Opinie o Usługi Stolarskie Tartak Kleba Zygmunt w Luzino

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Usługi Stolarskie Tartak Kleba Zygmunt. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Usługi Stolarskie Tartak Kleba Zygmunt na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Stolarskie Tartak Kleba Zygmunt w Luzino

Marek Nowy wpis

Prawda jest taka najniższa krajowa reszta pod stolem premi nie ma tylko słychać trzeba spłacać kredyty i podwyżek nie będzie. Jest to nie do pojęcia że pracownicy zapierdzielaja na te dzieci .Siedzą w biurze (usunięte przez administratora) wszystkim smaruja i to jest ich praca co nie Wa wa wa lduś stary chłop z Ciebie A dzieciak że ho ho jaja ogolić i do przedszkola. Tam się nadajesz

Gutek Nowy wpis

Słyszał ktoś czy firma potrzebuje stolarzy, jak z zarobkami się wychodzi?

Samuel Nowy wpis

@Nicola Firma jest bardzo dobrym pracodawca i zastanawiam sie czy to konkurencja tak zainspirowała?

Stolarz Nowy wpis
@Samuel

Najgirsze jest jak pracodawca sobie sam wstawia pozytywne opinie aby zatuszować wyzysk pracownika ktory jest tam cały czas . Nic sie nie zmienilo

Kielno

Witam w Firmie Kleba zamówiłam okna u Pana Krzysztofa przedstawiciela firmy który jest na miejscu w zakładzie, przy tym bardzo miły i pomocny w podejmowaniu decyzji podpowiada i podaje argumenty. Dla nas było to bardzo cenne. P. Krzysztof przyjechał na pomiar okien wszystko przebiegło szybko, okna dojechały w ekspresowym tempie ekipa przyjechała i zamontowana je po tel ustaleniu z nami daty i godziny. Profesjonalizm i bardzo miła obsługa a przede wszystkim Cena bardzo nam odpowiadała. Polecam Wszystkim budowę domu z tą Firmą.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C+E w firmie Usługi Stolarskie Tartak Kleba Zygmunt? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Nicola

To prawda ze cała wypłata nie jest wysyłana na konto?

Jaka umowa obowiązuje w Usługi Stolarskie Tartak Kleba Zygmunt podczas okresu próbnego?

Stolarz

Bez zmian najniższa krajowa,reszta pod stolem ,pracownicy tracą a p5acodawca się dorabia na niewiedzy. Pracujemy 10 gdz dziennie sobota 8 zlicz godz i wszystko jasne

Koniu

Cóż Z mercedesów teraz Porshe ciekawe hak to się dzieje że dzieciak kupuje takie auto ? Praca w tartaku ? Jutro zgłaszamy gdzie trzeba, teraz kupcie sobie helikopter i pas startowy

Kolega
@Koniu

To dzieciaki zastaw sie a postaw sie wielka rewalizacja rodzinna , szkoda ze nie przeklada sie to na prace w tartaku .

Stolarz

Wyzysk pracownika najniższa krajowa na umowę potem bez umowy do ręki pare marnych groszy ,cała rodzina rozbija się mercedesami a sprzęt w tartaku masakra maszyny z roku 1900 . Nie poleceń pracy w tym tartaku

Lewy
@Stolarz

Widać ze masz zero pojęcia jak jest w innych firmach właściciel firmy uczciwy i dbający o pracowników a przede wszystkim wyplacalny, inwestuje w wyszkolenia i podwyższa pracownikom klasyfikacje pracodawca godny polecenia

Krystyna
@Lewy

Widzę, że jesteś zadowolony z pracy w przedsiębiorstwie Usługi Stolarskie Tartak Kleba Zygmunt. Piszesz, że ten pracodawca inwestuje w szkolenia pracowników - a czy takie szkolenia pracownik musi sobie znaleźć sam, czy są one oferowane już bezpośrednio przez pracodawcę?

Kaszub
@Stolarz

Boli zazdrosc co ze nic nie potrafisz osiągnąć??? Boli (usunięte przez administratora) cooo

KK

Ceny z kosmosu drewno impregnowane 15 min ,bardzo słaba jakość. Kupiłem drewno zaimpregrowane przyszedł deszcz z koloru zielonego zrobił się kolor drewna, dzwonię to tartaku informując o tym fakcie to Pani mi powiedziała było trzeba nie trzymać drewna na deszczu . Ta Pani to ma chyba zryty beret i szkole podstawowa ,sprawę złożyłem do Sądu. Nie polecam drewna bardzo drogo i słaba jakość

Kaszub
@KK

Beret zryty to masz ty a dlaczego ? Bo są to opinie o pracodawcach a nie klientach ????

Kindzior

Bzdury piszesz . Tartak sprzęt z 1 wojny światowej. Atmosfera jeden na drugiego donosi, to jest s tej firmie jak jakaś patologia. Na wszystkim i na wszystkich chcą zarobić nawet na trocinach które nadają po samym tartaku . Paliwo kupowane i(usunięte przez administratora)imprevnuja drzewo w 30 min A powinno byś moczone 12 RTG na wszystkim jeden wielki kant . Jak się takie numery robi to można jeździć mercedesami i głupa palić. Nie polecam . Zanim zaczniesz pracować to się zastanów, jeden drugiego w misce wody utopi.

Obecny pracownik

Witam, chciałbym napisać kilka słów na temat pracy w firmie KLEBA w Luzinie. Pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu i bardzo sobie chwalę współpracę z tą firmą. Pracodawca dba o swoich pracowników jak może, atmosfera jest ok, mili współpracownicy Ci z produkcji jak i również z biura. Wypłata zawsze na czas. Brak problemu z urlopami. Premie za dobrą pracę też się zdarzają. Ludzie najczęściej jeśli już mają coś napisać to skrytykują, często mijając się z realiami ...a ja bede inny i pochwalę bo jest za co, coraz mniej takich firm. Z czystym sumieniem polecam pracę w tej firmie.

I malgosia

Normalnie ? Wyzysk pracownika, nie polecam .pieniędzy na premie i podwyżki nie ma ale ba Nowe samochody mercedesy to są A potem zimny łokieć i szpan . Maszyny starocie rupiecie , Najniższa krajowa reszta (usunięte przez administratora) Otwórzcie oczy ,bo za chwilę może być za późno

Tartak

Wszyscy pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę , wynagrodzenia pracowników zależą od wielu czynników np. od ich doświadczenia , zaszeregowania czy przepracowanych lat pracy. Park maszynowy nie jest może najmłodszy ,jednakże pracujące maszyny są wydajne i bezawaryjne . W celu uniknięcia niedomówień czy też rozwiania wszelkich wątpliwości zapraszamy na spotkanie w firmie .

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Stolarskie Tartak Kleba Zygmunt - Luzino

• Jak się pracuje w Usługi Stolarskie Tartak Kleba Zygmunt?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Stolarskie Tartak Kleba Zygmunt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Usługi Stolarskie Tartak Kleba Zygmunt
3.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Partyzantów 42
    84-242 Luzino