Grafdrukpol Sp.j.

Opinie o Grafdrukpol Sp.j.

Były

Witam chcę się podzielić opinią na temat 3 panów zarządzających tym obozem pracy. Więc w skrócie: traktowanie pracownika jak śmiecia (dosłownie), głównie przez pana W i A. Śmieciowe umowy bądź wcale. Praca po 12h bez wypłacania nadgodzin. Za wszystko co nie pójdzie ucinają z pensji. Wypłaty 4x w miesiącu... i wiele innych. Z czystym sumieniem powiem że wole nie pracować niż pracować dla tych oszustów i bezczelnych chamów. Zwolnili mnie za to że po roku pracy upominałem się o jakąkolwiek umowę. Nie polecam w 100%, nie ma tam nic dobrego !

Zostaw opinię o Grafdrukpol Sp.j. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grafdrukpol Sp.j.