowa raczej nie ma pojęcia o tym co dzieje sie w jej firmie..dobrze było minęło..

Grt

Ja tez uczestniczyłam w rozmowie w lipcu, ja i koleżanka. Rekrutują na stanowisko które jest zajęte stawiając kandydata w niezręcznej sytuacji, wypytują o to jak bym oceniła efektywność szkoleń z księgowości? A czemu nie po to, żeby zatrudnić tylko żeby uzyskać informacje i wdrożyć je jako swoje w firmie. Oni rekrutacje robią dla pomysłów innych aby je wykorzystać, nie po to aby zatrudnić na dane stanowisko. Pytania z internetu, opowiastki o zwolnieniu stanowiska i wyjeździe obecnego pracownika. Tracą czas ludzi, ich pieniądze i daje złudne nadzieje na prace. Przekładali 3 razy wynik rozmowy nie poważni, niekompetentni i nie profesjonalni.

bati

Kumoterstwo, spoufalanie się z pracownikami, rekrutacje 2h jakby zatrudniali na Prezesa, nie poważni, z wyobrażeniem, ze są niewiadoma jaka korporacja! Nie słowni opowiadają o rzeczach o których się nie mowi, pani rekruterka z kompleksami naczytala się pytan z internetu i udaje ze się zna. odradzam jakikolwiek kontakt

Zostaw opinię o P.P.H.U. POLIPACK SP.J. - Gościcino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. POLIPACK SP.J.