Opinie o "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna w Jatne

"Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna
counter
2 125 89 5 1
Marika Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Dzień dobry Zastanawiam się nad wysyłaniem zapytania o pracę do Bogucki Folie. Proszę o opinię. Skłania mnie łatwość dojazdu bo mam do Bogucki Folie przez przysłowiowy “płot„. Czy jest to dobre miejsce pracy dla młodej osoby znającej język angielski, z wykształceniem wyższym nietechnicznym? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

BBB

Chodziłem na noce do pracy. Ochrona mnie spisuje czas pracy.Ja się pytam gdzie ja miałem kierowników z listami obecności. Dopiero się dziwić że jest źle. Jak młody pracownik ma tam przetrwać. Kto go nauczy czegoś. Ci ludzie to tylko wygryzaja innych. Dziś zakłady tak nie działają. KIEROWNIK. Tylko na 1 zmianie od 8 do 16, godziny. Mistrz i I Brygadzista na każdych zmianach każdy ma swoją zmianę. Tłumaczą pokazują jak to działa Dlaczego u was tak nie jest tylko rządzą ludzie zwykli szeregowi pracownicy.

Tak15Nie
Bogucki Folie Nowy wpis
@BBB

Szanowny Panie, W naszej firmie od 8 do 16 pracują szefowie działów. Dodatkowo mamy kierowników zmian, którzy pracują w identycznym systemie co załoga produkcji. Chyba pomylił Pan pojęcia i szkoda, że nie zakomunikował Pan tego do dyrektora produkcji. Co do list obecności - nie bardzo rozumiem zarzut - mamy wcale tego nie sprawdzać? Co do konfidentów (o których ja osobiście nie wiem), to jeśli pracuje się tak jak należy, to nie ma się nimi co przejmować, obronisz się faktami i wyńikami, no chyba, ze coś było na sumieniu... może po prostu Pańska wizja pracy różni się od naszej - wtedy się zmienia pracę i po problemie ( o ile w nowej jest lepiej). Bez urazy i złych uczuć... Pozdawiam

TakNie2
BBB Nowy wpis
@Bogucki Folie

Wy porostu nie radzicie sobie z ludźmi. Ci co mają duży starz rządzą tym zakładem. Dlaczego ja mam się bronić przed ocena starych pracowników. Dlaczego ktoś dopuścił do tego ze osoba która przyszła pracować jeszcze ma się bronić. Rozumie ze jeśli jest słabszy i nerwy go zablokuja w starciu z innymi. To wtedy stwierdzicie ze coś ma na sumieniu. Jeśli chodzi o ochronę. Listy podpisuje się u swoich przełożonych. Prace macie ok. Pieniądze tez. Kierownicy zmian na nocach byli niewidoczni. Powinni być wsparci Brygadzistami. I macie rację ze piszecie jak nie pasuje to się zwolnij. Tym zbieracie punkty u konkurencji i Otwieracie ludziom oczy jakie naprawdę macie zdanie o szeregowym pracowniku. A jeśli chodzi o inną pracę Szanowny Panie każdy pracuje za mniejsze pieniądze ja też. Ale każdy jest kontrolowany i co U was jest obce.Stary pracownik ma leki ze jak zacznie kozaczyc rządzić to go usuną i zastąpią nowym.A nowych na jego miejsce jest. Podoba mi się to i bez urazy i złych uczuć. Zakład Polski Obcy powinien brać pod uwagę przyjmując ludzi Ze Polska inteligencja wiginela na wojnach.Reszta osiedla się za granicami. A mamy doczynienia z wygryzaczami. Którzy powinny być kontrolowani.WESOLYCH Świat.

Bogucki Folie Nowy wpis
@BBB

Drogi Pracowniku, Sugeruję porozmawiać ze swoim przełożonym. Nie wiem w którym dziale pracujesz... W dziale prod. folii jest to Grzegorz i Adrian, w drukarni jest Sylwia, w dziale bobiniarek i zgrzewarek jest Wiktor a w magazynie Kamil. Zupełnie szczerze - na forum nic nie zdziałasz. Nie takie tu obelgi były wpisywane. Serio. Jeśli jesteś pomocnikiem i masz problem z operatorem - idź do przełożonych. Porozmawiaj. Co do wpisywania czasu obecności - w tej firmie robi to portiernia i tak na razie zostanie. Masz lepszy pomysł - na halach są skrzynki sugestii usprawnień. Opisz swój pomysł, podaj jakie będą z niego wynikać korzyści, dostaniesz nawet za to kasę. Jeśli chcesz zmienić świat, to zacznij od siebie :) Pozdrawiam.

maduro

Nie polecam pracy w tej firmie.. Pracowalem tam i to był największy blad w moim zyciu. jak ktoś wcześniej wspomniał to prawda pelno konfidentow,buców co uwazaja się za nie wiadomo kogo.. O kierowniku już nie wspomnę.. Ogolnie panuje w tej firmie jedna wielka patologia.. Odradzam

Tak8Nie
BBB
@maduro

Jest tak wielu ludzi! A SPOTKAC człowieka Graniczy z cudem.

Tak13Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 81 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ogłoszenie na olx.pl
Użytkownicy czekają na odpowiedź 112 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Na olx.pl jest ogłoszenie o pracy fizycznej na produkcji. Ogłoszenie https://www.olx.pl/oferta/praca-na-produkcji-drukarnia-od-16-do-25-zl-do-reki-plus-premia-CID4-IDA0ssy.html#174fe97f27;promoted. Jaki jest zakres obowiązków takiego pracownika? W jakich godzinach jest praca?

Tak2Nie
Marika

Proszę o. Opinie osób które pracowały w biurze. Jakie są zarobki i możliwości rozwoju? Dziękuję i pozdrawiam

Tak1Nie2
Nick
@Marika

I tak cię zwolnią zaraz więc nie ma sensu tam pracować, wszędzie pełno konfidentów i rodzinki. Nie polecam

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 209 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna?

Ogłoszenie OLX
Nazwa działu: Produkcja

Firma Bogucki Folie. Praca fizyczna na produkcji.Praca na 4 zmiany po 12h, również zmiany nocne. Po zmianie dziennej 24h wolnego, po zmianie nocnej 48h wolnego.Zarobki od 16 zł do ręki plus premia dla niewykwalifikowanych.W przypadku pracy z zakwaterowaniem, odliczamy koszt mieszkania.Umowa o pracę.Dofinansowanie obiadów.Karta multisport.Zapraszamy też Ukraińców. 16 zł to 2600 zł za cały miesiąc w smrodzie farb i palonego plastiku, powodzenia xd

Tak11Nie1
Maja
@Ogłoszenie OLX

Stawka proponowana w ogłoszeniu przez firmę "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna to stawka na początek. Wiecie czy z czasem można liczyć na podwyżkę? I jak wygląda system premii wspomniany w ogłoszeniu? Zachęcam aktualnych pracowników firmy do wyrażenia swojej opinii na ten temat.

Nieznany
@Maja

Można liczyć na podwyżkę, Ja dostałem po kilku miesiącach pracy. Trzeba tylko pracować, a nie udawać że się pracuje .

TakNie6
Wojciech
@Nieznany

Podwyżkę otrzymałeś samoistnie, czy może występowałeś o nią bezpośrednio do pracodawcy? Wolę się upewnić, co do tej kwestii, bo nie ukrywam, że jest ona dla mnie bardzo ważna.

Laurencjusz

Bez podwyżki nie utrzymają ani pracowników ani produkcji. Podziwiam tok myślenia(usunięte przez administratora) Wszyscy się zwalniają i nikt nie chce w tej firmie pracować. Życzę im powodzenia.

Tak27Nie
Bronisław
@Laurencjusz

Narzekasz na kwestie finansowe, może jednak powiesz też coś o pozostałych aspektach pracy w firmie, może na przykład odpowiadała Ci atmosfera w miejscu pracy? Twój wpis był dodany jakiś czas temu, jestem ciekaw czy dalej tam pracujesz i czy coś się zmieniło w kwestii wynagrodzenia. Jeśli jesteś w stanie odpowiedzieć mi na te pytania to będę wdzięczny, jestem ciekaw jak to wygląda obecnie.

Kamila

Witam, czytam same negatywne opinie...a czy znajdzie się jakaś pozytywna dotycząca pracy dziale handlowym na stanowisku asystenta/handlowca?

Ggg
@Kamila

W tej firmie moim zdaniem nie ma nic pozytywnego :)

Tak11Nie
Jeronimo

Ile może zarobic operator drukarki z doswiadczeniem a ile pomocnik z doswiadczeniem?Bez opowiadania bajek bardzo bym prosil o info.Dzieki

jack
@Jeronimo

pomocnik nowicjusz 15/h, starszy pomocnik 16-17/h, drukarz 25/h + premie kwoty netto

Jeronimo
@jack

Premie jakiej wysokości ile procent lub kwota.Dzieki.

Zarząd firmy Bogucki Folie

W związku z regularnie pojawiającymi się wpisami w niniejszym portalu, które stawiają w złym świetle naszą firmę i są nieprawdziwe, Zarząd firmy podjął decyzję o wyciągnięciu prawnych konsekwencji wobec autorów wpisów. Szanujemy wolność wypowiedzi lecz nie akceptujemy wypowiedzi wulgarnych, nieprawdziwych i nie związanych z działalnością biznesową lub warunkami zatrudnienia w firmie. Nie zamierzamy więcej tolerować obraźliwych wyzwisk pod adresem naszym oraz naszych Pracowników. Sprawa została zgłoszona do Sądu, który wg. przewidzianej procedury ustali autorów w/w wpisów.

Tak32Nie5
Obok
@Zarząd firmy Bogucki Folie

W zlym swietle mysle ze to prawda bo w Polsce juz krożą plotki o tym ze folie macie najtansza i musicie cisnac ostro.To tylko plotki przeciez co chcecie przestraszyc ludzi ktorzy pisza jak jest.Przeciez nikt moze nie wiedziec o tym forum ze istnieje a ludzie przeciez nie musza tego czytac to portal opiniotworczy no zgrozo.Przychodza ---odchodza musicie sie z tym pogodzic (usunięte przez administratora)

Tak8Nie1
Zarząd firmy Bogucki Folie
@Obok

Szanowny Panie, Naturalnie, liczymy się z tym że pracownicy przychodzą i odchodzą. Taki mamy teraz rynek pracy. Bierzemy to z całym dobrodziejstwem. Nie mamy też nic przeciwko aby ktoś dodawał opinie na temat realnych warunków zatrudnienia w firmie. Wszystkim niestety nie dogodzimy więc liczymy się z tym, że nie wszystkie będą pozytywne. Na niniejszym portalu pojawiały się jednak w przeszłości bardzo obraźliwe wpisy skierowane bezpośrednio do osób pracujących w firmie. Takie właśnie zachowania będziemy ścigać.

TakNie1
Obok
@Zarząd firmy Bogucki Folie

Ok rozumiem natomiast warto pomyslec zeby jednak nieco wiecej placic ludziom wykwalifikowanym a tym nie nadajacym sie lepiej podziekowac a pracowitym dac zarobic (nadgodziny i nie zalowac).Ktos napisal ze zarabiaja drukarze od 3.5-5.5 to jednak duza dysproporcja.Mysle jednak na flexo zarobki rzedu 4.5-5.5 to sa wporzadku zarobki i bym nie marudzil ale 3-3.5 to jednak srednie biorac pod uwage chemie

Iza

@Bardacha, jak oceniasz te warunki zatrudnienia, nawet jeżeli są przejściowe i z czasem ulegają zmianie? Czy korzystając z okazji, mógłbyś wyrazić własne zdanie o swojej pracy w "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka? Jak długo pracujesz w tym miejscu? Twoja wypowiedź będzie istotna dla innych użytkowników forum.

TakNie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

Bardacha
@Administrator

Na początek wszystkim dają 15zl/h netto a po umowie próbnej jest też 10% premii jeśli ktoś zasłuży

Konrad

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Czasami nie wszystko idzie tak jak by tego chciano.

Długi

Witam!Jakie zarobki i atmosfera teraz panuje? Mam zamiar aplikować pracowałem w drukarnii flexo,mam doświadczenie.

TakNie1

Iza

@Annnn, rozumiem, że możesz postrzegać pracę w "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna w ten sposób. Jednak ważne jest to co napisałaś. Warto czasami osobiście sprawdzić czy praca w danym miejscu nam odpowiada. W razie zastrzeżeń można złożyć wypowiedzenie.

Iza

@Annnn Bardzo Ci dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w firmie "Bogucki". Na pewno pomoże ona użytkownikom, którzy są zainteresowani aplikowaniem do nich, zwłaszcza, że, jak sama wspomniałaś, często poszukują nowych pracowników. Piszesz o dużej presji w tej pracy - myślisz, iż jednak osoby szczególnie odporne na stres dałby sobie tam radę?

Janek

Witam, czy może powiedzieć mi ktoś coś o pracy drukarza flekso w tej firmie? Czy drukarz ma swojego pomocnika? Czy drukarka jest dobrze wentylowana(nie ma smrodu farby,rozpuszczalników itp)? Jak ze zmianami? Zarobki? Ogólnie czy warto składać tu aplikację na to stanowisko? Pozdrawiam

ojoj

przecież drukarze zarabiają od 3500 do 5500 zl w tej firmie. co ty opowiadasz

@ojoj

Tak, a premia co miesiąc u boguckich w kieszeni, a ty tyrasz za podstawę, ciekawe rzeczy tu wypisujecie :)

@ojoj

Ok, zarobki już wiemy, a co do traktowania przez przełożonych, drukarze też mają pod górkę? Czy smród farb jest bardzo wyczuwalny? Jaki system zmianowy?

anonymous

System zmianowy, to jest najlepsze, brak systemu zmianowego, jesteś cały czas w pracy, zapomnij o życiu prywatnym, a jak nie możesz przyjść do pracy to masz po premi,(usunięte przez administratora)

@anonymous

Zmiany są obsadzone drukarzami a i tak "proszą" żeby przychodzić na dodatki???

@Janek

Widocznie nie są obsadzone :)

Iza

@Ehhhhhhhhh, proszę o przestrzeganie przepisów regulaminu tego forum i kultury wypowiedzi w internecie https://www.gowork.pl/regulamin Nie współpracuję z "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna. Jestem moderatorem forum http://gowork.pl i i do moich głównych zadań należy pozyskiwanie aktualnych informacji o tej firmie jako pracodawcy i aktywne uczestnictwo w dyskusji.

Iza

@ojoj, w swoim wpisie wspomniałeś o warunkach finansowych jakie mogą zostać zaproponowane osobie ubiegającej się o stanowisko w "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna. Co możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia? Co Twoim zdaniem może przemawiać za rozpoczęciem pracy u tego pracodawcy?

Oni

A jak tam praca na magazynie jaką pensja jest i kto jest kierownikiem tam

Tadek

Witam!Ile w tej firmie zarobi pomocnik drukarza miesięcznie? Stała pensja czy stawka godzinowa?

Tak11Nie

Tadek

Droga rekrutacjo.Jezeli to co piszą tu,jest prawdą,to wolę zostać w obecnej pracy,gdzie mam płacone nadgodziny,premie i dodatki.Praca na drukarnia,nie jest mi obce-flexo,jest to ciężka praca,a jeżeli faktycznie miałbym zarobić te 2400 zł i po 3 miesiącach zwolniony za byle co,to zostanę w obecnej pracy.Jak się pani-pan ustosunkuje do tego co wyżej ktoś napisał?Pozdrawiam.

Tak2Nie

@Tadek

15pln/h + premia

Rekrutacja
@Tadek

Dzień dobry. Powyższe ogłoszenie dotyczy rekrutacji do innego podmiotu niż Bogucki folie. Zapraszamy do kontaktu na adres mailowy z przesłaniem CV.

Gosc

Ile może zarobić na poczatek operator wytlaczarki z doswiadczeniem?

Michał..

Jak wygląda praca na magazynie? Jakie godziny? Jaka stawka? Jak ludzie?

Tak21Nie

Rafał K

Nikt mnie nie wyrzucił. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Lepiej napiszcie kiedy pożegnalne postawić :)

Janek

Witam. Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć jak jest w tej firmie na wytlaczarkach? Ile zarabiają pomocnik? I jaki jest kierownik działu.Bo miałem telefon wy piątek z kadr i chcą mnie do pracy przyjąć

997....!!!!!!!!

Witam!jakie teraz sa warunki,w tej firmie?Mam zamiar skladac CV tam,ale najpierw chcialbym sie dowiedziec czy , dalej jest ten Bałwan kierownik

Spokojny

praca na kilka miesięcy, pieniądze yyyyy.... nie polecam wszystkim!!!

×××××

Witam. Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć jak jest w tej firmie na wytlaczarkach? Ile zarabiają pomocnik? I jaki jest kierownik działu?

Zawodowiec
@×××××

Kierownik działu wytłaczarek to bohater wczesniejszych komentarzy czyli bałwan a pomocnik ma 15zl/h

Zostaw opinię o "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna - Jatne

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

"Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna