Grafdrukpol Sp.j.

Grafdrukpol Sp.j.

Opinie o Grafdrukpol Sp.j.

Gabriela

Jak w obecnej chwili wygląda sytuacja Grafdrukpol oraz zatrudnianie nowych pracowników? Czy są jakie oferty pracy oraz na jakie stanowiska? Dzielcie się wszelkimi informacjami na tym forum dotyczącymi aktualnych ofert pracy oraz przebiegu rekrutacji. Wszystko to jest pomocne dla kandydatów. Przypominam jednak, że niezależnie od tego czy piszemy pozytywne, czy negatywne komentarze nie zdradzamy w jakikolwiek sposób danych osobowych innych pracowników. Dane osobowe są chronione prawem. Wszystko napisane jest w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin

Były

Witam chcę się podzielić opinią na temat 3 panów zarządzających tym obozem pracy. Więc w skrócie: traktowanie pracownika jak śmiecia (dosłownie), głównie przez pana W i A. Śmieciowe umowy bądź wcale. Praca po 12h bez wypłacania nadgodzin. Za wszystko co nie pójdzie ucinają z pensji. Wypłaty 4x w miesiącu... i wiele innych. Z czystym sumieniem powiem że wole nie pracować niż pracować dla tych oszustów i bezczelnych chamów. Zwolnili mnie za to że po roku pracy upominałem się o jakąkolwiek umowę. Nie polecam w 100%, nie ma tam nic dobrego !

Zostaw opinię o Grafdrukpol Sp.j. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grafdrukpol Sp.j.