Opinie o Eurocast Sp. z o.o.

ByłyPracownik

kamil 2016-10-09 14:34 @Paweł - 2016-10-09 13:39 latem na CPP jest gorąco, ale nie przekracza 35 stopni. Na innych halach chłodniej Hahahahahahahahaha latem na CPP jest co najmniej 40, a co dopiero przy głowicy ...

MozeMagazynier

A może ktoś wypowiedzieć się troszkę mniej "oficjalnie"? Nie chcę tracić Waszego i mojego czasu na rozmowę kwalifikacyjną, wolałbym wiedzieć jak to wygląda naprawdę, a nie z "gadki"... Pozdrawiam

MozeMagazynier

Zastanawiam się nad podjęciem pracy na magazynie... Może ktoś coś więcej na ten temat powiedzieć? Jak to wygląda tak naprawdę i jakie są zarobki na rękę (zakładając, że nic się po drodze nie zepsuje) :P Dodam, że mam kilkuletni staż na wózku widłowym... Czytając poprzednie posty, ciężko wywnioskować co jest prawdą a co fałszem... Pozdrawiam

Eurocast
@MozeMagazynier 06.09.2017 19:35

Dziękuję za zainteresowanie się ofertą pracy na stanowisku magazyniera/operatora wózków widłowych. Zapraszam serdecznie do aplikowania na to stanowisko, wszelkie informacje dotyczące warunków pracy oraz wynagrodzenia uzyska Pan podczas rozmowy rekrutacyjnej. "Dołącz do nas" http://www.eurocast.com.pl/pl/magazynier-operator-wozka-widowego

Hanna

@Hajs musi się zgadzać co masz na myśli pisząc, że firma ma brak szacunku do pracownika? Napisz coś więcej na temat tego dlaczego masz takie złe zdanie o firmie Eurocast Sp. z o.o. Proszę o pozostawianie merytorycznych informacji o pracy w tej firmie.

gość

Jak twój czas taki cenny, to się lepiej weź do roboty. Jakby maszyny nie były remontowane to byś mógł co najwyżej granulat łopatą do kubła sypać! Adorowana hala Apet - dlaczego tam nie chcesz pracować? Przecież dostałeś propozycję. Wiem - ty wolisz w ciszy i spokoju pokręcić sowje :-)

MIŚ

tak, ale w grudniu są remonty maszyn i produkcja jest na pół gwizdka. Pracują właściwie tylko chętni i dostają za to dodatkową całkiem niezłą kasę. Parę stówek zawsze może wpaść.

Nickiminaj
@MIŚ 29.08.2017 08:26

Tyle kłamstw w jednym poście. Wypadałoby sprostować. - Remonty maszyn w grudniu. * Eksploatacja i konserwacja maszyn w tej firmie jest jak legenda o smoku wawelskim. - Pracują tylko chętni :D * Pracują wszyscy, świątek piątek czy niedziela. Wielkanoc i inne święta tu nie istnieją, rozumiem jakby ktoś jeszcze za to zapłacił odpowiednie pieniądze, tymczasem dostajemy pieniądze jak za zwykły dzień tygodnia. Cudem jest wolne w Boże Narodzenie czy w nowy rok. - Niezła dodatkowa kasa :D * Tego nawet nie skomentuję ;) albo spróbuję. Dodatkowa "kasa" +200 brutto, ubytek z premii -300 netto. Czyli i tak wychodzimy na minus. Może Twoja wypowiedź dotyczy się adorowanej hali APET? bo pozostali pracownicy są ewidentnie dyskryminowani względem pracowników APET. I tyle w temacie. Przestańcie usuwać posty które odnoszą się bezpośrednio do firmy, a biuro niech przestanie mydlić oczy. Zamiast wzrostu pracowników jest totalny ubytek. Można napisać tu niezłe wypracowanie o aktualnym stanie firmy. Szkoda mojego cennego czasu.

Mario
@MIŚ 29.08.2017 08:26

@Majonez to prawda. @MIŚ ściema bo tylko apet dostaje "niezłą kasę" bo mają innego głównego kierownika. Produkcja i magazyn nic nie dostaje, tylko mowia że dostaną i naciągają a potem wypłata nawet mniejsza.

tk

Czy produkcja jest też przez święta i nowy rok?

Hajs musi się zgadzać

NIE POLECAM TEN PRACY- 0 szacunku do pracownika - A firma pod względem organizacji jeszcze raczkuje Mógłbym tutaj wypisywać pełno wad tego zakładu , ale szkoda mojego czasu i nerwów

www
@Hajs musi się zgadzać 17.08.2017 18:22

a co? Pewnie po premii dostałeś za niejakościową produkcję? Trzeba było patrzeć co się robi.

Stefan

Z jakiego punktu miasta Lęborka autobus Eurocastu zabiera pracowników?

Nick
@Stefan 16.07.2017 13:01
Z jakiego punktu miasta Lęborka autobus Eurocastu zabiera pracowników?

Starostwo -- Dworzec (naprzeciwko pks) -- ul. Gdańska (przy parku) -- Lębork Mosty

Stefan

A jak wygląda sprawa powrotu do domu po nadgodzinach-jest dodatkowy autobus ?

Kam
@Stefan 11.06.2017 14:52
A jak wygląda sprawa powrotu do domu po nadgodzinach-jest dodatkowy autobus ?

nie ma nadgodzin. zmiana się kończy i wracasz do domu autobusem

Majonez

Majonez

Darek
@Majonez 21.05.2017 20:35
To prawda że pomimo podwyżek w firmie zarabia się mniej? doszły mnie takie słuchy a rozmyślam nad złożeniem dokumentów do firmy...

to nie jest logiczne co napisałeś. Złóż, sprawdź i sie przekonaj sam.

Hanna

@Olo, czy możesz powiedzieć nam więcej o przebiegu Twojej rozmowy kwalifikacyjnej? Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów, którzy również będą się ubiegać o stanowisko: operator maszyn.

Stefan

Mam pytanie : jaka temperatura panuje na halach produkcyjnych w zimie?

Nick
@Stefan 06.05.2017 16:54
Mam pytanie : jaka temperatura panuje na halach produkcyjnych w zimie?

zimą jest około 20 st. Pracujemy w krótkich rękawkach

Olo

To prawda. Byłem na rozmowie na operatora maszyn i pani kadrowa od razu powiedziała, że na dzień dobry zatrudniają na umowę o prace. Wyglądało to wszystko naprawdę fajnie. Zrezygnowałem bo na pół roku wyjeżdżam do roboty za granicę, ale jak wrócę i będą jeszcze szukać do pracy, to pewnie sie zgłoszę jeszcze raz.

Pracujący

Nowi na produkcji dostają około 2200-2300zl na rękę. 2500-2600 dostaniesz jak już chwilę popracujesz i oczywiście sprawdzisz się na okresie próbnym. Biorąc pod lupę inne firmy w regionie, to są to całkiem dobre zarobki..jaka inna firma da ci 2200-2300 na start...i to jeszcze z umową o pracę.

asd

2500-2600 na rękę nowym pracownikom ? nie wiem skąd masz takie informacje, ale mocno przesadzone

Hanna

Na stronie internetowej firmy możecie znaleźć najnowsze oferty pracy: http://www.eurocast.com.pl/pl/operator-maszyn Będziecie aplikować?

miś

@Stefan - nie. robisz cały rok bez wolnego. żartuję oczywiście - daje normalnie, tyle ile przysługuje @Radek - z premią, a praktycznie zawsze jest, płacą nowym na magazynie około 2500-2600 na reke

Stefan

Czy firma Eurocast udziela urlopów ?

@Radek, jakie stanowisko?

Radek
@Hanna 28.03.2017 12:13
@Radek, jakie stanowisko?

operator magazynier

Radek

Jeśli to nie tajemnica to ile dają nowym na początek na rękę?

Hanna

@Fab dziękuję za komentarz. A na jakim stanowisku pracowałeś w Eurocast Sp. z o.o.?

Fab

Pracowałem tam prawie 2 lata. Odszedłem w zeszłym roku, bo nie odpowiadały mi zarobki. Z perspektywy kilku miesięcy przepracowanych w innej firmie, widzę, że w Eurocaście można zarobić całkiem dobre pieniądze. I to nie tylko na papierze czy na słowo kierownika. Jak tam mówią, że premia jest za to, czy za tamto, to zawsze jest. Na czas. Niestety inni potrafią tylko gadać, a potem ściemniają. Teraz mam często mniej niż miałem w Eurocaście :-(

tak

wejherowianka

zatrudniają kobiety na produkcji?

Vader

Czy faktycznie są darmowe dojazdy z Wejherowa? Czy po drodze autobus się zatrzymuje w mniejszych wioskach czy tylko z Wejherowa zabierają?

Tomek
@Vader 18.12.2016 22:28

Dojazdy są darmowe. Autobus zbiera pracowników po drodze z Wejherowa no i z Lęborka też.

SEXI

Jakie badania lekarskie wymagają na operatora maszyn na produkcję ?

JoKo
@SEXI 13.12.2016 18:55
Jakie badania lekarskie wymagają na operatora maszyn na produkcję ?

SEXI, dopiero jak stwierdzą, że Ciebie zatrudnią to dają skierowanie na badania i wszystko tłumaczą co i jak.

SEXI

Jakie badania lekarskie wymagają na produkcję na operatora maszyn.

Yogi

Widzę, że znowu szukają na magazyn, więcej roboty czy taka rotacja? Zarobki i premia takie jak obiecują w ogłoszeniu? Nowym tez dają premię ? Nie wiem czy się zgłosić.

Yogi

Koko

Ktos cos słyszał o bonach na święta?

Wolly
@Koko 18.11.2016 18:30
Ktos cos słyszał o bonach na święta?

Słyszałem, że ma coś być na święta, nie wiem czy bony czy coś innego, ale ponoć coś będzie. Ktoś ma jakieś potwierdzone info?

wik

jest de fakto 4 miesięczny czas na rozliczenie. Tak jest w umowie. Robią tak.

bambo

słyszałem ze nadgodziny nie są płatne ?a że są wolne dni oddawane ,a są oddawane na bieżąco?

asd

tak, ogrzewane przez pracujące maszyny

Paweł

A jaka jest temperatura na halach produkcyjnych zimą? Czy hale są w jakiś sposób ogrzewane?

Paweł

A jaka temperatura panuje na halach produkcyjnych zimą? Czy hale są w jakiś sposób ogrzewane?

Paweł

A jak ciepło jest zimą na halach produkcyjnych, czy są one jakoś ogrzewane?

Paweł

Czy to prawda, że latem w hali produkcyjnej jest temperatura 50 stopni?

kamil
@Paweł 09.10.2016 13:39
Czy to prawda, że latem w hali produkcyjnej jest temperatura 50 stopni?

Paweł

Czy to prawda, że latem w hali produkcyjnej jest 50 stopni?

Edek

2400 to "goła" wypłata. Na magazynie dostają premie, tak jak na produkcji. Jeśli nic nie zepsujesz, nadązasz z robotą, to dostajesz premię. Z tego co wiem do 50%. Na magazynie na kasę nie narzekają, ale roboty mają dużo.

Komar

Praca jest ok. Zmiany tylko meczace. Ludzie z leborka sa wporzadku ale miejscowi sa gorsi...

wuwuwu
@Komar 20.07.2016 16:14

co to znaczy, że miejscowi są gorsi?

xxxxxxx

a jaka jest ekipa fajni ludzie są........

hhhh

jeżeli czytales oferte pracy to jest napisane ze system jest taki ze sa 4 brygady na 3 zmiany czyli reasumując jest grafik ale mało kiedy jest tak ze cos się zmienia chyba ze wrzuca na inna zmiane ale nadgodziny dostaniesz.a tak to pracujemy 112233 i 2 dni wolne i tak dalej .a niedziele jak ci wypadnie czasami 1,2,3 lub dw .

hmm

co nie tak w firmie, placa jest ok.. ale te zmiany wszystkie swieta oprocz bozego narodzenia , weekendy to jest meczace.. i ten upal w srodku...

rydwan
@hmm 24.05.2016 17:41

latem jest czasem upał, ale dostajemy wodę za to zimą jest bardzo przyjemnie i ciepło. Kasa może być, praca na zmiany trochę uciazliwa, ale chłopaki dają rade.

xxxxxxx

Witam, na stronie pup w wejherowie znowu jest oferta pracy w Eurocast zastanawia mnie co jest nie tak w tej firmie ze non stop szukają ludzi,(usunięte przez administratora)

xxxxxxx

Witam, na stronie pup w wejherowie znowu jest oferta pracy w Eurocast zastanawia mnie co jest nie tak w tej firmie ze non stop szukają ludzi,skoro płacą 3500 brutto.

wgr

Co do BHP to jakiś odlot tam jest. Za byle co potrafią nagany dawać - np. za brak rękawic. Ponoć kilka osób wyleciało już za to. Przecież trzeba być ostatnią łajzą, aby sobie coś tam zrobić! Jest nowy od BHP - ten się przypieprza dopiero. Do wszystkiego. Jak tak dalej pójdzie, to nas poubierają jak w hucie.

emi

Fligr o jakich pudłach piszesz?

heh

na magazynie jest cięższa praca, cały czas pod presją czasu, rozładunki załadunki co chwile telefon od produkcji żeby wydać surowiec, a na produkcji operatorzy pilnują tylko maszyn a w weekendy, w święta, na nockach lub po godz. 16 to jeden opiera się o drugiego i nie wie co tu robić żeby czas zleciał i kręcą się wtedy po całej firmie...

Zostaw opinię o Eurocast Sp. z o.o. - Strzebielino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocast Sp. z o.o.